PDA

View Full Version : Prva sednica U.O. FK Sloga Sjenica - www.Sjenica.com


Tahirovce
28-01-2010, 07:29
Prva sednica U.O. FK Sloga Sjenica - www.Sjenica.com


http://www.youtube.com/watch?v=AqX-h3mTE6E

adnan
05-02-2010, 10:38
Hajde da pokrenemo akciju i da mi iz dijaspore skupimo malo para za Slogu. Ljudi rade u teskim uslovima a i nema para i mogucnosti da deca treniraju kako treba.

Sto Kadro rece ko voli svoj grad voli i ovaj klub i stvarno bi trebalo sto vise nas da podrzi ovu akciju.

Mozemo da izaberemo nekog odgovornog za ovo i po nekog iz svake drzave za skupljane priloga, pa da se na kraju sve sastavi i posalje dolje. Napravicemo spisak sa imenom i prezimenom i koliko je ko dao i da se posalje zajedno sa parama.

Nadam se velikom odazivu clanova iz dijaspore jer je bolje da nam se deca bave sportom nego nekim glupostima.

Tahirovce
05-02-2010, 18:19
Svaka cast Adnane za predlog ...

Skorpija
05-02-2010, 18:25
Atko, podržavam i ja tvoj prijedlog...:bravo:

STRANAC
05-02-2010, 22:00
i ja sam ZA...

SEJO31-de
05-02-2010, 22:06
Sa velikim zadovoljstvom cu i ja da ucestvujem u ovoj akcije..

esko-perth
05-02-2010, 23:52
i ja kao bivsi igrac Sloge rado cu se ukljuciti u akciji,,,i poslati koliko se moze,,,i srecan rad novoj upravi,,,vidim sve bivsi igraci,,,pa neka mi neko i Sjenice posalje ime i prezime na koga bih mogao poslati pomoc,,,pozz iz pertha

kuho
06-02-2010, 09:48
I JA SAM UVIJEK ZA TAKU NEKU DOBRU AKCIJU

adnan
06-02-2010, 17:32
i ja kao bivsi igrac Sloge rado cu se ukljuciti u akciji,,,i poslati koliko se moze,,,i srecan rad novoj upravi,,,vidim sve bivsi igraci,,,pa neka mi neko i Sjenice posalje ime i prezime na koga bih mogao poslati pomoc,,,pozz iz pertha

Esko ako poznajes jos nekoga iz Sjenice tamo pitaj za priloge pa zajedno posaljite.

Ja sam ovde u Svedskoj pitao neke koji ne dolaze na forum i jedan je voljan da pomogne.

Mislim da bi svi trebali ovako da se angazuju i pitaju prijatelje i poznanike. Novac je lako poslati samo treba akciju da prosirimo sto vise mozemo.

peca
06-02-2010, 21:48
Odlicna ideja!!!
Rado bih se pridruzila,i bila bi mi cast da pomognem ovu akciju kako novcano tako i svojim zalaganjem obavesticu ljude koje neposecuju ovaj forum a znam da zele pomoci.

adnan
12-02-2010, 08:16
Ima li jos neko da ce ukljuci u akciju?