PDA

View Full Version : HTC Hero - telefon godine Mobilnog magazina


STRANAC
25-12-2009, 13:32
Mobilni magazin, časopis namenjen mobilnim telefonima i IT sektoru, u četvrtak je svečano proglasio najbolje mobilne telefone za 2009. godinu.

http://img444.imageshack.us/img444/9796/v156466p0.jpg

U godini koju su obeležili touch screen uređaji, QWERTY tastature i operativni sistemi, titulu telefona godine (u kategoriji "Best of the best") dobio je HTC Hero.

Telefon koji po svim merilima zadovoljava potrebe svakog korisnika, a koji na odličan način prezentuje mogućnosti Android operativnog sistema, ima "multi-touch podršku, kao i HTC Sense sa kastomizovanim korisničkim interfejsom.

U ostalim kategorijama, istakao se Samsung, sa čak tri modela među najboljima. Evo pobednika po kategorijama:

Samsung S3650 Corby (Simple and effective)

LG BJ40 Hot Chocolate (Fashion star)

Nokia 6700 Classic (Mainstreamer)

Sony Ericsson Xperia X1 (The business tool)

Samsung M8910 Pixon 12 (Best for multimedia)

Samsung S8000 Jet (All-rounder)

STRANAC
25-12-2009, 13:35
izmedju njega i Iphone,odlucio sam se za Iphone...
kad sam ga ugledao,odusevio sam se svim i svacim.cini mi se da mi jos u ruci stoji taj osecaj ali ne kajem se zbog Iphone,jer svaki dan sve vise sam zadovoljan sa Iphone,i u pravo je Zlatko kad me j ejednom rekao da treba malo sacekati da se oseti otkucaj srca Iphona...
ali,ako se ukaze prilika uskoro,voleo bih da imam ovaj telefon...

iSelektor
25-12-2009, 19:49
Nisi pogresio... sa HTC-om treba jos sacekati, nema jos aplikacija onoliko koliko za iphone... tek sada oni svi pocinju sa svojim app storeovima...