PDA

View Full Version : Obavezno POSLUSATI


carsija
13-12-2009, 01:29
Gaf nedelje 4.-11. decembar - Radio Slobodna Evropa (http://www.slobodnaevropa.org/content/gaf_nedelje_decembar/1901813.html)

carsija
13-12-2009, 01:51
B92FMPlayer (http://www.b92.fm/_player/flash/B92FMPlayer.php?uid=null&playlist_id=56625&playlist_type=7)

Tahirovce
13-12-2009, 13:41
Gaf nedelje 4.-11. decembar - Radio Slobodna Evropa (http://www.slobodnaevropa.org/content/gaf_nedelje_decembar/1901813.html)


:bravo::bravo: dobra emisija ....

STRANAC
13-12-2009, 13:45
hvala @carsija
privi sam saslusao,drugi ide trenutno...

iSelektor
13-12-2009, 14:11
Koliko god bile zanimljive epizode, ali me zivo zanima carsija, da li bi i na te sajteve kliknuo da slusas nesto sto ne znas ni u najavi bar o cemu se radi? ja ne bi...

Znaci i u novinama ne radim tako... Necu kupiti novine ako u naslovu pise samo "Obavezno poslusati"

Zato bi te molio, ako vec postavljas externe linkove, koji mogu da imaju bilo kakav sadrzaj (virus, spam, zanimljivo, dobro itd), onda uz njih postavi i odgovarajuce propratno pismo tj tekst...

Narocito kad zbog toga otvaras novu temu!

Ja licno necu ici da slusam, dok ne procitam ovde o cemu se radi... mi pokusavamo narodu da opisemo i postavimo i eventualno prepricamo, mi nismo sajt za sakupljanje linkova...

Ovo je dobronamerno sve :)

Pozzz Tahirovic 8)

carsija
13-12-2009, 14:17
hvala @carsija
privi sam saslusao,drugi ide trenutno...

ok...sve ineteresantne audio emisije bih voleo da kacimo ovde..nadam se dasi na temi Mediji imao mogucnost da cujes Retrovizor Ljubomira Zivkova

carsija
13-12-2009, 14:19
Koliko god bile zanimljive epizode, ali me zivo zanima carsija, da li bi i na te sajteve kliknuo da slusas nesto sto ne znas ni u najavi bar o cemu se radi? ja ne bi...

Znaci i u novinama ne radim tako... Necu kupiti novine ako u naslovu pise samo "Obavezno poslusati"

Zato bi te molio, ako vec postavljas externe linkove, koji mogu da imaju bilo kakav sadrzaj (virus, spam, zanimljivo, dobro itd), onda uz njih postavi i odgovarajuce propratno pismo tj tekst...

Narocito kad zbog toga otvaras novu temu!

Ja licno necu ici da slusam, dok ne procitam ovde o cemu se radi... mi pokusavamo narodu da opisemo i postavimo i eventualno prepricamo, mi nismo sajt za sakupljanje linkova...

Ovo je dobronamerno sve :)

Pozzz Tahirovic 8)



ok...Tahirovic

Skorpija
13-12-2009, 14:32
interesantna emisija....hvala @carsija...slušam...pozzz

iSelektor
13-12-2009, 15:10
ok...Tahirovic

Hvala na razumevanju... stvarno pokusavam sajt da priblizimo sto vise posetiocima kojih ima puno i ne samo iz sjenice... a imao sam vec dopise iz B92 medija i upita za neke vesti... cisto da znate...

A naslov "Obavezno poslusati", za mene je odbijajuci...

Hvala jos jednom

Pozzz 8)

STRANAC
13-12-2009, 15:34
a imao sam vec dopise iz B92 medija i upita za neke vesti... cisto da znate...

je li nesto pozitvno za nas,ili...???

iSelektor
13-12-2009, 15:36
Naravno da je pozitivno, interesovalo ih je preuzimanje i tacnost nekih vesti... gde sam ja garantovao, da je svaka vest o sjenici tacna 100 % a za ostale vesti, koji nisu sa naseg podrucja pise izvor i ne garantujemo za to!

carsija
14-12-2009, 12:25
Svetu se ne može ugoditi
14. 12. 2009.

Hoćemo na utakmicu, ali sa svojim identitetom – rekli su navijači i odmah posle pobede košarkaša „Partizana“ udarili u pretnje i poruge autorki mrskog „Insajdera“, ali i samoj državi i njenom nezavisnom sudstvu; erupciji navijačkog identiteta nisu odoleli ni igrači nego su i sami klicali sve što se blagoorilo sa tribina, direktor Danilović je rekao da bi bilo „tendenciozno“ tražiti nešto ružno u tako blistavoj večeri, možda je hteo reći „maliciozno“, ali se i ovaj izraz neobično dopao Andreji Mladenoviću, koji je, gle, i u upravi „Partizana“: u svojstvu Koštuničinog komesarčika mleo je kao navijen, kao sportski funkcioner, potrpredsednik uprepodobio se kao kakav kardinal koji smerno ponavlja: u Poslanici Svetog oca sve je već rečeno. Briljantnoj direktorovoj izjavi Andrejka nema ništa da doda ili daleko bilo zameri!


Istinomer :: Retrovizor II - Ljubomir ?ivkov :: Svetu se ne mo?e ugoditi (http://www.istinomer.rs/sr/bonus/Retrovizor/story/142/Svetu+se+ne+mo%C5%BEe+ugoditi.html)