PDA

View Full Version : Iran:Odgovoricemo na napad napadom


STRANAC
10-12-2009, 12:59
Iran:Odgovorićemo na napad napadom
9. decembar 2009. | 23:15 | Izvor: Beta
Bejrut -- Ministar odbrane Irana Ahmad Vahidi kaže da će Iran napasti izraelska nuklearna postrojenja ako jevrejska država napadne iranska, prenosi libanska TV Al Manar.

Vahidi je to izjavio novinarima tokom posete prestonici Sirije, Damasku. Televizija Al Manar važi za glasilo Hezbolaha, libanske ekstremističke grupe koja podržava Iran. Izrael nije isključio vojne napade protiv iranskih nuklearnih postrojenja.

Izrael, SAD i druge zapadne zemlje smatraju da Iran radi na proizvodnji nuklearnog naoružanja, što Teheran poriče, uz obrazloženje da u svojim nuklearnim postrojenjima obogaćuje uranijum u svrhu proizvodnje električne energije

Undercover 007
10-12-2009, 18:23
Nek napadnu govna cionisticka.Sto nece Allah dat da jednom i zanavijek nestanu sa lica zemlje jer oni su izvor svih zala koja se danas u svijetu desavaju.

STRANAC
10-12-2009, 20:44
dzaba brate,prejaki su,niko im nista ne moze...
a sve si u pravu,isto i ja razmisljam kao ti...

Tahirovce
10-12-2009, 21:24
Pa sad da im niko nista ne moze to je diskutabilno. Sve sto treba je da sve Islamske zamlje zauzmu jedinstven stav i zaprijete jevrejima da ce nastaviti tamo gde je Hitler stao :D ..

iSelektor
10-12-2009, 22:49
Eh Hicko Hicko... 8)

Undercover 007
11-12-2009, 04:13
Brate nestali su i pre nas oni koji su bili puno mocniji pa i ovi ce.
Kad sam dosao u USA 2000-te ovde je bio Dzenet ovoga svijeta ali brate sve je pocelo da se rusi odjednom kao kula od karata a mislili su ameri da ce to vjecno trajati, zato se ne bojim za cioniste nek iskoriste jos ovo malo vremena jer njihov kraj se nazire iz dana u dan.
Veruj mi da svaki dan srecem ljude koji su do samo pre 6 meseci imali super zivot a sada nemaju para ni za sendvic.

36310
11-12-2009, 08:58
Pa sad da im niko nista ne moze to je diskutabilno. Sve sto treba je da sve Islamske zamlje zauzmu jedinstven stav i zaprijete jevrejima da ce nastaviti tamo gde je Hitler stao :D ..

Tacno tako...samo,postavlja se pitanje, kako doci do jedinstva dvije milijarde muslimana???
Nas je u Sandzaku jedva 300 000 pa hocemo jedni drugima oci da iskopamo.

iSelektor
11-12-2009, 15:55
e to je to, postanski... i dok je tako, drugi koriste priliku... kupe pare i uz pare, jaca im moc...

36310
11-12-2009, 20:03
e to je to, postanski... i dok je tako, drugi koriste priliku... kupe pare i uz pare, jaca im moc...

To je bolna cinjenica Zlatko...
A bili smo nekada pojam civilizacije i kulture za ovu istu Evropu koja se sada tako arogantno prema nama odnosi.
Bili smo,i to da kazem, vekovno utociste pretcima istih ovih Jevreja koji nam danas tako ocigledno rade o glavi....


Pitam se samo da ne placamo mi mozda danas danak merhametu nasih predaka???