PDA

View Full Version : Svecano Proglasenje Najuspesnijih Ucenika


Tahirovce
09-06-2007, 23:36
O.Š. SVETOZAR MARKOVIĆ







SVEČANO PROGLAŠENJE NAJUSPEŠNIJIH UČENIKA







U najstarijoj gradskoj školi, O.Š. ,,Svetozar Marković'' u Sjenici, - koja je pre par dana proslavila 145.rada i postojanja – prigodnom svečanošću ispraćena je još jedna generacija svršenih osnovaca, budućih srednjoškolaca.

Ove godine, škola je ispratila jednu od uspešnijih generacija. Od ukupno 98 učenika, koliko ih je završilo osmi razred, 38 je odličnih, 33 vrlodobrih, 25 dobrih i samo jedan učenik je razred završio dovoljnim uspehom. Među uspešnima proglašeni su najuspešniji. Vukove diplome, za sve petice u knjižici, dobilo je osam učenika a za učenika generacije proglašena je Dženeta Halilović.

Tahirovce
09-06-2007, 23:39
Cestitam Dzeneti na uspehu i sto je bolja od oca(mada joj i nije bilo tesko :mrgreen: :roll: )..

(Dzeneta je Halilcetova cerka).....

halilce
10-06-2007, 00:06
Zahvaljujem se Tahirovce!

Srecan sam zbog uspeha cerke,i veoma sam ponosan!

Evo nekoliko slika sa proslave,koja je odrzana 07.06.2007.

halilce
10-06-2007, 00:13
Svecana dodela Vukovih nagrada...

Elvis-Eko
10-06-2007, 04:37
Cestitam Halilce na takvom uspjehu tvoje cerke . I za taj uspjeh su puno zasluzni roditelji. Svaka cast i puno srece i uspjeha u daljem skolovanju

feksem
10-06-2007, 07:34
Iskrene čestitke Dženeti,a bogami i njenim roditeljima,na ovakvom uspjehu!

!Najbolja investicija za roditelje jeste školovanje djece,ništa se ne može mjeriti sa tim.

Ovu osnovnu školu sam i ja završila davno,a vidim da je i dalje rasadnik znanja.

Samo naprijed,draga Dženeta!Naravno,čestitke i Emi Kurtović!Sve najbolje odlikašima iz Sjenice!

STRANAC
10-06-2007, 13:16
svaka cast odlikasima...

ne bude se lako đak generacije...

@halilce,za ovo si ti KRIV....

sabina
10-06-2007, 14:18
svaka cast Dzeneti na uspehu i od mene. izgleda da se lici na tebe Nedzade sto se tice skole, a lijepa na majku. uspeli ste i kao roditelji, ovo pokazuje i to. sve cestitke.

kuho
10-06-2007, 16:06
sve cestitke Halilce tebi i tvojoj supruzi aposebno tvojoj cerci DZENETI nek je alah sacuva drago mi je sto je pametna devojcica , to je veliki uspeh biti najbolji ucenik samo napred i Alah ce pomoc a i ovo ima prave roditelje koji su uspeli u zivotu . I mate veliki pozdrav od kuha

lejla
10-06-2007, 16:33
İ od mene cestite Dzeneti.insallah da i dalje ovako nastavi i upise zeljeni fakultet

halilce
10-06-2007, 18:57
sve cestitke Halilce tebi i tvojoj supruzi aposebno tvojoj cerci DZENETI nek je alah sacuva drago mi je sto je pametna devojcica , to je veliki uspeh biti najbolji ucenik samo napred i Alah ce pomoc a i ovo ima prave roditelje koji su uspeli u zivotu . I mate veliki pozdrav od kuha

Kuho,hvala na ovako lijepim riječima!Želim puno uspeha i tebi i tvojima!

Puno selama ti upućujemo,ja i Šefćeta!



Lejla,zahvaljujem se i tebi,i želim ti puno,puno zdravlja i uspeha!

Svima Vama,forumašima,puno selama od mene,Šefćete i Dženete!

Crni Gruja
12-06-2007, 12:13
Samalim zakasnjenjem (opravdanim) cestitam tebi halilce na uspehu koji si ti postigo u podizanju deteta, pa onda i njoj za njen vrijedni rad koji se isplato na kraju. Cestitke i sve najbolje u daljem skolovanju.

XRealSjenicakX
12-06-2007, 12:56
svaka cast dzeneta..:)) aaa halilce i tebi isto cestitam od srca sa uspjeh tvoje cerke..:)))

36310
12-06-2007, 17:25
Kazu "Na mladima svijet ostaje" e pa Halilce ti ces akoBogda imati na kog da se oslonis.Pridruzujem se cestitkama i molio bih te da Dzenetu povedes negde na pice u ime svih nas sa foruma.

(Nadoknadicemo ti troskove sto se prije vidimo)

halilce
12-06-2007, 18:02
hahahah,hvala svima na čestitkama,od srca!

A troškove mi nadoknadi,kad se budemo sastali,hahahaha

Hida
13-06-2007, 07:21
I ja se pridruzujem cestitkama i najbolji uspjeh kao roditelja vidi se u ponasanju djece. Svaka cast tvojoj zeni i tebi Halilce a i svim ostalim ponosnim roditeljima.

anty
20-06-2007, 23:26
E, valla srce mi se puni ponosom kad cujem i vidim nasu decu uspesnu.Bravo njima stvarno,a najpre roditeljima i njihovom zalaganju u odgoju,u najtezem zanatu.

Devojcica
21-06-2007, 06:45
bravo dzeneta...osvijetli nam obraz..neka se vidi da nam ne moze niko nista..najbolja si..pozdrav od sestre...