PDA

View Full Version : Lepa Brena: Uskoro snimanje "Hajde da se volimo 4"


STRANAC
28-12-2009, 17:04
http://img339.imageshack.us/img339/5274/brenaemirkurir.jpg

Folk diva Lepa Brena uskoro će snimiti četvrti nastavak nekada popularnog filmskog serijala "Hajde da se volimo". Na ovu ideju došla je nedavno, boraveći u Sarajevu, gde se družila sa glumcem Emirom Hadžihafizbegovićem, koji je nekada igrao Amera u pomenutom ostvarenju. Tada je i gostovala u njegovoj emisiji "Večer sa Emirom“, ali nisu se dotakli ove teme. Međutim, kada su otišli na večeru, počeli su da čeprkaju po prošlosti i zaključili da bi bilo veoma dobro da snime "Hajde da se volimo 4". "Svakako da Emir i ja imamo u planu da nam ovaj film u budućnosti bude na prvom mestu. Inače, on mi je veoma drag prijatelj i nadam se da ćemo uskoro ponovo sarađivati", otkrila je za "Kurir" Brena, koja pre petnaestak dana nije propustila priliku da se ponovo vidi sa sarajevskim glumcem, nakon njegove predstave u Ateljeu 212. Baš kao i ona, tako ni Emir ne krije da bi bio veoma srećan kada bi ponovo zaigrao uz Lepu Brenu. "Rado bih prihvatio ulogu u tom filmu, koji prosto svi obožavaju. Siguran sam da će Brena uspeti da sakupi ekipu i da ćemo snimiti nastavak, što bih baš voleo", kazao je Emir.