PDA

View Full Version : Photoshop portable 11 CS4


STRANAC
17-10-2009, 20:27
kao i sto sam naslov kaze Photosop,ali portabilan verzija...
znaci,ne mora da se instalira na racuna vec je smao pokrenete i radite sa njom...
photoshop je najpopularniji program kada je u pitanju obrada forografija...

ovde mozete skinuti

Photoshop_portable_11_CS4 (http://depositfiles.com/en/files/wuqn8icwy)

STRANAC
17-10-2009, 20:29
takodje da napomenem ako je neko zainteresovan i za ful verziju ovog programa mozemo je postaviti negde za preuzimanje...

Zijadina
23-10-2009, 18:54
koja je razlika izmedju pune verzije i ove?
Koje operacije nisu dozvoljene sa ovom za freeload?
Ili, da bi uskratili uporedjivanje, bolje da se dogovorimo odkle da preuzmem punu verziju ;)

STRANAC
23-10-2009, 19:10
koja je razlika izmedju pune verzije i ove?
Koje operacije nisu dozvoljene sa ovom za freeload?
Ili, da bi uskratili uporedjivanje, bolje da se dogovorimo odkle da preuzmem punu verziju ;)
druze,ja sam samo pokusao sa punom verzijom da radim,i nisam uspeo to sto sam hteo,cekam kad nadjem vremena da mi ti ili Resko date par saveta...
punu verziju imam u kompu i postavicu je negde da moze da se uzme,ali ne mogu veceras,mozda tek sutra,jer kanim da instaliram nocas ili sutra windows7...

Tahirovce
23-10-2009, 19:32
ja i dalje radim sa 9_kom, ne mogu da se nakanim da isprobam novu verziju ...

iSelektor
23-10-2009, 19:48
Ja sam install PS4 kod osobe X na kompu (Quad core, 4 GB ram, 512 Graficka), i mogu ti reci da bolje radi nego CS3 i CS 2... jednostavno manje resursi zauzima i brze dize sistem...
ja licno sam i dalje na CS2, jer ne mogu da se naviknem tako brzo na novi raspored simbola koji je u CS 4, ali u svakom slucaju savetujem svima, koji imaju slabije konfiguracije da predju na Win7 i CS4, mnogo ce vam bolje raditi komp!


Pozzz 8)