PDA

View Full Version : Sandra Bulok i Meril Strip podelile nagradu


STRANAC
16-01-2010, 13:54
Filmski poljubac Sandre Bulok i Meril Strip

Dve glumice čestitale jedna drugoj nagradu za najbolju glumicu sočnim poljupcem.

http://img704.imageshack.us/img704/5074/87168215.jpg

Ovogodišnja dodela nagrada filmskih kritičara "Critic's choice awards" ostaće upamćena po tome što je film "Hurt locker" Ketrin Bigelou proglašen za najbolje filmsko ostvarenje, a ne "Avatar", ali i "fajtu", a potom i poljupcu dve najbolje glumice u protekloj godini.

Sandra Bulok i Meril Strip podelile su priznanje za najbolju glumicu za filmove "Džuli i Džulija" i "The Blind Side".

Dve glumice su izvele mali performans, prvo su jedna drugu pozivale na tuču, a onda su rešile da se pomire i poljube...

http://img59.imageshack.us/img59/6968/55108223.jpg

Najviše nagrada osvojili su Džejms Kameron i Kventin Tarantino.

"Avatar" je proglašen za najbolji akcioni film, a to ostvarenje dobilo je i više nagrada u tehničkim kategorijama, kakve su kamera, montaža, scenografija, zvuk i vizuelni efekti.

"Prokletnici" su nagrađeni za najbolju glumačku postavu. Kristof Volc dobio je nagradu za epizodnu ulogu, a Kventin Tarantino za scenario.

Dve nagrade pripale su filmu "Crazy Heart" - Džef Bridžiz proglašen je za najboljeg glumca za ulogu kantri pevača i alkoholičara Bada Blejka, a numera "The weary kind" za najbolju pesmu.

Nagrada za najbolji animirani film pripala je filmu "Do neba", koji je nagrađen i za najbolju filmsku muziku.

Džejson Rajtman nagrađen je za najbolji adaptirani scenario, za film "U vazduhu".

Nagrada za najbolju žensku epizodnu ulogu pripala je Mo'Nique, za film "Precious".

Dobitnike nagrada Critic's choice biraju članovi udruženja Broadcast Critics, najvećeg severnoameričkog udruženja filmskih kritičara zaposlenih na televiziji, radiju i Internetu.

Ta priznanja jedna su u nizu nagrada pred dodelu Oskara, zakazanu za 7. mart. Za najboljeg pokazatelja za Oskare važe Zlatni globusi, koji će biti dodeljeni u nedelju.

adnan
16-01-2010, 16:35
Da nije ovaj poljubac malo vise od prijateljskog polupca ili mi se samo cini?

STRANAC
16-01-2010, 17:28
Da nije ovaj poljubac malo vise od prijateljskog polupca ili mi se samo cini?
:D:D
vala su se lijepo pridrzale...

superbaka
17-01-2010, 00:56
Ovo su mi nalomiljenije glumice.....a za poljubac,pa ja i peca se ovako ljubimo....joj dok ovo prochita:(:smeh2::smeh2::zvizdi:

adnan
17-01-2010, 08:59
Ovo su mi nalomiljenije glumice.....a za poljubac,pa ja i peca se ovako ljubimo....joj dok ovo prochita:(:smeh2::smeh2::zvizdi:

Ima li koja slika????:tralala:

peca
17-01-2010, 15:09
Ima li koja slika????:tralala:

Naravno da ima....:icon_cheesygrin: