PDA

View Full Version : Windows 7


STRANAC
24-10-2009, 13:39
Microsoft-ov 7. po redu operativni sistem...
Ocene poznavalaca kompjutera kazu najbolji do sada.
Ja sam ga instalirao sinoc,interfejs interesantan,ali nista posebno naocitiji od Viste,
nego tek predstoji testiranje sa nizom programa i radom na racunaru...
Ono sto hocu je da vas obavestim,da svi zainteresovani mogu dobiti linkove za preuzimanje Windows 7,i imam cak i na srpskom jeziku-kome je potrebno...

svi zainteresovani neka se jave ovde,ili bilo kome od administracije putam Privatnih Poruka...

iSelektor
24-10-2009, 18:31
Meni se licno nije svidelo kako su resili problem taskbara... ali opet individualna stvar...
Odmah da najavim, ako neko radi sa programom Pinnacle Studio 12, uopste ne treba da ga proba, jer nece raditi, nece raditi ni ws_ftp pro..
Seticu se jos sta je ono bilo... da dosta free ftp programa nece da radi za sada na njemu, a nece ni Wise ftp, ni cute ftp... tako da je moj savet da sacekate ako ste vezani za servere i obradu video zapisa...

Skidao sam sinoc pinnacle studio 14 ultimate i kazu da sa njim radi windows 7....

Licno sam zadovoljan, i brzinom i radom kao i automatskim preuzimanjem skoro svih programa i drajvera za rad...

Manje resursa trosi, u odnosu na vistu, brzi prazni radni memoriju, ako je bila ili jeste zauzeta, pa se program ugasi...

Sad oni kazu da se sitem brze dize u odnosu na vistu i xp, ja to nisam nesto posebno mogao da zakljucim ali treba imati u vidu da mi je komp prenatrpan programima i fajlovima.

Onda nije zvanicna verzija u pitanju vec je zadnji RC u pitanju, koji je verovatno isti kao i Release verzija od 22. okt.

Toliko od mene na prvi pogled... Sve u svemu sam zadovoljan... a i ko ima trenutno vistu i oseca da mu kaslje kompjuter neka skine windows 7, nece pogrijesiti ako date svom kompu antibiotik!

STRANAC
24-10-2009, 22:05
Meni se licno nije svidelo kako su resili problem taskbara... ali opet individualna stvar...
uzasno lose resenje i cini mi se bezpotrebno...
jos se snalazim,nemam neki poseban utisak,jos polako instaliram potrebne programe,ali ne osecam neku bitnu razliku od Viste...

iSelektor
24-10-2009, 22:06
Da si sistem na novo install verovatno bi osetio... ovako ne mozes, jer mora da ti preuzme sve programe koje si vec instalirao

adnan
02-11-2009, 09:28
Imas li Svedsku verziju STARNAC? Je li u pitanju trial ili nisto sto ce stalno da radi?

Pozzzz

STRANAC
02-11-2009, 11:26
Ado,nemam svedsku verziju,ali cu videti danas da potrazxim pa cu ti javiti sta sam uradio...
inace,jeste trial,ali ima activator koji je crekuje i dobijes validnu verziju...

STRANAC
02-11-2009, 23:42
Ado,ne mogu da nadjem nista na SWE,jedino ne znam kako bi bilo da uzmes englesku ver.pa da probas da ubacis neki " Language Packs" da nadjemo gde ima svedski...