PDA

View Full Version : Halid: Iz inata snimam novi album


borichi
05-04-2007, 06:36
http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/220308.jpg





Halid Bešlić, najpoznatiji bosanskohercegovački folk pjevač, u jednom od sarajevskih studija snima novi materijal, nakon što mu je ukradena radna verzija novog albuma i puštena u ilegalnu prodaju...





"Odlučio sam da snimim novi album. Na njemu će biti i četiri pjesme s ukradene radne verzije, za koje ću osmisliti potpuno nove aranžmane. To je nekoliko pjesama Dine Muharemovića, te jedna koju su napisali Fahrudin Pecikoza i Željko Joksimović", rekao je Bešlić, dodavši da će njegov novi materijal objaviti izdavačka kuća "Hayat production" sredinom godine. Bešlić kaže da još nije otkriveno ko mu je ukrao radnu verziju novog albuma.







"Ja nemam vremena da tražim okolo ko mi je ukrao album. Najtužnije od svega je što se takva verzija našla na crnom tržištu, na pijacama i u uličnoj prodaji. To je slika države u kojoj živimo. Iz inata sam odlučio da snimim novi album", rekao je Bešlić.



2007-03-22 21:41:08



Nezavisne

adnan
05-04-2007, 11:31
Ne znam sta je zakijameto oko jednog albuma. Sigorne nekome treb'o pa uzeo.

STRANAC
05-04-2007, 13:16
Ne znam sta je zakijameto oko jednog albuma. Sigorne nekome treb'o pa uzeo.



:D :D :D :D



bravo ADNAN,u pravu je gruja kad kaze da ga uvek nasmejes...

imas smisla za humor....



elem,



covek jeste snimio album i ja sam ga skinu sa neta pre mesec dana...

halid spada u grupu pevaca koje volim da cujem i cije su pesme uglavnom zavredjivale paznju i nisu bile niskobudzetne....



medjutim,ovaj sad album je nesto sto se ni cuti ne moze,a kamo li pamtiti,tako da i ako su mu ga uzeli,STA CE MU KAD NE VALJA...

a u drzavi u kojoj on zivi,rade se i mnogo gore stvari pa sve prolazi NEopazeno...





off topic....



bravo BORICHI,opet sijas punim sjajem....

Crni Gruja
05-04-2007, 14:12
Nisam cuo taj album, ali sigurno mi se nebi svideo i da sam ga cuo jer su to samo demo verzije pesama. Videcemo na kraju kakav ce taj novi bit (ako mu i taj ne ukradu) :D:D

borichi
05-04-2007, 17:53
Zalosno je da se takve stvari dogadjaju u Bosni. Zamislite koliko je vremena i truda potrebno da se napravi jedan album i na kraju ti neko ukrade i oduzme sva autorska prava. Ja nisam uspjela da ga cujem, ali sve sto je Halid do sada napravio vrijedelo je!

Halid je po meni stvarno najbolji, sto se tice te vrste muzike. Ja uzivam na njegovim koncertima a Bogami ni jedan ne propustam.

STRANAC
05-04-2007, 20:39
veruj da bi se sada razocarala...

mozda jedna pesma ima smisla...

borichi
20-04-2007, 18:57
http://www.hahahaos.com/raspored.htm



Elvis-Eko nemoj da kazes da ti nisam na vrijeme rekla za koncert.

Elvis-Eko
26-04-2007, 18:40
hvala ti

hanna
21-08-2008, 02:34
zalosno...zasto ljudi to rade?