PDA

View Full Version : Radili zajedno, a nisu znali da su braca?!


STRANAC
04-11-2009, 20:29
Radili zajedno, a nisu znali da su braća?!

http://img20.imageshack.us/img20/1897/30051446.jpg

Krv nije voda...

Dva brata, koja su odmah po rođenju data na usvajanje, našla su se u firmi za selidbe
u kojoj obojica rade...
Kolege su ih često pitali jesu li braća, budući da liče jedan na drugoga, međutim sve do nedavno oni su to opovrgavali.

Gary Nisbet (36) i Randy Joubert (35) dati su na usvajanje odmah nakon što su došli na ovaj svet. Pohađali su srednje škole koje su se uviek međusobno takmičile u nizanju uspeha i živeli u dva susedna grada na obali američke države Mejn.

Njihovi putevi su se presekli u julu kad je Joubert počeo raditi s Nisbetom u Dow Furniture Removals u gradu Waldoboru. Obojica imaju svetlu kosu, nose naočare, zdepaste su građe i nose kačkete.

Joubert je iznenadio svog brata kad je uspio otkriti imena njihovih bioloških roditelja, koji su dotad preminuli.

"Rekao sam: 'Gary, ja ću ti postaviti jedno čudno pitanje. Jesi li ti usvojen?' On je skinuo kapu s glave i upitao me: 'Kako ti to znaš?'"
"To je dete moglo završiti u bilo kojoj zemlji na svetu, ali evo našli smo se u istoj firmi za selidbe", rekao je mlađi od braće.
Stariji kaže da ga je ovo saznanje izuzetno iznenadilo: "Nisam mogao verovati. Nisam ni znao da imam biološkog brata."

Neverovatno, nakon što je o ovom slučaju izvestila lokalna televizijska kuća, otkrili su da imaju i polusestru. Joanne Campbell (41) se pojavila na njihovom radnom mestu sa svojim rodnim listom, piše Metro.