PDA

View Full Version : Tri Tenora sa Balkana


borichi
30-05-2007, 06:14
U Subotu Maja 26-og ova tri momka su stvarno napravili spektatkl ovamo kod nas po Americi. Na koncertu, u mom gradu je bilo je negdje oko 2000 ljudi...Ma bilo je svega, ali najvise pjesme, plesa i podignutih ruku.





http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/trojica-1.jpg





Halidu nisu dali ni da predahne cijelu noc. Ako me pitate da li je imao rezevnu kosulju pri ruci, stvarno ne znam. Znam samo da mi je bilo drago, da mi je kamera imala zoom. Nedao ti dragi Bog da sam bila u njegovoj blizini. Iiijuuu, ta kosulja :mrgreen: :twisted:



http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/opetnjigtrojica-1.jpg





Sala na stranu, stvarno su sve od sebe dali i bilo je odlicno. E, ovdje je bila ona "Mujo kuje" koju su svi pjevali. Cak i oni mladi koji su kao bebe dosli u Ameriku, pa me je cudilo kako su znali tu pjesmu.... Ko kaze da mi ne znamo da cuvamo nasu izvornu muziku.



http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/Tritenora-1.jpg



Bilo mi je drago cuti Harimataharijevu "Lejlu" onako u zivoj izvedbi. Mogu vam reci da je zvucilo odlicno. (Njegova slika sama i nije dobro uspjela, zato je i nisam ni postavila, ne znam zasto je li to zbog heinekana ili sto)

Ali sam se ja i tebe Lejla sjetila.





http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/Dzinovic-1.jpg



Dzinovic ocito ima nekog dobrog strucnjaka zubara.



I tako je to trajalo negdje do zore,,, i bio je koncert da se pamti, sto zbog dobre muzike sto zbog izvrsne atmosfere.



Ma kakva Metallica i Linkin Park,

Prodjoh Bosnom kroz gradove, bas u srce dira.

Crni Gruja
30-05-2007, 11:04
E bezi, necu da se igram. Ovde kad su bili, samo su bili Hari i Haris, a vidi kod vas tamo. To je neka protekcija, necu! :( Bili su ovde u oktobru nedje cini mi se, stvarno su haos napravili. A kad je pocela "Lejla", bilo je opste rasulo, sve poludelo. Zato mogu mislit kako je bilo tamo, a vi ste jos imali i Halida. Ehhhhhhh :cry:

askica
30-05-2007, 12:29
Haris Dzinovic ce 23.06.2007.god održati koncert na Koševu u Sarajevu. I ujedno će biti i promocija njegovog novog albuma MAGIC. Gosti će mu biti Halid Bešlić i Željko Joksimović.



Ja bih strašno volela da odem ali ispiti će biti u toku, tako da od toga nema ništa. Bar ne ovog puta... :cry:

lejla
31-05-2007, 14:51
Gledajuci ove slike istopila sam se.sto ovako neki koncert se ne odrzi kod nas.:(

adnan
01-06-2007, 07:18
Doci ce na otvaranje bioskopa u Sjenici. :wink:

Elvis-Eko
01-06-2007, 14:09
Hahaha Atko. Salu na stranu , svi ovi estradni umjetnici traze ogromne cifre novca za jedno gostovanje. Licno znam, da jedan od ovakvih pjevaca trazi za jednu noc oko $3000, dok za docek nove godine ( 2 noci gostovanja ) cijena je $10.000

A kad smo vec kod gostovanja u Sjenici. Kada je zadnji put neki poznati pjevac odrzao koncert u Sjenici ?

adnan
01-06-2007, 19:25
$3000 i $10.000 nije ni skupo ako uporedis sa onom cetnikusom koja trazi 100.000 Eura za docek nove godine.

halilce
01-06-2007, 19:39
A kad smo vec kod gostovanja u Sjenici. Kada je zadnji put neki poznati pjevac odrzao koncert u Sjenici ?



Jedina gostovanja pevača u Sjenici,i to rijetko,su u KAFE 5,kod Kemeta,i to pretežno bosanski pevači,Ćaka,Rizo,Enes...

iSelektor
07-06-2007, 20:22
$3000 i $10.000 nije ni skupo ako uporedis sa onom cetnikusom koja trazi 100.000 Eura za docek nove godine.



Adnane, obrati paznju na izraze!



Hvala na razumevanju!



Pozzz 8)

hanna
21-08-2008, 02:50
heehehehhe kod nas samo neka politicka stranka moze organizovati dobar koncert

Tahirovce
21-08-2008, 15:36
dobro si rekla samo neka :bravo::bravo::bravo:

:icon_arrowd: :icon_arrowd: :icon_arrowd: :icon_arrowd: ....

adnan
21-08-2008, 17:17
Adnane, obrati paznju na izraze!



Hvala na razumevanju!



Pozzz 8)

OK nema problema ako mislis da je uvredljivo. Ranije sam pomenutu osobu nazivao kobilom i kravom pa nisi reagovao. Inace o javnim licnostima moze da se kaze svasta i to im ulazi u posao.

Od sada ako pomenem javnu licnost o kojoj je rec pisacu da je srpski nacionalista jer je to ocigledno iz njenih izjava i ona se toga ne stidi. Nadam se da izraz nije uvredljiv.

Pozzzz....

Musko
21-08-2008, 19:12
OK nema problema ako mislis da je uvredljivo. Ranije sam pomenutu osobu nazivao kobilom i kravom pa nisi reagovao. Inace o javnim licnostima moze da se kaze svasta i to im ulazi u posao.

Od sada ako pomenem javnu licnost o kojoj je rec pisacu da je srpski nacionalista jer je to ocigledno iz njenih izjava i ona se toga ne stidi. Nadam se da izraz nije uvredljiv.

Pozzzz....
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:: bravo:. Slažem se Adnane sa tobom!!!!!!!!!!!!

Tahirovce
21-08-2008, 20:14
i ja imam slicno misljenje kao Adnan vezano za cecu,istina ima i dobroh tekstova i pesama,ali karakter joj je ravan nuli,mada ne treba se spustati na njen nivo i koristiti rijeci kao sto su npr cetnikusa ali nazvati je nacionalistom je ok...

hanna
22-08-2008, 00:36
dobro si rekla samo neka :bravo::bravo::bravo:

:icon_arrowd: :icon_arrowd: :icon_arrowd: :icon_arrowd: ....

da..samo SDA....FOREWER

supergirl
22-08-2008, 18:12
dobro si rekla samo neka :bravo::bravo::bravo:

:icon_arrowd: :icon_arrowd: :icon_arrowd: :icon_arrowd: ....
hahahhaha...samo sam te cekala....hahhaha

Tahirovce
22-08-2008, 18:44
samo iznosim cinjenice :cool:. .....

Elvis-Eko
22-08-2008, 18:55
Vala si u pravu , stvoreni su za show business

Tahirovce
22-08-2008, 19:00
:zvizdi::zvizdi::zvizdi: .....