PDA

View Full Version : Mondo: Pritisak na 30 zemalja da priznaju Kosovo


FolkoTeka.com teme
30-09-2009, 14:31
B92 Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremi? izjavio je da ?e se u narednih nedelju ili dve videti koliko je delegacija Srbije na Generalnoj skupštini UN imala uspeha u nastupu prema tridesetak zemalja na koje se poslednjih nedelja vrši pritisak da priznaju samoproglašenu nezavisnost Kosova i B92: Jeremi?: Pritisci na 30 zemalja RTV: Jeremi?: Na 30 zemalja se vrši pritisak da priznaju Kosovo Povezane vesti (4) Vaš komentar
Više o temi ovde... (http://feedproxy.google.com/~r/Vesti-Sport-Muzika/~3/KewZKun59iE/)


Više o temi... (http://www.f-ton.org/forum/news-vesti/7267-mondo-pritisak-na-30-zemalja-da-priznaju-kosovo.html)

Undercover 007
30-09-2009, 17:55
Neznam zasto vec jednom ne prizaju da je Kosovo druga drzava i zavrse sa tom agonijom.
Kosovo nikada vise nece biti deo srbije i ovo sto rade srbijanski politicari je samo bacanje prasine u oci narodi da se nebih osvrtao na njihov nerad i pljacku naroda.

iSelektor
01-10-2009, 22:28
bas tako brate... od te price nema vise nista...

STRANAC
01-10-2009, 22:40
po mom misljenju kosovo je bilo i ostalo najveci mit u srpskoj istoriji...
srpska istorija na balkanu pocinej da se pise sa nemanjicima ato je pocetk 12. veka...
ako uzmemo u obzir da su osmanlije vec pocetkom 14. veka dosle na balkan i da su porazile srpsku vojsku i zauzele kosovo onda u najboljem slucaju mozemo da govorimo da je kosovo bilo srpsko 300 godina,i ako je bilo...
ali,cije je bilo pre,gde su potomci ilira koji su prvi doseljenici na balkanu...
albanci se smatraju i jesu potomci ilira,i logicno je da je njihovo pravo na toj zemlji vece...
stvaranjem one komunisticke tvorevine na prostoru ex-yu najvise su dobili srbi.
zapravo to je bila najveca srbija u istoriji njenog postojanja.
niti je kad bila niti ce kad biti veca.
tada je dobil ai sto jeste i sto niej bilo njihovo,a jos dolasko milosevica glad je porasla bila...

odvajanje crne gore,kosova pa mozd ai vojvodine je sasvim normalan proces i to nikoga ne cudi cak ni tvorce najvecih zlocina u evropi, a to je srpska akadmija nauka i umetnosti...

nego,kosovo ce uvek biti dobar politicki manevar,i uvek ce se na njemu kupiti jeftini politicki poeni,jer vekovno stvaranje srpskog mita o ksovu nece tako lako izcesti iz glava pojedinaca...

i,da kazem da sam i ja za nezavisno kosovo po vise osnova a neke sam nabrojao vec..
i mislim da srbija ima mnogo boju evropsku perspektivu bez kosova...

a,za kosoovo mislim da ce biti najveca fabrika evropskih i svetskih problema,i da ce kad tad morati da bude pod svetskim pretektoratom,jer sve osim kriminala na kosovu je nemoguce da uspe...

Tahirovce
01-10-2009, 23:22
Uspevaju malja deca :) ...

Undercover 007
02-10-2009, 06:29
Stranac u potpunosti se slazem.