PDA

View Full Version : Internet club Holywood


Lakota |ljiv|
24-12-2005, 21:17
Evo da znaju ljudi kad dodju u sjenicu da ima i internet club. 8)

riki
27-12-2005, 03:27
pa ljive nemoj tako da pises ima i nas amor vec 5 godina internet klub nema veze sto negovori sa familijom on im je najveci u porodici tahirovica

mi smo braca iako smo ljuti politicki protivnici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

amorov je klub kod zelene pijace nezaboravite narode

dzabe sve

Lakota |ljiv|
27-12-2005, 12:08
ma riki neznam ja brate nikakvog amora o tome se radi. zato i ne pominjem. 8)

iSelektor
27-12-2005, 12:11
sve je to uredu riki, ali taj covek nije vredan pomena i molio bih te da prestanes da ga spominjes, jer ostale teme cu da brisem u kojima pominjes tog ne coveka... covek koji psuje cetnicke majke svojoj familiji se ne poznaju.

Znaci sledeci postovi idu na DELETE

askica
30-12-2005, 14:37
A da napomenem i Internet Club CASPER iza STR Sunce. :?:

Emina
18-07-2006, 18:55
Bila sam(pre 2 goidne),i ......................

Brzina je bila spora do bola!!!!!!!

Probacu kad dodjem sledeci put!

Hvala Bogu za moj bezicni interenet!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Pozzzzz

Sve naj~~~~!!!!!1

PINKI
16-08-2006, 03:48
E PA EKIPA JA DRZIM INTERNET CAFFE CASPER KOJI SE NALAZI IZA SUNCA PA AKO IMA NEKO NESTO PROTIV DA KAZE ILI LOSE DA IZNESE JA SAM TU!!! POZZ

borichi
16-08-2006, 21:01
E PA EKIPA JA DRZIM INTERNET CAFFE CASPER KOJI SE NALAZI IZA SUNCA PA AKO IMA NEKO NESTO PROTIV DA KAZE ILI LOSE DA IZNESE JA SAM TU!!! POZZ



Da si ovu reklamu napisao malim slovima mozda bi izgledala bolje.

STRANAC
17-08-2006, 01:20
ne znam za ostale,ali me raduje sto je BORICHI,posle duzeg vremena nastupila,i to u svom stilu...

WELLKOME COMME BACK

borichi
17-08-2006, 03:14
ne znam za ostale,ali me raduje sto je BORICHI,posle duzeg vremena nastupila,i to u svom stilu...

WELLKOME COMME BACK



Pratila sam ja pratila sta ste pisali. :D :D :D



Thanks, for welcoming me back.

djina
17-08-2006, 14:40
Da si ovu reklamu napisao malim slovima mozda bi izgledala bolje.





Kazu da se na forumu inace pise malim slovima. Kad se pise velikim slovima, smatra se da se neko dere, vice.

PINKI
19-08-2006, 02:05
OOOOOOOAAAAAA...... PA PRVO JA DA SAM HTEO REKLAMU ZAKUPIJO BIH NEKI ........ DA SE REKLAMIRAM. TO ZA MENE NIJE POTREBNO, A ZA TEBE NAJVEROVATNIJE JESTE. U SVAKOM SLUCAJU HVALA NA KRITICI!!!!

borichi
21-08-2006, 05:20
OOOOOOOAAAAAA...... PA PRVO JA DA SAM HTEO REKLAMU ZAKUPIJO BIH NEKI ........ DA SE REKLAMIRAM. TO ZA MENE NIJE POTREBNO, A ZA TEBE NAJVEROVATNIJE JESTE. U SVAKOM SLUCAJU HVALA NA KRITICI!!!!



Ovaj ti je za reklamu najbolji web. Good luck!

fuad.mujovic
25-10-2006, 20:33
moj prijatelj na ilidži ima internet caffe hollywood,pravo je dobar...da nema neko da je 76-o godište,možda smo školske kolege,a iz sjenicesam otišao prije 20 godina....

senko76
15-02-2009, 13:04
moj prijatelj na ilidži ima internet caffe hollywood,pravo je dobar...da nema neko da je 76-o godište,možda smo školske kolege,a iz sjenicesam otišao prije 20 godina....

selam alejkum brate ja sam sead mujovic.sadrijin sin.www.seadmujovic@web.de.puno selama iz aachena.mahsus selam za amidje i sve vas.javi se

TROLL
30-08-2009, 13:51
Selam Alejkum!
Moze li mi neko od uvazenih forumasa,objasniti koliko ljudi koristi internet u Sjenici(otprilike%),bas me interesuje?
Imam neke informacije da ljudi idu u neke male klubove,tamo popiju kafu i pice i koriste internet za uslugu svoju?
Koliko kosta mesecno internet u Sjenici?
Da li je istina da Norveska mreza TELENOR je vlasnik mobilne mreze u Sjenici interneta isto u Sandzak (pa i Sjenici).
Volio bih cut odgovor na ovo pitanje.


Pozdrav svima
TROLL

Tahirovce
30-08-2009, 14:07
Tesko je reci koliko ljudi u Sjenici koristi internet, moze se reci da iz dana u dan napredujemo po tom pitanju, eto kod telekoma nema slobodnih portova za adsl mora se cekati ...
Internet klubovi rade kao i svugde, ko nema kuci neta ili je u poseti u Sjenici svrati u klub i to je to, neznam sta se ima diskutovat oko toga.
a ovo za telenor mi nije jasno sta pitas?