PDA

View Full Version : Vise osoba pretuklo je danas u centru Novog Pazara policajca u civilu


SEJO31-de
11-10-2009, 00:31
Novi Pazar -- Više osoba pretuklo je danas u centru Novog Pazara policajca M.K. Policajac zadržan u bolnici. Napadači su u bekstvu.

Pritom su M.K. nanete telesne povrede po telu, zbog kojih je on zadržan u Zdravstvenom centru u Novom Pazaru, izjavio je Tanjugu dežurni stražni sudija Opštinskog suda Enes Hadžibegović. Prema njegovim rečima, policajac u trenutku napada nije bio na dužnosti, a njegovi napadači su u bekstvu.

Policija, kako je rečeno Tanjugu, intenzivno radi na rasvetljavanju ovog slučaja.

Izvor-B92

dahtim
11-10-2009, 21:53
slabo trebo je biti spremljen za urgetni centar u beo grad

cucak
12-10-2009, 17:47
Novi Pazar -- Više osoba pretuklo je danas u centru Novog Pazara policajca M.K. Policajac zadržan u bolnici. Napadači su u bekstvu.

Pritom su M.K. nanete telesne povrede po telu, zbog kojih je on zadržan u Zdravstvenom centru u Novom Pazaru, izjavio je Tanjugu dežurni stražni sudija Opštinskog suda Enes Hadžibegović. Prema njegovim rečima, policajac u trenutku napada nije bio na dužnosti, a njegovi napadači su u bekstvu.

Policija, kako je rečeno Tanjugu, intenzivno radi na rasvetljavanju ovog slučaja.

Izvor-B92

...nije bio na duznosti trebalo bi da se tretira kao obican gradzanin,al eto mediji to uvelicavaju...mora da je nekom napiso kaznu za brzu voznju...hahhaha

Tahirovce
12-10-2009, 17:54
Ovaj decko je Kolasinac iz trijebina, znam momka studirao je samnom, ne lici mi na nekog ko bi prvi zapoceo kavgu, pokazace istraga o cemu je rijec ...

cucak
12-10-2009, 20:17
Ovaj decko je Kolasinac iz trijebina, znam momka studirao je samnom, ne lici mi na nekog ko bi prvi zapoceo kavgu, pokazace istraga o cemu je rijec ...

..a ko vodi tu istragu????ko da smo od juce u srbiju..

STRANAC
12-10-2009, 20:26
Uhapšen zbog napada na policajca
12. oktobar 2009. | 15:04 | Izvor: Tanjug
Novi Pazar -- Novopazarska policija uhapsila je danas S. D. (26), glavnoosumnjičenog za napad na policajca Muhameda Kolašinca, rečeno je danas u Policijskoj upravi.


Pretučeni policajac Muhamed Kolašinachttp://img111.imageshack.us/img111/9365/94106679.jpg (Tanjug)
Kolašinca su u subotu oko 13 sati u Novom Pazaru pretukla sedmorica napadača, nanevši mu povrede po glavni i telu. Pretučeni policijac nije bio na dužnosti kada je napadnut, a zbog zadobijenih povreda smešten je u Zdravstveni centar u Novom Pazaru.

Njega su juče posetili gradonačelnik Meho Mahmutović i načelnik Policijske uprave u Novom Pazaru Dragan Terzić.

Pollicija, kako je rečeno, nastavlja da traga za napadačima, među kojima je još jedna osoba identifikovana.

Tahirovce
12-10-2009, 21:11
..a ko vodi tu istragu????ko da smo od juce u srbiju..

ja ne valjda nadlezne sluzbe ....