PDA

View Full Version : Zilkic - "U Srbiji uzivamo sva prava , zadovoljni smo"


STRANAC
28-05-2010, 21:40
Adem Zilkić kazao je na prijemu u Skupštini grada Beograda da su predstavnici IZ zadovoljni što svoje aktivnosti razvijaju u demokratskoj državi.

"Zadovoljni smo što svoje aktivnosti razvijamo u državi u kojoj uživamo sva prava i slobode pođednako sa drugim crkvama i verskim zajednicama, što je još razlog našeg zadovoljstva", rekao je Zilkić.

On je naveo da su "po malo i zabrunuti zbog dela njihovih predstavnika koji su se otrgli".

"Moram kazati kao iskren čovek da smo po malo zabrinuti zbog dela naših predstavnika koji su se otrgli i zbog retorike, bahatosti i neprimerenih reči koje ovih dana šalju, a koje nisu dobre za sveukupnu atmosferu i suživot sa svima drugima, čak i u okviru zajednice", rekao je Zilkić.



On je kazao da su nezadovoljni i zbog toga što je situacija u islamskoj zajednici prešla sa pravnog terena na teren politike.

"Nezadovoljni smo što se nema dovoljno sluha i političkog konsenzusa da se stavi tačka na sve nesporazume i neprijatne trenutke koje smo imali tokom ove dve godine", rekao je on.

Zilkić je rekao da će IZ uz podršku države i verskih zajednica ići napred i da će svojim delovanjem doprineti društvu i državi da "ide onom linijom kojom je krenula".

Prijemu su prisustvovali ministar bez portfelja Sulejman Ugljanin, ministar odbrane Dragan Šutanovac, episkom hvostanski Atanasije Rakita, direktor Bezbednosno-informativne agencije Saša Vukadinović, ambasador Rusije Aleksandar Konuzin, predsednik Saveza jevrejskih opština Srbije Aleksandar Nećak, kao i predstavnici Vojske Srbije i diplomatskog kora.

vest sa sandzaklive

homar
28-05-2010, 22:32
Ne mogu da vjerujem da postoje ovakvi tipovi, drski i bezobrazni, da govore u ime Bošnjaka muslimana, kada ga ne podržava ni njegova porodica. Pogledajte ko je bio na prijemu, finansijeri, karte su otvorene.
Onima kojima je ovo čudovište predstavnik, neka im ga, boljeg nisu ni zaslužili, jadnik, bijednik, intelektualno smeće. Za žaljenje.

kuho
29-05-2010, 17:18
homer u potpuno sti se slazem sa tobom .
otkut njemu pravo da on ispret bosnjaka ovako govori za nega mi je sve bilo jasno.
a li nisam nikad mogo pomislit da suljo moze sa ovakvim covjekom da sedi zajedno i slusa sve sta on govori , svasta se danas desava .

Tahirovce
29-05-2010, 23:08
Al samo dobacuju oni koji ne zive u Srbiji, krenula je demokratija u Srbiji nije jos maksimalno zastupljena, al kad moze svaka susa javno da se predsedniku drzave , premijeru i ministrima najebe majke onda je krenuo napredak...
Al bila je fora za slobovak vakta rec nesto, tad ovi sto sad laju nisu ni bili na sceni, posle bitke svi heroji :) ...

halilce
29-05-2010, 23:20
homer u potpuno sti se slazem sa tobom .
otkut njemu pravo da on ispret bosnjaka ovako govori za nega mi je sve bilo jasno.
a li nisam nikad mogo pomislit da suljo moze sa ovakvim covjekom da sedi zajedno i slusa sve sta on govori , svasta se danas desava .

E,vala Kuho..

Kako da ne sede zajedno,kad ga je Suljo i postavio!?
Tek sada se vidi ona mufijina izjava da je Zilkić bio i radio za UDBU!
Sve sami ministri i direktori BIA,CIA...
Na sledeću godišnjicu,biće i američka DEA....ali da ga hapsi!:icon_cheesygrin:

STRANAC
29-05-2010, 23:59
Na sledeću godišnjicu,biće i američka DEA....ali da ga hapsi!:icon_cheesygrin:

na sledecoj godisnjci ni Hivzo Gasanin mu ne moze pomoci... :zvizdanje:

kuho
30-05-2010, 10:31
tahirovicu hvala ti za ovo finu rijec laju mnogo vam je ovo fino,
a da znas ja sam bio dolje za slobova vakta i ja sve znam dobro sta se desavalo.
a ja od kat sam u sda ti si tad **** u gace nisi ni znao sta je to.

A halilce vala nisam ni znao da ga je postavio suljo.
Za sulja sam imo uvjek dobro misljenje i mislim i jos uvjek da je jedan od najboljih
i najpostenijih ljudi dolje sto se tice politicara .

halilce
30-05-2010, 10:43
A halilce vala nisam ni znao da ga je postavio suljo.
Za sulja sam imo uvjek dobro misljenje i mislim i jos uvjek da je jedan od najboljih
i najpostenijih ljudi dolje sto se tice politicara .

Kuho...žimi ti si me nasmijo samo tako..:D
Možda jeste pošten,al najbolji nije,bar za mene..:ne ne:
A,videćemo sad kako će proći ovi izbori i koliko su svi ti "političari"izgubili poverenja kod naroda!:4_2_204:
Čućeš,pisaćemo ovde..;)

STRANAC
30-05-2010, 10:56
Kuho brate,svi imamo pravo da nekoga volimo ili ne volimo,ali najbitnije je da biramo lepe reci kad se izrazavamo ovde,jer danas ili sutra ce ovo citati i tovje i moje dete i treba da im damo primer lepog i uljudnog ponasanja....
sto se tice sda i clanstva,to smo bili svi...
a sto se tice sda,osnivanja,i ulaganja srca i svega u sda,tahirovce sa razlogom ima pravo da se bije u prsa,jer nejgova porodica i on su ulozili puno u tu stranku i nikad niti su ocekivali niti dobili nista od nje,tako da je u pitanju nesto licno i ja Tahirovce cenim puno jer ne menja kape kako vetar duva...

nadam se da si me razumeo...
pozz...

kuho
30-05-2010, 11:31
stranac super si to reko da treba da biramo rijeci kad pisemo ovde.ja mislim da dosat nisam nikog uvredi ovde a ako jesam ja se javno izvinjavam svima koji misle da sam ih uvrijedio.
ali ovo laju to ne pristaje ja sam odnjega stariji 15 g sam pomisli. a na ovom forumu dolazim zbog vas jer ste pravi ali nema veze svudje imasvasta .
selam

Tahirovce
30-05-2010, 11:40
ovi sto sad laju nisu ni bili na sceni,


Kuho nisam mislio na tebe, nego na ove sto su sad na sceni, onog majmuna zukorlica ...

kuho
30-05-2010, 15:33
tahirovce - izvini onda je moja greska ja sam pogresno svatio
opet izvini -i selam