PDA

View Full Version : Snovi nevaljalih devojcica


FolkoTeka.com teme
18-01-2010, 03:33
Seksi misli čine da nam stomak zaigra, koža pecka i da se telo uzbudi. Žene koje sebe ocenjuju kao dobre ljubavnice češće maštaju


http://img2.pict.com/c0/81/03/2540554/0/2a936f464ea1c8e3b08f327ad3dd2796.jpg

Maštajući i fantazirajući, žene sebe pripremaju za seks, lakše se uzbuđuju i više uživaju u seksu kada do njega dođe. Dok skoro svi koriste maštu dok masturbiraju, mnogi to rade i za vreme seksa, naroči-to ako postoje poteškoće da se prebace preko ivice orgazma. Evo deset najčešćih ženskih fantazija.


1. Maštanje o partneru
Žene, ali i muškarci, najčešće fantaziraju upravo o trenutnom partneru. Ta maštanja im pomažu da se pripreme za budući seks, da se lakše uzbude i da više uživaju u seksu kada do njega dođe.

2. Seks s bivšim
Ako maštate o seksu sa bivšim dečkom, nemate razloga da se osećate kao preljubnica ili da imate osećaj krivice. To je normalno jer predstavlja oživljavanje nekih starih uspomena.

3. Seks s drugom ženom
Ženu o kojoj maštamo obično ne poznajemo, ali uvek tačno zna šta treba da uradi da nas uzbudi jer ima isto što i mi.

4. Nešto novo
Dok su mnoge žene sklone eksperimentisanju i maštovite su u svojim željama, malo njih priznaju svoje fantazije partneru zbog straha od osude. Razrađivanje scenarija u glavi je drugo najbolje rešenje. Za one otvorene maštanje je oblik probe, nešto što povećava očekivanje iskustva u stvarnosti.

5. Oralni seks
Ovo je najbrži i najdelotvorniji, a ponekad i jedini način da žena doživi orgazam, tako da ne iznenađuje što je često prisutan u maštanjima. Momak vaših snova ne samo da voli da pruža oralni seks, toliko je poletan da bi voleo da se uvuče u gaćice i da tamo ostane danima.

6. Romantičan seks
Ovo je jedna od fantazija koju većina žena spremno priznaje, verovatno zato što je najprihvatljivija. Romantične fantazije su seks sa dodatkom osećanja i većina liči na zaplet iz klasičnih romana.

7. Seks pod prisilom
Takozvano „bezbedno silovanje” je veoma česta ženska fantazija, ali je toliko daleka od onog pravog da je uopšte glupo nazivati je silovanjem. Strasna je i silovita, ali ne i nasilna i bolna. Ovde se opet radi o dobrim devojčicama: odriču se odgovornosti jer ih je muškarac ponovo savladao i „naterao” ih da se pokore.

8. Neodoljive
Ova fantazija je omiljena ženama koje još uvek osećaju da im je potrebna „dozvola” da se prepuste, ali je takođe prijatno sanjarenje za svaku ženu. Koja ne bi poželela da je toliko lepa da joj muškarci padaju pred noge.

9. Raditi kao prostitutka
Ova fantazija je omiljena ženama koje su u stvarnom životu seksualno nezadovoljne. U mašti, one se prepuštaju svojoj seksualnosti pod okriljem činjenice da su za to plaćene. To je seks oslobođen obaveze i sjajna prilika da se pokažu.

10. Seks sa strancem
U stvarnosti ovakav seks obično bude prilično loš. U našim fantazijama on nas neverovatno ispunjava. Možete da budete nevaljale koliko god želite jer ne samo da ga nikada više nećete videti, on ne zna ko ste vi, tako da ne može da širi nikakve loše glasine.



izvor: www.NewsRide.net (http://www.NewsRide.net)




Više o temi... (http://www.f-ton.org/forum/sex/9180-snovi-nevaljalih-devojcica.html)

Tahirovce
18-01-2010, 08:17
10. Seks sa strancem
U stvarnosti ovakav seks obično bude prilično loš.


. (http://www.f-ton.org/forum/sex/9180-snovi-nevaljalih-devojcica.html)


:neznam::neznam:

iSelektor
18-01-2010, 10:29
jbg strance... ne znam kako su dosli do ovoga :)

Zijadina
18-01-2010, 20:43
Reshko bi puko na ledja da nije ovo citirao :D

STRANAC
18-01-2010, 22:23
Reshko bi puko na ledja da nije ovo citirao :D
eto,da ga ne znas ne bi mi verovala...
a d aje pisalo nesto dobro nista ne bi prokomentariso... :):)

jbg strance... ne znam kako su dosli do ovoga :)

ma lazu novinari Zlajo.... :p:p

Tahirovce
18-01-2010, 23:37
Statistika je skup neproverenih informacija :neznam: ...

Skorpija
18-01-2010, 23:40
jbg strance... ne znam kako su dosli do ovoga :)

vala Zlajo i ja se pitam :hmmmm:

superbaka
19-01-2010, 21:39
Ima ovde istine koliko hocjete,kako god mi negodovali...:icon_cheesygrin::p

iSelektor
19-01-2010, 22:25
Sem stavke 2, mi nijedna ne smeta... ako je obostrano :zvizdanje:

superbaka
19-01-2010, 22:47
Znash kako ponekad je stvaka 2 super,mozda poneko misli da i dalje voli ili je voleo bivshu,pa kad se posle izvesnog vremena ponovo sretnu ono se ipostavi kao da se nisu ni poznavali,stavka 2 zna bit i pouchna,pomenucjesh me.....:p

iSelektor
20-01-2010, 00:29
naravno da hocu, kad je budem bio... pa joj kazem: "eh eno ti sad bake, pa njoj kukumavci o njemu" :tongue:

superbaka
20-01-2010, 01:47
naravno da hocu, kad je budem bio... pa joj kazem: "eh eno ti sad bake, pa njoj kukumavci o njemu" :tongue:

Ti definitivno nisi normalan,koje crne batine.....hhaa:p:smeh2::smeh2:

iSelektor
20-01-2010, 02:03
ko je pomenuo batine... vidis da sam napisao "bio" pa tri tackice... sto znaci u prevodu... bioenergija... a sto opet znaci u prevodu = gore od batina, bijem energicno 8)

superbaka
20-01-2010, 02:10
Ok,ali poenta je u celoj ovoj prichi da ipak treba biti sa nekom starom ljubavi.....izvucji cjesh iz toga ono shto mozda nisi ni sanjao ....ja kazem mozda iz sopstvenog iskustva....:zvizdi:

iSelektor
20-01-2010, 02:11
NIKAD!
Đe pljunem ne ližem...

superbaka
20-01-2010, 02:34
Ok,ali ako te sudbina vrati makar i na jedan sat,videcjesh da si sreo nekoga sa kim nikada nisi ni bio,a u stvari bio si.....malo se ne razumemo,eh taj mushko EGO.....:icon_cheesygrin::p

iSelektor
20-01-2010, 02:46
sto hoces reci, one se u odsustvu popravile?
sakupile iskustvo jel? hahaha neka fala 8)

superbaka
20-01-2010, 03:44
Ne vracjam te ja nikom,ali ako ti se sluchajno desi,spoznacjesh mozda neshto o chemu nisi ni sanjao....aaahh,aman shto si ters:p;)

iSelektor
20-01-2010, 11:20
ters nego sta... ja se ne okrecem sine :)

STRANAC
20-01-2010, 14:34
Ma zene su kao operativni sistemi kod kompjutera...
Svaki je noviji,ocekuje se vise a svi imaju boljku...
Ali,slazem se sa Selektorom da u "povratku srece nem
a" i to treba da se zaobilazi sto je moguce dalje...
Od toga samo pronlemi,da je moglo i da je valjalo ne bi se ni prekidalo...

superbaka
21-01-2010, 04:50
Ja stvarno vas dvoicu ne mogu da ubedim u neke stvari ili se ne razumemeo ili necjete da priznate.Ko vas vracja na stare ljubavi?Poenta je da se ljudi posle destak godina tako promene kao da te ljude uopshte niste poznavali a mozda ste ih nekad voleli.Ne mora da bude to ljubavna seansa sa bivshom,mozda samo na kafu da pijete.Stranac upravu si za zene kad ih poredish sa kompjuterom,svaki dan izlaze jache i bolje marke,a shta je sa vama mushkarcima????:icon_cheesygrin::p

STRANAC
21-01-2010, 05:26
Mi muskarci smo i sada toliko kompletni da nikad ni jedan taj najnoviji zenski model nam ni priblizan nece biti... :zvizdanje: :icon_cheesygrin:

Tahirovce
21-01-2010, 08:19
Muskarci prave i programiraju kompjutere :) ...

STRANAC
21-01-2010, 14:00
Muskarci prave i programiraju kompjutere :) ...

Nego sta nego muskarci,jer kada bi zene pravile bilo bi mnogo rupa u sistemu i stalno bi se morao raditi neki update....:icon_cheesygrin:

superbaka
21-01-2010, 21:24
Nego sta nego muskarci,jer kada bi zene pravile bilo bi mnogo rupa u sistemu i stalno bi se morao raditi neki update....:icon_cheesygrin:

Zbog tih vashih rupa zene i ispashtaju,ali fala Bogu mogu napravit restart......hahahahahahah.....shta ste nashli mene da prichate.....hahahahah

Tahirovce
21-01-2010, 21:30
Bako zavisi od sistemske greske, nekad ne pomaze nista dok se ne obori sistem ....

iSelektor
21-01-2010, 22:54
pih odoste daleko breeee, ama ljudi ja jogurt, kad mu prodje rok trajanja, ne mogu nikako konzumirat! :)

superbaka
21-01-2010, 23:53
hahahah,mi odosmo predaleko a ti neode sa jogurtom i rokom trajanja,naprotiv kod zena nema rok trajanja,jel tako Reshkoi....hahahahah:lmao::lmao:

iSelektor
22-01-2010, 00:05
hahahah e jes sad bas pitas kompetentnu osobu, a ja mislio to je fatih... on je najpovoljniji za te odgovore, po ceo dan gleda slike i slajfa 8-)