PDA

View Full Version : Bosanci Ceci: Cetnikušo ne trebaš nam


borichi
11-04-2007, 07:51
http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/210207.jpg



Ceca Ražnatović koja bi, nakon nastupa u Berlinu, 24. veljače trebala nastupati u švedskom gradu Malmu naišla je na tvrdi otpor Bošnjaka koji u toj zemlji žive....



Naime, na pojedinim bosanskim siteovima počeo je kružiti mail u kojem se pozivaju svi da dignu glas protiv "nevjeste genocida", prenosi 24sata.



- Cece ne bi bilo na balkanskoj estradnoj mapi da nije bilo Vukovara i Bijeljine, i da nije bilo krvi naših djedova, očeva i beba - stoji u protestu iz „huje jer Ceca dolazi u grad i državu u koju je autor pisma, zajedno sa tisućama svojih zemljaka na silu zalutao.



Kako bi poruka bila vjerodostojna prikazana je i fotografija Cece iz Vukovara s puškom u ruci uz poruku "Četnikuša iz Vukovara".



- Svi oni koji posjete njezin koncert pogaziti će grobove svih žrtava zločina - ističe se u prosvjednom pismu u kojem se Ceca naziva nevjestom genocida.



švedskom Malmeu možda će tisuće , Cecinih obožavatelja u jedan glas pjevati i pjesmu posvećenu jednom od najvećih zločinaca čovječanstva. Pjevat će pjesmu čovjeku koji je harao po Vukovaru i istočnoj Slavoniji, organizirao logor za obuku ubojica u Erdutu, i usput se slikao, na dar pripadnicima nježnijega spola, s mladunčetom tigra. Nakon što je počelo u Bosni, on je bio prvi kada se čistila Bijeljina i Semberija.





Nemojte radi svojih obitelji, svojih prijatelja, svojih zemljaka koji nisu vise među nama, pjevati pjesmu čovjeku koji je upadao u kuće mirnome svijetu i dok su ovi sjedili u svojim dnevnim boravcima s heklanim prekrivačem na televizoru i gipsanom bistom druga Tita u kuhinjskome kredencu, istjerivao ih iz svojih kuća, da bi u kućnim papučama bili ustrijeljeni u obližnjem kukuruzištu.



Nemojte biti jedan od pratećih vokala pjevačici koja izjavljuje da nikada ne i zapjevala kada bi znala da je bosanci slučaju“, stoji u pismu.





2007-02-21 22:36:01



Pincom

feksem
11-04-2007, 08:33
Ne razumijem ljude koji uživaju u njenoj muzici,kako zbog Arkana,tako i zbog cjelokupnog dojma i kvaliteta njenih pjesama! :evil: Koncert je već održan,baš me zanima kakav je bio odziv!

SEJO31-de
11-04-2007, 14:32
Predpostavljam kao i uvijek ......Hala prepuna ,iz hiljadu grla cula se Cecina pesama itd.To samo neko baci bombu ali je sigurno prije toga obezbedio kartu za njen koncert...

STRANAC
11-04-2007, 17:06
koncert je odrzan na 50km od grada u kome ja zivim...

znam nekoliko bosnjaka koji su bili i pricali su mi kako su se ludo proveli...

kazu da je bilo vis eod 1500 ljudi i da je napolju ostaolo mnogo onih koji nisu uspeli da udju...

jesu ovi bosancerosi nesto pretili kao da ce baciti bombu i neke jos gluposti,ali sve je ostalo na pucanju iz prazne...

akcija je pokrenuta bila i kod gradonacelnika pomenitog grada da se zaustavi taj koncert,na sta se covek samo nasmejao i rekao da oni koji ne zele da slusaju ne trebaju ni da idu tamo,ali da se jasno mora ispostovati volja svakog pojedinca i dozvoliti mu da uziva u onome sto on zeli...

kazu da je bilo jako obezbedjenje od strane organizatora,i da je vecina obezbedjenja radila besplatno...

nisam bio,ne znam,pricam samo informacije od suorganizatora

koncerta...



a evo i link za one koji zele da provere,vide, cuju....



http://www.youtube.com/watch?v=tcqS7fjE2EI

SEJO31-de
12-04-2007, 00:50
To je sto posto tacno...Takve se akcije pokrecu i u nemackoj,a da se ode kod tih ljudi kuci siguran sam da ima kolelciju njenih CD-ova.Niti sam njen obozavaoc ,a i ne mrzim je .Slusam njenu muziku kao svi ostali.

suada
12-04-2007, 09:28
NA OVOM FORUMU SAM ,NAKEDA VEĆ NAPISALA SVOJU PRIMJEDBU I ČUĐENJE DA SE NA AMARU PUŠTA Ceca- naravno, jasno mi je šta je komercijala ali ,eto, muka mi je kad čujem iz kafana po Bosni da se pušta i sluša ova pjevačica, okićena zlatom ubijenih i silovanih Bošnjakinja.Nažalost ,prokletstvo ovog naroda je da brzo zaboravlja.Ja ne a nadam se ni moja djeca.

36310
12-04-2007, 10:02
Ma Ceca je sinonim za sund u muzici i za kic u oblacenju.Ne smeta mi sto je pojedinci slusaju ali o tim ljudima u startu imam izgradjeno misljenje.

Pretpostavljate vec kakvo.

STRANAC
12-04-2007, 18:40
Ma Ceca je sinonim za sund u muzici i za kic u oblacenju.Ne smeta mi sto je pojedinci slusaju ali o tim ljudima u startu imam izgradjeno misljenje.

Pretpostavljate vec kakvo.



verovatno kao i oni o tebi...

36310
12-04-2007, 20:32
Hvala na komplimentu stranac.

STRANAC
13-04-2007, 15:51
YOU WELLCOME...

malena
03-05-2007, 18:10
nikada muslimani na ovim prostorima nece se opametit!arkan je pobio onolike ljude po bosni dok je ceca pevala na pale a grlati bosnjaci pevaju njene pesme i idu na njene koncerte! al da nevolja bude veca i u bosni je slusana i popularna koliko i ovde-iz svakog lokala cuju se njene pesme! zivoteeeeeeee.....treba nama jos jedno dva,tri rata pa da se opametimo!!!

STRANAC
03-05-2007, 21:44
logika je cudna stvar,zalosno je samo sto se ne stice i ne uci vec je dar od Boga....

oksi
04-05-2007, 16:42
E pa stvarno kad covjek cuje i vidi pa hajd ne reci za Bosance da su glupi ko cuskije.Sto neko rece posle svih stradanja u poslednjeme ratu ponovo na svakom koraku Ceca.Fuj.Nikad se oni opametit nece.

Prijepoljka
16-03-2008, 17:48
Ne znam zasto svi PREZIRETE Cecu, kad zena ima prelepe pesme! To sto joj je Arkan bio muz je deo njenog privatnog zivota, i to me se savrseno ne tice, i ne gledam je kroz to... Mislim da ne postoji zena koja ce poreci da joj se svidja pesma Kukavica, ili neke druge pesme...

iSelektor
16-03-2008, 18:18
Cecu ne volim, ali njene pesme rado slusam... Dobri tekstovi, dobri aranzmani!
Pozzz 8)

Prijepoljka
16-03-2008, 18:24
Pa O Tome I Pricam!

adnan
16-03-2008, 18:38
Ona je cetnikusa zbog svojih izjava i stavova a ne zbog toga sto je bila Arkanova zena. U normalnim zemljema bi u zatvor zaglavila zbog nacionalistickih izjava.

Pasuljara bila i pasuljara ostala. Sam se sebi cudim sto potrosih ovoliko vremena na kobilcinu.

Perica
17-03-2008, 01:26
Ne znam zasto svi PREZIRETE Cecu, kad zena ima prelepe pesme! To sto joj je Arkan bio muz je deo njenog privatnog zivota, i to me se savrseno ne tice, i ne gledam je kroz to... Mislim da ne postoji zena koja ce poreci da joj se svidja pesma Kukavica, ili neke druge pesme...

ja sam licno gledao snimak emisije koja je bila javno prikazana na satelitskom TV-kanalu davne 1998-e,nisam siguran cini mi se na TV-"JV", kad je ceca gostovala u nekoj muzickoj emisiji, a gledaoci su joj uzivo telefonom postavljali pitanja vezana za njen estradni zivot i zivot uopste!

...izmedju ostalih javlja se i zena izbjegla iz Zvornika,predstavlja se cini mi se kao Semsa,jako smireno i stalozeno je zamoli da joj objasni odakle joj privezak na ogrlici oko vrata,na sto ceca odgovara da je to poklon od zeljka raznjatovica,i da ga rado nosi....

...zatim je zena ponovo jako smirenim glasom zamolila da okrene pred kamerom taj privezak(koji je bio veliki,i imao je kamen na sredini),i da bi na poledjini trebalo da stoje inicijali M.M.
..ceca se u momentu nasla zatecena ali je pristala da to uradi,kamera je privukla okretanje privezka na cecinom vratu,i zaista sa druge strane tog prelijepog privezka stajali su inicijali M.M.,i to veoma jasni!!!
..zena je samo kratko rekla,ubijen mi je muz,dva sina odvedena,nikad ih vise nisam vidjela....a taj privezak je zajedno sa ostalim stvarima opljackan....u tom momentu se ubacuju reklame...sta reci!!!!

...koji bi tvoj komentar prijepoljka bio da se to desilo tvojoj mami,dali bi i tada pisala da je volis....:4_12_1[1]:,i zasto niko ne prezire recimo neku drugu pjevacicu nego samo nju...:EvilKiss:,hmmmm ....jos si ti "malena"

nc.biber
17-03-2008, 06:35
... e neka mashala ...
... vodite je kuci ako vam je dobra ... dalje se :zvizdanje:

Tahirovce
17-03-2008, 08:15
Ne hajem je ni ja ali Perice ja sam cuo 9 verzija ove price sto ti napisa....

supergirl
17-03-2008, 14:33
:) I ja!

Ne hajem je ni ja onom ljubavlju,kojom volim,recimo,Balasevica.
To je kad volis,odnosno postujes umetnika gledajucu na njegove karakter,rijeci,zivot....
Cecinu muziku slusam,ona na svakom albumu ima 10pesama-10hitova. Kult je i to se ne moze poreci!
A ostalo......pfff...izvuceno iz Adnanovog posta,ne trosite vrijeme raspravljajuci o njoj! Nije vrijedna!

Prijepoljka
17-03-2008, 15:53
Ceco Ne Daj Se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adnan
17-03-2008, 17:39
Ceco crkla dabogda silikonska krmaco !!!!!!!!!!!!

Prijepoljka
17-03-2008, 17:48
Ceco crkla dabogda silikonska krmaco !!!!!!!!!!!!
TI COVECE IMAS NEKI PROBLEM!

adnan
17-03-2008, 17:50
Mozes li da budes malo jasnija.

Tahirovce
17-03-2008, 17:50
silikonska krmaco
hahahahhaahahhahahhahahahahh
ovo je bilo orginalno :smeh2::smeh2:

Crni Gruja
17-03-2008, 18:00
Nevolja je coveku.....

Tahirovce
17-03-2008, 18:05
Ma 90% estrade je 90_tih godina podizalo popularnost kod SVOG naroda nacionalizmom,to je bila mala oskocna daska koju je vecina iskoristila,istina Ceca ponajvise..

Prijepoljka
17-03-2008, 18:20
Mozes li da budes malo jasnija.
Pa ne znam kako mozes takvo nesto da izjavis... :(

adnan
17-03-2008, 18:27
Zasto ne bih mogao da izjavim sta mislim o njoj.

Prijepoljka
17-03-2008, 18:34
Zasto ne bih mogao da izjavim sta mislim o njoj.
Pa oki je to, ali ne bas tako ostro!!!!!!! TO BOLI!

Tahirovce
17-03-2008, 18:39
Pripoljak ne razumes,(posto nisi iz Sjenice i neznas pricu evo)
to je licno izmedju njih,
Adnan dok je radio u Nis,ljubavio je sa njom,zeznula je ga i otada se to vuce.....

adnan
17-03-2008, 18:50
Tahirovce reko sam ti da nikom ne pricas a ti stavi na forum :evilwait:
Ako mi ovo zena procita ode mi glava :sadbye:

supergirl
17-03-2008, 18:50
JA sam cula drugu verziju. Da je ostavio jer ne voli silikone! :)

adnan
17-03-2008, 18:52
Nemoj sad i ti. :psssst:
Saznacete istinu kad zavrsim moje memoare. ;)

Prijepoljka
17-03-2008, 18:59
Nemoj sad i ti. :psssst:
Saznacete istinu kad zavrsim moje memoare. ;)
Au, nacula sam i ja to! :D Ali, steta, ode sa Kulundzicem. :D

Crni Gruja
17-03-2008, 19:04
Ma ona je na gubitku Adnane ;)

adnan
17-03-2008, 19:04
Dje je tome kuca? :evilwait:

Prijepoljka
17-03-2008, 19:17
Dje je tome kuca? :evilwait:
Valjda negde u BG-u... :D Ali ozenjen je covek, iako je trenutno negde u Grckoj, sa Cecom!:069:

adnan
17-03-2008, 19:39
E pa dobro veca mu kazna ne treba.

Tahirovce
17-03-2008, 19:42
:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2: .....

Prijepoljka
17-03-2008, 20:52
E pa dobro veca mu kazna ne treba.
Zasto?! Pa ne postoji muskarac koji ne bi zeleo da bude sa njom!!!

Tahirovce
17-03-2008, 21:02
pa sad...
ja joj nebi ni dinar uzeo :) ......

Prijepoljka
17-03-2008, 21:08
pa sad...
ja joj nebi ni dinar uzeo :) ......
Eto, vidis i ti bi bio sa njom! Zato, NE DIRAJTE CECU!

Tahirovce
17-03-2008, 21:11
pa nemogu da budem sa njom a da je ne diram...
ja sam aktivan :cool:. ....

Prijepoljka
17-03-2008, 21:13
pa nemogu da budem sa njom a da je ne diram...
ja sam aktivan :cool:. ....


:smeh2::smeh2:Zamisli, bio pored Cece, a nisi je ni PIPNUO?! :D:)

Sejo
17-03-2008, 21:15
A ako ti ne da da je pipas???

Prijepoljka
17-03-2008, 21:33
A ako ti ne da da je pipas???

Onda gledaj! :D I NE TREPCI, DA NE PROPUSTIS NESTO!

halilce
17-03-2008, 21:49
E,on zna šta radi,kupio je Ceci nove tregere!:smeh2:
Oni se tvoji istegli...:zvizdi:

sanela
18-03-2008, 16:50
Treba njoj ponovo Pazarac..:biggrin:
Vec se jednom klanjala pred Pazarcem,a za uzvrat je bila osisana na celavo...:cool:.