PDA

View Full Version : Kako dobiti MP3 format sa youtube spotova


STRANAC
05-01-2010, 14:09
evo kako najlakse da napravite .mp3 od spotova i videa sa youtube...

1. otovrite ovu stranu YouTube to MP3 Converter - Video2mp3 (http://www.video2mp3.net/)

2. ubacite link sa youtube u polje koje videite...

3. pritisnite CONVERT i sacekajte 20 sekundi i kompjuter ce vas ponuditi gde sa sacuvate pesmu,u kom delu vaseg kompjutera...

ono sto sma ja preimetio da se ovako najbolje sacuvak kvalitet muzike od svih programa i nacina sa kojima sam ranije radio...

pozz i pitajte ako nesto nije jasno,pa mozemo napraviti i neku sliku,
ali mislm da je zaista prosto i da se svako moze snaci sa ovim...

iSelektor
05-01-2010, 14:45
A u kojem kvalitetu ti izbaci mp3 brate... mislim 128 kbps, 192, 256 ili 320 kbps?

Pozz i hvala :)

STRANAC
05-01-2010, 14:56
ja sam skinuo samo jednu pesmu da probam i brzina protoka je 128kbps...

iSelektor
05-01-2010, 15:14
Slabo je to danas, narod je postao zahtevniji, ispod 192, pa do CD ripa na 320...
Mozda ima ta opcija da menja na sajtu?

STRANAC
05-01-2010, 17:07
slazem se,128kbps je najmanji moguci minimum za neko solidno slusanje...
razlika u kvalitetu tona se dans lako oseti,jer uglavnom vecina poseduje dobre stereo uredjaje na kojim se to lako primeti...
cak i u autima se to lako otkrije...
medjutim,danas je u zapadnoj evropi,a polako i kod nas sve zastuplje koriscenje razno raznih mp3 playera,sa kojih se uglavnom ne moze zakljuciti bas dobar kvalitet,bar ja ne mogu - ovo pisem iz licnog iskustva,a niko ga i ne trazi jer to su uglavom kratka slusanja tipa sa i do posla,skole i sl....

na sajtu postoje 2 opcije
1.standard qulity a
2. je high quality
ja sam probao na high i dobio 128kpbs...

nego,u svakom lsucaju dobro je da imamo ovu opciju,jer cesto se desi da se na netu ne moze naci .mp3 neke pesme a ima je na youtube...

takodje da napomenem da na ovom sajtu se mogu konvertovati i vedeo zapisi u .mp3 sa sajtova tipa sevenload,myspace i sl. kad se ode na stranicu ima sve pise...

Elvis-Eko
05-01-2010, 19:58
nego,u svakom lsucaju dobro je da imamo ovu opciju,jer cesto se desi da se na netu ne moze naci .mp3 neke pesme a ima je na youtube...

takodje da napomenem da na ovom sajtu se mogu konvertovati i vedeo zapisi u .mp3 sa sajtova tipa sevenload,myspace i sl. kad se ode na stranicu ima sve pise...



Upravo to buraz i ova opcija nije losa, naprotiv bas je korisna, hvala ti