PDA

View Full Version : PRIJATELJSTVO....


STRANAC
07-04-2007, 18:45
....izvolite....



da li postoje pravi prijatelji...?



kako ih steci....?



kako sacuvati....?



do koje granice ici....?



da li su vas razocaralia(izneverili)....?



postoji li oprostaj u prijateljstvu....?



ima li srece u povratku(pomirenje).....?

Tahirovce
08-04-2007, 21:42
Pravi prijatelji postoje,

sticu se spontano,

cuvaju se prijateljstvom,

mislim da nema granica u prijateljstvu,

razocaralo me par njih,

ja se tesko zamerim prijtelju,ali kad se jednom zamerim to je za cio zivot(nema oprostaja)

i mislim da nema srece u povratku...

lejla
10-04-2007, 11:21
Doslo je takvo vreme da je danas tesko steci prijateljstvo.Govorim o starim prijateljstvima

Dovoljno je imati 2-3 prava prijatelja.

Pravi prijatelj se moze sacuvati iskrenoscu i realnosti.

Pravi prijatelji nisu me nikad razocarali

Mislim da postoji oprastaj u pravom prijateljstvu.Svi gresimo.Trebamo biti realni......

suada
10-04-2007, 12:54
pravi prijatelji postoje

stiču se prijateljstvom

čuvaju prijateljstvom

granice moraju biti zbog definicije prijateljstva ( prijatelj ti nije bračni drug, niti roditelj niti dijete što znači da se prijateljstvo njeguje samo u svom okviru i ne treba miješati ništa u ove strogo privatne i intimne stvari)



nikad nisam previše očekivala od prijatelja tako da me nisu ni iznevjerili možda nekada razočarali ali to sam smatrala svojom greškom zbog slabe procjene



opraštati treba jer svi griješimo i sve se može popraviti ali ipak mislim da to nikada više ne može biti kao što je bilo



P.S. NE MIJEŠATI POZNANIKE I KOLEGE SA PRIJATELJIMA .PRVIH MOŽEMO IMATI I IMAMO PUNO A PRIJATELJA SAMO NEKOLIKO I TO JE DOVOLJNO

adnan
10-04-2007, 17:48
Pravih iskrenih prijatelja ima malo. Uglavnom su interesi u pitanju.



Kad covek ima para ima i puno "prijatelja" takozvani djuvec jarani.

MajkaMaca
10-04-2007, 18:07
Slazem se ,nema prijatelja bez interesa

STRANAC
10-04-2007, 21:19
tema je bas osetljiva,i mislim da se mnogi zapitaju da li bi rekli istinu...

ono,nekako je najbolje ukratko,reci,jer tako nema sanse da se pogresi...



ipak,ja cu reci,da do sada sam imao mnogo ljudi koje sam smatrao prijateljima ali da su skoro svi do jednog zatajali u nekim ozbiljnijim situacijama...

medjitim,ti sto su tada zatajali i nije im zameriti,ali ima onih koji su, nicim izazvani, odrekli se prijateljstva iz ko zna kakvih pobuda....



neki su preko mene,skupljali poene za svoj racun...

drugi su,lagali i pricali o meni sve SAMO NE ISTINU...



mnogi su mislili da ja neke stvari nikada necu saznati i da ce to sto pricaju i klevetaju ostati velom tajne zavijeno,ali....



doci ce dan naplate....ubrzo...



prijateljstvo,se tesko cuva,i cene znaju biti visoke...

za prijatelje ne postoji NE MOGU i NECU,a to obicno kosta i moralno i materijalno...

ako pak podvuces granicu ispod koje neces ici,lako ces izgubiti nekaga za koga si mislio da je prijatelj...

ali kad bi covek znao.pa da bar tada kaze sebi,

E OVDE JE KRAJ,NEMA DALJE OD OVOGA...

lakse bi mu bilo tada jer ce ga taj 99% razocarati kasnije i to na neku nebitnu stvar...



pokidane veze,je tesko spojiti,i tesko je biti prijatelj sa nekim sa kim si do skora bio u nesporazumu...

bar ja to ne mogu...



da se opet pogresno ne shavtimo,imam ja i prijatelja koje volim i koji su se pokazali o dokazali,ali mi je zao sto sam nekim GNJIDAMA dao previse prostora u svom zivotu...



kazu,da kada je DZON VEJN,pisao pismo jednom prijatelju,u pismu je samo stajalo TI SI PETI....

ali da li bas je to broj preko kojeg nema dalje....?



ipak zivot ide dalje,prijetaljstva ce se i dalje sticati i gubiti,ali najbitnije je da covek shvati da sa gubitkom nekoga od njih nije izgubio nista,i jedino moze da dobije sa tim...



jer U ZIVOTU TI SVAKO DONÉSE MALO SRECE,

NEKO KAD DODJE ,

NEKO KAD ODE....

Crni Gruja
10-04-2007, 22:07
Ja za prijatelja smatram onog ko se pokaze kad mi je tesko. Ne kaze se dzabe "Ja kad pevam, ja mogu i sam". Imam nekolko drugova za koje sam spreman da zrtvujem sve sto imam, i znam da se nebi pokajo.

Za sklapanje prijateljstava sam uvijek otvoren (sa oba pola SKORO podjednako :mrgreen:), ali ako se ispostavi da me je taj neko iskoristio za mene je zavrsio za sva vremena, pa taman sto ono kazu da je poslednja osoba na svijetu.



P.S: A inace sam dobar decko :D :mrgreen: :D

liliput
10-04-2007, 22:43
stvarno super tema hvala stranac



slazem se sa suadom.ne mesati poznanike i prijetelje to je mnogo vazno.ako to uspes imaces i prijetelje.i ja sam imao mnogo prijetlja.u sjenici sam bio 14 godina i otkad znam za sebe imam 6 prijetalja koji su i dan danas posebni za mene.kada sam dosao ovde shvatio sam kolko je vazno imati dobrog prijelja kome mozes da verujes i koji ci ti pomoci u svakoj situaciji.svi koji zive u inostranstvu znaju kako je tesko prvih godinu dana narocito ako si dijete o 15 godina i neznas njihov jezik,i samo mozes da posmatras vrsnjake kako igraju basketa,futbala.ja sam tu imao malo srece zbog toga sto sam se u tim danima upoznao sa pravim ljudima i koji su me prihvatili kao brata i druga.ewo vec 8 godina kako sam ovde i dalje se druzimo i svakog dana se zahvaljujem Bogu kako sam imao srece i upoznao se sa tim ljudima.u kakvoj god situaciji su mi pomogli,uz njih sam naucio turski,zbog njih sam i ja sam upisao univerzitet.njih trojica su pravi prijetelji a poznanika ima mnogo i oni su samo prolazni u nasem zivotu.

36310
11-04-2007, 07:11
Ima jedna Engleska poslovica koja kaze da NEMA VECNIH PRIJATELJA I VECNIH NEPRIJATELJA-POSTOJI SAMO INTERES.

Hmmm na primer "nas" Suljo,znamo svi ko je sta je i kakve je stavove imao i sa kim je u neprijateljstvu bio a danas mu je najblizi politicki saradnik Palma a vec Kostunicu da ne pominjem..

Halalite ja mozda pokvarih ovako lijepu temu ovim komentarom ali...

STRANAC
13-04-2007, 22:18
da li ste culi za onu izreku:



PRIJATELJI SU KAO ZVEZDE UVEK SU TU I AKO IH STALNO NE VIDIS



ima li tu nekog smisla,ili je samo prica radi price...?

SEJO31-de
13-04-2007, 22:24
Dobra izreka i ja bih se sa tim slozio...

Prijatelj, je za mene VELIKA rijec....

MajkaMaca
14-04-2007, 19:35
Lijepo si obrazlozio Stranac,prijateljstvo.Svi smo mi dobri prijatelji za nase "prijatelje",(mi znamo sta se u nama krije i sta mi osecamo), ali da li su oni to isto za nas?Imala sam mnogo "prijatelja" za koje sam mogla i zivot da dam i mnogo" gresaka "napravila,misleci da to mora tako u ime prijateljstva.Kako je vrijeme teklo postalo mi je jasno da to prijateljstvo nije bilo obostrano,a prijateljstvo nije ako je jednostrano.Zato sam dosla do zakljucka da imas prijatelja samo dok mu trebas.Ja imam moje drage osobe sa kojima se redovno srecem,ispricam i rado ih obidjem,ali je to daleko od prijateljstva.Jedini prijatelj ISKRENI su ti roditelji,no kad je covek mlad o tome ne razmislja, tek kasnije se opameti al malo kasno.Il roditelji su stari da te razumeju ili su vec mrtvi.

SEJO31-de
14-04-2007, 19:52
Lijepo si obrazlozio Stranac,prijateljstvo.Svi smo mi dobri prijatelji za nase "prijatelje",(mi znamo sta se u nama krije i sta mi osecamo), ali da li su oni to isto za nas?Imala sam mnogo "prijatelja" za koje sam mogla i zivot da dam i mnogo" gresaka "napravila,misleci da to mora tako u ime prijateljstva.Kako je vrijeme teklo postalo mi je jasno da to prijateljstvo nije bilo obostrano,a prijateljstvo nije ako je jednostrano.Zato sam dosla do zakljucka da imas prijatelja samo dok mu trebas.Ja imam moje drage osobe sa kojima se redovno srecem,ispricam i rado ih obidjem,ali je to daleko od prijateljstva.Jedini prijatelj ISKRENI su ti roditelji,no kad je covek mlad o tome ne razmislja, tek kasnije se opameti al malo kasno.Il roditelji su stari da te razumeju ili su vec mrtvi.

A JA

:cry:

MajkaMaca
14-04-2007, 19:56
TI si moj MALI batkica,a ja tvoja VELIKA kekica :) :) :)

SEJO31-de
14-04-2007, 20:00
E sad mi je lakse ..... :|

MajkaMaca
14-04-2007, 20:02
:P :P :P

sejdzo
19-04-2007, 20:30
Prijateljstvo se ne bira..ono se radja..

HaNi
19-04-2007, 23:39
Meni se cini da su muskarci medju sobom bolji prijatelji nego zene, zasto je to tako? Ili sam samo ja naletela na takve slucaje :)

Crni Gruja
20-04-2007, 03:13
Tako je Hani, makar ovo sto ja znam. Muskarci se dre nekih nepisanih pravila, dok zenske zive da ih prekrse. Dobro, ja sad pricam uopsteno. Cast izuzecima sli ovo vazi za ogromnu vecinu. Naucicemo vas mi kako to ide :D

Tahirovce
20-04-2007, 15:51
DA treba vise da se druzite sa nama da svatite........

STRANAC
20-04-2007, 18:44
aman da ne znam ovu dvojicu pomislio bih da su nekakvi doktori za prijateljstava... :D :mrgreen:



ovako,podsetiste me na onu deciju emisiju FORE I FAZONI i onu dvojicu LJUBIVOJA RSUMOVICA I ma ne mogu da se sad setim imena onom starom...

eh,evo setih se...

RASHA se zove onaj drugi,i ima neke slicnosti sa RESHKO.. :D :D :D



NE ZAMERI,SALIM SE...



@hani

nisi samo ti te (ne)srece u zivotu kasnije i pre svi pokazu svoje lice,pa ma kakvo ono bilo...

samo nemoj to da prihvatas tragicno i uvek se seti da



U ZIVOTU TI SVAKO DONESE MALO SRECE:

NEKO KADA DODJE

NEKO KADA ODE

iz njega...

véruj,posto te poznajem,da su mnogo izgubili ti koji su ostali bez tvog prijateljstva,jer malo je dobrih osoba i karaktera kao sto si ti...



i ne sekiraj se...



ovo ti kazem iz iskustva jer sam i ja izgubio mnogo ljudi koji sumi bili dragi...

pozzz



p.s.

aktiviraj nam se malo,nema te u poslednje vreme na forumu..

HaNi
20-04-2007, 23:17
Hvala Ensare :) Isto vazi i za tebe..



Ja mislim da pravi prijatelj moze samo da bude onaj koji ti sve u lice kaze a na takve se mi najvise ljutimo :)







P.S. Vratila sam se na forum

STRANAC
21-04-2007, 19:41
mnogo me raduje sto citam da si ponovo sa nama,ipak si ti neko ko je uvek srcem bio vezan za sjenicu i sjenicane i tebi je ovde mesto,medju nama...

eto,cujem sve ti lepo ide a i zasluzila si...





i ja sam uvek jedan od onih koji sve misli pricaju javno i na sav glas...

evo vec 30 godina jos me niko nije zaustavio i rekao STO TI RECE ZA MENE KOD ONOGA jer ja sve sto mislim o nekome ja prvo njemu u oci kazem a onda gde stignem pricam jer je to moje misljenje i ja ne zelim da ga sakrivam...



najgore mi je kad ljudi odu bez objasnjenja,i kasnije nemaju snage da se suoce i kazu razlog njihove ljutnje...

STRANAC
16-05-2007, 21:56
ne treba nam druga tema,mislim da i ovde mozemo pricati o sledecem...



DA LI VERUJETE,I DA LI JE MOGUCE PRIJATELJSTVO PUTEM INTERNETA...?



hajde da malo popricamo da li ste imali nek alsicna iskustava,da li ste za takvu vrstu prijateljstva...

mislim da ne bi bilo lose da se malo i o tome napise...

Tahirovce
17-05-2007, 20:28
Da moguce je, ja sam stekao mnogo prijatelja putem neta, par onih pravih.......

supergirl
17-05-2007, 21:04
Sad kad imamo ADSL, mozda bude nesto i od toga... Prije je bilo pregledanje poste,skidanje nekih textova za seminarske i tako... A sad je vec druga prica...

Nadam se da cu ovog ljeta upoznati veci deo vas odavde,a da nije interneta,niceg ne bi bilo od toga...

MajkaMaca
17-05-2007, 21:08
Preko interneta se danas sklapaju brakovi,a da se ne sklopi prijateljstvo.Ja mislim da je moguce...

STRANAC
20-05-2007, 19:57
ja sam mnogo ljudi upoznao putem interneta...

mnogi od njih sada su mi postali deo svakodnevnice...

neki od njih mi pruzaju pomoc,savet ili bilo sta drugo sto mi je potrebno...

interesantno je da puno ljudi danas veruje i DRUZI se sa onima koj e nikada nije video...

nas forum je jedan od retkih gde smo nekako homogeni,i da smo skoro svi iz istog mesta...

i drugi forumasi takodje planiraju susrete kakav ce biti nas zakazani...

neki cak se dogovaraju o zajednickom letovanju i zimovanju...

i ono sto je najinteresantnije a sto mene raduje,je da su sve to ljudi sa prostora EX-YU,i vidim da se super slazu i da sve funkcionise...



zato i ja sam jedan od onih,koji podrzavaju prijateljstav putem interneta....

SEJO31-de
20-05-2007, 22:01
upravo tako......

sabina
21-05-2007, 13:45
prijateljstvo preko interneta je mozda i moguce, ja bas i nisam sigurna, prije bih to nazvala poznanstvo. stranac pominje ovaj forum gde se svi skoro znaju i to je nesto drugo, tu se samo nalaze stari prijatelji i obnavljaju prijateljstvo. ali upoznati nekog samo na taj nacin, imati kontakt samo preko interneta i nazvati tu osobu prijateljem je malo rizicno, bar ja tako mislim. jer otkud znas sa kim se dopisujes i koliko je ta osoba napisala istinu o sebi ili koliko smo mi iskreni u opisivanju sebe. internet povezuje ljude, ali je lako i zloupotrebiti to sredstvo komunikacije. verovatno da postoje izuzeci koji su stekli prijatelje na taj nacin. ja licno vise volim onaj najprostiji nacin upoznavanja i sticanja prijatelja , razgovorom oci u oci, sto se kaze. a internet je tu samo pomocno sredstvo da se prijateljstva cuvaju kad nas vetar sudbine odnese daleko jedni od drugih.

halilce
21-05-2007, 23:45
Ja imam svoje mišljenje o prijateljstvu preko interneta!

Milo mi je što je ovaj vid komunikacije,zaživeo i u Sjenici,i što Sjenica ima svoju internet stranicu!

To mi je omogućilo,da kao i ostali,brže stupam u vezu sa rodbinom i prijateljima,koje sam znao odavde!

Takođe,skoro sam,na drugoj stranici,upoznao (dopisivao)sa čovekom iz Brodareva,koji živi u Luksemburgu,i ispostavilo se da mi je rođek po majčinoj liniji!

A,osim toga,pomogao mi je da u Luksemburgu,stupim u kontakt sa drugom sa kojim sam studirao zajedno u Prištini!

Drugi slučaj,pošto sam aktivan i na Folkoteci,prilikom posete njena dva člana Sjenici,početkom aprila,imao sam priliku da se lično i upoznamo,jer su izrazili želju da me upoznaju!

Mislim da bih,kada bih došao u situaciju,da se nađem u mestu boravka,nekog od članova foruma na kojima sam aktivan,bez ustručavanja potražio bilo kakvu pomoć,ili makar da zajedno popijemo kahvu!

Dakle,smatram,da poznanstvo sa interneta,može da preraste i u prijateljstvo!

sabina
22-05-2007, 10:10
lijepo si ovo napisao. i slazem se da poznanstvo sa interneta moze prerasti u prijateljstvo, ali i sam si rekao kako, da se licno upoznate i konacno vidis sa kim si se dopisivao. ali nazvati prijateljem nekog koga nikad nisi video, niti znas nesto o njemu ili njoj, osim onog sto oni zele da znas, je malo previse, bar ja tako mislim.

Elvis-Eko
22-05-2007, 18:15
Slazem se s tobom Sabina. Mislim da se na netu vecina ljudi prestavlja u boljem svjetlu, tako da to bude sasvim drugacije kad se sretnes oci u oci.

Poznanstvo je ipak jedno a prijateljstvo nesto sasvim drugo.

MajkaMaca
13-07-2007, 23:01
bas me interesuje ,kakvi utisci ce se doneti sa odmora,a pogotovu kakva razmisljanja posle 22.jula...

Eko
14-07-2007, 07:44
Pa mozda bude situacija da ljudi vise ne budu htjeli jedan sa drugim da pricaju na forumu. :wink:

Tahirovce
15-07-2007, 14:03
Eko nece valjda nismo deca......

MajkaMaca
15-07-2007, 19:05
ja sam ubedjena da ce bit prijateljstva rodjena, da se ni po koju cenu nece raskinut,sta znam ,imam takav predosecaj...jer kolko vidim dobro se i na forumu razumijemo...ili mozda gresim...?

supergirl
15-07-2007, 22:32
...ili mozda gresim...?

Ne grijesis. Problem je sto pisanjem,ne mozemo da prenesemo osmeh,sjaj u ocima,naelektrisanu kosu....na primer,par puta mi se ovde desilo,da se moja sala ili laksa ironija shvati kao ozbiljna opaska. Ili obrnuto.

Eto,zbog toga je "oci u oci " pogodnije,ali mislim da ce vremenom i to biti zanemareno. Sa druge strane,i ovde se upoznajemo i razmenjujemo misljenja,kao sto bismo ti i inace radili,mozda cak i slobodnije i rahatnije,jer kazemo nesto sto inace mozda ne bismo trebali,odnosno nesto previse iskreno...Sta znam!?

Eko
16-07-2007, 07:01
Eko nece valjda nismo deca......

Sala. Predpostavljam da se mi vec svi znamo, tako da je ovo formalnost upoznavanja i razlog da se ljudi malo okupe.

Tahirovce
16-07-2007, 15:41
ma skonto sam da se salis,ja neke ljude sa foruma ne poznajem licno i imam jaku zelju da ih upoznam,a tebe znam jos iz skolskih dana,a prijateljismo i sa rodbinske strane (tvoja snaha je meni sestra od tetke-valjda to znas),nego JEL RADI JOS ONAJ LINK gde si postavio logove one tvoje zajebancije sa mirca, to bi mogo da postavis u smijesno sve i svasta :mrgreen: :mrgreen: ........

Eko
17-07-2007, 07:07
Znam, kako ne znam da smo prijatelji, a sto kazes za upoznavanje sa ljudima, i ja iskreno imam zelju. Opet mi smo nekako malo drustvo ovdje. Vjeruj da dolazim pola sata na posao ranije da bih imao vremena da vidim sta se radi na forumu, da nesto kazem.

Link radi, a ima dosta teksta pa evo link a i tamo cu stavit, pa nek vide.

www.sjenica.8m.net

P.S. Prijateljski pozdrav za tebe

supergirl
17-07-2007, 22:35
Ja ovo ne mogu da otvorim..

Otvori mi se Outlok express,dje god da haknem!!!

SEJO31-de
17-07-2007, 22:41
kod mene isto...

Elvis-Eko
18-07-2007, 05:36
Ja sam otvorio bez problema, mada mislim Eko da ovo nisi trebao postavljat na forum . Ipak je onaj razgovor bio necija privatna stvar

Eko
18-07-2007, 06:39
Mogu ja to skinut nije problem, a moze i neko od moderatora, a sto se tice privatnosti, pa to je moj privatni razgovor sa onim tipom...

36310
18-07-2007, 08:39
Meni se svaki put kad kliknem na onaj link ukljuci antivirus...

Eko
18-07-2007, 08:42
Pa mozda ti se ukljucuje pop up blocker, probaj da ukucas adresu rucno

36310
18-07-2007, 08:45
Pa mozda ti se ukljucuje pop up blocker...



Kod mene ti je bate "hodza up bloker" tako da dok ne uplatim za Yasine nece da otvori nista...Moram cekat do Ramazana pa videcemo....

MajkaMaca
19-07-2007, 20:00
:lol: :lol: :lol:

supergirl
22-07-2007, 18:01
hahahhahah....

pa uplati mu sad,a zanijeti za ramazan...





Eh,neznas ti to kako ide...

36310
22-07-2007, 20:08
hahahhahah....

pa uplati mu sad,a zanijeti za ramazan...



Eh,neznas ti to kako ide...



Heheheeee ma nisam ja mislio na mog dragog Ramiza efendiju jer kad bi svi bili k'o on dje bi nam kraj bio...

Otac ti je primer Bosnjackog muslimana miran,stalozen,tolerantan,saburli...

Eko
23-07-2007, 07:00
Mozda ti tvoj lokalni hodza pomogne pa nemoras zvat ove nase, a mozda ti manje naplate za sve to.

sejdzo
23-07-2007, 11:39
Ma oni tamo racunaju u kunama,ovde rade evri!!!...EVRO je sihir ....a

Eko
23-07-2007, 11:48
Nasi mozda hoce i u naturi, vidi ti. Mozda im treba gradjevinskog materijala...

supergirl
24-07-2007, 23:13
mozda....

Eko
25-07-2007, 06:46
hoce...

supergirl
25-07-2007, 14:54
mozda i nece.... :)

(ti, Eko, poceo ozbiljno da me teras sa postovima,a? E,vallha me nej stic.)

Eko
25-07-2007, 20:44
Pitanje je sad?

supergirl
25-07-2007, 22:22
Sta ce im gradjevinski materijal?

Eko
26-07-2007, 06:37
Pa da dovrse kucu, a mozda da pocnu od pocetka...

supergirl
30-07-2007, 23:00
opet mozda...

suada
31-07-2007, 06:23
Djevojčice,poslala sam ti e-mail a ja imam novu adresu,odnosno nije više ona što je u profilu pa se javi; suada.karajko@opcinatravnik.com.ba

Moram te upoznati kad dođem u Sjenicu a dolazim sljedeću sedmicu. Može?

Tahirovce
31-07-2007, 18:56
Suada nemoj zaboravit da se javis starom drustvu........

Eko
01-08-2007, 06:43
A novom drustvu...

36310
01-08-2007, 07:11
A a a a meni???

Eko
01-08-2007, 07:21
Ako si staro drustvo ima i tebi, a ako novo kao ja nista.

36310
01-08-2007, 07:24
Ja sam ti buraz uzeo Titovu politiku i pristupio nesvrstanima...

Ko zna mozda je Suada Yugo-nostalgicna pa se zainteresuje i za mene???

Eko
01-08-2007, 07:29
Mogu li i ja da se pridruzim partizanskom odredu i proleterima...

36310
01-08-2007, 07:43
Uz marsala TITA junackoga sina... moze Eko kako da ne...

Proleteri svih zemalja ujedinite seeeee...

suada
08-08-2007, 06:34
Naravno da se javim ,sutra odlazim,a kad budem krenula u taj TREF javim vam i zovem pa ko je tamo-bujrum da malo promuhabetimo.

36310-tebe posebno zovem i garantujem anonimnost-neću ostalima otkriti tvoj identitet ha-ha

Eko
08-08-2007, 06:58
Eto ti a mene nece ni zvat, to ti je nesto preko stele...

36310
08-08-2007, 08:37
Eto ti a mene nece ni zvat, to ti je nesto preko stele...

Bogami Suada je birala izmedju Bleka i Zagora,a Zagor je Zagor hahahaa

Suada rado bih se video sa tobom(a i sa ostalima svakako) ali nazalost trenutno nisam u Sjenici...V O Z D R A.

Eko
08-08-2007, 09:02
Stavicu Rodijevu sliku mozda me bude zvala tada...

Crni Gruja
08-08-2007, 11:55
hahahaha, ja tek sad procito ono na tvojem sajtu Eko, crkavo sam od smijeha. Ja sa za tu pricu cuo jos prije 2 godine, pricali mi ljudi kad sam radio u Upitniku, samo sam bio zaboravio da se radi o tebi.



Sed but truph!!!!!! hahahahahhahhaha ovo je bilo najjace hahahahahahha

Eko
08-08-2007, 13:12
E sad znas sve, vido si kakva zezancija...

suada
09-08-2007, 06:17
Eko, ništa Rodni,Okultis je taj koji priči daje šmek a što se tiče tebe Travnik ti nije daleko- bujrum

Eko
09-08-2007, 06:29
Heheh, cekam da se cujem sa jednom drugaricom pa da dodjem, a vala sam zanijetio. Pa eto mozemo nekako skontat da se cujemo, al prije tog moram da odem u Sjenicu imam nekih obaveza.

P.S. Sto mu retorti...

supergirl
10-08-2007, 22:16
Eko,Eko...pazi ti sta radis ovde! Ne zaboravi da sam ja spijun unajmljen da te prati!

mersija
09-08-2008, 22:28
Evo da malo ozivimo i ovu temu od naseg STRANCA...:) svidjela mi se citajuci neke vec mozda davno napisane postove, samo toliko da iznesemo neka svoja misljenja o "prijateljima"..za pocetak evo ja cu sa nekoliko prelijepih izreka koje mi se svidjaju,i kroz to opisati sta za mene licno znaci rijec "prijatelj".


"Prijateljstvo je jedna duša u dva tijela."

"Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi i pored toga te još uvijek cijeni."

"Treba pomoci prijateljima kada im je to potrebno, a ne dokazivati se kad su oni vec propali."

"Ništa zemlju ne cini tako prostranom kao prijatelji u daljini; oni stvaraju geografske širine i geografske dužine."

"Nemoguce je tacno odrediti trenutak radjanja prijateljstva. Kao što postoji kap koja prepuni sud kad ga punite, tako nakon niza prijatnih gestova postoji onaj koji vam prepuni srce."

"Prijateljstvo je najteža stvar na svijetu za objasniti. To nije nešto što se uci u školi, ali ako nisi naucio što je smisao prijateljstva, uistinu nisi ništa naucio. "

hanna
10-08-2008, 01:24
stekla sam nekoliko dobrih prijatelja ovde...

ursuljanka
10-08-2008, 12:57
"Prijatelj sluzi da,kada ti je los dan,unistis i njemu dan.":)

dj_edy
10-08-2008, 13:02
"Prijatelj sluzi da,kada ti je los dan,unistis i njemu dan.":)

a moze i obrnuto

Musko
20-08-2008, 15:28
prava definicija prijateljstva!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Prijateljstvo je jedna duša u dva tijela."

"Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi i pored toga te još uvijek cijeni."

"Treba pomoci prijateljima kada im je to potrebno, a ne dokazivati se kad su oni vec propali."

"Ništa zemlju ne cini tako prostranom kao prijatelji u daljini; oni stvaraju geografske širine i geografske dužine."

"Nemoguce je tacno odrediti trenutak radjanja prijateljstva. Kao što postoji kap koja prepuni sud kad ga punite, tako nakon niza prijatnih gestova postoji onaj koji vam prepuni srce."

"Prijateljstvo je najteža stvar na svijetu za objasniti. To nije nešto što se uci u školi, ali ako nisi naucio što je smisao prijateljstva, uistinu nisi ništa naucio. "

mersija
20-08-2008, 20:25
...Sve je mozda lijepo dok nista ne trazimo,zato, prijatelje je opasno iskusavati...

...Prijateljstvo se ne bira,ono biva,nikada se nezna zbog cega...

hanna
21-08-2008, 03:14
...Sve je mozda lijepo dok nista ne trazimo,zato, prijatelje je opasno iskusavati...

...Prijateljstvo se ne bira,ono biva,nikada se nezna zbog cega...



da..ponekad necije pogresno tumacenje unidti prijateljstvo...

rider
22-08-2008, 01:36
Jedinstvo-Prijateljstvo-Nada :
Sada ipak vidim da nije bilo uzalud
i da se nakon svega isplatio taj trud.
Sve godine borbe još žive u nama -
sve suze i smijeh, bunt i prkos bez srama.
Noći i duše su crvene kao krv koja tece,
u našim srcima gori plamen koji nas pokrece.
I opet cemo kao nekad dignuti glave,
pružiti ruke, skupiti šake i viknuti na sav glas

te tri rijeci koje govore više od svega
za Ljubav, za Sreću, - za nas:

Jedinstvo, prijateljstvo, snaga!
Jedinstvo, prijateljstvo, snaga!
Jedinstvo, prijateljstvo, snaga!
Jedinstvo, prijateljstvo, snaga!

ALMIR-
22-08-2008, 23:59
Jednom davno bjese jedno ostrvo gde su sva ljudska osjecanja zivjela zajedno: Bogatstvo, Dobra volja, Tuga, Mudrost,.... i svi ostali, ukljucujuci i ljubav.

Jednog dana objave osecanjima da ostrvo na kojem zive pocinje da tone zbog njihove nesloge, zlobe i svi pocese da pripremaju brodove za polazak, samo je Ljubav cekala posljednji trenutak. Kada je ostrvo doslo do momenta potapanja, Ljubav odluci da trazi pomoc.

Bogatstvo je proslo pored ostrva u luksuznoj barci i ljubav povika:
"Bogatstvo, mozes li da me povedes sa sobom?"

"Ne mogu, imam puno zlata i srebra na barci pa nema mjesta za tebe."
Ljubav onda odluci da zamoli Ponos koji je upravo prolazio na fantasticnom brodu:

"Ponosu, molim te, da li mozes da me povedes sa sobom?"
"Ne mogu ti pomoci Ljubavi. Ovdje je sve perfektno, mogla bi da upropastis moju barku."

Na kraju Ljubav zamoli Tugu koja je prolazila pored nje:
"Tugo, molim te, dozvoli mi da podjem sa tobom!?!"

"Oh Ljubavi, tako sam tuzna da imam potrebu da budem sama."
Prodje i Dobro raspolozenje pored Ljubavi, ali je bilo toliko zadovoljno da nije culo njene povike. Iznenada jedan glas rece:

"Dodji Ljubavi, povescu te ja sa sobom!"
Bjese stara ta osoba koja se obratila Ljubavi!
Kada su dosli na kopno, starac se hitro udalji, a Ljubav, koja se konacno osjetila uvazenom i punom radosti, zaboravi da ga pita kako se zove. Ljubav shvati koliko mu puno duguje i zapita Mudrost:

"Mudrosti, mozes li mi reci ko mi je pomogao?"
"Bilo je to Vrijeme." odgovori Mudrost.
"Vrijeme!?!" zacudi se Ljubav, "Zasto mi je Vrijeme pomoglo?"
Mudrost, puna iskustva, odgovori:
"Zato sto Vrijeme moze da shvati koliko je Ljubav vazna u zivotu:"

Ljubav je jedini Perpetum Mobile! Moja ljubav prema vama, Vasa ljubav prema meni i Svih nas malih ljudi prema onima koji su nam bliski, jedina je energija koja nam uvjek daje snagu, zahvaljujuci kojoj mozemo da prevazidjemo sami sebe i postignemo cak i nemoguce.

hanna
23-08-2008, 12:03
Jednom davno bjese jedno ostrvo gde su sva ljudska osjecanja zivjela zajedno: Bogatstvo, Dobra volja, Tuga, Mudrost,.... i svi ostali, ukljucujuci i ljubav.

Jednog dana objave osecanjima da ostrvo na kojem zive pocinje da tone zbog njihove nesloge, zlobe i svi pocese da pripremaju brodove za polazak, samo je Ljubav cekala posljednji trenutak. Kada je ostrvo doslo do momenta potapanja, Ljubav odluci da trazi pomoc.

Bogatstvo je proslo pored ostrva u luksuznoj barci i ljubav povika:
"Bogatstvo, mozes li da me povedes sa sobom?"

"Ne mogu, imam puno zlata i srebra na barci pa nema mjesta za tebe."
Ljubav onda odluci da zamoli Ponos koji je upravo prolazio na fantasticnom brodu:

"Ponosu, molim te, da li mozes da me povedes sa sobom?"
"Ne mogu ti pomoci Ljubavi. Ovdje je sve perfektno, mogla bi da upropastis moju barku."

Na kraju Ljubav zamoli Tugu koja je prolazila pored nje:
"Tugo, molim te, dozvoli mi da podjem sa tobom!?!"

"Oh Ljubavi, tako sam tuzna da imam potrebu da budem sama."
Prodje i Dobro raspolozenje pored Ljubavi, ali je bilo toliko zadovoljno da nije culo njene povike. Iznenada jedan glas rece:

"Dodji Ljubavi, povescu te ja sa sobom!"
Bjese stara ta osoba koja se obratila Ljubavi!
Kada su dosli na kopno, starac se hitro udalji, a Ljubav, koja se konacno osjetila uvazenom i punom radosti, zaboravi da ga pita kako se zove. Ljubav shvati koliko mu puno duguje i zapita Mudrost:

"Mudrosti, mozes li mi reci ko mi je pomogao?"
"Bilo je to Vrijeme." odgovori Mudrost.
"Vrijeme!?!" zacudi se Ljubav, "Zasto mi je Vrijeme pomoglo?"
Mudrost, puna iskustva, odgovori:
"Zato sto Vrijeme moze da shvati koliko je Ljubav vazna u zivotu:"

Ljubav je jedini Perpetum Mobile! Moja ljubav prema vama, Vasa ljubav prema meni i Svih nas malih ljudi prema onima koji su nam bliski, jedina je energija koja nam uvjek daje snagu, zahvaljujuci kojoj mozemo da prevazidjemo sami sebe i postignemo cak i nemoguce.

upravo tako........

sanna72
26-08-2008, 23:02
http://funnyswf2.googlepages.com/you-r-my-best-friend.gif