PDA

View Full Version : Uhapsen zbog silovanja sestogodisnje devojcice


STRANAC
26-02-2010, 15:19
Kenan A. (29) iz Bačkog Gradišta uhapšen je danas pod optužbom da je izvršio krvično delo silovanja, potvrđeno u novosadskoj policiji. Pedofil je prethodno uspeo da umakne iz policijske stanice.


Kenan A. je 23. februara u Bačkom Gradištu silovao šestogodišnju devojčicu iz tog mesta.

Policija je Kenanu A. odredila meru zadržavanja ali se on do danas nalazio u bekstvu.

Beogradski dnevnici "Novosti", "Press" i "Blic" danas su objavili da je Kenan A. Bio uhapšen, ali da je u sredu popodne pobegao iz policijske stanice, neposredno pre nego što je trebalo da da iskaz istražnom sudiji.

Novine prenose da pedofil nije bio adekvatno čuvan, da čak nije imao ni lisice na rukama i da je pod izgovorom da ide u toalet, nestao iz policijske stanice.

Kenan A. zločin je izvršio u noći između utorka i srede na lokalnom groblju.

STRANAC
26-02-2010, 15:20
da bi da se uvede elektricna stolica,pa uzivo prenos egzekucije ovakvih idiota...
i to uz cips i kolu bih gledao, sa uzivanjem...

tidza
26-02-2010, 15:53
Katastrofalno,sta reci uzas,slazem se sa tobom u potpunosti Stranac smrtna kazna i vise se nebi tako nesto ponavljalo :( jadna i neduzna djeca ...

Skorpija
26-02-2010, 16:04
Električna bi mu bila zlatna kazna,........:mad:.

iSelektor
26-02-2010, 22:50
Joj brate, pa sto da ga ubiju?
Njemu se osecu 4 ekstremiteta i osece ona stvar... i staviti ga tako da zivi do kraja zivota!
Bez stopala, bez ruku i pišanje na slamku... to je mnogo bolja kazna! Ovako ubijen i sta... za 10 god ce biti zaboravljeno... a ovaj moj primer bi statuirao pravi PRIMER.... mislim....

Pozzz

Rarica
26-02-2010, 22:54
Nisam ni ja za smrtnu kaznu,takvi gadovi treba da zive tako da svaki dan mole Boga da im uzme dusu!

Tahirovce
26-02-2010, 23:46
ma samo da ode u zatvor, zatvorenici vole takve - da siluju naravno...