PDA

View Full Version : Nadjena devojcica koja je podavila stence


STRANAC
03-09-2010, 17:48
Policija u Srednjobosanskom kantonu identifikovala je devojčicu sa video snimka na kojem je prikazano kako iz kante uzima štence i baca ih u reku, potvrdio je portparol kantonalnog MUP-a Sefir Baručija.


On je naveo da devojčica živi na području Bugojna i da će policija u narednom periodu preduzeti zakonom predviđene mere i radnje kako bi slučaj bio rešen.

Baručija nije želeo da otkriva detalje, navodeći da bi to ugrozilo nastavak istrage, javljaju federalni mediji.

Objavljivanje videosnimka izazvalo je žestoku reakciju javnosti. Pojedinci su čak pozivali i na otvoreni linč devojčice i njenih roditelja.

Najpoznatija svetska organizacija za zaštitu životinja PETA ponudila je i novčanu nagradu za pronalazak i otkrivanje identiteta devojčice.

Režiser filma "Transformersi" Majkl Bej ponudio je 50.000 dolara za pronalazak devojčice.

(Srna)

KO HOCE,SNIMAK MOZETE POGLEDATI OVDE

U?as: Ubijali ?tence pa objavili na You tubeu | Mondo (http://www.mondo.rs/s181332/Info/ex-YU/Uzas-_Ubijali_stence_pa_objavili_na_You_tubeu.html)

ALI JE JEZIVO DO BOLA I NE PREPORUCUJEM ONIMA SA IZRAZENIJIM EMOCIJAMA...

tidza
03-09-2010, 23:27
Katastrofalno :(

Tahirovce
04-09-2010, 11:58
nije mi samo jasno zasto snima takve gadosti ..

hurmasica
20-09-2010, 22:14
Režiser filma "Transformersi" Majkl Bej ponudio je 50.000 dolara za pronalazak devojčice.

Dos`o neki gadan vakat ,ama jarabi kada se za 6.-toro stenadi podigne vo´lka frka i ponudi `nolki novac.
E moj Bej-u sta je u ovon Net mahali video snimaka dje insane ,kolju,vjesaju,kamenuju,bacaju u jame,rijeke,mora,snimak djece koju ranjavaju,ubijaju....
Pa sto bolan tu ne ulozis koji dolar i ne zudis da pronadjes monstrume koji to uradise i rade svojoj vrsti a kamoli na sta su sve spremni uciniti hajvanu.
Da se nedo Bog sta skonta naopacke,ja volim hajvane i to ponajvise jagnjad,pse i konje.
Pored dobre volje ne umijem razumjeti kako moze "insansko stene"(dopustite mi tu metaforu)da "ubija" hajvansko.
Ako mene pitate nesto tu ne stima.Ama ne pisah ja u dzabe na pocetku dos´o neki gadan vakat.
No citajuci vijest ne mogu a da ne uputim prvo sebi pa bogme i svima pitanje.
Zasto nas vijest o stenadima zgrazava a u stanju smo klati jagnjad,pilad,telad zar ona manje izazivaju "roditeljski instikt " potrebu da ih zastitimo jer su tek zakoracili na ovom dunjaluku a vec moraju pod noz ?
Ehee nikad prici kraja a svugdje belaja.

adnan
21-09-2010, 07:28
Koji uspeh policije!!! Svaka cast, sad svi u Bosni mogu mirno da spavaju! Vazno je da je "monstrum" otkriven dok se Batkovi drugari slobodno setaju po Bosni.

Ovo je pravi posao za policiju, organizovani kriminal, mito, korupcija, uzimanje reketa, provale, otimanje i kradja automobila su nebitni. Eto na sta se trose drzavne pare.

Ne kazem da je u redu ovo sto je uradila ali mozda nemaju para da nezeljena stenad odnesu kod veterinara da im on oduzme zivot kao sto na zapadu rade.