PDA

View Full Version : Razgovor u Sjenickoj carsiji


Tahirovce
29-01-2010, 09:44
Razgovor u Sjenickoj carsiji - www.Sjenica.com (http://www.Sjenica.com)


YouTube - Razgovor u Sjenickoj carsiji - www.Sjenica.com (http://www.youtube.com/watch?v=tsaezKr3Lcs)

Skorpija
29-01-2010, 10:09
E na bolju ekipu niste mogli naići.....biseri sjenički:)

Rarica
29-01-2010, 13:06
:p:p bitno je da se zakoni postuju

homar
29-01-2010, 13:35
Bravo majstore, poslušaj ovog rukometaša i snimi zaboravljene stanovnike naših sela. Uporediti govor sa sela i grada Sjenice, vidjet ćete da je, nažalost, čaršija iskvarila autohtoni govor našeg kraja.

STRANAC
29-01-2010, 14:05
predivno...
ovo je super uradjeno,u sjenici nema nekih posebnih desavanja,ali nigde se n emoze sponatanije ispricati nego kod nas...
hvala za ovaj snimak,stvarno je extra...

iSelektor
29-01-2010, 15:21
E ovakvih snimaka sam zeljan svaki dan...

Kad krene na neko odredjeno snimanje, u prolazu se zaustavi kod ovog ili onog... i promuhabeti koju!

Odlicno midzo i hvala

Pozzz 8)

STRANAC
29-01-2010, 15:27
to je ono po cemu je ovaj snimak poseban..
prvo,originalan je jer niko do sada nije snimao na ovaj nacin...
drugo,i preko glave nam je vise i politike i vere i svega necega na sta mi obicni smrtnici apsolutno namamo uticaja,vec jedino sto mozemo je da se svadjamo medju sobom,da time unistavamo i ono malo ljudskosti i dostojanstva koje nam je ovo surovo breme nanelo,a da tim istim cinom punimo dusu onima koji nam ne misle dobro...
zato,najbolje ovako,obicni ljudi,nasi sugradjani,poznanici,oni sa kojima delimo i dobro i zlo,to su reci koje svi mi voloimo d cujemo...
Ramo,kao i uvek do sada na nivou zadatka,i ovim snimkom je pokazao zasto i koliko je on poseban i veliki covek...

Tahirovce
31-01-2010, 03:40
Bravo majstore, poslušaj ovog rukometaša i snimi zaboravljene stanovnike naših sela. Uporediti govor sa sela i grada Sjenice, vidjet ćete da je, nažalost, čaršija iskvarila autohtoni govor našeg kraja.


Moze
ide jedan takav snimak, postavicu ga cim dodjem do sebe ...

hanuma
31-01-2010, 14:28
E na bolju ekipu niste mogli naići.....biseri sjenički


Bas tako skorpija.Snimak je super,uradjen spontano.Hvala komsija Ramo !

dahtim
27-02-2010, 21:53
legendo puno ti hvala za ovaj snimak M S tebi Dzemku Salji Galu ovom coveku kojeg ne poznajem

MajkaMaca
28-02-2010, 19:17
Resko hvala ti puno,tema je izvanredna...ovo se moze snimiti samo kod nas,ovakvi susreti se ne desavaju svugde. Pored Salje, Gala i ove ne znam,za oko mi zapadose u pozadini,u prolazu srecna lica ovih momcica,te pokusavam da napravim jedno poredjenje:tamo-ovde...le le razlike!!!:(

dahtim
02-03-2010, 00:25
Majka Maca,jesmo li generacija 59 i ja ovog momka ne poznajem sta vise pre sam znao svaku kucu u Sjenici cijaje a sad da nije RAMA nebi video GALA SALJU DzEMKA HVALA TI RAMO Masus selam