PDA

View Full Version : FILM


Pages : 1 [2] 3 4

STRANAC
02-12-2008, 17:48
Iron Man

solidan,moze da se gleda...
dosta SF,ali zanimiljivo ukomponovano...

STRANAC
02-12-2008, 17:49
Hot Rod

jeftin pokusaj komedije,
nije nesto ali moze da se pogleda...

iSelektor
04-12-2008, 20:33
Morao sam sve linkove filmova da izbrisem, zbog opomene koju sam dobio, ne od Hollywooda, za njih mi se ***** ali od nasih sponzora, sa kojima saradjujemo!
Jer nece da podrzavaju nesto sto je ilegalno!

Tako da bi molio ubuduce, da se pise o filmovima, veoma rado... Ali linkove nikako! To resavajte putem ppa...

Hvala na razumevanju!

STRANAC
04-12-2008, 23:32
Morao sam sve linkove filmova da izbrisem, zbog opomene koju sam dobio, ne od Hollywooda, za njih mi se ***** ali od nasih sponzora, sa kojima saradjujemo!
Jer nece da podrzavaju nesto sto je ilegalno!

Tako da bi molio ubuduce, da se pise o filmovima, veoma rado... Ali linkove nikako! To resavajte putem ppa...

Hvala na razumevanju!

OK

evo i da iskoristim priliku, svi kojima treba neki link do filmova prevod i slicno neka mi se obrate putem PM...

Elvis-Eko
05-12-2008, 15:43
Tako da bi molio ubuduce, da se pise o filmovima, veoma rado... Ali linkove nikako! To resavajte putem ppa...

Hvala na razumevanju!


Resko , jel ovo vazi i za domace filmove ?

Tahirovce
05-12-2008, 19:58
Vazi Eko, linkove za filmove ubudece preko privatnih poruka, ili u notepad pa se zakaci na forum, samo da nije direkt u post...

STRANAC
10-12-2008, 23:52
College - tinejdzerski film,komedija...

Meet Dave - odlicna komedija sa jos boljim Edi Marfijem - PREPORUKA...

STRANAC
26-12-2008, 22:14
od onoga sto sam u poslednje vreme pregledo preporucio bih sledece...

1.Definitely Maybe,romansa moze da se pogleda,nije lose...
2.Transporter 3,svi vec znate sta je ovo,Audi i dalje vozi,hehehe...
3.War,dobar film,treba pogledati...
4.War of the Worlds,i ako nisam ljubitelj SF,ovo sa Tom Kruzom i nije lose,treba pogledat...

p.s. i dalje vam stojim na raspolaganju za linkove gde bi mogli da preuzmete filmove i prevode,ali samo putem Privatne Poruke...

adnan
26-12-2008, 22:16
Hajde posalji mi PP za te sto si nabrojao.

STRANAC
26-12-2008, 23:55
Hajde posalji mi PP za te sto si nabrojao.
sad cu ti poslati lnkove na PP a ovde cu ti kasnije okacit prevode da ih uzmes...
i poslacu ti link od filam EAGLE EYE, fantastican film zaboravio sam da ga napisem...

EDIT:

Ado poslao sam ti linkove na PP
a evo ovde kacim prevode,uzivaj...

Elvis-Eko
27-12-2008, 05:40
Juce je u Americkim bioskopima pocelo prikazivanje filma WALKYRIE. Radi se o istinitom dogadjaju iz davne 1944 god kada je propao poslednji od nekoliko atentata na Hitlera.
Atentat je planirao major Claus von Stauffenberg kojeg u ovom filmu glumi Tom Cruise.
Ja sam maloprije dosao iz bioskopa, gledao sam film i preporucio bih svakom da ga pogleda kad za to bude imao prilike

adnan
27-12-2008, 10:44
Juce je u Americkim bioskopima pocelo prikazivanje filma WALKYRIE. Radi se o istinitom dogadjaju iz davne 1944 god kada je propao poslednji od nekoliko atentata na Hitlera.
Atentat je planirao major Claus von Stauffenberg kojeg u ovom filmu glumi Tom Cruise.
Ja sam maloprije dosao iz bioskopa, gledao sam film i preporucio bih svakom da ga pogleda kad za to bude imao prilike

Evo ti Eko zadao domaci STRANAC. :) Vidi nadji nam to da gledamo.

Crni Gruja
27-12-2008, 14:21
Ja sam neki dan gledao "Yes man", novi film Dzima Kerija. Svideo mi se, imak Jim je Jim

STRANAC
27-12-2008, 15:21
Evo ti Eko zadao domaci STRANAC. :) Vidi nadji nam to da gledamo.
:):)
potrudicemo se da budemo ekspeditivni...

Tahirovce
03-01-2009, 19:27
Ja sam neki dan gledao "Yes man", novi film Dzima Kerija. Svideo mi se, imak Jim je Jim

Imali neko prevod za ovaj film???

STRANAC
03-01-2009, 20:29
Imali neko prevod za ovaj film???
na netu ga za sada nema,nego koliko je veceras moze da se pojavi...
a ja sam gledao danas
Revolutionary Road
sa Kejt Vinslet i Leonardom Di Kapriom...
nije los film...

Tahirovce
03-01-2009, 21:17
Ako se pojavi prevod, postavi ga, gleda mi se ovaj film...

STRANAC
03-01-2009, 21:20
Ako se pojavi prevod, postavi ga, gleda mi se ovaj film...
za tebe,sve...

suad
03-01-2009, 21:29
najnovije filmove mozete gledati dirktno (streaming)na: www.kino.to
vrlo jednostavno bez prijave itd...

STRANAC
04-01-2009, 21:23
Juce je u Americkim bioskopima pocelo prikazivanje filma WALKYRIE. Radi se o istinitom dogadjaju iz davne 1944 god kada je propao poslednji od nekoliko atentata na Hitlera.
Atentat je planirao major Claus von Stauffenberg kojeg u ovom filmu glumi Tom Cruise.
Ja sam maloprije dosao iz bioskopa, gledao sam film i preporucio bih svakom da ga pogleda kad za to bude imao prilike

evo,upravo sam odgledao ovaj film,i zaista je film odlican...
za sada ima samo CAM(lošiji kvalitet) verzija,ali ubrzo ce se naci i bolji...

p.s. film se zove VALKYRIE (eng.)
Eko je verovatno napravio stamparsku gresku,
ali ´pak na nemackom se ovaj "plan" i jeste zvao "die WALKÜRE" (po muzickom delu Wagner-a)



Evo ti Eko zadao domaci STRANAC. :) Vidi nadji nam to da gledamo.
Kad se vratis sa "sankanja",bice tu... :)

Beba
14-01-2009, 19:43
Stranaccccccccc pomagajjjjj :)
Neki dan htedoh da te vicem, al nije radio forum....Vec danima se patim sa jednim filmom, tj titlom i prva osoba na koju sam pomislila a da eventualno moze da mi pomogne si ti :D Samo ne znam jel si voljan da pomognes hhehehe....

U pitanju je spanski film (nesto sam se primila na Spance, samo njihove filmove skidam :p) - Mia Sarah (2006) gde igraju Veronica Sanchez, Daniel Guzman...

Nema sanse da nadjem titl, ni za ovaj a ni za druge filmove sto me interesuju (o tom po tom)...a cudno mi je posto film i nije bas novijeg datuma :mad:. Paaaa, nadam se da ces imati pozitivne vesti za mene :)


Zahvaljujem ti se unapred.
Veeeeeeeliki pozzzz

STRANAC
14-01-2009, 22:17
@Bebo,
nazalost nisam uspeo da nadjem prevod za ovaj film...
ono sto je jos interesantnije je da ga nema ni na jednom jeziku,znaci u opste ga nema na netu...
i da znas za filmove koji nisu na engl. jeziku da je vrlo tesko tesko naci prevod...
a,ja cu pokusati jos da ti potrazim ovaj titl,pa ako sta nadjme javljam ti...
valjda sta bude...

Beba
16-01-2009, 14:58
Pih koji sam maler :( A bas sam bila sigurna da ces imati vise srece od mene...

Evo spisak jos nekih spanskih filmova koje sam skinula a koji su na cekanju, a za koje nisam uspela da nadjem titl...Pa nek stoji, mozda se pojavi u medjuvremenu, ili nam se mozda neko javi :)

- Camaron (2005)
- El Calentito (2005)
- Los 2 lados de la Cama (2005)
- Mia Sarah (2006)
- Zenitram (2008 )


Hvala ti u svakom slucaju sto si probao da pronadjes :)

Pozdravljam te

tmusa
27-01-2009, 19:59
BEBO evo ja sam pokusao da nadjem neke prevode,majke mi sam pokusao sve sto sma mogao ovo je jedino sto sam nasao...I probaj ovaj prevod sa ovog linka...JA NEMAM NISTA DRUGO
Tmusa, linkove preko privatnih poruka, imamo problema zbog linkova. (http://www.podnapisi.net/2-lados-de-la-cama-los-2005-subtitles-p186842)

Gruja

STRANAC
27-01-2009, 21:39
Imali neko prevod za ovaj film???
Renderu,evo ti prevod za Yes Man...

Tahirovce
27-01-2009, 22:03
A ja sam zaboravio na ovaj film :uhhhh:
Hvala drugar...

STRANAC
27-01-2009, 22:22
A ja sam zaboravio na ovaj film :uhhhh:
Hvala drugar...
:081:
E,da...
Skoro sam gledao prvi deo filma "Che"
o zivotu i pocetku revolucije na Kubi...
Dobar film,na istinitim dogadjajima zasnovan,bliska istorija...
Ima i drugi deo,ali jos nema prevoda na nasem jeziku pa cekam...

ado
02-02-2009, 20:33
Treba mi crtani : "Kralj lavova 2 " nigdje da nadjem.... ??? Ali da je sinhronizovan.

iSelektor
03-02-2009, 00:10
Treba mi crtani : "Kralj lavova 2 " nigdje da nadjem.... ??? Ali da je sinhronizovan.

Ja imam sva tri DVD-a original, ako ti niko ne pomogne, javi se, pa cu ripovati i staviti negde na server da ga skines!
Samo da znas da nije sinhroznizovan, vec sinkroniziran... Made in HR

Pozzz 8)

STRANAC
04-02-2009, 16:47
sinoc sam gledao

Frozen River (Zamrznuta Reka)

bas mi se svideo film,preporucujem ga...
tema je socioloska,a meni zapravo to i jeste njabitnije u opste...

Elvis-Eko
04-02-2009, 16:57
Ovdje je prosle sedmice pocelo prikazivanje filma TAKEN. Trebace jos vremena da prodje dok ne bude mogao da se skine na netu.Izvrstan triler, stranac , imaj ga u vidu kad se pojavi na netu i ujedno imaj i mene u vidu kad ga skines ;)

ado
04-02-2009, 17:27
Ja imam sva tri DVD-a original, ako ti niko ne pomogne, javi se, pa cu ripovati i staviti negde na server da ga skines!
Samo da znas da nije sinhroznizovan, vec sinkroniziran... Made in HR

Pozzz 8)

Hvala Tahirovic na ponudi, evo nasa sam na netu Sinkroniziran jer drugi nema..moze posluziti ;)

Crni Gruja
04-02-2009, 19:30
Morao sam sve linkove filmova da izbrisem, zbog opomene koju sam dobio, ne od Hollywooda, za njih mi se ***** ali od nasih sponzora, sa kojima saradjujemo!
Jer nece da podrzavaju nesto sto je ilegalno!

Tako da bi molio ubuduce, da se pise o filmovima, veoma rado... Ali linkove nikako! To resavajte putem ppa...

Hvala na razumevanju!
Ado, morao sam da ti izbrisem post. Linkove mozes poslat preko privatnih poruka

borichi
04-02-2009, 20:03
Ovdje je prosle sedmice pocelo prikazivanje filma TAKEN. Trebace jos vremena da prodje dok ne bude mogao da se skine na netu.Izvrstan triler, stranac , imaj ga u vidu kad se pojavi na netu i ujedno imaj i mene u vidu kad ga skines ;)

Eko,

Odlican film! Ja sam ga vidjela prije mjesec dana. Posalji mi adresu na PM, i ja cu ti ga postom poslati, (dvd) da se ne zezas ''sa skidanjem''.

STRANAC
04-02-2009, 23:57
Ovdje je prosle sedmice pocelo prikazivanje filma TAKEN. Trebace jos vremena da prodje dok ne bude mogao da se skine na netu.Izvrstan triler, stranac , imaj ga u vidu kad se pojavi na netu i ujedno imaj i mene u vidu kad ga skines ;)
buraz,veceras sam u frci,a zakleo bih se da sam ga negde video...
nego,sutra ti javljam sve...

edit:
nasao sam sad sve,i film i prevod...
sutra ga odradjujem,i MI NAŠ POSO... ;)

ado
04-02-2009, 23:58
@Gruja nije problem, nisam bio na ovoj temi dugo pa nisam procitao ta pravila :) A Eku cu poslati na pp ;)

P.S : @Grujo..priznaj da si kopirao one linkove za film pa ih onda izbrisao hahahahahahah ;)

Crni Gruja
05-02-2009, 18:42
Niiiisaaaam :mrgreeen:

Poslaces ti njih meni na msn :p

STRANAC
05-02-2009, 21:43
Ip Man
jedan prilicno dobro uradjen film,za kacentom na drevnu borilacku vestinu iz Kine(Kung-Fu)
Ipak,prica je mnogo jaca od toga,desava ze za vreme 2.s.rata,i ulasku japanskih trupa u Kinu, a akcenat je na socioloskom i moralnom momentu...
Sve u svemu,meni se jako dopao film,i preporucujem...

Elvis-Eko
06-02-2009, 16:46
buraz,veceras sam u frci,a zakleo bih se da sam ga negde video...
nego,sutra ti javljam sve...

edit:
nasao sam sad sve,i film i prevod...
sutra ga odradjujem,i MI NAŠ POSO... ;)



Ensare hvala ti , Ado mi je vec poslao film, veceras ide na snimanje a sutra na prikazivanje :D
Nego , nisam ti stigao rec, u pravu si bio za mozillu. Rekao si mi jednom da je bolje nju da koristim za gledanje i skidanje filmova na watchonline nego IE, sad je puno lakse :8836:

STRANAC
06-02-2009, 16:56
Ensare hvala ti , Ado mi je vec poslao film, veceras ide na snimanje a sutra na prikazivanje :D
Nego , nisam ti stigao rec, u pravu si bio za mozillu. Rekao si mi jednom da je bolje nju da koristim za gledanje i skidanje filmova na watchonline nego IE, sad je puno lakse :8836:
opet ima problem sa netom,puca mi veza i nisam mogo da ga uploadujem juce...
10 puta sma pokusao,krene i cim pukne veza stane..
super sto je ado to zavrsio...
a,mozila je zakon...

tmusa
06-02-2009, 21:32
Ip Man
jedan prilicno dobro uradjen film,za kacentom na drevnu borilacku vestinu iz Kine(Kung-Fu)
Ipak,prica je mnogo jaca od toga,desava ze za vreme 2.s.rata,i ulasku japanskih trupa u Kinu, a akcenat je na socioloskom i moralnom momentu...
Sve u svemu,meni se jako dopao film,i preporucujem...

Mislim da sam gledo ovaj film pre 20 dana...Super je nam sta ako je to to...Kad onaj sivonja nekakov dolazi da vidi valjaju li sta ucitelji iz onog grada i sve ih potamani i dodje kod ovog glavnog lika a njegov KUNG FU zenski jel to to?Ako je to taj film odlican je nema sta ja ionako Istocnjacke filmove bas volim....

STRANAC
06-02-2009, 21:37
Mislim da sam gledo ovaj film pre 20 dana...Super je nam sta ako je to to...Kad onaj sivonja nekakov dolazi da vidi valjaju li sta ucitelji iz onog grada i sve ih potamani i dodje kod ovog glavnog lika a njegov KUNG FU zenski jel to to?Ako je to taj film odlican je nema sta ja ionako Istocnjacke filmove bas volim....
vidis tmusa kako ti i ja gledali isti film
a radnje potpuno razlicite...
jeste,ima i taj deo o kojem ti pricas...
to je taj film...
imam jos jedan sa kung-fu fazonom,kanim veceras da ga odgledam pa cu napisati utiske...

elem,pogledo sam danas prvi film sa Adam Sandlerom a da mi se ni malo nije dopao...
Rec je o filmu BEDTIME STORIES...
davno nisam gledao gori film sa boljom ekipom glumaca...

Tahirovce
06-02-2009, 21:43
vidis tmusa kako ti i ja gledali isti film
a radnje potpuno razlicite...
.

:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2:

Elvis-Eko
07-02-2009, 03:26
GRAN TORINO Novi film Clint Eastwooda vrijedi pogledat

Crni Gruja
07-02-2009, 14:55
Jel on tu glumi ili ga je rezirao?

Elvis-Eko
07-02-2009, 15:04
Jel on tu glumi ili ga je rezirao?


On je direktor i glavna uloga filma. Evo ovdje pogledaj jedan mali djelic filma


http://www.imdb.com/video/imdb/vi2462974745/

STRANAC
08-02-2009, 17:39
Sinoc sam odgledo film
"Kung-Fu Killer"
Nije neka po sebna prica,ali svakako kad se ima vremena mogao bi da se pogleda...

http://img4.imageshack.us/img4/8382/kungfukilleroe9.jpg

STRANAC
08-02-2009, 23:06
GRAN TORINO Novi film Clint Eastwooda vrijedi pogledat
upravo sam zavrsio sa gledanjem jos jednog ostvarenja koje potpisao KLint Istvud...
Naime,film je iz 2008.godine,uradjen je u retro prici i desavanjima u Los Andjelesu za pocetka 20.veka...
Obuhvata korumpiranost i umesanost vlasti u neke misticne dogedjaje...
Glavnu ulogu igra Andjelina Dzoli a film se zove

Changeling


i,na mojoj rang skali je 10/10...
davno nisam gledao ovako dobaro uradjen film,odusevljen sam...
http://img144.imageshack.us/img144/5568/changelingmovieposter38no1.jpg

Tahirovce
08-02-2009, 23:24
Imali prevod?

STRANAC
08-02-2009, 23:38
Imali prevod?

ima,a imam ga i ja...
samo ti skini film,a ja cu postavit prevod...
evo sad...
zeza me konekcija,ali ako hoces probacu sutra ja da ga uploadujem negde pa da skines...

Tahirovce
08-02-2009, 23:43
Nema potrebe, nacicu ga
hvala za prevod ..

STRANAC
14-02-2009, 17:22
sinoc sam gledao film

Revolver

http://img11.imageshack.us/img11/9746/59495405qb4.jpg

i nisam nesto posebno odusevljen filmom,ali znam da prilican broj nasih dama sa foruma preferira lik i delo
Dzejsona Statama (Jason Statham)
pa rekoh da ih napomenem,da mogu da pogledaju...

STRANAC
16-02-2009, 21:58
Stop-Loss ili Povratak na Ratište

http://img201.imageshack.us/img201/8632/stoplossup1.jpg

Dobra,mozemo reci i savremena prica na koju smo vec navikli od amerike...
Prica prati desavanje nekoliko drugova koji su se vratili sa ratista,
ali po ukazu predsednika nekoliko njih se opet mora vratit nazad...
Posledice rata,simtomi,i sve sto prati ratne price prozeto je u filmu...

Moja preporuka za pogledati...

STRANAC
16-02-2009, 22:00
A,sada drugari idem da gledam

Pink Panter 2

sutra vam pisem o utiscima...
I,ako nekom trebaju prevodi,neka se javi,jer trenutno pripadam grupi od 10-ak ljudi koji ih poseduju...
Sutra cu ih vec postaviti da budu dostupni na netu...

STRANAC
19-02-2009, 21:45
The Pink Panther 2

http://img502.imageshack.us/img502/5132/pinkpanthertwover2uo8.jpg

Razocarao sam se...
Tolika pompa,reklam i nista...
Davno nisam gledo gori film...

borichi
19-02-2009, 22:08
Uuuuhhh, bas me razocara.

Ja se taman pripremam da ga pogledam.... Znaci da ne gubim vrijeme. Steta!, inace su mu svi prethodni filmovi bili dobri.

STRANAC
19-02-2009, 22:39
Uuuuhhh, bas me razocara.

Ja se taman pripremam da ga pogledam.... Znaci da ne gubim vrijeme. Steta!, inace su mu svi prethodni filmovi bili dobri.
i ja mu se radovao kao dete lizalici,ali sa boljom ekipom
on i plus Žan Reno i Endi Garsija,ocekivo sam par 1cm bolje,ovako sam se bar razocarao...
1:22 min a ni jedan jedini put niti sta da se nasmejes niti na cemu da pozavidis,niti da te nesto zainteresuje...
haos lose...

Crni Gruja
19-02-2009, 23:29
Jos jedan los film Stiva Martina, Shopping girl. Da se ne zeznete ko ja.

STRANAC
20-02-2009, 15:00
skoro sam gledao film

Vicky Cristina Barcelona

http://img12.imageshack.us/img12/6885/vickycristinabarcelonalp0.jpg

po meni nije nesto posebno dobar,ali svakako ako se ima vremena nije ga lose pogledati...
Interesantna prica dveju najboljih prijateljjica koje odlaze na letovanje u spaniju...
Ako nista drugo,onda jos da napomenem da u filnu igraju i Skarlet Johanson i Penelope Kruz...

STRANAC
20-02-2009, 15:04
ako,usput,naidjete i na film

Sex Drive

http://img407.imageshack.us/img407/1154/sexdrivever2ud0.jpg

nece vam biti dosadno da ga pogledate...
u svakom slucaju 10 puta bolji od Pink Pantera II...

Crni Gruja
20-02-2009, 16:02
Veceras imam u planu da idem da gledam film The International, o zaveru americke nacionalne banke, nesto tako. Kad se vratim dobijate utiske

borichi
20-02-2009, 21:48
Veceras imam u planu da idem da gledam film The International, o zaveru americke nacionalne banke, nesto tako. Kad se vratim dobijate utiske


hajd' vazi!

STRANAC
20-02-2009, 21:52
jeste da je malo stariji(2002)
ali fino je za pogledati film

http://img168.imageshack.us/img168/5217/enoughmx5.jpg

sa Dzenifer Lopez...
oni koji su gledali secaju se price o njenom neuspelom braku,koji je preko noci od raja postao pakao i borba za egzistenciju nje i njene cerke...

iSelektor
20-02-2009, 23:21
e brate i ja sam ga skinuo, hocu i ja da ga gledam

pozzz 8)

Crni Gruja
21-02-2009, 19:40
Evo ovako. Film The International sa Clive Owen nije ispunio moja ocekivanja. Ne kazem da je los film, Shoot 'em up mu je daleeeko gori film. Ali sam od ovog ocekivao malo vise, pogotovo posle onolike pompe po mdijima, i onakvih trailera. Znaci film moze da se trpi, ali nije bas nesto da covek kaze WOW.

heheh, izvini borichi ako ti je i ovaj film upropasten, ali eto, mozda se tebi vise svidi jer neces od njega ocekivat kolko i ja :)

borichi
21-02-2009, 20:57
Hvala grujice! hehehehe, vidjet cemo!

Elvis-Eko
22-02-2009, 05:44
E i ja sam se razocarao s jednim filmom i to s jednim od mojih omiljenih glumaca, Samuel L Jackson-om u glavnoj ulozi a film nosi naziv LAKEVIEW TERRACE
Sto rece stranac,toliko pompe , reklame i na kraju , bljak

Crni Gruja
22-02-2009, 11:45
Pogleda, bratu svojem kaze da je stranac. CCCCC :p

STRANAC
24-02-2009, 16:16
film
WRESTLER

http://img3.imageshack.us/img3/8430/thewrestlerposter.jpg

sa Miki Rurk-om
u glavnoj ulozi,a takodje je bio i nominovan za najboju musku ulogu i steta je sto nije njemu pripala jel msilim da je bolje odigrao od konkurenta koji je dobio oskara,a o tom filmu cu pisati kasnije veceras...
Inace,prica je o bivsem "rvaču" koji i u poznom dobu biva prinudjen da se bavi svojim zanimanjem u kojem je nekada bio neprikosnoven.
Ipak akcenat je socioloskoj prici vezan za porodicna desavanja...
Film koji ne bi trebalo propustiti...

Ja i dalje stojim na usluzi oko linkova...
Mogu vam dati linkove da preuzmete preko torrenta,
a takodje mogu i ja da postavim film pa da ga preuzmete,sto je jednostavnije...
Svi koji zele da vide ovaj film neka se jave privatnom porukom i tako ce i dobiti linkove,
jer film je nov i nije "pozeljno" postavljati otvorene linkove...

a,evo i prevoda WRSTLER
film je vec postavljen,i mozete se javiti za linkove...

STRANAC
24-02-2009, 19:49
film
MILK

http://img22.imageshack.us/img22/8594/milkq.jpg

jedan od boljih filmova koje sam gledao u poslednjih godinu dana...
valjda svemu tome dodatnu notu extra uradjenog filma daju i motivi po kojima je film uradjen...
naime,film je uradje po istinitoj prici koja prati lik i delo Harvi Milk-a
prvog americkog "gay" politicara koji je imao snage da prizna svoju naklonost prema homosexualizmu, i bezrezervno se borio za to...
Inace,radnja se desavala pocetko ´70-ih godina...

ne bih vise da vam otkrivam detalj,jer film je nesto sto se treba pogledati...
dodacu jos samo to da je igrajuci u ovom filmu Šon Pen dobio oskara za glavnu musku ulogu,pre 3 dana...

film je postavljen na jednom od slobodnih servera,i mogu mi se javiti svi koji zele da ga preuzmu,a prevod evo postavljam ovde...

tmusa
24-02-2009, 22:40
Slumdog Millionaire (2008 (http://www.imdb.com/Sections/Years/2008/))



http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTg0NzQzNzcyOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMzg0ODEzMg@@._ V1._CR114,0,571,571_SS90_.jpg (http://www.imdb.com/rg/photos-title/summary/media/rm2850720512/tt1010048)
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTMxNTIyNzY4OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNTg0ODEzMg@@._ V1._SY300._CR0,0,800,800_SS90_.jpg (http://www.imdb.com/rg/photos-title/summary/media/rm3085601536/tt1010048)
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjA4MDkxMjc5NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzI3MjcwMg@@._ V1._CR127,0,471,471_SS90_.jpg (http://www.imdb.com/rg/photos-title/summary/media/rm1571460352/tt1010048)
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjEzMzg3NTQ4MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODI3MjcwMg@@._ V1._CR120,0,481,481_SS90_.jpg (http://www.imdb.com/rg/photos-title/summary/media/rm1554683136/tt1010048)
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjEwMTYzNDk3MF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTI3MjcwMg@@._ V1._CR120,0,481,481_SS90_.jpg (http://www.imdb.com/rg/photos-title/summary/media/rm1537905920/tt1010048)
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTk4MDk2NDI5Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwMDM3MjcwMg@@._ V1._CR120,0,481,481_SS90_.jpg (http://www.imdb.com/rg/photos-title/summary/media/rm1521128704/tt1010048)
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTI1NTgwMTM4NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjY4MTY5MQ@@._ V1._CR100,0,400,400_SS90_.jpg (http://www.imdb.com/rg/photos-title/summary/media/rm3732575232/tt1010048)
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BNDUzMjA3MzMzNF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzY4MTY5MQ@@._ V1._CR100,0,400,400_SS90_.jpg (http://www.imdb.com/rg/photos-title/summary/media/rm3715798016/tt1010048)

Super film,dobio je vise nobelovih nagrada...

za vise informacija kod mene na msn...

Tahirovce
25-02-2009, 00:27
Jel mogu i muski ili ???

:icon_cheesygrin:

iSelektor
25-02-2009, 01:33
Slumdog Millionaire (2008 (http://www.imdb.com/Sections/Years/2008/))

Super film,dobio je vise nobelovih nagrada...

za vise informacija kod mene na msn...

Aha Nobelovih nagrada?
Daj malo informacija o njemu ili si samo cuo da je dobio "nobela"
U cemu je dobio nobelovu nagradu...?
Za mir, za fiziku, za istrazivanja?

Zar je sad period kad se dodeljuju hehehehe

A koje informacije delis na MSN?

haha haj sto me nasmija

Pozzz 8)

Crni Gruja
25-02-2009, 06:08
Hahahaha nevolja ti je svega mi. HAhaha, cuj Nobelovih nagrada :)

tmusa
25-02-2009, 15:18
Pojma vam nemam verujte mi.sve sto vas zanima www.google.com pa trazite/RESKOVA FORA/...Rekli su mi da je film dobar i uverio sam se u to...Radi se o uzrastanju 3 drugara.dva decaka i jedna devojcica...Prica je prelepa verujte mi a sto se msn-a tice neka se javi kome sta god treba ima resko msn,ima halilce ima stranac piso bih vam na private ali nesto sam poremetio i kao nece...POJMA NEMAM...

Crni Gruja
25-02-2009, 17:20
Za kakve to informacije pricas da ti se javimo? Mislis tipa odakle da se skine film jel?

Elvis-Eko
25-02-2009, 17:31
Aha Nobelovih nagrada?
Daj malo informacija o njemu ili si samo cuo da je dobio "nobela"
U cemu je dobio nobelovu nagradu...?
Za mir, za fiziku, za istrazivanja?

Pozzz 8)




:pucaodsmijeha::pucaodsmijeha::pucaodsmijeha: Hahhahahahahah e ti si lud svega mi , zakocehnuh se :pucaodsmijeha:

Elvis-Eko
25-02-2009, 17:36
Nego , da nastavimo s filmovima. Ja sam gledao film DEFIANCE , istinita ratna prica o 4 brata Jevreja koji se pridruzuju Rusima u borbi protiv Nemackih nacista
Meni se film pravo svidjeo, stvarno je odlican i vrijedi pogledat
Ako ima stranac link neka postavi i ko bude gledao film sigurno se nece pokajat

E da, glavnu ulogu u filmu igra Daniel Craig, poznatiji kao James Bond

borichi
25-02-2009, 18:41
Defiance - sam gledala i meni se jako svidja film. Dosta uvjerljivo prikazuje situaciju u Rusiji u vrijeme II - Svjetskog rata.

Kako to Eko, sve ti sto postavis ja vec vidjela...:D:D Hajd' nadji neki drugi!


A sto si me iz igre izbacio ne znam hocu li ti oprostiti!! hahahahahah


Onaj Wrestler Film - Moram da vidim!!

Elvis-Eko
26-02-2009, 02:07
E wrestler sam maloprije gledao , ugrabio sam prije tebe. Meni se svidjeo , da vidimo hoce li i tebi :p

STRANAC
27-02-2009, 14:22
za sve one koji su propustili da pogledaju

INSIDE MAN

http://img13.imageshack.us/img13/8262/insideman.jpg

neka ga pogledaju...

Denzel Vasington brilijant u glavnoj ulozi.
U drustvu Kliv Oven-a i Dzudi Foster,a u reziji Spajk Li-ja odigrao je fantasticno detektiva koji resava misteriju pljacke banke..

Imam film,ako hocete bice postavljen za DOWNLOAD...

Elvis-Eko
27-02-2009, 18:42
THE NEGOTIATOR - Samuel L Jackson u glavnoj ulozi. Ovaj film sam sinoc gledao po ko zna koji put, film je star preko 20 god. i ja ga uvijek gledam sa istom paznjom kao da mi je prvi put
Definitivno , jedan od mojih najomiljenijih filmova. Pretpostavljam da je vecina gledala ovaj film a oni koji nisu neka ga obavezno pogledaju

STRANAC
27-02-2009, 20:12
za sve one koji su propustili da pogledaju

INSIDE MAN

http://img13.imageshack.us/img13/8262/insideman.jpg

neka ga pogledaju...

Denzel Vasington brilijant u glavnoj ulozi.
U drustvu Kliv Oven-a i Dzudi Foster,a u reziji Spajk Li-ja odigrao je fantasticno detektiva koji resava misteriju pljacke banke..

Imam film,ako hocete bice postavljen za DOWNLOAD...

film postavljen za DL....
evo ga i prevod....

Crni Gruja
28-02-2009, 01:42
Ja inace volim filmove sa taocima. Neznam sto, ali te bih filmove mogo non stop da gledam. A ovaj negotiator je definitivno jedan od najboljih takvih ako ne i najbolji

Tahirovce
28-02-2009, 10:17
Sto proucava materiju, kogali ces to da otmes :) ...

ado
28-02-2009, 10:24
Jel ima neko titl za film Australija ...XviD

STRANAC
28-02-2009, 11:30
Jel ima neko titl za film Australija ...XviD

evo ado.....

ado
28-02-2009, 14:20
Ejj, hvala ti...ovaj odgovara filmu ;)

Crni Gruja
01-03-2009, 11:06
Sto proucava materiju, kogali ces to da otmes :) ...
Cuce se :D

STRANAC
01-03-2009, 11:40
The Stepford Wives

http://img228.imageshack.us/img228/7351/79778201.jpg

film iz 2004. sa Nikol Kidman...
Nista posebno,meni je cak i dosadan bio...
Nikol igra poznatu novinarku koja biva otpustena sa posla,a njen muz organizuje povlacenje u manje i mirnije mesto sa porodicom kako kako bi ona to lakse prebolela.
Medjutim dolaze u mestu u kome je njoj sve cudno-sa razlogom i pocinje da istarazuje sta se zapravo tu desava...

STRANAC
01-03-2009, 18:13
Slumdog Millionaire

http://img91.imageshack.us/img91/2985/slumdogmillionaire.jpg

evo,pogledah ovog "nobelovca" pa da napisem svoje utiske...
Davno nisam gledao film da ekipa amterskih glumaca tako dobro odradi jednu pricu za koju slobodno mozemo reci "prica iz zemalja 3. sveta"...
slucajnost je da se glavni junak ove price nasao na "vrucoj stolici" popularnog kviza "milioner"
medjutim,poenta je u njegovom "saznanju" odgovora...
sve u svemu,film koji ne bi bilo "pozeljno" ne pogledati...

kao i sve druge filmove i prevode koje ja ovde prokometarisem,i ovaj film mozete brzo i lako preuzeti sa jednog od slobodnih servera...
potrebno je samo da je javite na PP i dobicete link za preuzimanje...

Elvis-Eko
01-03-2009, 20:31
The Stepford Wives

http://img228.imageshack.us/img228/7351/79778201.jpg

film iz 2004. sa Nikol Kidman...
Nista posebno,meni je cak i dosadan bio...



Da tebi brat da jedan savjet. Nemoj vise da tracis vrijeme i postavljas ove dosadne filmove, samo one za koje smatras da su vrijedni gledanja :D

STRANAC
01-03-2009, 20:51
Da tebi brat da jedan savjet. Nemoj vise da tracis vrijeme i postavljas ove dosadne filmove, samo one za koje smatras da su vrijedni gledanja :D
:smeh2::smeh2:
tako ce i da bude...

STRANAC
02-03-2009, 23:53
Punisher: War Zone

http://img6.imageshack.us/img6/9540/punisherwarzoneparty1.jpg

Posto je Frank Castlesova famiilija pobijena od kriminalaca, on krece u nemilosrdnu osvetu protiv mafije koju vodi Billy Russoti...

film i prevod dostupni,samo javite...

STRANAC
02-03-2009, 23:58
Ace Ventura Jr: Pet Detective

http://img6.imageshack.us/img6/5553/aceventurajrpetdetect98.jpg

na ovom filmu ne morate trositi vreme - jer film je žešće sra.e....

lejla
05-03-2009, 05:33
Pre neku noc sam gledala...... CHANGELING ......u glavnoj ulozi Angelina Jolie....istinita prica...angelina igra ulogu majke,i ima jedno dete..jednog dana zovu je da ide na poso i ona ostavi decacica samog kuci..i kad se vratila sa posla nije decacica nije bilo kuci ... ona traga za njim i policija da se napravi dobrom dovedu joj drugo dede kao da je njeno...i onda nastaju problemi izmedju angeline i policije...
extra film .pravo mi se svideo ...predlazem gledajte........

STRANAC
05-03-2009, 22:05
The Curious Case of Benjamin Button (Neobični slučaj Bendžamina Batona)

http://img24.imageshack.us/img24/3973/benjaminbuttonposterbla.jpg

bilo kakva rec bi la bi suvisna,film je uradjen za anale...
nesto sto ce se dugo i dugo prepricavati,nacin rada o kome ce se dugo pisati...
treba reci samo to da su Bred Pit i Kejt Blanšet vise nego fantasticno odigrali svoje role,
i da su time ovaj film vinuli do najvisljih visina sedme umetnosti...
necu da otkirijem ni jedan jedini detalj filma,jer ne zelim da propustite osecaje koje ce te sigurno doziveti gledajuci film...
Film ce vas navesti na razna razmisljanja o vazem zivotu,i o onoj poznatoj floskuli š.b.b.k.b.b.
savet je,da uzmete sve sto mislite da vam je neophodno u naredna 2 sahata i 45 minuta,
jer necete se odvajati od ekrana dok se film ne zavrsi...

ja vam i dalje stojim na usluzi,kako za ovaj tako i za sve filmove koje bi voleli da pogledate...

uživajte...

iSelektor
06-03-2009, 02:30
mogo si bar prevest ovo:
š.b.b.k.b.b - sta bi bilo kad bi bilo....


Pozzzz 8)

jedva cekam bolji snimak pa da ga skinem i gledam, ne mogu ove lose kopije, smeta mi!

STRANAC
06-03-2009, 13:47
jedva cekam bolji snimak pa da ga skinem i gledam, ne mogu ove lose kopije, smeta mi!

snimak koji ja imam nije DVD kvalitet,ali je u kvalitetu dobroh DVDRip-a...
na skali od 1-5,slobodna 4--
na 42´´ ko bombona...

STRANAC
08-03-2009, 21:21
Nego , da nastavimo s filmovima. Ja sam gledao film DEFIANCE , istinita ratna prica o 4 brata Jevreja koji se pridruzuju Rusima u borbi protiv Nemackih nacista
Meni se film pravo svidjeo, stvarno je odlican i vrijedi pogledat
Ako ima stranac link neka postavi i ko bude gledao film sigurno se nece pokajat

E da, glavnu ulogu u filmu igra Daniel Craig, poznatiji kao James Bond

elem pogledah i ja
DEFIANCE

http://img147.imageshack.us/img147/3306/defiance.jpg

i,hvala Eku na preporuci,zaista perfektan film...

ako ste za pogledat,javite se...

STRANAC
08-03-2009, 21:28
film

Confessions Of A Shopaholic (Ispovest Kupoholicarke)

http://img528.imageshack.us/img528/5692/confessions.jpg

jedna prilicno fino ustimovana romanticna komedija,bez nesto posebno naglasenog humora,ali je film koji ce vam svakako biti interesantan za pogledati...
Jako dinamicna i nepredvidiva desavanja su ono sto posebno odlikuje ovaj film...
Inace,dobio je dobre ocene od publike koja ga je za sada mogla pogledati...

Film i prevod dostupni,samo se javite...

STRANAC
11-03-2009, 21:45
XIII - The Conspiracy (13 - Izdaja)

http://img9.imageshack.us/img9/3139/75913687.jpg

Film,a prezentuje se jos i kao mini serija,jer za sada ima dva nastavka a oni koji su pogledali,videli su da krajem drugog dela ostavljena je mogucnost nastavka - sto ce verovatno uslediti...

Val Kilmer,i ako glavna uloga igrao je negativca
dok sve prisutniji na "velikoj sceni" i neko ko je zaista do sada imao ekstra dobre uloge,Stefen Dorf, i ovde je brilirao...
Prica je oko ubistva predsednika i cudna igra u otkrivanju pocinioca...
Necu da napominjem detalje jer ne volim to,
ali smatram da bi trebali pogledati ovaj akcioni film...

Film i prevod su dostupni,pa ko voli-nek´ izvoli,... :uhhhh:

STRANAC
12-03-2009, 17:54
The Curious Case of Benjamin Button (Neobični slučaj Bendžamina Batona)

http://img24.imageshack.us/img24/3973/benjaminbuttonposterbla.jpg

bilo kakva rec bi la bi suvisna,film je uradjen za anale...
nesto sto ce se dugo i dugo prepricavati,nacin rada o kome ce se dugo pisati...
treba reci samo to da su Bred Pit i Kejt Blanšet vise nego fantasticno odigrali svoje role,
i da su time ovaj film vinuli do najvisljih visina sedme umetnosti...
necu da otkirijem ni jedan jedini detalj filma,jer ne zelim da propustite osecaje koje ce te sigurno doziveti gledajuci film...
Film ce vas navesti na razna razmisljanja o vazem zivotu,i o onoj poznatoj floskuli š.b.b.k.b.b.
savet je,da uzmete sve sto mislite da vam je neophodno u naredna 2 sahata i 45 minuta,
jer necete se odvajati od ekrana dok se film ne zavrsi...

ja vam i dalje stojim na usluzi,kako za ovaj tako i za sve filmove koje bi voleli da pogledate...

uživajte...

evo prevoda za film

Elvis-Eko
12-03-2009, 18:02
Hvala stranac, film se upravo dawnloduje :pljesak:

36310
13-03-2009, 08:50
Cuo sam odlicne kritike za ovaj film a i ova Stranceva prezentacija me je plaho zainteresovala tako da cu u subotu vece pravo u bioskop da vidim ovaj film o Bendzaminu...

STRANAC
13-03-2009, 15:37
Cuo sam odlicne kritike za ovaj film a i ova Stranceva prezentacija me je plaho zainteresovala tako da cu u subotu vece pravo u bioskop da vidim ovaj film o Bendzaminu...

Bruder,videces,zapamti da je malo tak odobrih filmova snimljeno...
Jos kada se gleda na "velikom platnu" onda je dozivljaj jos i veci...
I,nemoj da zaboravis da nam napises utiske,obavezno...

STRANAC
14-03-2009, 13:21
Bride Wars (Kad Neveste Zarate)

http://img3.imageshack.us/img3/5372/bridewars2.jpghttp://img3.imageshack.us/img3/5372/bridewars2.jpg

Romanticna komedija o dveju najboljjih prijateljica i njihovoj pripremi za vencanje...
Pogledajte sta se desi kada se stvari samo malo otrgnu kontroli
i koliko je samomalo potrebno da pravo prijateljstvo bude naruseno,
ali na svu srecu ne i poruseno...
Film nije extra klase da bih ga preporucio kao "lektiru"
ali ako nista drugo muskom delu preporucujem 80 minuta uzivanja
u pokretnim slikama Kejt Hadson...

i ovaj film sa prevodom stoji na raspolaganju...

STRANAC
14-03-2009, 16:03
ChikYeungTinSai

http://img15.imageshack.us/img15/1713/qqqqr.jpg

Film sa dosta specijalnih efekata,koje ja ne volim,
ali opet u pozadini ide fina prica o dveju sestara...
Nije za preporuku,ali kad se ima vremena moze da se pogleda..
Inace, film je snimljen 2002. godine...

STRANAC
14-03-2009, 16:13
Conspiracy Theory (1997)

http://img15.imageshack.us/img15/2879/qqqqc.jpg

Mel Gibson i Dzulija Roberts u romanticnom trileru...
Dzeri(Mel Gibson) je bivsi agent CIA koji je odustao od zaduzenja prljavim poslovima
u ime vlade SAD-a.
Alis(Dzulija Roberts) radi u nacionalnoj sigurnosti i jedina je Dzerijeva sansa za prezivljavanje-ako mu poveruje u teoriju kaja izgleda kao zavera smisljena
samo radi reda...
Nije los film.
Dostupan je sa sve prevodom...

Tahirovce
14-03-2009, 17:31
Stranac imam porudbenicu, trazemi film Prljavi ples, imali ga dje?? ...

STRANAC
14-03-2009, 17:35
Stranac imam porudbenicu, trazemi film Prljavi ples, imali ga dje?? ...
samo da pretrazim diskove,jer dao sam mnoge na gledanje i ne znam da li mi je tu...
u svakom slucaju nacicemo ga ubrzo...

Tahirovce
14-03-2009, 17:37
ok,hvala...

STRANAC
15-03-2009, 11:26
Dirty Dancing (1987) - Prljavi Ples

http://img26.imageshack.us/img26/9301/dirtydancing.jpg

O ovom filmu je suvisna svaka rec...
Meni je u grupi od 5 najboljih i najomiljenijih ikada...
Muzika iz ovog filma traje i danas,20 godina posle,zar to ne govori sve...
Zar ima neko iz generacije ´70 da ga nije gledo bar 2 puta do sada...
Ja evo priznajem da je moj broj pogleda ovog filma "dvocifren"
i da ga svaki novi put pogledam sa istom radoscu kao i prvog puta...
Ima li mozda neko ko nije pokusao nekad da izvede ove pokrete sa njihovog poslednjeg plesa,ima li mozda neko ko je pogledao ovaj film, a da nije
niti jednu pesmu oznacio kao "njegovu"...
Eh,za ovaj film vam preporucujem da MORATE DA POGLEDATE...
Ovo vam je nesto kao "vozacka dozvola" da bi ste mogli da gledate ostale filmove....

Film je postavljen za preuzimanje,javite se putem privatne poruke za linkove,
a prevod evo ostavljam ovde...

Crni Gruja
15-03-2009, 12:46
E narode, da vam se pozalim. Sinoc me drustvo natera da odemo da gledamo novi film WATCHMEN. To ne da bese los film, nego smo ga svi od reda svrstali ubedljibvo na ZAFNJE mesto medju filmovima koje smo ikad gledali. Pokusao bih da vam objasnim o cemu se radi, ali ako mi verujete ja to ni sam neznam. Nismo ga ni odgledali do kraja, na pola filma smo otisli. Najzalije mi je sto ta 2 sata zivota nikad necu povratit.

http://img381.imageshack.us/img381/4893/watchmen20adgiantpl2.jpg

Mozda ce se nekom od vas svideti, opet ukusi su razliciti... ali sto se mene tice ovaj film nije vrijedan ni NULE

STRANAC
15-03-2009, 22:32
GRAN TORINO Novi film Clint Eastwooda vrijedi pogledat

http://img7.imageshack.us/img7/5808/10199180.png

i svako slovo ovog filma vredi pogledati...
inace,Istvud igra suseda sa rasnom opredeljenoscu prema istocnjackom stanovnistvu,ali njegove poglede ce promeniti blize upoznavanje istih...
Ubrzo ce se razviti i prijateljstvo koje nema cenu...
Sve u svemu,sto Eko rece,trebalo bi se pogledati,
a film sa sve prevodom je dostupan svima koji to zele...

STRANAC
17-03-2009, 16:10
film
MILK

http://img22.imageshack.us/img22/8594/milkq.jpg

jedan od boljih filmova koje sam gledao u poslednjih godinu dana...
valjda svemu tome dodatnu notu extra uradjenog filma daju i motivi po kojima je film uradjen...
naime,film je uradje po istinitoj prici koja prati lik i delo Harvi Milk-a
prvog americkog "gay" politicara koji je imao snage da prizna svoju naklonost prema homosexualizmu, i bezrezervno se borio za to...
Inace,radnja se desavala pocetko ´70-ih godina...

ne bih vise da vam otkrivam detalj,jer film je nesto sto se treba pogledati...
dodacu jos samo to da je igrajuci u ovom filmu Šon Pen dobio oskara za glavnu musku ulogu,pre 3 dana...

film je postavljen na jednom od slobodnih servera,i mogu mi se javiti svi koji zele da ga preuzmu,a prevod evo postavljam ovde...
prevod za film,original...

STRANAC
17-03-2009, 16:35
DEFIANCE

http://img147.imageshack.us/img147/3306/defiance.jpg


prevod za film...

STRANAC
17-03-2009, 16:36
Slumdog Millionaire

http://img91.imageshack.us/img91/2985/slumdogmillionaire.jpg


prevod za film...

STRANAC
19-03-2009, 22:54
Killshot (Smtronosni Pucanj)

http://img27.imageshack.us/img27/730/kille.jpg

Miki Rurk opet na visini zadatka...
Istina,ovaj put na nepopularnoj strani,ali je vise nego odlicno odradio svoj posao...
Nije film za anale,ali svakako je u grupi filmova koje ne bi trebalo propustiti...

Prevod i film su vam na raspolaganju...

cobanica
19-03-2009, 23:20
leptir na tocku...naj naj film.kako doakati nevernom muzu...

STRANAC
19-03-2009, 23:26
lkako doakati nevernom muzu...
zar ima i takvih muževa,sram ih bilo... :)

Elvis-Eko
20-03-2009, 12:59
Stranac, kad nabavis najnoviji film od NIcolas Cage-a KNOWING, u avi formatu, imaj me u vidu . Film je tek poceo da se prikazuje u kinima. Inace, to je jos jedan u nizu filmova o prorocanstvima nestanka svijeta

STRANAC
20-03-2009, 16:57
Stranac, kad nabavis najnoviji film od NIcolas Cage-a KNOWING, u avi formatu, imaj me u vidu . Film je tek poceo da se prikazuje u kinima. Inace, to je jos jedan u nizu filmova o prorocanstvima nestanka svijeta
OK,buraz...

ado
29-03-2009, 13:40
jel igdje ima prevod za : Echelon.Conspiracy ?? Cini mi se da je dobar film.

Elvis-Eko
03-04-2009, 16:03
The Haunting in Connecticut

je naziv filma , inace istinita horor prica o jednoj porodici koja se zbog lijecenja sina seli blize klinici. Kasnije u svojoj novoj kuci otkrivaju veoma neobjasnjive i misteriozne pojave i na kraju saznaju kako kuca u kojoj zive ima veoma mracnu proslost i da je nekada bila mrtvacnica.............

Eto ko voli horor filmove , mislim da ovaj vrijedi pogledat , tim bolje sto je i istinita prica.
Sad moramo molit stranca da nam nabavi film :p

http://tr.youtube.com/watch?v=je6EgxhpOck&feature=PlayList&p=7F1364595EC3AA08&index=0

STRANAC
03-04-2009, 18:12
[B]
Sad moramo molit stranca da nam nabavi film :p

ti znas sa koliko radosti bih ja to uradio
ali...
od 1.aprila,znaci od pre 2 dana,u svedskoj je stupio novi,rigorozniji zakon za nepostovanje autorskih prava,koji se svakako odnosi i na download filmova i muzike...
znaci,ne smeju se vise "skidati" filmovi koji po zakonskom pravili nisu slobodni za to...
u novinama jutros pise da je za 2 dana internet saobracaj u svedskoj opao za 50%,znaci upola se smanjila "deoba materrijala"...
vec imaju 3 ljudi koji su se oglusili o zabranu i koji ce biti sankcionisani...
treba sacekati ovaj prvi talas,JER SVAKI ZAKON JE NAJJACI KADA SE DONESE, a sve kasnije slabi mu intenzitet pa ce i sa ovim tako...
postoje i druge alternative downloada,ali svakako je najgora stvar ono sto sam ja radio a to je upload,odnosno postavljanje materijala za skidanje...
sve u svemu,o ovom zakonu se jos malo zna u javnosti,a i ove novine sturo su pisale o tome,tako da cu trenutno sacekati da vidim kako ce ici dalje...
u razgovoru sa kolegama na poslu,vidim da ni oni ne znau nista vise od mene,
ali svi su trenutno stali i cekaju dalji razvoj situacije,pa i ja cu tako...
ako neko od nasih,koji zivi ovde u svedskoj,ima boljih saznanja dobro bi bilo da nam napise...

Meliha Graca
04-04-2009, 00:38
jel igdje ima prevod za : Echelon.Conspiracy ?? Cini mi se da je dobar film.

probaj na: podnapisi.net

ado
04-04-2009, 21:20
Trazio sam al nista

STRANAC
05-04-2009, 12:17
Der Baader Meinhof Komplex - Slućaj Bader Majnhof

http://img23.imageshack.us/img23/4287/23465424.jpghttp://img24.imageshack.us/img24/2710/60147600.jpg

mnogo dobar film iz nemacke produkcije.
radnja bazirana na istinitim dogadjajima iz ´70-ih godina proslog veka,
kada je nemacka bila suocena sa protestima studenata koji su kasnije prerasli
u pretecu grupu nazavanu RAF...
delom filma se koriste i arhivski snimci koji bi pokazali autenticnost ostvarenja...
sve u svemu,jedan odlican film koji treba pogledati...

STRANAC
05-04-2009, 18:05
Personal Effects

http://img16.imageshack.us/img16/1667/111ymf.jpg

jos jedan jako dobar film...
u glavim ulogama su Mišel Fajfer i Ešton Kučer...

36310
06-04-2009, 08:36
I,nemoj da zaboravis da nam napises utiske,obavezno...


STRANAC,film sam gledao tek sinoc jer sam bio sprecen da ga pogledam ono kada sam nameravao(morao sam ipak da ga gledam kuci jer je u medjuvremenu skinut sa bioskopskog repertoara)...nejese.

Film mi se veoma svideo,ima interesantnu fabulu koja mi nije dozvoljavala da se odvojim od TV ekrana.
Jedinstvena prica o zivotu o smrti i o neumitnom prolasku vremena koja nas navodi na razmisljanje.Podsetio me je na onu staru izreku kaja kaze da je "Vrijeme nejveci ubica"...

Za sve one koji ga nisu videli,a vole jake emotivne drame,ovaj film je pravi izbor.
Ne bih da otkrivam detalje kako bi i ostali mogli da uzivaju gledajuci ga.


PS
"Svi idemo od jedne obale do druge,po tankom konopu svoje zivotne staze i svakome se zna kraj RAZLIKE NEMA" -Mesa SELIMOVIC.

Crni Gruja
06-04-2009, 15:18
Ja veceras idem da gledam novi Fast and Furious. Inace, u ovom delu glumi celokupna ekipa iz prvog dijela, na celu sa Vin Dieselom i Paul Walkerom. Eto sutra cu vam ispricat kako je proslo, i da li je ispunio moja ocekivanja

Crni Gruja
07-04-2009, 10:14
Evo, kao sto sam i obeco, javljam vam se sa utiscima od sinoc. Film mi se svideo, dosta je ozbiljniji od prvog dijela, sto je i normalno. Inace, ko nije gledao prvi deo The fast and the Furious, nebi trebalo da gleda ovaj poslednji dok njega ne vidi, da bi kolko toliko bio upucen u cijelu radnju. Dosta se pominju situyacije iz prvog dijela, pa da nebi bili izgubljeni.

Kod ovog dijela mi se svidelo sto se cio film ne svodi samo na besmisleno ulicno trkanje. Cak sta vise, u cijelom filmu su se trkali samo jednom. Naravno da se dosta vrti oko voznje i automobila, ali ovaj put je to mnogo ozbiljnije, i bolje smisljeno. Eto, ko voli ovakve filmove, ja mu preporucujem da ode da pogleda.

P.S: Kao i uvijek, dobrih zena kolko hoces u filmu :mrgreen:

STRANAC
12-04-2009, 19:03
The Day the Earth Stood Still - Dan kada je Zemlja stala

http://img22.imageshack.us/img22/234/thedaytheearthstoodstil.jpghttp://img4.imageshack.us/img4/733/10dankadaje.jpg

I ako nisam ljubitelj naucne fantastike,i spec. efekata,po nagovru jednog naseg clana sam odgledao ovaj film i mogu reci da se nizsam razocarao,jer film vredi svo vreme provedeno gledajuci ga...
Glavnu ulogu igra Kijanu Rivs(Keanu Reeves),a prica je dolazak vanzemaljaca koji zele da uniste planetu iz razloga toga sto se zemljani prema njoj ne ponasaju racionalno i humano...
Ko ima vremena i volje moze da pogleda,nije los film...

cobanica
12-04-2009, 23:11
Transporter 3

nije los,preterali sa akrobacijama.

Bery_babe
17-04-2009, 19:16
Film koji sam odgledala 4 puta ali uvek propustim neki detalj...meni se mnogo svideo jer nista ne moze da se predvidi i svaka scena je bitna za nastavak filma.... :)

Bery_babe
17-04-2009, 19:32
Film skoro da nema nikakve veze sa prva dva dela...Sva tri su mi dobri ali ne mogu nijedan da uporedim sa trecim delom...lepo je odgledati tako nesto kada zelite pobeci od problema i utonuti u tinejdzerske spletke :)

Elvis-Eko
26-04-2009, 19:05
Sinoc sam gledao film obsessed sa Beyonce u glavnoj ulozi. Necu vam otkrivati nikakve detalje samo bih svakom predlozio da ga pogleda, meni se jako svidjeo

Crni Gruja
29-06-2009, 21:11
Tri dobra filma koja sam pregledao u poslednje vrijeme, a koje bih svima preporucio su "Angels and Deamons", "Hangover" i "Transformers 2". Obavezno pogledajte

Unicknnamed
12-07-2009, 00:16
http://img20.imageshack.us/img20/309/mujoinizama.jpg

Mujo Gleda Lijepu Nizamu ( 2007 cd1 ).avi (http://www.speedyshare.com/795312901.html)

Mujo Gleda Lijepu Nizamu ( 2007 cd2 ).avi (http://www.speedyshare.com/596245639.html)


Ovo je nastavak


http://img20.imageshack.us/img20/2430/sikluk.jpg

Sikluk.avi (http://www.speedyshare.com/149436928.html)

36310
30-07-2009, 10:49
YouTube - The Kite Runner Movie Trailer (http://www.youtube.com/watch?v=jIyWaZnRL9o)

Evo dobrog filma,radi se o adaptaciji svetskog bestselera Lovac na Zmajeve.

PS
Jedan od boljih filmova koje sam gledao u poslednje vrijeme.

borichi
27-08-2009, 18:16
Ovaj kratki footage je jedan od prvih radova na njegovom semestru. Radi se o momku koji studira " Reziju i Film" u Njemackoj. Trenutno se nalazi u Americi, gdje priprema svoj Diplomski Rad.

Inace otac mu je Sjenicak porijeklom (moj daidza). A film se zove "Ajtana". Jedan od prvih njegovih radova napravljen 2006. Inace ih ne postavlja na You Tube, ili na Internetu uopce. Tako da je ovo sve sto ja sa vama mogu podijeliti. Pored studija radi i za WDR TV channel.

Ajtana je kcerka od njegove sestre, tako se i film zove.

(meni je posebno bilo drago da vidim Ajtanu, naravno ja to dozivljavam kao neki family snimak):p Ali je u stvari mnogo vise...

Medjutim kako mu je ovo prvi rad, sa ovakvim efektima, mozete zamisliti kakve rezultate postize sada nakon 3 godine,

Pogledajte.. (full screen)

YouTube - Ajtana (http://www.youtube.com/watch?v=LGByFk2OtrM)

Skorpija
28-08-2009, 10:05
Svaka čast savršena sinhronizacija muzike, slike i njegove ideje. Psihološki isceniran :appl[1]: a mogu zamisliti kakvi su novijeg žanra. Neka mu je sa srećom i da njegovo ime vidimo na listi naj REžISERA, ako bog da jednog dana sa OSKAROM u ruci.....

HVALA BORICHI što si sa nama podijelila ovaj kratki footage:010:

halilce
29-08-2009, 01:31
A kad će nastavak,Borichi?:):pljesak:
Hvala što si podijelila sa nama ovaj snimak,a mogla bi nam reći još po nešto o režiseru?:EvilKiss::)

borichi
31-08-2009, 15:25
,a mogla bi nam reći još po nešto o režiseru?:EvilKiss::)



Halilce, :icon_cheesygrin:

"Kad dodemo do mosta, onda cemo preci preko mosta"

Da ga pustimo da za cas diplomira, pa cemo ga zvati reziserom. A, do tada je Boga Mi, je jos student! Evo ga u Americi (Pittsburgh) gdje priprema svoj Diplomski Rad,,, treba da snimi film...Nije mu lako, puno uci.

A onda ce insh'Allah biti pravih filmova..

Zahvaljujem, Skorpiji i Tebi na lijepim komentarima..

adnan
27-09-2009, 19:12
Ima li negde da se skine film "Tamo i ovde"?

STRANAC
27-09-2009, 20:38
Ima li negde da se skine film "Tamo i ovde"?
za sad ga nema u mestima za koja ja znam...
kad saznam javljam...

adnan
27-09-2009, 21:24
za sad ga nema u mestima za koja ja znam...
kad saznam javljam...

Vazi, i ja sam trazio ali nema.

borichi
30-09-2009, 18:16
To je bila samo jdna scena koju je trebao da napravi za ispit (semestar)... To je jos bilo davno. Kaze da je to totalno amaterski i da nema narocitih vrijednosti. Ako ovo nama sta onda ima??:)

Dolazi kod mene za koji dan sa puno svojih filmova pa cu ja to ako dobijem odobrenje srediti..:cool:. (frajer smajli haaa) za raju u cosku:biggrin:

Hoce da napravi film o familiji (posto su njegov otac i moja mama, inace brat i sestra, jos jedini zivi iz te uze obitelji Zimonjic)

Cesto dolazi u Ameriku, i napravio je puno dokumantarnog materijala za TV kucu koju radi, pogotovo u Luizijani poslije onog uragana..Katrina..

Inace je odlican momak,, jos da napomenem jedan tuzan detalj da se ja i on sporaumjevamo na Engleskom Jeziku... Ja sam Njemacki i ono malo sto sam znala zaboravila (isla na kurs godinu dana). A moja mama ne moze da komunicira sa njim, ja joj moram prevoditi... zalosno....

iSelektor
16-10-2009, 20:41
STRANAC, ti si ljubitelj tih stranica za filmove, da li bi mogao jednom mom clanu da pomognes oko filma, na forumu folkoteke... radi se o filmu "Mi djeca sa kolodvora Zoo"...

Link: http://www.f-ton.org/forum/knjige-literatura-o-piscima/4571-mi-djeca-sa-kolodvora-zoo-3.html


Hvala ti unaprijed brate :)

STRANAC
16-10-2009, 20:45
STRANAC, ti si ljubitelj tih stranica za filmove, da li bi mogao jednom mom clanu da pomognes oko filma, na forumu folkoteke... radi se o filmu "Mi djeca sa kolodvora Zoo"...

Link: http://www.f-ton.org/forum/knjige-literatura-o-piscima/4571-mi-djeca-sa-kolodvora-zoo-3.html


Hvala ti unaprijed brate :)
brate,to mi je omiljeni film,skoro da ga na pamet znam...
idem da pogledma u diskete da li je tu,jer mnogo diskova sam mi razneli i nikad mi nisu vratili...
javljam se za 5 minuta...

iSelektor
16-10-2009, 20:48
e odlicno... taman i ja da ga opet gledam... :)

STRANAC
16-10-2009, 21:05
ono cega sam se i bojao obistinilo se,nema ga medju disketama,
ali ipak cemo ga imati ubrzo...
nadma se sutra ili preko sutra i odmah javljam...

STRANAC
18-10-2009, 23:38
STRANAC, ti si ljubitelj tih stranica za filmove, da li bi mogao jednom mom clanu da pomognes oko filma, na forumu folkoteke... radi se o filmu "Mi djeca sa kolodvora Zoo"...

Link: Mi djeca sa kolodvora Zoo! - Strana 3 - FolkoTeka.com forum (http://www.f-ton.org/forum/knjige-literatura-o-piscima/4571-mi-djeca-sa-kolodvora-zoo-3.html)


Hvala ti unaprijed brate :)
braco,kao sto sma i obecao,film je tu,imam ga...
eh,sad samo mi reci sta ra uradimo sa njim...
film je iz dva dela, .avi i prevod u .srt
da bih ga postavio na megaupload morag po prebaciti u .rar
ili da samo .avi podignem na mega a prevod zakacim ovde na forumu...
biraj kako ti odgovara, sutra posle podne mozemo da ga postavimo...

iSelektor
18-10-2009, 23:41
meni je brate svejedeno, kako je tebi najlakse, samo to isto sto postavis ovd,e postavi i tamo na onaj link sto ti dadoh
cmoks :)

STRANAC
18-10-2009, 23:45
meni je brate svejedeno, kako je tebi najlakse, samo to isto sto postavis ovd,e postavi i tamo na onaj link sto ti dadoh
cmoks :)
ok,sutra u .rar ide na maga i postavicu i na f-ton...

STRANAC
19-10-2009, 19:27
Wir Kinder FoM Bahnhof ZOO - Mi Djeca sa Kolodvora(zeleznicke stanice) ZOO

http://img32.imageshack.us/img32/183/98290578.jpg

Film je radjen po istoimenoj knjizi koja opisuje zivot Christiane F. devojcice koja u ovoj autobiografiji opisuje svoju ovisnost o heroinu. Christiane je rodjena u Hamburgu, ali sa roditeljima preseljava u zapadni Berlin gdje se nastanjuju u jedan problematican deo grada. Christianin otac sklon alkoholu maltretira familiju i roditelji joj se razvode. Christiane ostaje sa majkom i oseca se odbacenom i usamljenom... Trazeci drustvo i pripadnost nekoj grupi koja ce joj posvetiti paznju Christiane upada u drustvo u kojem sa 12 godina pocinje konzumirati hasis, a ubrzo nakon toga i jace droge. Sa 14 godina je vec teski ovisnik o heroinu i pocinje da radi kao prostitutka na kolodvoru (Bahnhof)...

Knjigu (ili barem film) preporucujem svim roditeljima... ali vas i upozoravam da film sadrzi scene od kojih cete se groziti, medjutim setite se da su to istiniti detalji i razmislite koje opasnosti vrebaju nasu decu ako im kao roditelji okrenemo ledja radi nasih licnih hirova...


Igraju :

* Natja Brunckhorst - Christiane F.
* Thomas Haustein - Detlev
* Jens Kuphal - Axel
* Rainer Woelk (credited as Rainer Wölk) - Leiche
* Jan Georg Effler - Bernd
* Christiane Reichelt - Babsi
* Daniela Jaeger - Kessi
* Kerstin Richter - Stella
* David Bowie - Himself

FILM PREUZMITE OVDE (http://www.megaupload.com/?d=GHCKTVRJ)

iSelektor
20-10-2009, 02:00
a brate, jesil ga objavio tamo na f-ton?

Pozzz 8)

Beba
20-10-2009, 02:05
E pa svaka ti cast Stranac :pljesak: Bas sam bila zainteresovana za ovaj film...evo skida se :D

Tebi i ostalima, posle duzeg vremena, veliki pozzz iz Bg od Bebe :)


P.S. Ne bih da smaram heheh, al znas li jel se nesto pojavilo o onim mojim Spancima :cool:.

STRANAC
20-10-2009, 10:33
pa gde si ti BgBebo...
eh,kad se nakani da nas posetis posle duze vremena...
od onda kad sam trazio one prevode,nikad mi se niko nije javio da ih ima ali pokusacu opet da potrazim...
ovaj film je extra,mnogo sta se moze nauciti iz njega...

iSelektor
20-10-2009, 11:03
Mene taj film iskreno nikad nije privukao nesto posebno da gledam, ali hocu da ga gledam iz prostog razloga, sto sam tu odrastao, sto znam gde se i kako odigravalo...

Hvala jos jednom

cobanica
20-10-2009, 11:06
hvala stranac....

hurmasica
06-11-2009, 22:11
Nije za vjerovat :icon_cheesygrin:ali ja jos nisam vidjela film" P.S Volim te".
Dali je nekome poznato gdje mogu "skinut"film a da registracija nije obligatorna?

iSelektor
06-11-2009, 22:32
ako ga zelis na germanskom... pogledaj na cine.to

Pozzzz :)

p.s. dobar je 8)

hurmasica
07-11-2009, 18:29
[QUOTE=Tahirovic;185209]ako ga zelis na germanskom... pogledaj na cine.to

Pozzzz :)

p.s. dobar je 8)[/QUOTE

Tamo ga vec"skinuli" ne mogu ga gledati.
Drugi prijedlog?
P.S Znam:biggrin: Zato ga i zelim gledati!

STRANAC
07-11-2009, 18:41
Nije za vjerovat :icon_cheesygrin:ali ja jos nisam vidjela film" P.S Volim te".
Dali je nekome poznato gdje mogu "skinut"film a da registracija nije obligatorna?

film ces skinuti sa sledeceg linka...

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service (http://www.megaupload.com/?d=GSH6MWS9)


a prevod ce biti postavljen ovde za download...

evo i prevod,ali ako ti prevod zuri ili kasni,javi se da dodamo novi ili popravimo ovaj...
nisi ti nama svako,za tebe sve imamo i sve mozemo...

hurmasica
07-11-2009, 19:54
film ces skinuti sa sledeceg linka...

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service (http://www.megaupload.com/?d=GSH6MWS9)


a prevod ce biti postavljen ovde za download...

evo i prevod,ali ako ti prevod zuri ili kasni,javi se da dodamo novi ili popravimo ovaj...
nisi ti nama svako,za tebe sve imamo i sve mozemo...



Ti si moj super-insan:010:
Hvala ti!

hurmasica
09-11-2009, 01:05
:066:

Zahvaljujuci tebi Ensare uspjela sam gledati film koji me je kostao malo vise od dva sahata ispunjena uzdasima,ceznjom,mokrim jastukom od suza i pitanja na koja trazim odgovor godinama.
Zasto?
Zasto se rijetko dogode ljubavi u isti vakat i istim intenzitetom?
Zasto se osobe mimoilaze i ne prepoznaju?
Dali je prava ljubav samo ona koja zavrsi tragicno?
Zasto ni smrt ne pretstavlja prepreku za iskrena i duboka osjecanja?
Zasto? Zasto? Zasto???????

Znam da je morbidno ali sam nakon sto su svirali poslednji takti muzike filma ,pozeljela imati zivotnu pricu junakinje.Znam da to mnogi nece razumjeti i da je bolesno romanticno htjeti to,ali insan je bez iskrene ljubavi kao cvijet u pustinji koji je osudjen na smrt ali onu lagahnu,sigurnu.


P.S Volim te!

hurmasica
12-11-2009, 23:17
Toplo preporucujem komediju "All inclusive".redatelj Peter Billingsley,Universal produkcija.

Prica o bracnim problemima i krizama kroz koje uspjesno ili neuspjesno prolaze partneri.
Radnja se odvija u prelijepom Luxus Resortu Bora Bora gdje 3 para sluze kao pratnja prijateljskom paru koji se nalazi u bracnoj krizi.Ocekuju ih prva iznenadjenja kada skontaju da nece biti tako zabavno kako su ocekivali vec da se bez svoje volje nalaze u grupnoj i pojedinacnoj terapiji tipa ,kako se ophoditi u konfliktnim situacijama,savjeti za uspjesan sex i vjezbe za parove.

http://www.allinclusive-derfilm.at/allinclusive/#/home

iSelektor
14-11-2009, 02:02
Sad sam dosao iz bioskopa gde sam gledao film 2012, od svabe Rolanda Emeriha

Znaci to je za mene filmcina i po...
Ko uziva u filmskim efektima i voli te katastrofalne filmove da gleda uzivace... Uz to ima super price koje se vezu za film...

Ne treba ga skinuti i gledati neki bioskopski pirat, vec odvojiti vrijeme za bioskop, da dozivite sound i sliku u punom mahu... ili pak sacekati DVD ili blue ray izdanje...

Za mene film ima 10/10 ocenu!


Pozzzzz

Elvis-Eko
17-11-2009, 16:54
Dobar film Zlaja, jos jedan u nizu onih koji govore o famoznoj 2012 i mogucem nestanku svijeta.
Doduse, nisam ga gledao u bioskopu vec na ovom linku , pa ko hoce neka izvoli, vrijedi pogledat

2012 (2009) - English Movies (http://watch0nline.info/english-movies/2012-2009-video_5506df1ba.html)

STRANAC
20-11-2009, 19:01
http://img34.imageshack.us/img34/1015/americanvirgindvd2d.jpg

ne morate se truditi da ga pogledate,
jer nista,osim 90 izgubljenih minuta, necete doziveti ni videti...

iSelektor
21-11-2009, 00:09
Dobar film Zlaja, jos jedan u nizu onih koji govore o famoznoj 2012 i mogucem nestanku svijeta.
Doduse, nisam ga gledao u bioskopu vec na ovom linku , pa ko hoce neka izvoli, vrijedi pogledat


Dzaba brate, ovde ni E od efekta ne mozes da vidis... ustvari da dozivis!
OVAJ FILM NIJE ZA NET I STREAM, OVAJ FILM JE ZA NAJBOLJE MOGUCI BIOSKOP U GRADU!!!

I negde sam citao da Roland Emerih vec radi na Independence day 2 i 3...
Njegovi filmovi ako zelis da ih dozivis moras MA MORAS da gledas u bioskopu!

Pozzz 8)

Skorpija
21-11-2009, 00:12
http://img34.imageshack.us/img34/1015/americanvirgindvd2d.jpg

ne morate se truditi da ga pogledate,
jer nista,osim 90 izgubljenih minuta, necete doziveti ni videti...



e vala baš :-D:zvizdanje:

Elvis-Eko
21-11-2009, 03:44
Dzaba brate, ovde ni E od efekta ne mozes da vidis... ustvari da dozivis!
OVAJ FILM NIJE ZA NET I STREAM, OVAJ FILM JE ZA NAJBOLJE MOGUCI BIOSKOP U GRADU!!!

I negde sam citao da Roland Emerih vec radi na Independence day 2 i 3...
Njegovi filmovi ako zelis da ih dozivis moras MA MORAS da gledas u bioskopu!

Pozzz 8)


Ma znam Zlaja, sve si u pravu i ako mi vjerujes namjeravao sam da idem u bioskop i pogledam ovaj film ali sam slucajno naleteo na njega na web strani gdje pratim jednu nasu seriju i haj reko samo 5 min da vidim.
Al dzaba, cim sam poceo da gledam vise nije moglo nazad, jednostavno te zaveze za screen naredna 2.30 sata

cobanica
21-11-2009, 17:14
Dobar film Zlaja, jos jedan u nizu onih koji govore o famoznoj 2012 i mogucem nestanku svijeta.
Doduse, nisam ga gledao u bioskopu vec na ovom linku , pa ko hoce neka izvoli, vrijedi pogledat

2012 (2009) - English Movies (http://watch0nline.info/english-movies/2012-2009-video_5506df1ba.html)

zashto ne mogu pusiti film preko ovog linka????:evilwait:
a bash bi ga gledala....:(

Elvis-Eko
21-11-2009, 17:18
Neznam cobanice, ja sad proba i kod mene radi

Zijadina
21-11-2009, 17:38
i kod mene radi....
Ja sam ga vec gledala preko streaminga, iako, kao sto Zlatko kaze, da se ne mogu uporedjivati efekti iz bioskopa i preko ekrana, meni je i ono bilo previshe!
Ipak mislim da uz danashnju tehniku nije nekakva umetnost izvoditi efekte (bar za profis) a meni su filmovi sa predvidjenim tokom i krajem prosto dosadni.......

iSelektor
22-11-2009, 18:46
e dobro si napisala, za profesionalce...

vidis ja zbog takvih umova idem u bioskop i gledam i crtane filmove, jer UZIVAM prosto da vidim delo koje smislio covek, a uradila masina!
koliko god se mi trudili, ono ne moze da uradi jedan covek niti jedan kompjuter... onde se jedna (1) sekunda renderuje po nekoliko casova...
Takav je ustvari ceo danasnji zivot... ali bas to na platno preneseno je za mene hit...

Pozzz 8)

Zijadina
24-11-2009, 22:39
pa ko renderuje onda tu 1 sekundu ako ne mashina......

Ja uzivam u danasnje crtace bash iz tog razloga sto i tehnika a i pricha nije za zevanje.....
Mislim da Roland Emerih nemora x puta neshto da dokazuje, ako mu se dokazuje nek perfekcionishe njegove efekte uz dobre i nepredvidljive dogadjaje....

Pozzz :D

iSelektor
24-11-2009, 23:08
pa opet gresis... nije on izmislio pricu... vec je napravio film na osnovu price :)
retko ko danas i smisli i napravi film... tako da gledajuci sa aspekta rezisera uspeo je...
Gledamo Grey Anatomy, pa znamo kraj price... u svakoj seriji... itd itd... bitno je kako pretvoriti zamisljeno u delo... a tu je majstor...
i nije x puta, vec jedno tri puta do sada...
sta treba onda reci za star wars... gde ima tonu delova... hari poter glupost itd
Dok na primer onog seljaka kventin tarantina, ne mogu nikako.. za mene nije ono nikakvo delo sto on radi... e sada nisam gledao ovaj zadnji "bastards" itd...

Pozzz 8)

STRANAC
24-11-2009, 23:28
e sada nisam gledao ovaj zadnji "bastards" itd...

Pozzz 8)
vec danima ga imam i nikako mi se ne da da ga pogledam...
sve mi se cini da veceras nece biti spavanje pre nego ga ne pogledam...

STRANAC
26-11-2009, 23:10
http://img177.imageshack.us/img177/5958/inglouriousbasterdsp00.jpg

ocekivao sam mnogo vise i od Tarantina i od Pita...
jevreji,nazalost,imajo toliko jak lobi u svetu da su samo u ovoj godini snimili nekoliko filmova koji koji govore o njihovom stradanju tokom 2.s.r.
to u opste nije naivno samo sto nije mesto o tome da se govori ovde...
elem,film je imao fantastican pocetak koji je mirisao na nesto vise,medjutim svaki fram kasnije govorio je suprotno...
prvo,prica je daleko od bilo cega sa istinom...
drugo,nacin interpretacije price moni licno je izgledao kao lutkarsko-decija pozorisna predstava...
Bred Pit,nikad gori,pokvario je ono sto je postigao filmom "Benzdamin Baton"...
sve u svemu,kod mene na skali od 1-10 jedva 5 i to ni sam ne znam razlog zasto toliko visoko ga ocenjujem...

iSelektor
26-11-2009, 23:19
Tako sam i pomislio... taj cuveni kventin tarankita... bas nemam zelju da ga gledam, ali cu kad izadje na dvd da ga odgledam, cisto da imam i u toj svesci recku 8)

Zijadina
26-11-2009, 23:22
http://img205.imageshack.us/img205/1154/hachikoeinewunderbarefr.jpg

Da ne komentarishem.....dosadan.......

iSelektor
26-11-2009, 23:34
Zijadina, a koji je film u pitanju, posto sliku ne vidimo, jer je krades sa drugog sajta :)
Da me posle opet neki Zlatko optuzuje da ga hakujem...
Dignes URL na imageshack.us, ili pict.com ili picturepush.com

Pozzz 8)

hurmasica
30-11-2009, 14:06
ENDGAME-Alex Jones


Egzistira li uistinu elita teskih industrijalaca?


Elita onih koji su stekli kroz sve ratova od Napoleonovog vakta ,pa do poslednja dva svjetska rata i mnoge male ratove o kojim mediji usput ili uopce ne izvjestavaju,
toliku svotu novca da je on za njih izgubio vrijednost.
Gospodi za koje smo mi samo biometrijski dobro registrirani brojevi,uhvaceni u mrezi skoro pa totalne kontrole i promatranja,
nije vise zanimljivo brojati banknote,kupovati 15-tu jahtu,prstenje sa sestocifrenom cijenom i krvavim dijamantima,
nepokretnu imovinu u visini skoro pa drzavnog budzeta malih naroda,imati auta cije su cijene u visine zarade jednog insana cijelog njegovog radnog zivota.

NE!

Gospoda zele iskorjeniti pojam slucajnost i skinuti "Svevisnjeg" sa trona.
Gospoda salju na hiljade sinova i muzeva majki u ratove za njihovu svrhu.
Kada mi(biometrijski brojevi) budemo zivjeli u nehumanim uvjetima kao nikada nijedan pripadnik nase ljudse rase u minuloj historiji,elita ce kosmickim taksijem setati univerzumom u potrazi za novom planetom na koju ce naseliti nove ljude koje vjerojatno vec "produciraju" u nekim genetskim kuhinjama.



Dokumentarac koji drzi insana u napetosti nesto malo vise od 2h,ali ostavlja iza sebe toliko pitanja da ce te ako ste znatizeljna osoba poceti sami slagati kockice mozaika i do te mjere se razocarati ljudskom rasom da ce te kijamet gledati sa aspekta nagrade a ne kazne za ovakav dunjaluk.



Pogledajte i vidjecete sva minula i aktualna zbivanja u posve drugacijem svjetlu.
Vrijedi ga gledati i vise puta jer je prosto nabijen podatcima a svaki je podatak relevantan da bi ste se na koncu dokumentarca mozda probudili iz Matrixa!!

STRANAC
20-12-2009, 18:56
http://img85.imageshack.us/img85/3671/billymadisonver1.jpg

Billy Madison

film sa Adamom Sandlerom iz ´95.
meni je bio bas bez veze,nista posebno osim jeftinog pokusaja komedije...
interesantno mi je da Sandler ima bas puno promasenih filmova a ovaj mu je verovatno jedan od prvih jer je ipak snimljen pre 15 godina...
glumi imbecilnog decaka bogatog oca koji bi trebao da nasledi kompaniju ali mu ipak treba kvalifikacija...
nastaje borba za skolom a uz to i sve skolske "bolesti"...
na skali od 1-10
kod mene je 4-orka....

ps
film i prevod su dostupni,javite se za linkove ako neko hoce da gleda...

STRANAC
24-12-2009, 18:46
http://img684.imageshack.us/img684/451/13965288.jpg

Ne te retourne pas

psiho-triler
ko voli mozda je dobar,
ja sma pokusao i prekinuo,
nije to ono sto se meni svidja ali sam pokusao da ga pogedam zbog Sofi Marso i Monike Beluci...

Elvis-Eko
24-12-2009, 19:05
Jel neko gledao najnoviji film Sandre Bullock,zasnovan na istinitom dogadjaju - BLIND SIDE

STRANAC
24-12-2009, 20:39
Jel neko gledao najnoviji film Sandre Bullock,zasnovan na istinitom dogadjaju - BLIND SIDE
vala mu se kanim evo ima hefta,imam ga,i sve mi se ne da pogledati ga...
mozda nocas,pa cu javit...
a,ti ako hoces javi da ti posaljem linkove za film i prevod...

Elvis-Eko
24-12-2009, 20:42
Cuj ako hocu , ma salji link za film,ne treba prevod

STRANAC
24-12-2009, 20:49
pa sto ne sutis,hahaha...
imas PP...

Elvis-Eko
24-12-2009, 20:57
Thank youu :31_1_11:

hurmasica
24-12-2009, 22:18
Avatar Official Movie Website | In Cinemas December 18 (http://www.avatarmovie.com/index.html)




Ne sjecam se kada sam nekih malo vise od 120 minuta bila tako intenzivno nosena na krilima maste.
Film se ne gleda!
On vas naprosto usisa u sebi i budi u vama onu lijepu stranu insana.
Zelju da dobro nadjaca zlo!
Iskonsku sponu sa svim onim sto vas okruzuje,ispunjava i u vjecnoj simbiozi funkcionira odkad je dunjaluka.
Na koncu ljubav pobjedjuje,ljubav kao univerzalna religija.
Priroda koja ostavlja bez daha docarana kroz "vanzemaljsku" kompjutersku animaciju,nova verzija Pokohontas price je meni osobno novi dragulj na nebu kinematografije.

Toplo preporucujem!

STRANAC
25-12-2009, 12:52
cujem i ja pozitvine kritike za Avatar,kazu svi da ako je ikada napravljeno remek-delo,onda je to Avatar...
nerado gledam film sa i jednom sekundom necega nelogicnog,nesvakidasnjeg,neuobicajenog...
sa filmom ...Bendzamin Baton otisao sam korak dalje tako da jos posle ove tvoje preporuke sigurno ce se naci na repertoaru,ubrzo....

iSelektor
25-12-2009, 20:03
I ja cu gledati avatar, narocito sto je covek sve radio, znaci i pricu i film... a prepun je efekata, koje se moraju videti u bioskopu a ne na kompu...

A jos vise se radujem cinjenici da ce covek i drugi deo da radi verovatno....

Ja jedva cekam da odem u bioskop i pogledam film!


Pozzz 8)

hurmasica
25-12-2009, 21:11
I ja cu gledati avatar, narocito sto je covek sve radio, znaci i pricu i film... a prepun je efekata, koje se moraju videti u bioskopu a ne na kompu...

A jos vise se radujem cinjenici da ce covek i drugi deo da radi verovatno....

Ja jedva cekam da odem u bioskop i pogledam film!


Pozzz 8)

Naravno da je film tek onda uzitak ako ga pogledas na velikom platnu,htjela sam ga i u 3D verziji pogledati ali mi se vrijeme predstava nije uklapalo za pripremama za odmor.
Vjerujem da cu taj propust kompenzirati cim se vratim,jer sam bila kao hipnotizirana efektima i mogu misliti kakav je dozivljaj pogledati ga u 3D.

hurmasica
25-12-2009, 21:25
cujem i ja pozitvine kritike za Avatar,kazu svi da ako je ikada napravljeno remek-delo,onda je to Avatar...
nerado gledam film sa i jednom sekundom necega nelogicnog,nesvakidasnjeg,neuobicajenog...
sa filmom ...Bendzamin Baton otisao sam korak dalje tako da jos posle ove tvoje preporuke sigurno ce se naci na repertoaru,ubrzo....


Neobicno je sto se desava na nekoj drugoj planeti,nelogicno zato sto mi ne znamo dali takva planeta postoji,neobicnog nema jer dogadja se ljubav izmedju zemljanina koji pokusava da sa pripadnicima svoje rase konolizira "vanzemaljce" i vanzemaljke.
Zasto konolizacija.Nije tesko skontati.
Zbog prirodnih rezervi koje su na zemlji postale raritet ili ih uopce vise nema....
Enko naslucujes li paralele sa trenutnom dunjaluckom politikom.:biggrin:
Pogledaj ga na velikom platnu i relax,cista meditacija!

STRANAC
27-12-2009, 16:08
Jel neko gledao najnoviji film Sandre Bullock,zasnovan na istinitom dogadjaju - BLIND SIDE

http://img39.imageshack.us/img39/1477/blindsidepostern.jpg

da,istinita prica,skorasnja,a ekranizovana i to vrlo dobro...
evo prilike da 2 sata i 10 minuta se ne odvajate od ekrana...
Sandra blista kao i u svakoj ulozi,ali nekako se stice osecaj da joj je ova bas odgovarala i da lici na njen karakter...
film nista posebno,ali svakako topla preporuka da se pogleda,
i zapravo spada u kategoriju filma koji bi trebao da se pogleda...

film i prevod dostupni,samo se javite i imacete linkove da preuzmete i pogledate...

iSelektor
28-12-2009, 06:39
Ako ima snimak sa DVD-a, ja bi rado pogledao ovaj film... i ako imas rapid linkove?

Pozz 8)

Elvis-Eko
28-12-2009, 06:46
Zlaja,ja sam od njega dobio link i snimak je odlican,neces se pokajat.
Moram da kazem da sam ljubitelj filmova zasnovanih na istinitim dogadjajima. Ovaj film me zanimao jer sam citao zivotnu pricu od ovog igraca jos ranije.Naime, pratim ovaj sport vec odavno i dosta citam i slusam o igracima a o ovome se dosta i govorilo.
Kao sto rece STRANAC,film nije nista posebno ali ga svakako treba pogledat zbog same price koja je jako dirljiva i interesantna, ja sam takoreci bio zakovan pored ekrana 2 sata.
E da, Sandra briljira u ovom filmu

iSelektor
28-12-2009, 06:50
i ja sam ljubitelj istinitih prica, a i sandre bogami, neki dan sam 2 njena nova filma gledao zaredom... all about steve i onaj sa green card, kad se udaje za papire... ne znam naziv filma napamet...

A i ovaj cu pogledati... sad cu da aktiviram PM dok ne dobijem linkove :)

Elvis-Eko
28-12-2009, 07:02
Zlaja, aktiviraj to tamo pa da ti posaljem link koji mi je STRANAC poslao

iSelektor
28-12-2009, 07:21
Uradio... :)

Elvis-Eko
28-12-2009, 07:27
Uradio... :)

Takodje :D

STRANAC
28-12-2009, 12:36
ANIMAL

http://img12.imageshack.us/img12/6072/animal2005.jpg

nista poseban film,ali svakako topla preporuka za pogledati...
prica o ocu kriminalcu koji svojim nacinom zivota ostavlja trag na porodicu i svog sina...
dolazi vreme za normalna nacin zivljenja,ali da li to ide bas tako lako pogledajte u ovom filmu...

p.s. linkovi za film i titl su dostupni
javite se ko je "razi" :) da pogleda ovaj film...

Zijadina
28-12-2009, 13:39
I ja cu gledati avatar, narocito sto je covek sve radio, znaci i pricu i film... a prepun je efekata, koje se moraju videti u bioskopu a ne na kompu...

A jos vise se radujem cinjenici da ce covek i drugi deo da radi verovatno....

Ja jedva cekam da odem u bioskop i pogledam film!


Pozzz 8)
Necesh se pokajati.
Ja sam ga vec gledala sa 3D efektima i stvarno sam odushevljena, ne samo zbog tih efekata nego i zbog same priche...

iSelektor
31-12-2009, 15:26
da sve to stoji, ali meni u takvim filmovima prvenstveno uvijek interesuje efekat pre filma...

to za mene uzivanje, efekta i animacija i kad sam vec kod animacije... preporucujem film PLANET 51, jeste deciji, ali animacija je opet cool odradjena...

vise o filmu: Animirani film: Planet 51 'Planeta 51' 2009 | www.FolkoTeka.com (http://www.folkoteka.com/2009/12/animirani-film-planet-51-planeta-51-2009/)

STRANAC
05-01-2010, 13:04
The Rebound

http://img199.imageshack.us/img199/8931/rebound.jpg

romantican komedija sa Ketrin Zetom Dzons,
za koju sigurno necete zazaliti ako je pogledate...

p.s
film i prevod dostupni,javite se ko je ZA pogledati...

STRANAC
05-01-2010, 13:12
The Air i Breathe

http://img11.imageshack.us/img11/1451/airbrete.jpg

film iz 2007.
neobicno dobar,vredi ga pogledati...

p.s.
film i prevod dostupni za gledanje...
ko je ZA pogledati,neka se javi...

STRANAC
05-01-2010, 13:18
The Boxer

http://img63.imageshack.us/img63/4646/40298361.jpg

film iz 2009.
jedna jeftina prica,prilicno lose i uradjena,ali moze da se pogleda...

ko hoce da pogleda neka se javi...

iSelektor
05-01-2010, 15:40
Otvorio sam PM za The AIr i breathe i rebound... Hvala unapred

Pozzz 8)

STRANAC
05-01-2010, 17:41
Otvorio sam PM za The AIr i breathe i rebound... Hvala unapred

Pozzz 8)

evo buraz,uzivaj pa napisi utiske...

iSelektor
06-01-2010, 18:20
skidammmm fala brate :)

iSelektor
22-01-2010, 18:07
Brate da li mogu dobiti titl za film "BlindSide-No.avi" kao i komplet ovo gore za film "ANIMAL"

Hvala unapred!

STRANAC
22-01-2010, 18:19
Brate da li mogu dobiti titl za film "BlindSide-No.avi" kao i komplet ovo gore za film "ANIMAL"

Hvala unapred!

Animal film


a evi i prevoda zakacenih...

iSelektor
22-01-2010, 18:26
Hvala brate... link je uklonjen, ako nekome zatreba, nek se javi!

Pozzz 8)

betega
24-01-2010, 02:51
jel ima neko prevod za film el calentito hvala unapred

STRANAC
24-01-2010, 11:06
jel ima neko prevod za film el calentito hvala unapred
ne postoji,i inace za filmove koji nisu sa eng. jezikom vrlo je tesko naci prevod...

iSelektor
24-01-2010, 16:35
FILM: 'Paranormalno' osvaja svet



“Paranormalno” je filmski fenomen koji vas neće ostaviti ravnodušnim. Snimanje filma je koštalo15.000 dolara, dvoje glavnih glumaca dobilo je po pet stotina dolara honorara, a kako bi uštedio troškove, reditelj i scenarista Oren Peli snimao je u vlastitoj kući u San Diegu.


http://img2.pict.com/a1/49/59/2622383/0/paranormal.jpg


Samo prvog vikenda prikazivanja u Americi film “Paranormalno” ( originalni naziv "Paranormal activity") je zaradio 7 miliona i 100 hiljada dolara bruto u manje od 200 bioskopa i postao najprofitabilniji američki film u istoriji kinematografije.
Pelijeva kuća u filmu “Paranormalno” izgleda prelepo i očito je da nju 39-ogodišnji gospodin, koji je sa 19 godina stigao u Ameriku iz Izraela, nije mogao tek tako nabaviti. On je, naime, radio za Sony, bavio se videoigrama i imao bogato iskustvo u videoprodukciji, što objašnjava i kako je odabrao tip kamere kojom će snimati i snaći se u postprodukciji filma.




Trailer / Trejler:

http://www.youtube.com/watch?v=nx643YaKpns



Priča o momku i devojci koji naslute da je kuću u kojoj žive spopao demon nije previše originalna, ali je novi štos minimalizam, to jest, dosetka da se radnja u znatnom delu filma odigrava u spavaćoj sobi u kojoj kamera koju su postavili protagonisti beleži šta se odigrava dok oni spavaju. Brojač s donje desne strane ekrana označava protok vremena i zahvaljujući njemu ponekad se postižu zastrašujući efekti.

fatih
24-01-2010, 16:54
Krikovi i ostali trikovi, kako je snimat "Avatar" (u slici i rijeci) sve samo zahvaljujuci raskosi tehnologije i maste scenariste o tamo nekim nestvarnim predjelima Pandora planete i likovi Navija koji sad obaraju rekorde zarade i pune bioskope a kako je to sve postignuto u par god. rada..

video;


YouTube - Avatar Exclusive -Behind The Scenes (The Art of Performance Capture) (http://www.youtube.com/watch?v=P2_vB7zx_SQ&feature=player_embedded)

STRANAC
06-02-2010, 19:06
http://img31.imageshack.us/img31/2537/avavj.jpg

i nema dalje...
ni dalje ni blize,jednostavno film UBIJA NA MESTO....

hurmasica
09-02-2010, 20:54
IMDb Video: It's Complicated -- International Trailer (http://www.imdb.com/video/imdb/vi1404699929/)

Kada bi ljubav bila tako jednostavna!

Zanrovi komedija i romansa su obicno dobra simbioza koja urodi dobrim filmskim ostvarenjem.
Odlicna potvrda za to je film " It`s Complicated "redateljice Nancy Meyers.
Izvanredna ,neponovljiva Meryl Streep je izvukla glumacku esenciju svom filmskom partneru Alec Baldwin,sporednu ali sjajnu ulogu skrojenu za njega ,odradio je
Steve Martin.
Scenario moze biti prica svakog i ispricana svakom,protkana svim bojama emocije.
Nudi dovoljno trenutaka kada vam suze idu od smijeha a nece manjakati ni trenutaka melanholije i sentimentalnosti.
Jane i Jack unatoc cinjenici da nisu dobrih desetak godina vise u braku,zapocinju ljubavnu aferu u kojoj pokusavaju reprizirati svoju mladalacku ljubav.Jane je poprilicno emocionalno konfuzna,ne umije definirati svoju "slabost" naspram ex supruga.....
Film koji ce vam otvariti vrata srca jer je izuzetno topal,ljudski.

Vrijedi investirati vakat!

STRANAC
09-02-2010, 21:22
Hachiko A Dog's Story

http://img191.imageshack.us/img191/5396/hachikoadogsstory.jpg


Ricard Gir kao i uvek do sada na nivou zadatka...
Film koji nije potrosio puno para a koji pogadja ravno u dusu i srce...
Film u kome ce svi pronaci deo sebe i setiti se slicnih detalja koje su imali kroz zivot...
Pogledajte jos jednu u nizu prica o prijateljstvu i ljubavi izmedju coveka i psa.Uradjena po istinotom i opisanom dogadjaju,prica o neraskidivoj povexzanosti psa i coveka...
I,neka vas ne bude sram da priznate suze dok ste gledali ovaj film,jer ako ovde n epoteku onda ste ih negde zaboravili...

FILM I PREVOD DOSTUPNI,
VASE JE DA SE JAVITE I DOBICETE LINKOVE ZA PREUZIMANJE...

Zijadina
10-02-2010, 00:24
http://img29.imageshack.us/img29/6254/sherlockholmesnewfilmo.jpg

super film, preporuchujem.....

hurmasica
11-02-2010, 23:58
"The lovely Bones"
Redatelj Peter Jackson.

The Lovely Bones | Trailer & Official Movie Site | Now Playing (http://www.lovelybones.com/#video)


Negdje izmedju zemlje i neba,nakon nasilne smrti 14-godisnja djevojcica Susie Salmon promatra svoju obitelj koja se formalno raspada nakon njenog nestanka.Svak sa svojim bolom,osjecajem krivice i neizmjerljive tuge.Dan kada je trebala dobiti prvi poljubac,
bio je poslednji dan njenog boravka na ovome svijetu.Ocajna,konfuzna u isti vakat i ocarana ljepotom tog "izmedju prostora" Susie pokusava pomoci svojoj obitelji da pronadju mir, put do ponovne srece.
Film obiluje na emocijima,mastovitim slikama i muzickim notama.
Nakon sto sam ga osobno prije 15 minuta konzumirala,najtoplije ga preporucujem.

STRANAC
18-02-2010, 17:34
http://img191.imageshack.us/img191/752/itscomplicatedp0309.jpg

IMDb Video: It's Complicated -- International Trailer (http://www.imdb.com/video/imdb/vi1404699929/)

Kada bi ljubav bila tako jednostavna!

Zanrovi komedija i romansa su obicno dobra simbioza koja urodi dobrim filmskim ostvarenjem.
Odlicna potvrda za to je film " It`s Complicated "redateljice Nancy Meyers.
Izvanredna ,neponovljiva Meryl Streep je izvukla glumacku esenciju svom filmskom partneru Alec Baldwin,sporednu ali sjajnu ulogu skrojenu za njega ,odradio je
Steve Martin.
Scenario moze biti prica svakog i ispricana svakom,protkana svim bojama emocije.
Nudi dovoljno trenutaka kada vam suze idu od smijeha a nece manjakati ni trenutaka melanholije i sentimentalnosti.
Jane i Jack unatoc cinjenici da nisu dobrih desetak godina vise u braku,zapocinju ljubavnu aferu u kojoj pokusavaju reprizirati svoju mladalacku ljubav.Jane je poprilicno emocionalno konfuzna,ne umije definirati svoju "slabost" naspram ex supruga.....
Film koji ce vam otvariti vrata srca jer je izuzetno topal,ljudski.

Vrijedi investirati vakat!

potpisujem sve sto si napisala...

STRANAC
21-02-2010, 17:55
ova nedelja mi je prosla u znaku Meril Strip...

pogledao sam jos 2 njena filma:

1. je iz 2009. i nije nesto posebno interesantan,ali ipak Meril daje posebnu notu filmu koji ga cini interesantnim za gledanje...

http://img186.imageshack.us/img186/1032/67558465.jpg

2. je iz 2006. i puno je dinamicniji i interesantniji za gledanje...

http://img69.imageshack.us/img69/4844/71670845.jpg

ali svako nije na gore pogledati oba i od mene preporuka...
ako ima zainteresovanih za film i prevod neka se javi da dobiju linkove kako bi mogli da ih preuzmu...

STRANAC
23-02-2010, 22:35
http://img175.imageshack.us/img175/3453/edgeofdarkness2009.jpg

pripada grupi filmova koje je dobro pogledati...

ako nekom trebaju linkovi neka se javi...

neznalica
25-02-2010, 14:48
YouTube - Hz Hamza -yer a?l?yordu Hamzaya -ilahi (http://www.youtube.com/watch?v=CeBIHoZy0ws&feature=related)

STRANAC
13-03-2010, 12:30
Did You Hear About the Morgans

http://img189.imageshack.us/img189/2969/asasbp.jpg

vise pojedinosti o filmi na IMDB (http://www.imdb.com/title/tt1314228/)

ja licno preferiram ovo dvoje ljudi,pogotovu Hjudz mi je za ovakve uloge neponovljiv...
nekad sticem utisak da je mozda u pravom zivotu ovakava jer u svakom filmu mu je skoro isti "scenario"...
nego,bitno je da covek se jako dobro snalazi sa tim i da brilira u tome...
sa druge strane Parkerova kao i uvek na novou zadatka, i posle takvog spoja uspeh je zagarantovan...
ovaj film je jedna ljubavna romansa prepletena blagom,skoro i neprimetnom bojom akcije i siguran sam da cete uzivati 2 sata koja odvojite da pogledate ovaj film...

p.s.
kao i uvek do sada,
film i prevod su vam na raspolaganju,vase je samo da se javite i dobijete linkove z apreuzimanje...

STRANAC
14-03-2010, 21:49
za ova dva filma se ne morate truditi da pogledate...
moja ocena 2 od 5...

http://img139.imageshack.us/img139/3304/loveactuallyplakatx.jpg

http://img31.imageshack.us/img31/2922/worldsgreatestdad.jpg

STRANAC
26-03-2010, 19:23
http://img249.imageshack.us/img249/2135/shallwedance.jpg

Kad je ljubav iskrena i prava onda vas u iskusenje ne moze dovesti ni neko ko izgleda kao J.Lo...Porodican i prezaposlen Dzon,pocinje sa casovima plesa u trenutku bracnog zasicenja...
Medjuti,ubrzo ljubav prema plesu i svojoj supruzi postavlja stvari na svoje mesto,te prvenstavena namera za kontakt za prelepom uciteljicom koji igra J.Lo biva bacena u drugi plan...

meni je film bas prijao,u ostalom pored Ricarda i Dzenifer ugodnost je zagarantovana...
film i prevod dosupni,ko je za gledati neka se javi...

STRANAC
28-03-2010, 17:54
http://img638.imageshack.us/img638/930/frompariswithlovever5.jpg

Originalni naslov: From Paris With Love
Žanr: akcija, krimi, triler
Trajanje: 92 min.
Godina: 2010.
Početak prikazivanja: ožujak 2010.
Zemlja: Francuska
Uloge: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers (“The Tudors”, “Mission Impossible: III”), Kasia Smutniak, Amber Rose Revah, Melissa Mars, Richard Durden, Farid Elouardi.
Režija: Pierre Morel (“The Transporter”, “Taken”)
Scenarij: Adi Hasak (“Shadow Conspiracy”), Luc Besson (“The Transporter”, “Fifth Element”, “Taken”, “Danny The Dog”)

“From Paris With Love”, žestoki akcijski film Pierrea Morela, redatelja koji je skrenuo pozornost na sebe neočekivanim hitom “Taken” iz 2008. godine. Glavni protagonisti filma su John Travolta i Jonathan Rhys Meyers.
James Reece (Meyers), nisko rangiran inteligentni operativac koji radi u uredu Američke ambasade u Francuskoj, pristojan, odgovoran i nedavno zaručen te Charlie Wax (Travolta) tajni agent s opakim problemom ponašanja koji sve rješava na najglasniji i najnasilniji mogući način, igrom slučaja postaju partneri u pokušaju zaustavljanja terorističke ćelije Pakistanaca usred Pariza, a sve će se dodatno zakomplicirati kada se otkrije tko je jedan od glavnih pripadnika te organizacije…

STRANAC
28-03-2010, 17:57
gde je Luc Beson tu je "urnebes" zagarantovan...
pobi Dzon Travolta sve zivo u ovom filmu da bi se odrazala jedna americka konferencija za novinare u francuskoj...
doslovce to,i ovo je supalj film,meni jako dosadan i bizvredan...

iSelektor
29-03-2010, 12:28
Dal postoji dvd rip sa prevodom ove pariške "ljubavne" drame :) ?

STRANAC
29-03-2010, 14:01
Dal postoji dvd rip sa prevodom ove pariške "ljubavne" drame :) ?

Nemoj bre ti da se vredjas,cuj dal' postoji:)
na putu sam prema kuci cujemo se kasnije da ti posaljem linkove....

STRANAC
29-03-2010, 23:17
Dal postoji dvd rip sa prevodom ove pariške "ljubavne" drame :) ?

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service (http://www.megaupload.com/?d=6AOLP7M1)

STRANAC
05-04-2010, 11:26
http://img51.imageshack.us/img51/8621/closerbigposter.jpg

Uloge:
Julia Roberts, Jude Law, Natalie Portman, Clive Owen, Nick Hobbs, Colin Stinton

Ovo nije ljubavna priča, barem ne tipična. Nitko nije nježan, stidljiv i čedan, a još manje nastoji sitnim pažnjama ugoditi odabraniku svog srca.
Ovdje čak ni naočale nisu ružičaste nego sive, pa sve izgleda realnije – iskreno, mučno i iscrpljujuće, poput vašeg najgoreg prekida. Modernu brutalku iliti trokut zakuhala su četiri glavna lika – fotografkinja Anna, njezin muž Larry, pisac Dan i njegova djevojka striptizeta. Svi će se međusobno izdati, prevariti, povrijediti ili si barem učiniti pokoju gadost, a cijela će stvar ići ovim redom – za vrijeme dok je pisao knjigu Dan je na ulici sreo slatku Alice koja mu postaje muza.

Nakon godine dana njihov se odnos izlizao, pa se Dan (iako ga Alice još voli), kojem trenutno izlazi roman na kojem je dugo radio, zagleda u Annu koja ga je fotografirala za naslovnicu. Anna se unatoč flertu udaje za dermatologa Larrya, no i dalje održava vezu s Danom. Tvrdi oklop svih likova i njihovo brutalno ponašanje je ustvari samo prividno – oni u biti žele isto što i svi mi, malo pažnje i bliskosti.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

i nije neki film,gledao sam ga cisto iz radoznalosti da jako dobra glumacka ekipa uradi nesto ovako prosto i bezvredno...

STRANAC
05-04-2010, 11:32
http://img535.imageshack.us/img535/8537/whileshewasout.jpg

ni ovaj film mi se nije svideo...
sve je cista glupost od samog pocetka,sve jeftino i nepovezano a lose do bola...
sranje...

STRANAC
05-04-2010, 11:39
http://img40.imageshack.us/img40/2064/laborpainsposteru.jpg

NULA film...

STRANAC
06-04-2010, 23:55
http://img46.imageshack.us/img46/6826/unfinishedlifever2.jpg

interesantna prica,svideo mi se film...
u ostalom,ekipa je za 10+

iSelektor
09-04-2010, 23:12
Brate Ensare, jel ikako moguce doci do dvd snimka filma SHUTTER ISLAND sa DiCapriom... sa prevodom... ako mozes na neki megaup da ga stavis ?

Pozzz i hvala :)

STRANAC
09-04-2010, 23:32
Brate Ensare, jel ikako moguce doci do dvd snimka filma SHUTTER ISLAND sa DiCapriom... sa prevodom... ako mozes na neki megaup da ga stavis ?

Pozzz i hvala :)

ima link za MU ali je fajl preko 1GB i izgleda su stavili limit,te tako velike fajlove moze samo premium user da skida....

ali,evo alternative

PRVI DEO FILMA (http://www.2shared.com/file/12295887/2567ee99/OneClickMoviezCom-Shutter-ViSi.html)

DRUGI DEO FILMA (http://www.2shared.com/file/12295898/acc3c249/OneClickMoviezCom-Shutter-ViSi.html)

TRECI DEO FILMA (http://www.2shared.com/file/12295866/cce3f381/OneClickMoviezCom-Shutter-ViSi.html)

prevod ima na podnpisi.net
sao skini odgovarajuci,ili ga popravi sa subtitelworkshop

a evo i link za video stream

Download One Click Moviez Com Shutter SiON quickupload avi (http://quickupload.net/fdeujsld0918/OneClickMoviez.Com-Shutter-ViSiON-quickupload.net.avi.html)

iSelektor
09-04-2010, 23:47
Kakav je kvalitet, jel moram da trazim onda titl iz tri dela?
ne mogu odavde da proverim, tek kad sednem za kompom...

hvala ti brate veliko...
cim skinem i pogledam, izbrisacu linkove, pa ako nekom trebaju, neka trazi opet :)

STRANAC
10-04-2010, 00:06
kvalitet na nivou dvdrip...
vazi brate,kad zatreba samo rfeci ima linkova...

STRANAC
10-04-2010, 22:41
http://img231.imageshack.us/img231/7843/intotheblueplakat.jpg

interesantan,nista posebno,ali eto Dzesika je tu... :balo:

iSelektor
11-04-2010, 15:11
Upalio sam download brate ovog linka iz jednog dela, onaj prvi link iz tri dela, prvi deo ne radi...
A ovaj drugi ceo fajl radi kad preko nekog download managera aktiviras download...

Pozxzz i hvala brate ;)

iSelektor
11-04-2010, 15:19
Ensare, hoces mi pomoci malo u Seedanju... DVD GRAND KARAOKE 2...

Torrent fajl mozes da skines ovde:
DVD Grand karaoke 2 - 2010 (Zvezde Granda) - FolkoTeka.com forum (http://www.f-ton.org/forum/noviteti-novi-albumi-2010/10119-dvd-grand-karaoke-2-2010-zvezde-granda.html)

Ja evo seedam, mada se jos uvijek ne trazi puno... HVALAAAAAAAA