PDA

View Full Version : Zasto je Kolumbo otkrio Ameriku


Elvis-Eko
30-10-2009, 06:38
Kristofer Kolumbo je mogao otkriti Ameriku samo jer je :
BIO NEOŽENJEN!!
Da je Kristofer Kolumbo imao suprugu, čuo bi slijedeće:
-A što moraš ići ti? - A što ne pošalju nekog drugog? šta si ti, najveći mazlum? - ˇTebi je sve okruglo! Jes ti lud ili glup? - Ne znaš čak ni moju familiju a ideš da otkriješ novi svijet! - Šta skrivaš? Ne znaš ni gdje ideš! - A šta, samo će muškarci putovati? Ma nemoj? - A što ne mogu ja ići ako si ti šef?.... mene nikada ne vodiš na putovanja!
- Nesretniče, ne znaš više šta bi izmislio samo da nisi kući? - Ako izađeš na ta vrata ja odo mami!

Bestidniče! - A ko je ta Marija? Šta ona hoće? Kažeš djevojčica?... Ma jedi govna!... Pedofilu! - Sve si isplanirao, drzniče! Ti si se dogovorio sa tim kurvama indijankama. - Ne možeš mene prevariti!
Šta?, Kraljica će prodati svoj nakit da bi ti putovao? Šta ti misliš da sam ja glupača? Šta ima između tebe i te starke? -
Ne dam da ideš igdje! uvijek nešto skontaš da bi me ostavio samu! - Ništa se neće desiti ako svijet i dalje bude ravan.
Nemoj mi se oblačiti jer ti ...
ne ideš!


:lmao:

36310
30-10-2009, 08:58
HAHAAAAA COVECE pa da je nekim slucajem bio ozenjen danas ne bi bilo Holivooda,Coca-cole,MCDonalda....:hmmmm: mozda bi to odgovaralo indijancima jer bi verovatno u tom slucaju opstali kao narod!

Elvis-Eko
30-10-2009, 15:21
HAHAAAAA COVECE pa da je nekim slucajem bio ozenjen danas ne bi bilo Holivooda,Coca-cole,MCDonalda



E velika steta :p

iSelektor
30-10-2009, 15:48
hahaha Hit totalni... aaajjj kako drci.... uh sto bi je samaroooommm 8)

cobanica
30-10-2009, 16:46
KO JE TAJ KOLUMBO....

-Sinonim za ultra mega budale sa izuzetno razvijenim kasnim paljenjem....

-Osoba kojoj je nazvano "dobro jutro" najvishe puta u istoriji chovechanstva...

-Istorijska lichnost, kreten koji je od Kube mislio da je Indija, dao ime Indijancima, umro u svojoj zabludi, a ipak kao ispao faca jer je prvi uradio neshto shto je mogao bilo ko drugi sa vishkom slobodnog vremena...

-i naravno,direktan krivac za NATO bombardovanje Srbije...
secam se onih grafita po gradu-KOLUMBO,JE.EM TE RADOZNALA...

...shteta shto je bio neozenjen....:icon_cheesygrin:

Tahirovce
30-10-2009, 16:50
secam se onih grafita po gradu-KOLUMBO,JE.EM TE RADOZNALA...

.:icon_cheesygrin:

e bas ga ...

Elvis-Eko
30-10-2009, 16:52
-KOLUMBO,JE.EM TE RADOZNALA...

...shteta shto je bio neozenjen....:icon_cheesygrin:



Hahahahahhahahahaaa :smeh2::smeh2:

STRANAC
30-10-2009, 22:15
e,bravo legendo... :D

peca
30-10-2009, 22:24
...shteta shto je bio neozenjen....:icon_cheesygrin:

moda bi mu pomogla da i ranije krene da je bio ozenjen,u ova moderna vremena:smeh2::smeh2:

superbaka
31-10-2009, 02:00
-i naravno,direktan krivac za NATO bombardovanje Srbije...
secam se onih grafita po gradu-KOLUMBO,JE.EM TE RADOZNALA...

E,bash ge j....radoznala,nego da nije bio josh i peder...:icon_cheesygrin:

Elvis-Eko
31-10-2009, 03:01
moda bi mu pomogla da i ranije krene da je bio ozenjen,u ova moderna vremena:smeh2::smeh2:



Hhahahahahahah, i ova je dobra :pucaodsmijeha: