PDA

View Full Version : Nacionalizam na Facebooku:


Rarica
07-06-2010, 17:57
Podnesena prijava protiv osnivača grupe ''Nož, žica, Srebrenica''


http://img405.imageshack.us/img405/8492/majkesrebrenice310230.jpg

Udruženje "Žena-žrtva rata" podnijelo je prijavu (elektronskim putem) protiv osnivača grupe "Nož, žica, Srebrenica" na Facebooku. Udruženje traži od SIPE da pokrene istragu protiv osnivača grupe i svih komentatora, priopćeno je iz ovog udruženja.(F)

Tahirovce
07-06-2010, 18:37
A tih ce budala vazda biti, sa svih strana, misljenja sam da ih treba ignorisati. Iskomplekisarane budale nema cime privuci paznju na sebe, pa publicitet stvaraju glupostima..

STRANAC
07-06-2010, 18:58
upravo tako brate,i ja isto mislim...

cobanica
07-06-2010, 22:18
Osnivači ove i SLIČNIH grupa dovoljno govore o sebi samim tim što se ne predstave(ili se lažno predstave)...Slažem se da nemaju čime privući pažnju,pa publicitet stvaraju na taj način....Samo apsulutni kreteni mogu osnovati takve grupe,pa u ime Boga ili Alaha pozivati na osvetu...

Ali vrhom ljudske gluposti smatram ONE koji su im pružili podršku....MAKAR SAMO SVOJIM ČLANSTVOM....

Rarica
07-06-2010, 22:56
Ali vrhom ljudske gluposti smatram ONE koji su im pružili podršku....MAKAR SAMO SVOJIM ČLANSTVOM....


Upravo tako cobanice,nisu problem grupe i osnivaci,vec su problem ljudi koji svojim clanstvom daju publicitet takvim monsrumima-moram tako da se izrazim,jer ja ne mogu da shvatim ljudske mozgove koji su u stanju da se slade tudjom nesrecom ma o kom narodu se radilo,a samo clanstvo znaci direktnu podrsku tome.

cobanica
07-06-2010, 23:16
Naravno da članstvo znači direktnu podršku...a kako svaka grupa ima sestrinsku koja je zaklapa,tako i ove koje podržavaju čist nacionalizam ili kako god se već zvale...tako da sam skoro dobila predlog za učlanjenje u sličnu grupu,jer su neki od prijatelja članovi...nisam je morala ni otvoriti da bih videla ko su isti...da zlo bude veće ,bila je druga slika kao naslovna...mogu vam reći da se nikada u životu nisam gore osećala...pa sad,možda jesam koza(kako neko reče),ali jednostavno moram izneti svoje mišljenje...i moram sa prijateljima podeliti ono što me boli...makar i snosila posledice...a mislim da imam apsolutno pravo na tako nešto,kao član ovog foruma...

da skratim ,o ovom se radi:http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?gid=304042085091&ref=ts
(http://www.facebook.com/?ref=home#%21/group.php?gid=304042085091&ref=ts)

Skorpija
08-06-2010, 00:03
osuda sa moje strane svim ovakvim grupama i organizacijama.....

"Gospodaru moj nauči me da je: tolerancija je najveći stupanj moći, a želja za osvetom prvi znak slabosti,
Gospodaru moj; kada se ogriješim o ljude, podari mi snagu izvinjenja, a kada se ljudi o mene ogriješe, podari mi snagu oprosta."

tidza
08-06-2010, 00:09
Pridruzujem se Skorpija,potpuno si u pravu,istog sam misljenja...

STRANAC
08-06-2010, 00:14
trbe definitivno zabraniti sve grupe
jer je to toliko glupo i primitivno da bole oci od toga.,...

superbaka
20-06-2010, 22:00
Neznam koliko ste prisutni drushtvenim igrama na facebbok,tipa pokera i drugih igara tu se vidi kolilo je prisutam nacionalizam da nismo toga ni svesni,sa svih strana pljushte uvrede i psovke,ja sam zivi svedok tih dogadjanja.:biggrin::confused:

suada
12-07-2010, 12:58
Ljudi nikako da shvate da je internet medij!!!
Kad se zapitaju šta bi bilo da su u nekoj tv ili radio emisiji tako javno širili mržnju i netrpeljivost onda će možda i shvatiti težinu javno izgovorene riječi,Inače mislim da,posebno mladi,tako olako prihvataju prijateljstva na facebooku i daju podršku raznim grupama da lako mogu biti predmetima istraga a ne treba zaboraviti da i država polako počinje da radi svoj posao i u oblasti internet kriminala i zloupotreba.
Zato pamet u glavu kad prihvatate zahtjeve za prijateljsta !!!

Tahirovce
12-07-2010, 17:23
Suada nedostaja li si nam :) ...

suada
13-07-2010, 16:15
Lijepo je čuti da nekom nedostaješ ali ja sam često tu,virnem šta radite ali kao gost

STRANAC
13-07-2010, 16:32
nemoj ti kao gost,ti si domacin ovde..
tvoje bitisanje ovde je pravilo temelj ovome a tvoji postovi imali posebnu draz i vrednost i ne smes da stanes...
i sama kazes da je ovo medij,i ostavi nesto za one koji dolaze i koji ce doci...
veliki pozz i od mene i drago mi je citati da si tu...

suada
28-07-2010, 14:26
Tu sam Stranac,tvoj komentar sam shvatila kao kompliment pa ti hvala.
A kad smo kod generacija koje dolaze i kod ove teme onda jedna mala napomena: Nikada ne zaboravite da je internet moć ali da ona nije samo u vašim rukama već i drugi imaju tu moć pa pazite koliko im dajete materijala o sebi.
P.S. ja se ufura.jbg Stranac ti si kriv ja odmah pođe da pametujem!