PDA

View Full Version : Navukla muza na nastrani seks, pa mu prerezala vrat


iSelektor
14-10-2009, 09:13
Joanna Hale dala je mužu afrodizijak i namamila ga u šumu na seks. Izbola ga je nožem i otišla se naći s muškarcem kojega je upoznala na Fejsu...

http://img2.pict.com/85/96/b1/1763230/0/folkoteka.png

Britanka Joanna Hale (39) iz Stapletona dala je suprugu Peteru (43) ljubavnu pilulu 'horny goat weed', sličnu viagri . Obećavši mu nastrani seks, odvela ga je u mračnu šumu. Na glavu mu je stavila kapuljaču. Seks na otvorenom bio je njezina fantazija. Rekla je suprugu da legne potrbuške, raskrečila ga i nožem mu prerezala vrat. Prije nego što se našla s muškarcem kojega je upoznala na internetu, još ga je izbola nekoliko puta u vrat i prsa. Omeo ju je slučajni prolaznik. Hale mu je rekla kako ne zna tko je krvava žrtva i pobjegla. Odvezla se na željezničku postaju gdje ju je čekao napaljeni poštar Philip Sudol kojega je upoznala na Facebooku. Vidjeli su se prvi puta. Pjesnikinja Hale, koja je s Peterom bila u braku devet godina, rekla je ljubavniku kako je rastavljena, ali da se njezin muž ozlijedio te da će vjerojatno nju okriviti. Odvela ga je kući. Međutim, policajci su je već čekali i uhitili. Na sudu tvrdi da nije kriva. Peter je, na sreću, preživio. Izgubio je svijest i probudio se u bolnici. Na vratu mu je ostao ožiljak od 13 centimetara,a na prsima jedan dubok 2,5 centimetara.
- Putem prema šumi smo se ljubili. Malo smo se valjali po lišću. Bio sam presretan - rekao je Peter na sudu u Bristolu i dodao kako je seksualna igrica uključivala i nekakav štap.

http://img2.pict.com/af/9f/66/1763235/0/folkoteka.png

Tahirovce
14-10-2009, 17:26
39 god ja bi joj dao 69 ...

halilce
14-10-2009, 17:29
39 god ja bi joj dao 69 ...

samo ti je na pameti....69..:icon_cheesygrin:

Tahirovce
14-10-2009, 17:33
:icon_cheesygrin::icon_cheesygrin: odkud znas? neko me je odao :uhhhh: ...

halilce
14-10-2009, 17:37
Šuti..sreće te nema ovog lijeka kod nas...
Pa ni "španska mušica" nam ne sleće pod rep...:icon_cheesygrin:

STRANAC
14-10-2009, 18:11
neverovatne stvari se desavaju...
nego,pitam se sta moze da bude motiv pokusaja ovog ubistva...
da li je neka osveta u pitanju,da li je pokusaj da ga se oslobodi i pocne novi zivot sa nekim,kao npr sa ovim poznanikom sa FB...
ne mogu da verujem da je smao resila da ga ubije i krenula,mislim da ipak postoji neki razlog za to...

adnan
15-10-2009, 12:47
neverovatne stvari se desavaju...
nego,pitam se sta moze da bude motiv pokusaja ovog ubistva...
da li je neka osveta u pitanju,da li je pokusaj da ga se oslobodi i pocne novi zivot sa nekim,kao npr sa ovim poznanikom sa FB...
ne mogu da verujem da je smao resila da ga ubije i krenula,mislim da ipak postoji neki razlog za to...

Ja mislim da je razlog umna bolest, normalna zena ne bi to uradila.