PDA

View Full Version : Haber s ove strane Drine


fatih
09-01-2010, 16:59
Posto smatarm da sam medju r(j)etkima na ovom forumu koji je sa lijeve strane Drine nabasao u ovu forumsku cyber mahalu uzeh sebi za malu obavezu osvjeziti ovaj Podforum koji je koliko vidim malo, malo, zapostavljen ..:obeseni:
--------------------------------------------------------------------

Proslava u Banjoj Luci

Boris Tadić se ponovo izvinio za zločine

Predsjednik Srbije Boris Tadić danas je u Banjoj Luci ponovo uputio izvinjenje svim narodima nad kojima su, uime Srbije, njenih građana i srpskog naroda, učinili zločine neki pripadnici srpskog naroda.
http://wpcontent.answers.com/wikipedia/commons/thumb/f/f0/Boris_Tadic.jpg/180px-Boris_Tadic.jpg
Boris Tadić

Komentirajući to da je kandidat za predsjednika Hrvatske Milan Bandić kazao da Tadić treba da uputi izvinjenje za zločine koje su počinili pripadnici srpskog naroda tokom rata u Hrvatskoj, predsjednik Srbije je u izjavi novinarima rekao da Bandić "vjerovatno" nije obratio pažnju da je on to već učinio.

"Ne samo da sam uputio izvinjenje građanjima Hrvatske kojima je učinjeno zlodjelo već sam to učinio i kada su u pitanju Bošnjaci i Albanci i evo ponovo to činim ovog puta", rekao je Tadić na pres-konferenciji u Banjoj Luci gdje je boravio na obilježavanju 9. januara, Dana RS-a.

On je rekao da i u budućnosti svi moraju biti sposobni da upute izvinjenje jedni drugima zbog zločina koje je u njihovo nacionalno ime neko učinio u prošlosti.
(FENA)

STRANAC
09-01-2010, 21:14
@fatih
cenimo tvoj rad,i nadam se da ces nam redovno donositi informacije sa "te strane" drine,
sigurno ima nas koji to redovno pratimo,a i imamo temu evo ovde

http://www.sjenica.com/forum/vijesti-iz-bosne-i-hercegovine/1281-desavanja-u-bosni-i-hercegovini-10.html

tako da cemo ovu tvoju zakljucati,a kasnije i izbrisati,da ne dupliramo teme...
pozzz...

iSelektor
09-01-2010, 22:14
Pa pazi ako je vijest u pitanju zvanicna, moze i ovde da se pise... kao druge vijesti iz BiH...
Jer ono je tamo jedna tema, a ovo je tema za sebe i moze da se diskutuje na tu temu ... ili? :)