PDA

View Full Version : bmw 320d


cucak
02-01-2010, 20:11
..prodajem bmw 320 sa euro3 motorom 2000godina.fulopcije ,alarm....7000eura uvoz iz holandije.

adnan
03-01-2010, 11:46
Napisi malo vise cucak. Koliko je presao, jeli registrovan itd. Jeli auto trenutno u Sjenici?

cucak
03-01-2010, 13:58
Napisi malo vise cucak. Koliko je presao, jeli registrovan itd. Jeli auto trenutno u Sjenici?

preso je 230000,crvena metalik boja,ful opcije,senzore za parkiranje,senzor za kisu,abs,asc,tempomat,original instaliran bmw relefon,6 airbaga,alarm,centralna brava,elektricni podizaci stakla,grejaci i ogledala,daljinsko otvaranje pre mesec dana 4 nove gume(racun)...i za stvarno zainteresovane ---GARANCIJA MA MOTOR!!!!!...auto je u holandiju i ima holandske table.

adnan
03-01-2010, 14:29
preso je 230000,crvena metalik boja,ful opcije,senzore za parkiranje,senzor za kisu,abs,asc,tempomat,original instaliran bmw relefon,6 airbaga,alarm,centralna brava,elektricni podizaci stakla,grejaci i ogledala,daljinsko otvaranje pre mesec dana 4 nove gume(racun)...i za stvarno zainteresovane ---GARANCIJA MA MOTOR!!!!!...auto je u holandiju i ima holandske table.

OK, hvala ti na informacijama.

iSelektor
03-01-2010, 15:03
mnogo brate cucak... mnogo...

cucak
03-01-2010, 16:50
mnogo brate cucak... mnogo...

hahah tebi moze i jeftinije...

iSelektor
03-01-2010, 19:05
meni ne treba, hvala ti, nego uporedjivajuci cene, posto ja ovih dana prodajem i svoj auto, pa bas gledam i pratim... ali dobro, mozda su to cene u holandiji

adnan
04-01-2010, 18:45
Ja sam hteo da kupim neko jeftinije auto da vozim u Sjenici i da dolazim avionom, ali za manje para ima takvih sa nasim tablicama koliko hoces, zato sam i pitao. U Nemackoj su 4 - 5.000 a u Srbiji 6 - 7.000. Ja bi radije kupio od naseg coveka ali cijena je prevelika.

cucak
04-01-2010, 21:24
Ja sam hteo da kupim neko jeftinije auto da vozim u Sjenici i da dolazim avionom, ali za manje para ima takvih sa nasim tablicama koliko hoces, zato sam i pitao. U Nemackoj su 4 - 5.000 a u Srbiji 6 - 7.000. Ja bi radije kupio od naseg coveka ali cijena je prevelika.

..tesko da se nadze i u nemacku sa ovoliko kilometara i sa garancijom auto,sad i neko da ti poveze auto dole uzeceti najmanje 500 eura bar troskova...jedino da napisem da uz auto dajem jos skuter da nebi svaki cas palili auto za sitnice.jedino kad su neke svadbe,il nedaj boze nesto hitno....za onoga ko planira da se zeni auto je strava...hahhahhaha

iSelektor
05-01-2010, 03:06
Ja brate da sam na tvom mestu, ja bi dodao slike, i malo bi oglas napravio ozbiljnijim, ovako u svakom postu tvoje "hahaha" nece dovesti do zeljenog cilja...
To je samo moje misljenje... a ti kako hoces :)

Pozzz 8)

cucak
05-01-2010, 18:25
Ja brate da sam na tvom mestu, ja bi dodao slike, i malo bi oglas napravio ozbiljnijim, ovako u svakom postu tvoje "hahaha" nece dovesti do zeljenog cilja...
To je samo moje misljenje... a ti kako hoces :)

Pozzz 8)

..e hvala ti brate mada i nemam tolko postova 160 tak,al eto volim po malo da se nasmijem,nemoj sta zamerit,vidacu neku sliku da ubacim no nesto nemam bas ni vremena...pozdrav i za tebe

iSelektor
06-01-2010, 18:59
Ma ne zameram ja sta ti je, samo ti kazem, sta ako naidje ozbiljan kupac, a vidi ono "hahaha", mene licno odbije :)

Sretno :)

cucak
06-01-2010, 22:51
Ma ne zameram ja sta ti je, samo ti kazem, sta ako naidje ozbiljan kupac, a vidi ono "hahaha", mene licno odbije :)

Sretno :)

..ada u pravu si ono ni je ni zdravo tolko sedet za kompjuter ,treba ponekad i izac nedze ono samo baustela kuca baustela coveku se i smuci nije mu do nicega a kamoli do smijeha...