PDA

View Full Version : Prezivela stenad sa sokantnog snimka


STRANAC
04-09-2010, 19:11
Štence koje je neimenovana devojčica kod Bugojna pobacala u reku pronašla je Ruža Pavlović (75). Devojčica na neuropsihijatriji.

http://img243.imageshack.us/img243/2987/v181793p0.jpg

Penzionerka iz Bugojna uspela je da iz vode spasi pet štenaca, piše "Večernji list".

"Čula sam cviljenje i ugledala pse u vodi. Uspela sam da ih izvadim i odnesem svojoj kući i od tada žive u mojoj šupi", rekla je Pavlovićeva.

Pošto ne prati vesti, nije ni znala da su štenci dospeli na naslovne strane domaće, ali i svetske štampe.

"Ne gledam ni televiziju, nisam znala da traže počinioca. Napišite u novinama da molim ljude dobrog srca da dođu i usvoje štence".

Ona je dodala da živi od penzije i da joj nije lako da prehrani štence koji dnevno piju tri litra mleka, ali da nema srca da ih ostavi.

Majka dvanaestogodišnjakinje koja je pobacala psiće u Vrbas rekla je za "Večernji" da je njena ćerka u bolnici.

"Teško nam sve ovo pada. Zbog velikih pritiska javnosti, morala sam dete da odvedem u bolnicu na neuropsihijatriju. Suprug je išao u policiju da daje izjavu, a ja pijem lekove. Drago mi je da su štenad preživela, obišla sam ih i odnela im mleko", rekla je majka.

Undercover 007
11-09-2010, 23:34
Hvala Bogu da su preziveli bas su slatki.
Takvih poput te devojcice ima i kod nas puno, licno sam rasterao grupu djece koja je udarala
i gadjala kamenjem psa sa slomljenom nogom kod decjeg vrtica u sjenici.
On je cvilio da mi se cini pola grada ga je moglo cuti.