PDA

View Full Version : LADA 2105


adnan
23-01-2007, 22:08
LADA 2105 - 84,



Motor - benzin, menjac - manuelni 4 brzine naprijed + jedna nazad.



Napravljena 90% od rastopljenih ruskih tenkova i dotrajale naftne industrije iz Sibira. Napravljena sa ponosom i radnim moralom koji je tesko naci u autoindustriji. Osecaj kvaliteta kao i ponasanje na putu mnogo bolje nego mnogi Mercedesi i BMW-i.



Ljudi uskih shvatanja mogu da protumace delove gornjeg teksta kao laz.



Motor - ponos Rusije 1500 cc, 75 konja, 2 ventila po cilindru (1 usisni i 1 izduvni), uvijek pali dok god ima benzina. Pojacani model sa izmenjenim filterom za vazduh ima motor jaci za 0,2 konja i tako urla pri jakom ubrzanju da se Hondini VTEC motori osecaju zenskasti.



Oprema - hm... , sto bi optimisti rekli nema sta da se pokvari. Modeli sa full opremom imaju elektricni radio. Gumeni kederi u vratima su tako konstruisani da pri vecim brzinama stvaraju prirodnu cirkulaciju vazduha da klima nije ni potrebna. Na spisku dodatne opreme su halogenke - okrugli model, halogenke - cetvrtasti model, jastucad za zadnju policu i jambolija za volan.



Vlasnik - nas covek, kuca mu kod Vesne.

Crni Gruja
23-01-2007, 23:13
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah

E stvarno, svaka ti cast. Hahahahahaha, suze su mi krenule kolko sam se smijo dok sam ovo cito. Jedan si svega mi

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah

sead ljumic
24-01-2007, 11:08
E davno se nisam ovako ismijao. :D :D :D :D :D :D

liliput
24-01-2007, 11:15
Oprema - hm... , sto bi optimisti rekli nema sta da se pokvari. Modeli sa full opremom imaju elektricni radio. Gumeni kederi u vratima su tako konstruisani da pri vecim brzinama stvaraju prirodnu cirkulaciju vazduha da klima nije ni potrebna. Na spisku dodatne opreme su halogenke - okrugli model, halogenke - cetvrtasti model, jastucad za zadnju policu i jambolija za volan.





hahaha......prirodna cirkulacija.... :D :D :) :)

Tahirovce
24-01-2007, 17:35
hahahahah istu ovaki je moj Babo kupio 88 god,al se nije mogo zakljucat rezervar,krali nam gorivo, pa smo je morali prodat......