PDA

View Full Version : Popravka ostecenih audio i video fajlova: FormatFactory 2.15ML MultiLang Portable


iSelektor
25-10-2009, 21:19
FormatFactory 2.15ML MultiLang Portable

The multipurpose converter of various files of multimedia. Has it is glad the additional functions transforming FormatFactory in the universal tool for work with multimedia files of different formats.

http://img2.pict.com/10/8e/fc/1837802/0/2qxx553.jpg

Converting of popular video formats in MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF, and also converting of audioformats in MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV is supported. In FormatFactory there is a function of transformation of images in formats JPG, BMP, PNG, TIF, ICO, GIF, PCX, TGA. Among additional possibilities FormatFactory is such, as increase and rotation of images, assignment by it тегов, and also restoration of the damaged audio and video files.
Format Factory's Feature:
1 support converting all popular video,audio,picture formats to others.
2 Repair damaged video and audio file.
3 Reducing Multimedia file size.
4 Support iphone,ipod multimedia file formats.
5 Picture converting supports Zoom,Rotate/Flip,tags.
6 DVD Ripper.
7 Supports Supports 50 languages
New;
* Fixed some problems of "Fail to decode"
* Fixed some decoder conflict
* Fixed some problems of MKV convertion
* Added some codecs to support more media file types


Mrsko mi je bilo da prevodim, ali stavka dva kaze: Popravlja ostecene audio video zapise :)

Program je besplatan: DOWNLOAD OVDE (http://format-factory.softonic.de/)





Pozzzz 8)

STRANAC
25-10-2009, 21:22
sad cu da ga isprobam na onom fajlu...

STRANAC
25-10-2009, 21:32
nece mi image veceras,evo ovako cu da zakacim sliku...
nece pa nece,ne znam sta je...

iSelektor
25-10-2009, 21:37
jesil probao opciju popravke ili samo konvertovanja?

jos nesto, da li koristis mozzilu?

postoji i sajt Image hosting, picture hosting, photo hosting and photo sharing at Pict (http://www.pict.com) za slike, mnogo je dobar a ima i jako dobar plugin za mozillu, sve ide savrseno od ruke... samo jedan klik na sliku, ne bitno koji sajt, on je dize tamo i da ti link 8)

STRANAC
25-10-2009, 22:08
gde se nalazi opcija popravek,napravi mi sliku ako ti nije tesko,please.. :)

iSelektor
25-10-2009, 22:22
hmmmmm evo brate sad i ja gledam i bio sam ubedjen da ima to, onda sam pogresio sa nekim drugim programom...

Ali zanimljivo kod ovog programa sam provalio da ima ono ubacivanje logotipa i titlova, koje przi na fajl odredjeni...

Uvijek se nauci nesto novo...

A posto nemam ostecenog fajla pri ruci, da li si probao tu gde ne naslikano failed, desni taster, pa da lli izbacuje neki meni... ili neku opciju tu za popravku, jer ja nista ne nadjoh...

Izvini brate molim te, onda sam pomesao, a da me j... ne mogu se setiti drugog programa...

STRANAC
25-10-2009, 22:35
cak sam i prebacio program na nasem jeziku,pa usao u sve opcije i ne nadjoh ovo za popravku,samo imma konvertovanje...
mislim da onom fajlu nema leka,jedino da cekamo ponovno postavljanje...