PDA

View Full Version : Sjenicki " biseri "


Pages : [1] 2

Elvis - KC
18-11-2006, 06:16
Vjerovatno ste od nekoga culi da je nesto " provalio ". Evo rubrike gde bi mogli da pisemo o tome. Tema je, nadam se , interesantna

Elvis - KC
18-11-2006, 06:22
Ovo pitanje sam postavio u rubrici " odgovori i pitaj " i mislim da je bolje postavit posebnu temu za " Sjenicke bisere " a da onu drugu temu ostavimo za jos neka druga pitanja i odgovore. Jos jednom , za one koji neznaju. Nemorate davat ime " autora provale ", moze samo inicijali, mjesto i vrijeme dogadjanja , ako je moguce :D

cicupnide
19-11-2006, 23:48
joj brate secam se toga

Lakota |ljiv|
20-11-2006, 08:25
evo da ne imenujem coveka ko zna zna,njegove "provale" su sledece:



- joj sto vidoh devojku u koznu teksas jaknu!

- ... kako ga ne vide eno ga sedi dole na galeriju!

- ova je Jugoslavija najskuplji grad na svijetu!

Crni Gruja
20-11-2006, 14:00
Hahahahahahahahahahhaa, koji je to mozak hahahahahahah

Elvis - KC
20-11-2006, 15:23
Hahahahahahahahahahahahaha

na kraju ima da glasamo za provalu godine

endzika
20-11-2006, 16:49
ehh bili mi na ekskurziju i jedan moj drugar(ne bih da ga IMENTUJEM,sam ce se pronaci)kaze:nas trojica cemo da uzmemo jednu trosobnu sobu i bice nema superrrrrrr..............heh i bilo nam je super

Crni Gruja
20-11-2006, 21:13
hahahahaha Taj je neki mnooogo pametan decko

Joj Eko, postavio si najbolju temu koju je iko mogo postavit, svaka ti cast. Napisacu i ja ponesto, samo dok se setim :)

liliput
20-11-2006, 21:49
svi se secate da je na "unu",prodavnica pored mece,stalno pisalo imamo lisnato testo.al stalno kad bi pito nije imalo.jednu noc udzem ja pitam ga imal lisnato testo on mi rece nema.odma zamnom i moj drug udze i pita ga imal oraha i tako jos nekolko od nas udze i pita ga to sto nema.i na kraju je moj drug mu je reko "daj mi pola kila eksera i 2lt boje".kad je covek poceo da nas tera.da nas je uhvatio bog zna sta bi bilo :):)

Elvis - KC
21-11-2006, 07:01
Odem ja sa drustvom na radnu akciju u Stavalj. I sad tamo je bilo popularno ono paljenje vatre medju prste od ruke ili noge . To znaju svi , zvalo se sviranje gitare ili voznja bicikla. I imao je jedan belaj ( znaju ga svi milion posto ali necu da ga imenujem ) koji je samo trazio zrtvu koja spava da bi mu nesto napravio. Palio vatru da vozi biciklo ili svira gitaru. Jedan dan se mi dogovorimo i kazemo ovom jednom jaranu da se napravi da spava i da tako namjesti noge da mu ovaj pridje i pokusa da napravi " voznju bicikla ". I kad ovaj pridje da ga jaran udari nogom. I tako, ovaj ode u krevet a mi nadjemo belaja i obavestimo ga da imamo zrtvu za njega. Ovaj sav sretan podje sa nama i podje prema njemu, onda se nesto predomisli i vrati se do nas. Kaze, znate sta , imam bolju ideju , gledajte sad i sklonite se od vrata. Ode on do ovog jarana koji se i dalje pravi da spava ali nema pojma da je plan promjenjen. Pridje belaj do njega i tako mu jako zvizne samarcinu da je sve odzvanjalo i samo izjuri iz spavaone. Mi nismo mogli da ga tjeramo od smijeha ali ga je ovaj uhvatio nakon nekoliko dana i izmlatio

Tahirovce
06-12-2006, 17:24
Osoba X kupuje cevape i kaze konobaru,

Ja cu 5 i pola u cijelu lepinju.......

suad
06-12-2006, 19:31
Osoba Y kupuje burek.Pita ga prodavac :"Jel za ponijet",a osoba Y kaze:"jok no cu ga tebi ostavit"

lejla
08-12-2006, 11:41
Ehhh ovo je moj biser:)

dok smo isli u skolu i svi bi kupovali hamburger kod hula, a ja nisam znala sta cu da jedem jer ne volim hamburger.Kupovala bih:

HAMBURGER BEZ PLJESKAVİCE :)

05-01-2007, 01:09
Ovako, haj da i ja kazem nesto da ne bude posle...



Setamo ja i moj drugar carsijom i prolazi jedno auto (mercedes) jedan vozi a jedan sedi pored njega. I taj sto je sedeo pored njega je slep.

I ja to mom drugu kazem vidis ovaj covek je slep, a on na to.

,, Jel to ovaj sto vozi? "

05-01-2007, 01:12
ajmo sad malo do gimnazije...

Uhvatio moj prof. sad necu da kazem koji moju drugaricu kako baca drugu papiric i u njemu pise imas li koju cigaru da zapalimo posle. To prof. zapazio i izveo tu curu ispred table i kad je procito papir rekao je

,, Sad kad ti dam jednu jedinicu pa ces ga ti moc slobodno popusit "

Elvis-Eko
05-01-2007, 17:33
Hahahahaahah, nista bez skolskog doba :D

keiselbach
11-01-2007, 13:11
Poslednji dan 7.razreda.Mi ko i sva deca skacemo veselimo se doneo drug kasetofon.Odemo da sredjujemo dnevnik galamA niko nikog necuje jos nad sve ovaj pustio muziku trese se skola.

Razredni opominje GASI TO DA ZAVRSIMO prodje malo opet mi muzika.

On opet opminje ADA GASITE TAJ RADIO NEMOJ DA PONAVLJAM.

ne prodje 2minuta opet muzka

ON SKOCI OD JEDNOM KOJA JA BRE OVDE SA VAMA G...A JED.M KAD NISTA NECETE DA SLUSATE SAMO PUSTI JOS JEDNOM KROZ PROZOR CES ZAJEDNO SA TIM KASETOFONOM.

13-01-2007, 00:30
Jedan profesor kaze...

,, To je bilo u petnaestom, sesnaestom ili ako hocete u sedamnaestom veku "

Isti...

,, Oni su sa sobom nosili po dve-tri atomske bombe"

keiselbach
13-01-2007, 10:16
E vidi a kako se skocko PCELA BI SE NA NJEGA SATRLA

selmica
23-01-2007, 22:09
haha Daco,nas dragi profesor je poznat po njegowim biserima.....To za atomske bombe je glasilo"Mrtwi ranjenici su bezali preko brda sa po jednom atomskom bombom za pojasom". I tako jednom kaze da je Francuska najweci ewropski kontinent...

suada
24-01-2007, 07:32
ZNATE LI KOJI JE PROFESOR STALNO DRŽAO RUKE U DŽEPOVIMA I GOVORIO: NIŠTA TI MALA NE ZNAŠ ,NISI TI OVO NI PIPNULA

keiselbach
24-01-2007, 07:55
:oops: :mrgreen: KO GA NE ZNA

Crni Gruja
24-01-2007, 10:48
Hahaha, moj razredni, najjaci profesor gimnazije

keiselbach
24-01-2007, 13:07
E usecerio ti se razredni kakav je.

adnan
24-01-2007, 14:16
Ja sam cuo da su neke i pipale.

Crni Gruja
24-01-2007, 16:40
Stane, jel se o saju govori ili o nekom drugom. Meni je sajo bio razredni, ako se ne radi o njemu onda sam pogrijesio :)

Tahirovce
24-01-2007, 17:21
Jale ja nisam isao u gimnaziju, a znam da si pogresio, ne radi se i ova o njemu......

selmica
24-01-2007, 21:22
Werowatno isti profesor koji je rekao:"Ti djewojko da si owo i malo pipnula ja bih osetio".....

Tahirovce
24-01-2007, 23:07
hahah jako ti je ovo "W" ............

Lakota |ljiv|
24-01-2007, 23:32
meni je najbolje kad cujem da se kaze " to ti je gore NIZ POD skolu"!

10-02-2007, 00:36
Pazite, sta pricate on je sad meni razredni!!! Ipak to su KLJUCNE STVARI

10-02-2007, 00:39
Pa evo jos nesto od naseg divnog profesora



TO JE BILO 753 GODINE PRE NOVE ERE ILI U DESETOM VEKU...

anty
03-03-2007, 21:54
E, super ...davno se nisam smejala sama sa sobom...al' mi nista jos ne pada na pamet(a, da padne ne bi valjalo,glava je to) :roll:

Daki
02-04-2007, 00:03
Sta je sa ovom temom, ovde treba stalno da ima nesto. Sjenica puna sifri, a niko nece nista da pise...ccc

sead ljumic
04-04-2007, 16:59
Uzeo, rahmetli, Osman Tahirovic da provoza unucad na biciklu. Jedno stavio na razboj, jedno na gepek i on seo i vozi li vozi. Zaustavlja ga Stole saobracajac, a Osman ce: " Stao bih ti Stole no te nemam dje , bogomi".

STRANAC
13-04-2007, 22:54
ja ne volim da pominjem imena kad ljudi nisu prisutni,ali ispricacu vam pricu koju sam cuo u sjenici vezanu za policajca X....



kaze,

sedeli neki momci uvece kasno onde na HAKOV-politika-KIOSK,

i jeli,malo se zezali,kad kaze u tome nailazi policajac X i pita:

-sta radite tu....?



neko iz mase:

-sedimo valla...



policajac X:

-SEDITE,PA SRAM VAS BILO,JEL VI I KOD KUCE SEDITE NA TRAFIKU...

SEJO31-de
13-04-2007, 22:59
hahaaaaa.Pa policajac,a jos sa zavrsenim sestomesecnim kursom...hahaaaa

Elvis-Eko
14-04-2007, 07:38
Hahahahahahah joj stranac , to je biser nad biserima :P

STRANAC
14-04-2007, 08:36
...ima skoro desetak godina kao sam ga cuo,i dan danas,sam sa sobom se smejem kad ga se setim....

Elvis-Eko
18-04-2007, 18:49
Nas kondukter Rizo ima bisera i bisera. Vecina nas zna za njegove bisere, evo da se malo podsjetimo nekih od njih.

U razgovoru sa tadasnjim direktorom Autotransporta, direktor kaze njemu : " Dobro Rizo , ako nemas vise sta da kazes zavrsili smo razgovor, meni treba kisobran kad pricam s tobom "



A Rizo ce ti njemu " E druze direktore, sto ti mos ponekad da jedes govna " :P

sejdzo
19-04-2007, 20:21
HAJRO COLE je najveci biser nasega grada!!legenda

Elvis-Eko
20-04-2007, 17:48
Pa Sejdzo napisi neki njegov biser, kad je tako BISERAN :)

xineohp
02-10-2007, 04:19
Donio neki covek sat na popravku kod rahmetli Osmana Tahirovica.posle dva -tri dana covek se vrati po sat i plati za uslugu.Samo sto je otisao a on se i vrati i kaze : Osmane ovaj sat opet ne radi. A Osman ga pita a kuda si posao kuci? Covek odgovori uza stepenice prema skoli. Osman kaze njemu : E nemos tuda nece da radi idi okolo pored stare Invest banke pa uz ulicu i videces radice

supergirl
02-10-2007, 05:59
hahahahahahaha.................Bravo,xineohp,tek dosao,a vec prosipa smijeh!

Inace,dobrodosao!

xineohp
03-10-2007, 05:27
Nebih da imenujem ovog Sjenickog bisera ali on to i jeste.Neznam dali jos postoji ona kafana u bukres od Frica.E tu je Fric prije puno godina poceo dovoditi konobarice od svakuda. A ovaj nas biser je tada odlazio ili ti zalazio tamo, pa se nekako i zakacio sa jednom od njih.Jednu vece posao biser kod brata na sijelo sa zenom i pravo pored kafane.Ali sto ti je zensko ta konobarica cim ga vide odmah istrca napolje da ga zove da svrati malo. Nasta ce on njoj reci: Ja ja samo da otpratim SESTRU do brata po cu ja doci. Nasta ce njegova zena reagovati a on ceti na to : shshsh.ma pusti neznam ja koje niti sta hoce .

xineohp
03-10-2007, 07:07
Ovu pricu o dvojici starih Sjenicaka znaju oni malo stariji.Setali oni i jedan prolaznik ih pozdravi.Na to ce jedan: "Sta rece", a drugi odgovara "kazi mi ko bi pa cu ti reci sta rece".

36310
03-10-2007, 07:12
Jedan,od tih dvojice,je rahmetlija...

Bili su legendarni Sjenicki tandem.

xineohp
03-10-2007, 07:17
Brz i tacan odgovor. Bravo

Hida
03-10-2007, 19:05
Dvije drugarice se posvadjale u skoli(gimnazija) i jedna opsuje "j""o te direktor skole" i ova druga ode kod direktora da se zali. Kaze direktoru da joj je drugarica rekla nesto ali ne moze da izgovori. On njoj kaze a ti to napisi. Ona to i uradi i kaze da joj je nezgodno jer ona to nikada nebi uradila niti pomislila. On procita i kaze joj "sta je djevojko a sta bi ti falilo". Sovjek je rahmetli pa je bolje da ne imenujem.

xineohp
04-10-2007, 22:33
Edine, sine nejedi masno. Znas li ti Kujo ko je ovo rekao

Crni Gruja
05-10-2007, 09:34
Ja mislim da je Edinov otac, jel tako? :)

36310
05-10-2007, 10:43
Edine, sine nejedi masno. Znas li ti Kujo ko je ovo rekao???



Ja mislim da je Edinov otac, jel tako? :)



Heheheee,mudro nema sta. :)





A da nije to Rizo Tokovic reko svom sinu Edinu??? :roll:

Crni Gruja
05-10-2007, 18:14
Ja mislim da nije. Cim se je obratio Kuju, onda je verovatno neko iz moje mahale, a tamo ima samo jedan Edin kolko se ja secam, A i on je bio prije aktivan na forumu.

xineohp
06-10-2007, 01:27
36310 Tacan odgovor. A razlog sto sam to uputio na neki nacin Kuju je da ga zainteresujem dali ce otkriti ko sam ja.

Crni Gruja
06-10-2007, 10:57
E hajde molim te da nam pomognes da ga vratimo. Nekad je to bio clan cije smo postove svakodnevno sa zadovoljstvom citali, ali ga sada, iz nekog nama nepoznatog razloga, vise nema medju aktivnim clanovima.

36310
06-10-2007, 11:45
36310 Tacan odgovor. A razlog sto sam to uputio na neki nacin Kuju je da ga zainteresujem dali ce otkriti ko sam ja.





JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJ.... od prve sam pogodio.

Grujane jos si mlad.

@Xineohp(ili Phenix) da ti nisi slucajno NENE CINGIC???

Tahirovce
06-10-2007, 14:23
Zvani Klencee........

xineohp
06-10-2007, 14:51
Da sam Nene bio bi NOTGNIHSAW. Greska

36310
06-10-2007, 16:43
Da sam Nene bio bi NOTGNIHSAW. Greska



hahahaaaa...e sad nista ne kontam :roll:

Crni Gruja
06-10-2007, 16:45
Da sam Nene bio bi NOTGNIHSAW. Greska



Hehehehe. Dosetljivo.

Tahirovce
06-10-2007, 18:21
ne poklapaju se ni godine......

kuho
06-10-2007, 20:28
to je nas cile

36310
07-10-2007, 02:13
@xineohp, a ko ti je ovaj Kujo???

kuho
07-10-2007, 11:32
nisam u toku sta se desilo sto kujo nije vise na forumu

da nije neki nesporazum ispao

u cemu je stvar

Crni Gruja
07-10-2007, 13:01
To nezna vecina nas. Samo je odjednom prestao da pise. Dodje on ponekad, ali veoma rijetko se desi da ostavi post.

xineohp
11-10-2007, 02:09
A znateli vi kad je KUHO spavo stojeci.

riki
11-10-2007, 02:35
moj bivsi kolega kod baca vama dobro poznat prilazi jednom paru i pita ih sta ce da popiju

-momak BAMBUS

-devojka BAMBUS

vraca s eon za sank po flasama nidje bambusa

malo razmislja pa opet misli nije dobro cuo pa ih pita sta ce da popiju

ponove oni opet on opet po flasama pola sata trazi nidje bambusa vec poceo da puca

ode opet ljutito i kaze ima

NEMOJTE DA ME ZAJEBAVATE NEGO RECITE STA HOCETE D APOPIJETE OVO JE OZBILJAN KAFIC

riki
11-10-2007, 02:36
opet radnja se desava kod baca

ljeto spica puna terasa

onako u guzvi hazbo zavika sankisti po imenu upali VENTILACIJU NA TERASI

ode on slomi se trazuci prekidac hahaha

riki
11-10-2007, 02:38
profesor miro radio cjeli dan u skoli i nije nista jeo na veliki odmor posalje djaka da mu kupi burek i kaze pa uzmi i sebi jedan

vraca se frajer jede burek i daje miru kusur i kaze

profesore imao je samo jedan pa vam nisam uzeo

riki
11-10-2007, 02:42
desavalo se u mom odeljenju

jedan od nasih profesora pita i daje ocene

tako nas je lako sviju ocenijo da smo zavrsili za 5 minuta

kako proziva po jednog svi kazu nisam ucijo i nalaze razloge

pita bidzu kaze bio na festivalu u uzicu nije bio kuci(i stvarno tako bilo)

i tako mu kazu jos dvojica

a on CAS SVAKOM VERESIJE NIKOM

posle reska odgovaram ja

ponovim ja ono sto je bidza kazao da smo bili na festivalu kaze on

ba dobro catovicu sedi dole i nedadne mi nista

pocnu ostali da se zezaju pa kako profesore njemu nije jedinica

gleda ih on i zavika

CAS SVAKOM VERESIJE SAMO RIZU ahhaha

riki
11-10-2007, 02:46
moj imenjak rizo uvece cuje neku lupnjavinu i oseti da neko mu krade dasku

stane on pored zatvorenih vrati i pocne d a s edere

j... bi vam ja majku samo d asmijem da izadjem videli bi

riki
11-10-2007, 02:48
redzo grob podigao deo penzije letos i podje da isprati brata riza na hadz

planiro grob da ode posle kod miska na po koje pivo

kad an autobusku rizu pukle pantalone kako da ide bruka takav na hadz

odu oni u park zamjene pantalone i zaboravi redzo 5000 iz dzepa otiso rizo na hadz a grob osto i bez para i bez piva

riki
11-10-2007, 02:50
uzrecica redzu je grob te J...

ozenio mu se sin i redzo svaku drugu snahi

grobe grob te j...

znaha se crveni svaki put i jednom mu kaze pa sto mene babo

a on zavika nesekiraj se snaho necu tebe

riki
11-10-2007, 02:52
moj komsija lolo se napijo i imao sukob psovo jednog coveka

taj ga tuzi kod sudije i pita ga sudija

jeli opisi mi sta ste mu psovali

gleda ga lolo pita

gdjo sudija nek se izjasni on koje je vere

kaze ovaj musliman

pita ga lolo pa sta sam vam psovao

kaze ovaj cetnicku majku

na to ce lolo pa sta ima veze cetnicka majka sa tobom

riki
11-10-2007, 02:53
bilo neko slavlje i lolo nosijo pozivnice

sad jedan nas komsija zivi u tazbini i on zvoni na vrata

izlazi punica ovog a lolo je pita

jel ti snaha kuci

ova ga zena gleda i kaze imam jednu snahu i ona odavno zivi u sarajevu

kaze lole netrazim tu nego ovu musku snahu sto zivi kod tebe

Tahirovce
11-10-2007, 11:33
zadnji post bese dobar,hahahha..

Crni Gruja
11-10-2007, 22:45
Hahahaha, vala ne samo zadnje, nego svi redom

hahahaha, dje si krio ovo dosad riki, nego si se dofatio one politike ko pijan plota :)

adnan
12-10-2007, 06:46
Evo jos jedan, necu da pisem imena zato sto se radi o silovanju.



BB i PT silovali SC i sudija pita BB da opise tok dogadjaja. I on pocne: Prvo smo kupili kesu bombona i prevarili SC da podje sa nama u borice da joj damo bombona, i onda smo je silovali.

Onda ga pita sudija da to malo detaljnije opise, a BB pita: Kako detaljnije druze sudija?. Pa eto, kaze sudija reci nam jesi li ti bio prvi ili zadnji?

Nisam bio ni prvi ni zadnji druze sudija, kaze BB.

Kako to nisi bio ni prvi ni zadnji, pita ga sudija.

Pa prvo je j... PT, pa ja, pa opet PT.

Crni Gruja
12-10-2007, 08:02
Uhh zeznute situacije. Smijesno mi, al nesmijem da se nasmijem, ipak je to silovanje, hoce se neko zamerit :)



Adnane, neka si se ti nama aktiviro, nemoj sad da nas ostavljas kad si nas razmazio i naviko na tvoje dosetljive i duhovite postove

riki
19-10-2007, 18:03
letnje doba u sjenici sunce ugrijalo sto se kaze opeklo

vraca se moj Bedro sa stadiona i onako covek dok je bio u svom elementu vozi biciklo ono jadna guma legla

okupila se ekipa tadasnjih momaka dokolicara na most kod poste naslonili se na ogradu po starom carsijskom obicaju i zijevaju ko vrane na jugovini

primete oni bedra al dok im je bio blizu cute

prodje bedro malo dalje bejzove radnje dok se jedan okurazi i poce da ga zove

midzo bedro bedro ...

vozi on dalje samo malo okrenu glavu i ovaj zavika

legla ti zadnja guma

LEGLA BI TI I MAJKA DA SAM JE POJAHO haha i nastavi dalje

borichi
19-10-2007, 19:59
Ne mogu da se zaustavim od smijanja. Ovo je stvarno sve smijesno.





http://i164.photobucket.com/albums/u13/Karlie123456789/LaughoutLoud.gif

riki
23-10-2007, 23:49
daleko najveca provala u nasoj carsiji je bio i osto Murat Tokovic zvani ALIBABA

njegova kahva bila je prepuna ljudi i svi su dolazili da cuju sta ce alibaba provaliti

takvu harizmu za humor malo ko je ikada posedovao

dodje jednog dana jedan inspektor kod alibabe

kahva puna kao i uvjek ono kako se igralo karti zadimilo ko u susaru

ispektor kaze alibabi kako neposeduje wc nije po sanitarnim uslovima nema 2 kabine(wc je inace kao nekad stari vanjski sto je bio od dasaka prilijepljen uz radnju)nadje on njemu jos nekakvih nepravilnosti u radnju i medju njima kaze

gospodine tokovicu vasa radnja nema 3 metra visine morate skidati plafot

gleda ga alibaba onako nije mu bas svejedno od toga hrani porodicu pa iz cista mira kaze ispektoru

GLEDAJ SAD prozove on neke od gosti koji su igrali karti a oni nijedan visi od 165

PA STA CE NJIMA 3 METRA VISINA NJIMA JE I 2 METRA VELIKO HOCE LJUDI DA PROMRZNU NEMOZE SE UGRIJAT

riki
23-10-2007, 23:59
letnji jutro svanjava u sjenici Cemala R (inace poznat po svojim nestaslucima i biserima)zove telefonom kod Alibabe kuci

na telefon onako sanjiva javlja se alibabina zena cuje plac sa druge strane zice

cemko se prestavlja kao jedan njihov komsija R.S.place i zove midzo Murata da odma dodje kod njega kod kuce babo mu umro pa da mu pomogne da ga okrene(inace alibaba je strasljiv z atakve stvari)

sta ce jadna zena ode probudi ga isprica mu sta je cula na telefon nije joj bas svejedno komsija umro zao joj ga

ustaje alibaba razmislja dal da ide il neide ako ode strah ga ako neode bruka tu na komsiluku

zavije jedan cigar i ispusi onako dok se malo probudi

izadje nakon toga i uputi se ka komsijnoj kuci

kako prilazi sve mu noge krace obuzima ga strah

vidi upaljena svetla u kuci pred kucom u stali

prilazi polako pred kapiju kad izlazi covek sa lopatom i baca djubre iz stale

alibaba stade ukopan kad vide komsiju da cisti stalu

kako ga ugleda komsija kaze mu dje si to poranijo murataga sta si to ufatijo brda ha zora

gleda ga alibaba milo mu sto je ziv al jos ga drzi onaj strah sto je imao pa jedva prozbori

nemogado spavat ponestalo mi duhana pa poso da vidim jel nada otvorila da uzmem hahaha

adnan
24-10-2007, 06:08
GLEDAJ SAD prozove on neke od gosti koji su igrali karti a oni nijedan visi od 165

PA STA CE NJIMA 3 METRA VISINA NJIMA JE I 2 METRA VELIKO HOCE LJUDI DA PROMRZNU NEMOZE SE UGRIJAT



Te je on zvao "Kinezi", bas zbog visine.

Tahirovce
24-10-2007, 14:08
Ja imam par video snimaka iz alibabine kahve al mi glupo da postavim,bojim se da se neko ne nadje uvrijedjen.....

Elvis-Eko
24-10-2007, 18:10
Studentski dom Nedzarici u Sarajevu, negde pocetkom 90tih.Nas S.R je u svojoj dvokrevetnoj sobi primio jos nekoliko ilegalaca tako da ih je u sobi spavalo njih otprilike desetak. Poredjali se kao sardine po podu. Ujutro rano zakuca kontrola na vrata. Ustane S., odskrine malo vrata, ne moze skroz ni da ih otvori od ljudi na podu. Kaze inspektor: " Dobro jutro , mozemo li da udjemo" Kad ce ti ovaj : "Ne mozes, dje hoj preko ljudi "

riki
24-10-2007, 18:15
takodje u domu u sarajevu S.R u doba prvih ratnih dejstava i granatiranja zatekne se pored portirnice

objavili vijest da je pogodjen studenski dom

roditelji culi pa zovu na telefon

javlja se on i na njihovo insistiranje da pozove nekog sa 3 ili 4 sprata on odgovara mrtav hladan

ovde od prizemlja nema vise nijedan sprat

roditelji sa druge strane zice ko svijece

riki
24-10-2007, 18:20
hladno pristinsko jutro

ufatila dosada sjenicke studente i odluce da odu malo da zijevaju do autobuske da vide sacekati sjenicki autobus imali ko poznat iz sjenice da dodje pozeljeli se piti

ps niko se nije od studenata mucio torbe d adonese do doma cak sta vise i oko otvaranja torbi nije imao problema odma je bila ekipa za docek koja bi sve sto se moglo pojesti pojela

onako cekajuci ide jedna cura iz priboja stvarno lijepa sto se kaze bomba haha nosi 3 torbe iskrivila se cijela

prilazi joj sulja pita je jel ti tesko

ona sva vesela misleci da ce joj sad on pomoci kaze uh vala jeste ruke mi odpadose

pogleda je on i zavika pa spusti malo odmori bice ti lakse

supergirl
25-10-2007, 00:39
hahahahaha

Eh,Dajo,Dajo....



A znate kad su tek uveli vjeronauku u skolu,i hodze,sta ce?! Onako nespremnim,dali im plan i program u ruke i :Radi!

Tad, Ref.H :-), uzeo deci,prvacima,da objasnjava...

trudi se,kao ono kad se novi profesor trudi,prije nego sto skonta da od tog truda nema hleba....

Zavrsi,sav oznojen i zadovoljan sobom,iskoristi zadnje trenutke casa da pita decicu:" Sta smo danas radili?"

A ona sva u glas:"SLOVO N!"

Crni Gruja
26-10-2007, 10:53
hehehehehehehehehehe, ehhhh skolski dani :)

riki
26-10-2007, 22:02
dzelal m se posvadjo sa majkom nesto i napise joj na ceduljici Majko probudi me ujutru u 7 sati i ostavio na stolu

ode tu vece dzelal u carsiju vrati se zaspo po meraku ujutru se spremo da ide na neki vazan put za firmu radio u trgovacko

probudi se ujutru dzelal pogleda na sat kad ono pola 11

ljut psuje po sobi tek od jednom pogleda na sto

majka skuhala kahvu vec odavno se ohladila i prinijela casu vode i malo slatkog u zdjeli

pored zdnjele na papiru napisala

DZELALE SINE USTANI 7 JE SATI

i otisla zena u mahalu

adnan
27-10-2007, 07:02
Hahahaha dobar ti ovaj riki

Crni Gruja
27-10-2007, 11:21
Haaaaaaaahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah



Joj jes ga zeznula, svaka joj cast. Hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

green eyes
27-10-2007, 11:46
hahahah bravo za rikija...

riki
26-11-2007, 21:18
citaju ci na jednom od delova nase stranice naidjo na ime rahmetli BOBEKA stvarno jedan od legendi sjenice i kao sahista i kao lovaca

kad god cujem njegov nadimak setim se njegovih sala a sad cu vam ispricati sta mu se desilo na jednom njegovom boravku u bolnici u Beogradu

lezao on u bolnici a direktorka bolnice bila jedna zena koja je veoma voljela sah

Bila ona dezurna jedne veceri i sad cula da ima jedan od pacijenata koji dobro igra sah(inace Bobek je igra za sahovski klub i stvarno bio jedan od jacih sahista u gradu)

Igrali oni skoro cjelu noc i kada su trebali d arese u zadnjoj partiji ko je pobednik (rezultat neresen,doktorka bila u reprezentaciji Srbije)takticki obadvoje odugovlacili partiju i ona bas dosta potraje na kraju Bobek da joj mat ustane u kolko ga glas sluzi povika HA NAVUKOH TE STA CES SAD i cucukne pokaze rukama ono laktvovima hahahahah osta doktorka nema i nepomicna dok se ostali lektari pocese smijati Bobekovoj reakciji haha(sta ce covek se uziveo u partiji saha misli da je u sah klub)haha

Crni Gruja
26-11-2007, 22:37
haaaaahahahahahahahaha........

Amaaan, ti si samo izgleda iso i sluso te take price. haj daj nam jos koju :)

Elvis-Eko
25-03-2008, 16:28
Sejo sigurno zna ciji su ovo biseri :)

Na kampovanju - Spavamo pod satorom , kad u neko gluho doba probudi se ovaj jedan nas komsija, biser nad biserima , i kaze : " Ja se cudim sto mi je hladno kad ja okrenuo cebe naopako "

Ili ovaj , kaze " prodo sam 10 maraka, zaradio sam 10 miliona. Da sam prodo 100 maraka , zaradio bih , mozebit , i 20 miliona "

Sejo
25-03-2008, 16:39
Kad su ga pitali sta bi kupio da dobije na loto-u milione on reko:
-Ja bih kupio farbu da prefarbam ficu!!!:)

Elvis-Eko
25-03-2008, 16:44
Kad su ga pitali sta bi kupio da dobije na loto-u milione on reko:
-Ja bih kupio farbu da prefarbam ficu!!!:)


hahahahaha , aman od tebe se ne moze nista sakrit :smeh2:

A kad smo setali na korzo, zima bila , hladno katastrofa. On obuko neku bundu , tek stigla iz Turske, i raskopco se. Kaze , ja se smrzo. Reko , kako ti je hladno, vidi kako toplu bundu imas. Kad ce ti on , pa budalo jedna vidis da je raskopcana :smeh2:

Sejo
25-03-2008, 16:53
Par dana posle pogibije Drazena Petrovica postavlja pitanje:
- Boze mili, sta li ce on sad sa onolikim parama!!!!:smeh2:

Tahirovce
25-03-2008, 18:31
hahaahahahhahhahahahhahahahahhahahahaha
:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2::smeh2:

Crni Gruja
25-03-2008, 19:08
Hahahahahahahahahhahaaaaaaaaaa :smeh2::lmao::bravo::bravo::bravo:
A joooj stomak me zabole

Elvis-Eko
25-03-2008, 19:13
Pita Asir, profesor istorije , naseg bisera: Kad je bila bitka na neretvi ?
A ovaj ce ti, " neznam profesore, nisam gledao film , nemam drugi program "
:smeh2:hahahaha , u tadasnje vrijeme su se prikazivali ratni filmovi na drugom kanalu , posle emisije DOZVOLITE DA SE OBRATIMO

Tahirovce
25-03-2008, 19:23
hahhahahhahahhahaahah,aman bisera ......

adnan
25-03-2008, 19:33
Dozvolite Da Se Obratimo = Dozvolite Da Povratimo

Sejo
25-03-2008, 22:17
Opet nas komshija:
- Moj babo kad je bio mlad zaleteo se da preskoci ogradu, kad je lupio glavom, sve su mu bubrezi otpali!!!:)

Sejo
25-03-2008, 22:19
I jedan od bisera mog skolskog drugara, D.R.:
-Ja pustim kasetu od 90 minuta, i posle rahat dva sata!!!:smeh2:

Sejo
25-03-2008, 22:20
I njegova tema sa pismenog:
- U ovom ratu je stradao veliki broj nevinih majki!!!:lmao:

Tahirovce
25-03-2008, 22:23
jedan je Denda :) :biggrin: ......

Elvis-Eko
30-03-2008, 11:14
Gledajuci juce po prodavnici neku garderobu, palo mi nesto na pamet pa moram to i vama ispricat.Jedan od mojih prijatelja ode u Nemacku pocetkom 90-tih, nije covjek nikad izlazio iz Sjenice i odjednom se obreo u Minhen. I nakon nekoliko mjeseci, pise meni pismo Miso iz Minkena. Izmedju ostalog kaze i ovako " Ovdje sve ima , mos mislit da i za carape imaju civiluk ":smeh2:
A inace, o tim nasim biserima koji su se provaljivali po inostranstvu

Elvis-Eko
30-03-2008, 11:15
Gledajuci juce po prodavnici neku garderobu, palo mi nesto na pamet pa moram to i vama ispricat.Jedan od mojih prijatelja ode u Nemacku pocetkom 90-tih, nije covjek nikad izlazio iz Sjenice i odjednom se obreo u Minhen. I nakon nekoliko mjeseci, pise meni pismo Miso iz Minkena. Izmedju ostalog kaze i ovako " Ovdje sve ima , mos mislit da i za carape imaju civiluk ":smeh2:

supergirl
30-03-2008, 17:36
Jedan kog je Riki vec pominjao na 10.stranici,dobio drugog sina,koji je inace isto veoma "nemiran" i .ko beba,se cesto budio u toku noci,plakao i sl.
I tako je nas heroj podijelio noc na smene,koje su on i njegova zena naizmenicno provodili cuvajuci malca.
Bilo vrijeme njegove smene,probudi se mali Ertan i u plac!
Place on tako,place....
Budi se zena:"Aman,covece,mogu l ja malo zaspat?! Pogledaj ovo dijete! Tvoja je smena!"
A on ce:"U pravu si! Moja je smena! Kad bude tvoja,ti se sekiraj,a u moju se ne mijesaj!!!"
:lol::lol::lol::lol::lol:

MajkaMaca
31-03-2008, 00:41
hahahahahahaaaa

dido
31-10-2008, 15:45
Rifko harmonikas-MORAM DA MOLIM REUFA CALA DA ZAMOLI NAJA DA NAJO ZAMOLI ZLATKA DA ZAMOLI MAKSA DA DA OVOM DETETU DVOJKU IZ FRANCUSKOG....:smeh2:PREKO PRECE NAOKOLO BLIZE

supergirl
28-11-2008, 23:26
Kaze Profesor H.Z. prije nekolko :"grcka i dan danas strahuje od napada makedonije"!

Tahirovce
28-11-2008, 23:31
:smeh2::smeh2::smeh2:....

tmusa
28-11-2008, 23:33
ZASTO SE UBIO PATULJAK IZ CIRKUSA...Jedna od zescih prica naseg najpopularnijeg profesora u gimnaziju...Kaze ovako:"Dosao patuljak kuci,u stan, i primetio kako je njegov ormar manji nego inace i na zlu srecu nije primetio da su nogari oseceni...patuljak nebio lijen uzme pistolj i ubije se..".MI SVI ZINULI NEZNAMO O CEMU SE RADI KAD COVEK NASTAVI..."Ubio se jer je mislio da je porastao i da vise nece biti zanimljiv svojoj dragoj publici..."
Posle kratke tisine i zbunjenosti brazbuli smo u smeh....
VERUJTE MI JOS NISAM SVATIO O CEMU SE TACNO RADI A SRAMOTA ME DA PITAM....

NeXeN
29-11-2008, 11:43
ZASTO SE UBIO PATULJAK IZ CIRKUSA...Jedna od zescih prica naseg najpopularnijeg profesora u gimnaziju...Kaze ovako:"Dosao patuljak kuci,u stan, i primetio kako je njegov ormar manji nego inace i na zlu srecu nije primetio da su nogari oseceni...patuljak nebio lijen uzme pistolj i ubije se..".MI SVI ZINULI NEZNAMO O CEMU SE RADI KAD COVEK NASTAVI..."Ubio se jer je mislio da je porastao i da vise nece biti zanimljiv svojoj dragoj publici..."
Posle kratke tisine i zbunjenosti brazbuli smo u smeh....
VERUJTE MI JOS NISAM SVATIO O CEMU SE TACNO RADI A SRAMOTA ME DA PITAM....
pa mislio da je porastao i da vise nece moci da radi u cirkusu,valjda......

NeXeN
29-11-2008, 11:45
kaze jedan profesor pominjuci neke podatke,nisam siguran koje:
"to je bilo sto posto procenata...."
ili isti kaze:
"neron napustajuci zapaljeni rim izvrsio je samoubistvo na samog sebe"
:lmao::lmao::lmao:

Crni Gruja
29-11-2008, 11:51
hahahahahahahahahahhahaha, jaka ova poslednja izjava

adnan
29-11-2008, 12:52
Dobro nije izvrsio samoubistvo iz zasede.

NeXeN
29-11-2008, 18:43
ma znam ja milion bisera profesora, samo ne smijem da pricam,previse su vulgarni.... :)

supergirl
29-11-2008, 18:45
On inace kaze "Kristifor Kolombo",a kako ono bese kaze za solunski front?

tmusa
29-11-2008, 19:05
"ONI SU OTISLI ALI SU SE VRATILI"

"...to je bilo 1545 pa ako hocete i 1546..."
"...Da to mogu samo huligani..."
NAJPOZNATIJA HASINA REC JE HULIGAN....

36310
01-12-2008, 08:53
E sto se ismijah dobro vas naslo!

Evo jedne istinite price iz nase carsije:
Naime ozenio se on,babo mu napravio svadbu ma bila vriska i dzumbus citavu noc e kad je doslo vrijeme za spavanje prisla mladancima mladozenjina majka pa ih pitala;

-Haa deco,hocetel' blagos nesto prvo da pojedete pa da idete da spavate il'...kako ce te?

A mladozenja ce ti ko iz topa:

-Ma svejedno mama...pa posle cemo jes'!

NeXeN
01-12-2008, 12:11
On inace kaze "Kristifor Kolombo",a kako ono bese kaze za solunski front?
NE ZNAM,znam da voli da kaze skupstiNJa opstiNJe :)

dido
01-12-2008, 15:23
Prolazim neki dan u DZ pored Hivzove ordinacije-sp.neuropsihijatrije-kad izlazi starija zena,sa samijom,crce od smijeha...pitaju oni ljudi sto cekaju sta joj je kad ce ti ona...'BOZE MILJI MAHNIT LJI JE!!!

tmusa
01-12-2008, 21:39
LAPSUZ MOZGUS...ala se Hasa ovim ponosi kao da zna ceo latinski napamet...
Kad neko lupi nesto ili namerno ga zeza osnovno mu je da kaze LAPSUZ MOZGUS...Kidanje

supergirl
01-12-2008, 22:06
NE ZNAM,znam da voli da kaze skupstiNJa opstiNJe :)
"Jesi brezobrazan!"

A kad je nervozan,sta god da kazes
-Nece biti!
a kad je raspolozan:
-Kad je bila oktobarska revolucija??
-U oktobru!
-Bravo!

"Ako znas 5,ako ne znas 1!":D
"Ako mislis da znas za 1,a ja ti dam 2,idi kod direktora pa se njemu zali,mene ostavi!":D

supergirl
01-12-2008, 22:09
A kaze Lpeoava maloprije: "To sto ste vi navikli da od vas 27,28 bude odlicno!" :)

NeXeN
01-12-2008, 23:04
eh,provale danas...
kaze jedan profesor:
"stari su, sinko, prije bili majstori, pravili po 6 decaka i po 6 devojcica na tim "sirotinjskim veseljima" "
hahahah, jeste da je malo vulgarno ali morao sam....

STRANAC
01-12-2008, 23:54
A kaze Lpeoava maloprije: "To sto ste vi navikli da od vas 27,28 bude odlicno!" :)
:smeh2::smeh2::smeh2:
imam osecaj da te ova zena inspirise... :cool:.

aaliyan
02-12-2008, 06:57
"Jesi brezobrazan!"

A kad je nervozan,sta god da kazes
-Nece biti!
a kad je raspolozan:
-Kad je bila oktobarska revolucija??
-U oktobru!
-Bravo!

"Ako znas 5,ako ne znas 1!":D
"Ako mislis da znas za 1,a ja ti dam 2,idi kod direktora pa se njemu zali,mene ostavi!":D

..aaaaaaaaaaa jeste.. i samo pominje direktora,ko ce da se zali:lmao:
..a jestel' primetili kako ima straha od direktora,jednom direktor u nase odeljenje dolazio fol' da prati nastavu kod Hasica,eee tada se Hasic bas bio spremio..nije bilo onog',''to je bilo maltene(hehe) pocetkom 15,16 i 17 veka''..

aaliyan
02-12-2008, 06:57
Prolazim neki dan u DZ pored Hivzove ordinacije-sp.neuropsihijatrije-kad izlazi starija zena,sa samijom,crce od smijeha...pitaju oni ljudi sto cekaju sta joj je kad ce ti ona...'BOZE MILJI MAHNIT LJI JE!!!

:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2::smeh2::smeh2::smeh2:: smeh2:

sara
02-12-2008, 11:37
Evo i ja da napisem jedan biser,mada nije Sjenicki vec Belopoljski ali nema veze.
Na casu biologije odgovara jedna moja drugarica,bilo je neko pitanje u vezi riba,
ona zastade pa ce ti u tome pitat profesora,profesore a je li RIBA SVINJSA?
On se okrenu prema njoj i kaze sedi dole evo ti jedan svinjsi kec.

Elvis-Eko
02-12-2008, 15:53
E ovo je bilo davno , pre otprilike 15tak godina. Nakon korzoa , odem sa drustvom na bilijar kod Senka, to nam je bila obavezna stanica.
Jednom sam tako jako udario kuglu da je ona odskocila i pogodila momka koji je sjedeo pored bilijarskog stola, pravo u glavu.
Ovaj odmah poce da kuka i da se dere
U tom trenutku izlazi Krco ( jedan iz nase druzine ) iz WCa i nema pojma sta se desilo.
Pita ovog momka , sta je bre sta se deres toliko?
Ada udari me Elvis kuglom , aaaaaajjjjjjjjjjjjjjj :28:
Kojom bre kuglom , pita ga Krco
Ada cetvorkommmmmmmm , :28:

:smeh2::smeh2:

Crni Gruja
02-12-2008, 16:16
hahahahahahahahahaha, puko si ga zesce znaci, cim je i broj zapamtio


hahahahahahaha ajooooj

STRANAC
02-12-2008, 17:08
E ovo je bilo davno , pre otprilike 15tak godina. Nakon korzoa , odem sa drustvom na bilijar kod Senka, to nam je bila obavezna stanica.
Jednom sam tako jako udario kuglu da je ona odskocila i pogodila momka koji je sjedeo pored bilijarskog stola, pravo u glavu.
Ovaj odmah poce da kuka i da se dere
U tom trenutku izlazi Krco ( jedan iz nase druzine ) iz WCa i nema pojma sta se desilo.
Pita ovog momka , sta je bre sta se deres toliko?
Ada udari me Elvis kuglom , aaaaaajjjjjjjjjjjjjjj :28:
Kojom bre kuglom , pita ga Krco
Ada cetvorkommmmmmmm , :28:

:smeh2::smeh2:
:smeh2::smeh2::smeh2:

Tahirovce
02-12-2008, 19:40
Uh budale, hahahhaaa
sto se ismijah :smeh2::smeh2: ...

supergirl
02-12-2008, 20:56
hahahhahhaahhahhahahahahhaaaaa

Bila sam jednom u taj klub.
I igrala.
Bile nas 4 drugarice,koje prije toga jedva da smo videle bilijarski sto...
I zamislite kad je jedna partija trajala 22min.....(postoji i snimak)...
:):)

supergirl
02-12-2008, 22:01
POGLEDAJTE OVO AMAN!!!!!


http://sjenica.eu/forum/showthread.php?t=818&highlight=sapko&page=3

Elvis-Eko
04-12-2008, 18:06
Opravdavanje izostalih casova je kod nas uvjek bilo zanimljivo, pogotovu kad je Hubanic S. u pitanju.
Pita njega Nedzib Bihorac, je li Hubanicu , dje si bio juce ?
Bio u Kragujevac , posjetio prijatelja u vojsku
Pa kad si to otiso u KG ?
Otiso u 9 ujutro
A kad si se vratio u Sjenicu ?
Vratio se u 2 popodne
Pa dobro bre , jesi ti to isao avionom ?
E jesam profesore, ona stara tipa. E nebi vise sjeo u njega , nema sanseeeeeeeee :smeh2::smeh2:


Je li Hubanicu , gdje si bio u petak
Ovaj daje razrednom staresini neki papir. Razredni uzima papir , misleci to je opravdanje od doktora. Kad je poceo da cita na njemu sve imena velikih Evropskih gradova i neke cifre pored njih
Je li bre Hubanicu , sta ti je ovo, Minhen 1200, Pariz , 1600, Moskva 2400 ...........
E profesore , a znas li ti kolko sam ja to platio :smeh2::smeh2:

Elvis-Eko
10-12-2008, 16:26
Otiso jedan "pametnjakovic " u Borbu i kupio 50 komada dnevnih novina Vecernje Novosti. Kad su ga pitali , sta ce ti te tolike novine, on ce ti njima : " E bate, ja cuo da ce sutra veliko poskupljenje novina " :smeh2:

Tahirovce
10-12-2008, 16:37
hahahahaha joj lika :smeh2::smeh2: ....

36310
10-12-2008, 19:38
Heheheee...dobar neki domacin.

Evo i ja da ispricam jednu provalu:
Otiso jedan moj komsija sa starijim sincicem u komsiluk na kahvu,dok su mu zena i mladji sin ostali kuci...posedeli oni malo,popio komsija kahvu i kad su se digli da krenu njegova komsinka izvadi odnekud dvije cokolade i da ih decaku...e kad su izasli napolje pita komsija klinju:

-a znas li ti sine sto ti je ona teta dala dvije cokolade?(misleci da ce se ovaj setiti burazera koji je ostao kuci)

A klinac ce k'o iz topa:

-Pa ne znam baba...mozda nije imala vise!!! :smeh2: :smeh2: :smeh2:

supergirl
17-02-2009, 23:22
Veliki odmor.
Kroz carsiju rijeka devojcica.
Preko puta autobuske, (malo desnije) stoje izvesni Ć... i L.... (znate ih,stalno su tu).

L: Rastu ova djeca!
Ć:Ne rastu,nego raste!

Elvis-Eko
18-02-2009, 03:42
Heheheh

Evo i ja da ispricam jedan biser. Ovako je jednom davno jedan djecak molio mamu da ga pusti sa drustvom na jezero
Mama, mogu li i ja sa drugovima na jezero , molim te
Ne mozes , znas da je opasno i nemoj me vise pitat
Pa mama svi idu daj da idem i ja
Ne moze rekla sam ti , dacu ti ja jezero
Pa mama sto ne moze , kako svi idu i mali pocne plakat
E idi , al ako se udavis nemoj mi se vracat kuci :smeh2:


E ljudi, nije stvarno sto je moja tema ali nebi smjeli dopustit da se ovako nesto ugasi. Ovo govorim iz tog razloga jer znam da u nasoj Sjenici ima toliko tih bisera da mozemo pisat u 5 ovakvih tema, samo mi nije jasno zasto se stidite
Ma najbolje da nam Dido dovede jednog bisera (zna on kojeg - a popil ja votku :smeh2:, ja toga kad se sjetim i dan danas se smijem ko lud ) pa da nam on napise koju

dido
19-02-2009, 11:30
auuuuuuuuu,ama danas idem da kupim provale,njegova ti je svaka,kad je najozbiljniji,da puknes!!:D

dido
19-02-2009, 11:36
Igramo fudbala posle casova u gornjoj osn.skoli i sa nama nastavnik Asir Rebronja,vodi Mino Musevic loptu-igra sad za Slogu a Asir kako je sa nase strane savetuje ga trceci za njim-SUT,SUT....SUT BRE-on je sutne a ona ode jedno 30 m od gola u Mila Colovica dvoriste kad ce ti Asir njemu-PETA KONJINO!!!:uhhhh:

STRANAC
19-02-2009, 15:51
Igramo fudbala posle casova u gornjoj osn.skoli i sa nama nastavnik Asir Rebronja,vodi Mino Musevic loptu-igra sad za Slogu a Asir kako je sa nase strane savetuje ga trceci za njim-SUT,SUT....SUT BRE-on je sutne a ona ode jedno 30 m od gola u Mila Colovica dvoriste kad ce ti Asir njemu-PETA KONJINO!!!:uhhhh:
:smeh2::smeh2:
Asir je bio lik...

Elvis-Eko
19-02-2009, 16:23
Asir, besel to onaj profesor istorije, panker, nas bivsi stanar, jel Dido ??
Ako je to on , nije mi jasno odkud on da igra fudbala :pucaodsmijeha:

dido
19-02-2009, 17:06
Asir, besel to onaj profesor istorije, panker, nas bivsi stanar, jel Dido ??
Ako je to on , nije mi jasno odkud on da igra fudbala :pucaodsmijeha:

Jeste bas on,e zamisli tog fudbalera kad bi se razmaho po igralistu a obuce zvezdine gete pa preko vunene carape...hehehe

Rarica
19-02-2009, 17:17
Igramo fudbala posle casova u gornjoj osn.skoli i sa nama nastavnik Asir Rebronja,vodi Mino Musevic loptu-igra sad za Slogu a Asir kako je sa nase strane savetuje ga trceci za njim-SUT,SUT....SUT BRE-on je sutne a ona ode jedno 30 m od gola u Mila Colovica dvoriste kad ce ti Asir njemu-PETA KONJINO!!!:uhhhh:

:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2: E dido svaka ti cast-:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2::smeh2:

Crni Gruja
19-02-2009, 17:27
Hahaha, tih se carapa i geta secam ko sad. I trenertka obavezno zavucena u carape. Hehehehe


Jeste li culi da je on jednom dosao u skolu, a zaboravio da skloni sve viklere, jedan mu visio u kosi :) iso coek tako skolom cio dan :)

Rarica
19-02-2009, 17:42
Nemojte ljudi dosta je za danas umrijecu od smijeha:pucaodsmijeha::pucaodsmijeha::pucaodsmijeh a::pucaodsmijeha:
Ja sam ga vidjala sa puskom i u trenerci,onako iz lova svrati malo u zbornicu-al viklere nisam:pucaodsmijeha::pucaodsmijeha:

dido
19-02-2009, 17:48
hahaha,davao je on nadimke svakom uceniku...pita jednom on n.n. ucenika,slabije je cuo-GLUHARO RECI NAM NESTO O OSMANLIJSKOM CARSTVU aovaj gleda druga pored sebe,malo je i glumeo i on i kaze Asiru-NE CUJEM,NE CUJEM,NE CUJEM....kad ce ti Asir ovome do ovoga sto ne cuje koji bese bas manjeg rasta-TRUPAC,PREVEDI GLUHARI STO SAM GA PITAO!!!

STRANAC
24-02-2009, 20:54
sjenica ko sjenica,svi se madjusobno znamo...
ne mogu ja pricat da sam ginekolog kad nisam,i ako "hajem" da pogledam..:smeh2::smeh2:

elem,ima jedna familija iz koje su sve devojke bile dobre,sto bi rekli kod nas "krsne"..
tako,jedan moj drugar i ja poznajemo skoro svu tu familiju,i sve su cure bile za "mashAllah",pogotovu kad se tice "torokalnog dela"-da ne kazem grudnog kosa...
cura tada ne bese jos u devojke,ali videla se predispozicija...
elem,srecemo je mi cesto i posle "vremena" konstatujem ja:
-Dobra covece,pogledaj joj.... :icon_cheesygrin:
A ovaj ce meni:
-Vidi drugar,ja koliko se secam u njihovoj familiji niko nije bio akademik...
:smeh2::smeh2:

Elvis-Eko
26-02-2009, 18:12
Ja cu probat da vam ispricam jednu provalu od ljetos mada je to tesko jer to treba cut direktno od njega da bi imalo puni efekt
Helenejse, nas biser , I..., konobariso u jednom lokalu. Tu je bio jedan od gostiju koji je narucivao sebi i jos jednom covjeku pice.
Na kraju , gost hoce da plati i zove I...
I... mu donosi racun i ovaj vidi da treba da plati vise nego sto je popio, naravno pocne da se ljuti i trazi objasnjenje kako tolika cifra
A I... ce ti njemu, postavlja pitanja i sam odgovara dok ga gost posmatra zacudjeno :

Popil ti pivo? Popi . A popil ti vinjak ? Popi A popil ti kafu posle? Popi
Jesi li narucio onom tamo vinjak, popil on vinjak ? Popi
A popil ja votku, haaaa ? Popi ja
hahahahahahaaaaaaaa :smeh2::smeh2: ja ovoga kad se sjetim i dan danas se smijem

dido
27-02-2009, 10:48
Sedi jedan u kladionici Mozzart,ceka 2 gola u prvo poluvrijeme na nekog treceligasa,nemam pojma...Zavrsilo se prvo poluvrijeme,na teletextu Mozzart 1-0,ne odgovara mu,prebaci on na drugi teletext,kad tamo 1-1 u zagradi....kad ce ti on pred punom kladionicom...hhhhaaaaaaa..HOTE DA NE ZBUNU...heheheheh,pocrkali smo,kako je on to glasno uzviknuo ali sto je najzalosnije,vratise ono 1-1,na,1-0!Ode koza na pazar!

Crni Gruja
27-02-2009, 12:29
HAhahaha... Stvarno covek kad bi piso dozivljaje po onim kladionicama, bestseller bi imo za godinu :)

homar
27-02-2009, 13:22
Sjedimo mi društvo na pauzi za doručak, neko nešto jede, neko priča, neko pije kafu... Kolega R...pita kolegu S... (koji je usput volio koju popiti snogu)... "S...., hoćeš li jednu jabukovaču?", a drug S... će njemu: "Vala ti jutros nisam nešto dobro, nebih... ali hajd nalij malo, samo jedan čep". U čudu se nađe R..., kakav čep, kako može pita jabukovača stati u čep....

STRANAC
27-02-2009, 13:47
hehhee...
bravo Homare,dobra ova...

ursuljanka
28-02-2009, 17:37
Da vam ispisem o jednom Raricinim biseru iz detinjstva.

Poslo' nas amidza Raricu da mu kupi cigarete Klasik.Rarica je isla do prodavnice(koja je udaljena nekih 5 min. od nase kuce)i sve ponavljala na glas:'Klasik,Klasik,klasik...'(da ne zaboravi kako se zovu),to je primetila prodavacica i pitala je:'Zapamtil?',a Rarica ce na to ponosito:'Jesam!Dajte mi jednu plastiku!!!:12::36_11_6:

Dzigal
28-02-2009, 17:51
Pustijo jedan covek kod nas u selo brkove pa da se pofali komsiji veli ja pustijo brkove masala, a ovaj ce ti njemu vala jes licu ti kao galjku rogovi.

Rarica
28-02-2009, 18:32
Neka ursuljanka,seticu je ja tvojih bisera:zvizdi:

STRANAC
28-02-2009, 19:56
Pustijo jedan covek kod nas u selo brkove pa da se pofali komsiji veli ja pustijo brkove masala, a ovaj ce ti njemu vala jes licu ti kao galjku rogovi.
:pucaodsmijeha::pucaodsmijeha::pucaodsmijeha:
bravo legendo...

Dzigal
28-02-2009, 21:34
Kaze jedan komso sinu ?Pogledaj sine ovu priju kako je krsna a sin ce ocu a stoooo babo kako je krsna. A otac ce njemu bice rasna deca.

homar
01-03-2009, 11:13
Kaze jedan komso sinu ?Pogledaj sine ovu priju kako je krsna a sin ce ocu a stoooo babo kako je krsna. A otac ce njemu bice rasna deca.
:pucaodsmijeha::pucaodsmijeha::pucaodsmijeha::puca odsmijeha:

36310
13-03-2009, 11:11
Kad je ono NATO bombardovo Srbiju,sretne Dragan Savkovic naseg Samira TITA u carsiju te ga priupita:

-Imal Samko kod tebe kuci mesta za jedno dvojicu-trojicu vojnika???

A Samko ce ti njemu:

-Vala Dragane ako ih ja budem slago ima i za vise!!!

:pucaodsmijeha: :pucaodsmijeha: :pucaodsmijeha:

Elvis-Eko
15-03-2009, 12:46
S.F pustio malo brkove i bradu, kolko da promijeni malo imidz. Nakon te njegove promjene pocele ga djevojke zezat i jedna mu trazila dlaku s brade za uspomenu a on zavuce ruku u gace , iscupa jednu dlaku i pruzi njoj , kaze : "dok ima u magacin sa izloga ne vadim " :smeh2::smeh2::smeh2:

36310
28-06-2009, 18:55
Ehhh sto sam danas cuo dobru provalu o jednom nasem sugradjaninu,naime dolazi on kuci sa posla i zatice majku i zenu kako se zucno svadjaju i raspravljaju pa ti on onako s'vrati sav bijesan drekne:

-Zeno bre cuti sta si zagalamila...a i ti majko nemo da jedes govna!!!!

:smeh2: :smeh2: :smeh2:

superbaka
28-06-2009, 20:43
Ehhh sto sam danas cuo dobru provalu o jednom nasem sugradjaninu,naime dolazi on kuci sa posla i zatice majku i zenu kako se zucno svadjaju i raspravljaju pa ti on onako s'vrati sav bijesan drekne:

-Zeno bre cuti sta si zagalamila...a i ti majko nemo da jedes govna!!!!

:smeh2: :smeh2: :smeh2:
haahahhah,tamam je pogodio.....hahahhaha:smeh::smeh::smeh:

Shurjak
28-06-2009, 23:04
poslala, komsinica dete da pozajmi cetku ribacu u komsiluk.Zena se zvala Zepa,sto je trebala da da cetku.Dodje dete pred vrata i pocne da zove tetka papucice,tetka papucice, trazi ti majka cetku ribacu.Danas je to ozenjen covek,ali i danas kad se sretnemo prvo se ismijemo tome,pa se onda ispitamo.

mersija
28-06-2009, 23:20
Kad je ono NATO bombardovo Srbiju,sretne Dragan Savkovic naseg Samira TITA u carsiju te ga priupita:

-Imal Samko kod tebe kuci mesta za jedno dvojicu-trojicu vojnika???

A Samko ce ti njemu:

-Vala Dragane ako ih ja budem slago ima i za vise!!!



:smeh2::smeh2::smeh2: eh, sto se ismijah dobro te naslo....

36310
29-06-2009, 08:02
Hahahaa,eto @Superbako kakva su vremena dosla najlakse mu da se istrese na majku...:)


@Merso ova fora koju si citirala datira jos iz doba kada je Nato bombardovao Srbiju...i ja sam se ismij'o kad sam je cuo,jos kad covek zna Samka-TITA efekat je jos jaci...

Nego kad smo kod tog bombardovanja ima iz tog perioda jos jedna dobra provala o nekom malom klinji koji je bio zajedno sa majkom u samoposluzi pa k'o sva deca kad je sa majkom dosao na kasu poceo da zanovijeta te kupimi ovo te kupi mi ono a majka mu nije dala pomenut...e sad zadesila se tu u samoposluzi jedna grupa "rezervista" i jedan od njih uzme te kupi cokoladu i dade je kljinji,a mali ceti njemu ko iz topa:

-E fala ti cika cetnice!!!

:smeh2: :smeh2: :)

ursuljanka
29-06-2009, 09:44
:icon_cheesygrin::31_1_11:

Skorpija
30-06-2009, 02:11
36310@*:)Nego kad smo kod tog bombardovanja ima iz tog perioda jos jedna dobra provala o nekom malom klinji koji je bio zajedno sa majkom u samoposluzi pa k'o sva deca kad je sa majkom dosao na kasu poceo da zanovijeta te kupimi ovo te kupi mi ono a majka mu nije dala pomenut...e sad zadesila se tu u samoposluzi jedna grupa "rezervista" i jedan od njih uzme te kupi cokoladu i dade je kljinji,a mali ceti njemu ko iz topa:

-E fala ti cika cetnice!!!

:smeh2: :smeh2: :)[/QUOTE]

Sjecam se. Bila sam prisutna tada u prodavnici kod ELKE prije bombardovanja.:)A vesela majka moja poznanica zemljo otvori se da potonem. Smijali smo se svi do suza i cika cetnik...

Elvis-Eko
30-06-2009, 04:16
Nego kad smo kod tog bombardovanja ima iz tog perioda jos jedna dobra provala o nekom malom klinji koji je bio zajedno sa majkom u samoposluzi pa k'o sva deca kad je sa majkom dosao na kasu poceo da zanovijeta te kupimi ovo te kupi mi ono a majka mu nije dala pomenut...e sad zadesila se tu u samoposluzi jedna grupa "rezervista" i jedan od njih uzme te kupi cokoladu i dade je kljinji,a mali ceti njemu ko iz topa:

-E fala ti cika cetnice!!!

:smeh2: :smeh2: :)



:smeh2::smeh2::smeh2: Hahahahahaha e dobarrr, ovo prvi put cujem , hahahahah


E da, Dido se druzi i vidja ove "provale"svaki dan, zaduzujem ga da mi odrzava temu :)

36310
30-06-2009, 08:17
Ma ima iz tog perioda jos jedno par bisera kao na primer onaj kad su naisli NATO avioni a neki se rezervisti zadesili na ulici i cim su culi da avioni nadlijecu a oni trrrk u bezanciju,i tako dok su oni trcali prema nekoj kuci u kojoj su bili smesteni naidju na nekavu mahalsku decurliju i kazu im:

-Bez' te deco evo aviona!!!

A deca ce ti njima:

-Ada nece oni nas,oni vas traze!!! :pucaodsmijeha:

A ima i ono kad su se Bukresani pokupili i stali na onaj njihov drveni i polu-propali most da ga cuvaju od NATO bombardovanja...videli ljudi sta se radi po Beogradu i kako narod izlazi i cuva mostove pa rekli:

-Bogomi haj' da i mi cuvamo ovaj nas jer ako se desi da u Beogradu sruse most Mikica(Milosevis od milja) ce im ga odmah napravit a ako NATO srusi ovaj nas Bog zna dal' ce ikom past napamet da nam ga renovira...a sta bi mi posle??! :)

36310
30-06-2009, 08:36
A ima jos jedna strasna provala ali je malko neumesna pa se nadam da mi nase uvazene dame sa foruma nece zameriti zbog toga...

Naime jedan moj poznanik zakaze "sudar" sa jednom "damom sumnjivog morala" medjutim ona mu kaze da uopste i ne dolazi ukoliko nije nabavio prezervative jer veli pojavila se naka Sida pa nece da rizikuje(bilo je to krajem '80-tih) i tako njemu ne bi drugo tcare no u apoteku po kondome.
Stane on u red a citavog ga znoj oblio,ma nit' zna kako da trazi nit' kako ce apotekarka reagovat...sram ga pa najradije bi u zemlju prop'o,i tako dodje on na red i zatrazi pakovanje kondoma a apotekarka ga upita:

-Od kol'ko ces,ima od 5,10,15,20(misleci na broj kondoma u jednom pakovanju)

A ovaj moj jaran,hem je vec bio izgubljen hem ga jos i ovo pitanje zbuni on ni pet ni devet no ce ti apotekarki:

-E stvarno neznam nisam ga nikad merio!!! :smeh2: :smeh2: :smeh2:

Elvis-Eko
30-06-2009, 08:41
:smeh2::smeh2::smeh:

STRANAC
30-06-2009, 09:00
A ima jos jedna strasna provala ali je malko neumesna pa se nadam da mi nase uvazene dame sa foruma nece zameriti zbog toga...

Naime jedan moj poznanik zakaze "sudar" sa jednom "damom sumnjivog morala" medjutim ona mu kaze da uopste i ne dolazi ukoliko nije nabavio prezervative jer veli pojavila se naka Sida pa nece da rizikuje(bilo je to krajem '80-tih) i tako njemu ne bi drugo tcare no u apoteku po kondome.
Stane on u red a citavog ga znoj oblio,ma nit' zna kako da trazi nit' kako ce apotekarka reagovat...sram ga pa najradije bi u zemlju prop'o,i tako dodje on na red i zatrazi pakovanje kondoma a apotekarka ga upita:

-Od kol'ko ces,ima od 5,10,15,20(misleci na broj kondoma u jednom pakovanju)

A ovaj moj jaran,hem je vec bio izgubljen hem ga jos i ovo pitanje zbuni on ni pet ni devet no ce ti apotekarki:

-E stvarno neznam nisam ga nikad merio!!! :smeh2: :smeh2: :smeh2:
:smeh2::smeh2:

superbaka
30-06-2009, 13:37
Ma ima iz tog perioda jos jedno par bisera kao na primer onaj kad su naisli NATO avioni a neki se rezervisti zadesili na ulici i cim su culi da avioni nadlijecu a oni trrrk u bezanciju,i tako dok su oni trcali prema nekoj kuci u kojoj su bili smesteni naidju na nekavu mahalsku decurliju i kazu im:

-Bez' te deco evo aviona!!!

A deca ce ti njima:

-Ada nece oni nas,oni vas traze!!! :pucaodsmijeha:

A ima i ono kad su se Bukresani pokupili i stali na onaj njihov drveni i polu-propali most da ga cuvaju od NATO bombardovanja...videli ljudi sta se radi po Beogradu i kako narod izlazi i cuva mostove pa rekli:

-Bogomi haj' da i mi cuvamo ovaj nas jer ako se desi da u Beogradu sruse most Mikica(Milosevis od milja) ce im ga odmah napravit a ako NATO srusi ovaj nas Bog zna dal' ce ikom past napamet da nam ga renovira...a sta bi mi posle??! :)
Eno ne diraja Bukresh tarafundu,znash li da sam porasla tamo.....:(:obeseni:

36310
30-06-2009, 14:37
Eno ne diraja Bukresh tarafundu,znash li da sam porasla tamo.....:(:obeseni:

Hehehee...ma Bukresh je zakon!

Haj da vam ispricam jos jedan nas biser.
Kazem nas jer je glavni junak iz Sjenice a radnja se odvija ispred studentskog doma na Bjelavama
Stoji taj nas frajer ispred doma i odmerava cure kad nailazi jedna zgodna crnka a on ce ti njoj:

-Gde si ribo??!

-Ma daj mali ohladi... Veli mu ona.

-Ma slusaj(kaze on njoj)jes' da sam mali ali znas li ti da se otrov pakuje u malim bocicama???

-Ahaa znam,al' i govno za analizu tako pakuju...!!! :smeh2: :smeh2: :zvizdi:

halilce
30-06-2009, 14:40
Hehehee...ma Bukresh je zakon!

Haj da vam ispricam jos jedan nas biser.
Kazem nas jer je glavni junak iz Sjenice a radnja se odvija ispred studentskog doma na Bjelavama
Stoji taj nas frajer ispred doma i odmerava cure kad nailazi jedna zgodna crnka a on ce ti njoj:

-Gde si ribo??!

-Ma daj mali ohladi... Veli mu ona.

-Ma slusaj(kaze on njoj)jes' da sam mali ali znas li ti da se otrov pakuje u malim bocicama???

-Ahaa znam,al' i govno za analizu tako pakuju...!!! :smeh2: :smeh2: :zvizdi:

:pucaodsmijeha::lmao::lmao:

36310
30-06-2009, 14:54
Halilce danas sam ti skroz skinuo s'vilica!!! :36_3_16:

halilce
30-06-2009, 14:56
skini još malo,da me zaboli stomak od smijeha!;)

36310
30-06-2009, 15:15
skini još malo,da me zaboli stomak od smijeha!;)

E haj jos jedan da vam ispricam al posle stvarno moram da radim...shef ce me obesit!!!

Ova se radnja odigrava u jednoj nasoj Sjenickoj prodavnici,okupila se jedna grupa tezgarosa,narucili po pivo i sede tako,cijede ta piva i dokonishu...kad u jedan vakat u prodavnicu udje jedna mahalska frca da nesto kupi.
E sad ovi momci,posto su znali kakva je ona,pocese da je za po nesto zadirkuju,te za ovo te za ono, i u jedan vakat joj rekose da sedne tu sa njima i da popije jedno pice..e sad ona poce k'o da se necka(demek joj nezgodno) pa im veli:

-E vala necu pice no eto narucite mi kod Shaba(kod prodavca) jedno Kinder jaje!

A jedan ce ti,od ovih momaka:

-Shaboo e haj' otKinder joj jedno jaje!!!!

halilce
30-06-2009, 15:20
E haj jos jedan da vam ispricam al posle stvarno moram da radim...shef ce me obesit!!!

Ova se radnja odigrava u jednoj nasoj Sjenickoj prodavnici,okupila se jedna grupa tezgarosa,narucili po pivo i sede tako,cijede ta piva i dokonishu...kad u jedan vakat u prodavnicu udje jedna mahalska frca da nesto kupi.
E sad ovi momci,posto su znali kakva je ona,pocese da je za po nesto zadirkuju,te za ovo te za ono, i u jedan vakat joj rekose da sedne tu sa njima i da popije jedno pice..e sad ona poce k'o da se necka(demek joj nezgodno) pa im veli:

-E vala necu pice no eto narucite mi kod Shaba(kod prodavca) jedno Kinder jaje!

A jedan ce ti,od ovih momaka:

-Shaboo e haj' otKinder joj jedno jaje!!!!


:smeh2::smeh2::smeh2:

Idi,kazaću te kod šefa...:smeh2::smeh2:

Tahirovce
30-06-2009, 16:21
:icon_cheesygrin: :pljesak:
36310 svaka cast ...

Rarica
30-06-2009, 18:42
Halilce danas sam ti skroz skinuo s'vilica!!! :36_3_16:

Dobro dosao u klub :zvizdi:LEGENDA SI!!!!!:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2::smeh2:

Skorpija
30-06-2009, 19:12
36310@ uvijek mi razveselis dan ili vece.:)Hvala produzio si mi 10 min zivota:smeh2:

Skorpija
30-06-2009, 19:15
Hvala 36310@ Forumu si produzio vijek trajanja *BESKONACAN*:bravo::smeh2::smeh2:

superbaka
30-06-2009, 21:41
Halilce danas sam ti skroz skinuo s'vilica!!! :36_3_16:
Nisi,taman si pogodio,stani dok se ja setim pojedinih likova iz charshike i njihovih bisera....:p

mersija
30-06-2009, 22:12
@36310,aferim...LEGENDO!!!:pljesak:
Hocemo jos,hocemo joosss....:tralala::p

36310
30-06-2009, 23:36
:oops: :biggrin:...:zvizdi:

Drago mi je da vam se svidelo...bice nastavak naravno!!!

Evo nesto nabrzaka.

Autobuska linija Sjenica-Skoplje,pun-puncat autobus ma nema covek dje posteno ni nogu da spusti...U autobusu Rizo Zuti,gega se cas lijevo cas desno i mrmlja nesto sebi u bradu...verovatno psuje sofera zbog brze i nemarne voznje.
Kad je bio na jedno pola autobusa spazi on jednu mladu nevestu kako bezuspesno pokusava da podoji bebu.Videla raja u autobusu da je Rizo zablesio mladoj u grudi te mu rekli:

-De Rizo nastrehni se malo tom detetu dako pocne da jede!

A Rizo ce ti:

-Lucki luckiii,nemo da ti midzo Rizo dodje da ti sve to polucki.... :biggrin:

Crni Gruja
01-07-2009, 18:25
Oooo, sta sam ja sve propustioooo.. Hahaha, zamalo sam ja sad kod sefa nastrado zbog tebe brojke. Mislio covek da sam pomahnito kolko se smijem ovuda. Daj jos koji, hahahahahahhaha

36310
01-07-2009, 22:47
Zenio jedan nas sugradjanin sina i na svadbu pozvao sve po protokolu,rodbinu bliznju i daljnju,komsiluk,prijatelje...i naravno hodzu.
Kad je svadba bila vec pri samom kraju sapne hodza ovom nasem domacinu na uvce kako je vakat da deca polako idu u djerdek,a na to ce mu ovaj nas domacin:

-Bogoti hodza haj ne izvodi pa on je nju vec *ebo!!! :wink: 8)

Elvis-Eko
02-07-2009, 02:50
Hahahahahahaha :smeh2: jojjjj, e ti si lud svega mi , hahahahaha :smeh:

36310
02-07-2009, 07:15
Hahahahahahaha :smeh2: jojjjj, e ti si lud svega mi , hahahahaha :smeh:

Hahahaaa,ada rekoh da se malo nasmijemo... :)

halilce
02-07-2009, 07:22
Hajde,na sabahu skini još jednom sa vilica..:lmao:
Alaha mi,vodim te kod Miška na ćevape,čim dođeš..:)

36310
02-07-2009, 07:24
Ahhh ne pominji mi cevape... :)

Nastavice se...

Elvis-Eko
02-07-2009, 07:48
Hajde,na sabahu skini još jednom sa vilica..:lmao:
Alaha mi,vodim te kod Miška na ćevape,čim dođeš..:)





Ada najbolje ti je da ides po carsiji i provaljujes ponesto, on ce ti onda svako jutro skidat s vilica :smeh2:

Elvis-Eko
02-07-2009, 07:50
Hahahaaa,ada rekoh da se malo nasmijemo... :)


Neka si zimi, ada ovo je najbolja tema na forumu, neznam sto je zapostavljamo kad bisera ima po Sjenici kolko hoces :)

36310
02-07-2009, 10:38
Preselila jednom nasem sugradjaninu stara bika i kao sto to kod nas tradicija nalaze biku su lijepo opremili,okrenuli je ka Kibli a odmah nakon toga komsiluk i rodbina poceli da se okupljaju...
Kad se soba napunila posalje on jednu coricu da ode i da skuha kahvu ljudima.
Skuhalo dijete kahvu stavilo na posluzovnik i uslo da posluzi kahve al' nekako se pri samom ulasku dijete spotakne (k'o dijete) pa ha lijevo ha desno te ti sa onom kahvom zamalo ne pade na biku(srecom uspela je nekako da se snadje),e kad je to video ovaj nas domacin on ti se naljuti pa drekne:

-Ada polako breee popari mi biku!!! :smeh2: :8836:

36310
02-07-2009, 11:56
Zenio jedan nas sugradjanin sina i na svadbu pozvao sve po protokolu,rodbinu bliznju i daljnju,komsiluk,prijatelje...i naravno hodzu.
Kad je svadba bila vec pred(PRI) samom kraju sapne hodza ovom nasem domacinu na uvce kako je vakat da deca polako idu u djerdek,a na to ce mu ovaj nas domacin:

-Bogoti hodza haj ne izvodi pa on je nju vec *ebo!!! :wink: 8)

Promakla mi se jedna gramaticka greska u brzini pa ako bi neko od admina moga da izvrsi korekciju...
Ovo sto sam naglasio crnim slovima zamijeniti onim u zagradi.... :) hvala!

halilce
02-07-2009, 13:43
Preselila jednom nasem sugradjaninu stara bika i kao sto to kod nas tradicija nalaze biku su lijepo opremili,okrenuli je ka Kibli a odmah nakon toga komsiluk i rodbina poceli da se okupljaju...
Kad se soba napunila posalje on jednu coricu da ode i da skuha kahvu ljudima.
Skuhalo dijete kahvu stavilo na posluzovnik i uslo da posluzi kahve al' nekako se pri samom ulasku dijete spotakne (k'o dijete) pa ha lijevo ha desno te ti sa onom kahvom zamalo ne pade na biku(srecom uspela je nekako da se snadje),e kad je to video ovaj nas domacin on ti se naljuti pa drekne:

-Ada polako breee popari mi biku!!! :smeh2: :8836:

Bika se snašla??:icon_cheesygrin:

:smeh2:Kralj si,alaha mi..:smeh2:

Obaveštavam članove,da je tema Vicevi zatvorena zauvijek..:biggrin:

superbaka
02-07-2009, 13:52
Preselila jednom nasem sugradjaninu stara bika i kao sto to kod nas tradicija nalaze biku su lijepo opremili,okrenuli je ka Kibli a odmah nakon toga komsiluk i rodbina poceli da se okupljaju...
Kad se soba napunila posalje on jednu coricu da ode i da skuha kahvu ljudima.
Skuhalo dijete kahvu stavilo na posluzovnik i uslo da posluzi kahve al' nekako se pri samom ulasku dijete spotakne (k'o dijete) pa ha lijevo ha desno te ti sa onom kahvom zamalo ne pade na biku(srecom uspela je nekako da se snadje),e kad je to video ovaj nas domacin on ti se naljuti pa drekne:

-Ada polako breee popari mi biku!!! :smeh2: :8836:
ahahahahahahh,ako si ti normallan,ja znam ko je to???ahahahhaha:p

ursuljanka
02-07-2009, 13:59
Kazem nas jer je glavni junak iz Sjenice a radnja se odvija ispred studentskog doma na Bjelavama
Stoji taj nas frajer ispred doma i odmerava cure kad nailazi jedna zgodna crnka a on ce ti njoj:

-Gde si ribo??!

-Ma daj mali ohladi... Veli mu ona.

-Ma slusaj(kaze on njoj)jes' da sam mali ali znas li ti da se otrov pakuje u malim bocicama???

-Ahaa znam,al' i govno za analizu tako pakuju...!!! :smeh2: :smeh2: :zvizdi:

:smeh2::smeh2::smeh2:

36310
02-07-2009, 17:54
Im'o sam jednu komsinicu koja je imala ters coveka i nikako joj nije dozvoljav'o da pusi.
E ona veselica cim bi mu videla ledja a ona dijete za ruke i ubi dingije po mahali trazeci kod komsiluka ko ce joj dat koji dinar nebil' kupila jedno paklo cigara...
I tako ona jedan dan posto je sakupila nesto crkavice,pozove ove njene druge,pristavi dzezvu na sporet a ovog njenog klinju posalje u prodavnicu da joj kupi paklo cigara...ode ti mali sve nogama u *uzicu do prodavnice kad ete ti ga vraca se sa cokoladom u rukama i cim-citav umazan.E kad ga je videla tako ubrljanog cokoladom ova moja komsinica je samo stigla da rekne:

-E kuku Damire sine a dje su mi cigare??!

A mali ce ti njoj:

-Nema cigara mama,ti znas da ti je bapko reko da ne smijes da pusis!!! :smeh2: :tralala:

ursuljanka
02-07-2009, 18:09
:smeh2:

Napisi neki svoj biser,lako se drugima smijat':cool:.:biggrin:!

Crni Gruja
02-07-2009, 20:41
HAhahahah joj malog hahhahahahhahahahahhahahahahahha

Eh brojke, sta nam uradi sa ovim postovima. Al neka, daj jos koji :)

Elvis-Eko
02-07-2009, 23:14
:smeh2:

Napisi neki svoj biser,lako se drugima smijat':cool:.:biggrin:!


E to ti je dobra ideja, mogli bi i mi da napisemo neki svoj biser, nije valjda da nikad niko od nas nije nesto provalio :p

36310
02-07-2009, 23:18
Pa hajde kad ste bas navalili evo jos jedan pa posle razlaz :cool:

Posle jednog duzeg perioda "prahne jednom nasem starom dedu". :) Poceo on lagano radnju kad u jedan vakat u po frke priupita ga zena:

-Ha (tamo njemu po imenu) a vrnul ti one pare onom co'eku???

On se za trenutak prenu pa ce ti zeni:

-Koje bre pare zeno?(al' dedo ne staje...da nebi izgubio ritam)

-Ada kako koje pare-veli ona-pa znas one pare od proslog cetvrtka.

E kad behu pare u pitanju vide dedo da je stvar ozbiljna i ne bi mu drugo chare no stade.
"Odlozi dedo oruzije" i sede na kraj kreveta pokusavajuci da se seti o kojim je parama rijec,pa ce ti u jedan vakat opet on zeni:

-Aman vela-haule da nemogu da se setim??!

-Kako bre nemos,ada znas onaj co'ek sto je dolazio proslog cetvrtka i donio ti kantu sira,secas li se sad???

-Aaaa e sad se setih,ma dobro bre vratio sam ja te pare,
...nego zeno(priseti se dedo) e haj ti sad slobodno kod njega pa nek te on *ebe!!! ;) :zvizdi:

Elvis-Eko
02-07-2009, 23:22
Hahahahahahaha :smeh2: joj legendoo

36310
02-07-2009, 23:31
:mrgreen:

Crni Gruja
03-07-2009, 12:58
Hahaha, taman joj je pogodio :)

36310
04-07-2009, 08:00
Preseli jednom nasem dedu zena i on,posle nekog vremenskog perioda,okupi svoje sinove te im kaze kako on nemoze vise tako sam i da mu je tesko i da mu brate treba neko ko ce ga pogledat u ove stare dane,neko s'kim ce promuhabetisat ponekad,neko ko ce mu kahvu turit,kucu pospremit,sofru postavit...i tako im on kaze da je resio da se ponovo ozeni.



E kad su to culi njegovi sinovi a oni ti svi trojica skoce da rezile baba kako to nemoze tako,te sta ce narod rec',te kako mu je to sramota,...ma ene ti njega pod stare dane naso da se zeni,te kako uostalom to njemu i ne treba jer on,fala Bogu,ima tolike sinove i snahe pa tako ima ko i da ga vidi i da pogleda...
I nejse nekako oni ubede starog da se ne zeni ali mu zauzvrat obecaju da ce svake hefte jedna od snaha bit zaduzena da ga dvori i da mu idaru cini.



Sve je to u pocetku,dok je bilo taze,lijepo funkcionisalo ali kako je vakat odmic'o i vrijeme cinilo svoje dedo je sve vise i cesce ponovo ostaj'o sam i prepusten sebi...

I tako on jednog dana ponovo pozove svoje sinove i snahe na razgovor te im ove rede kaze kako su mu se,ima jedan vakat, "ukrale nekake pare" pa posto kod njega samo snahe navracaju i dolaze,da oni vide sa svojim zenama koja mu je te pare uzela i da mu se to pothitno vrati jer veli to para sam cuv'o za cefina...kad za to vakat dodje.

E sinovi kad su to culi a oni odmah tu pred babom zenama za vrat da odmah kazu koja je pare uzela i da se pare babu vrate,a snahe istom pocese da se kunu kako one nisu kako je to babo nesto presefio...te ovo te ono...te jedna veli kako kod baba nije bila ima vise od tri hefte,ova druga veli da ima i vise no mesec dana,ova treca vec da ne pricam,veli da od kako je majka preselila ona kod baba u kucu nije prag preskocila.

E kad su se snahe tako izjasnile a dedo ce ti sinovima:



-Eeee deco moja,a viditeli sad kako me vase zene gledaju i kako je meni samom...

Nisu se meni nikak'e pare ukrale nego ja nemogu vise ovako sam ja HOCU DA SE ZENIM!!!



...i ozeni se dedo. :)

Elvis-Eko
04-07-2009, 12:18
hahahahahahah jel ovo onaj isti dedo od prosli put :D

Shurjak
05-07-2009, 12:28
:-D :-D :-D

36310
28-07-2009, 08:41
A znate ono kada je jedan nas gastarbajter(iz one prve generacije "privremeno zaposlenih u inostranstvu) dosao u Sjenicu na godisnji odmor nakon prve godine provedene vani i seo sa drustvom da popije kahvu.
E posto mu je drustvo znalo da,dok nije otis'o u Nemacku,nije nikad im'o prebijene pare u dzepu poceli pomalo da ga zadirkuju zbog toga a on ce ti njima:

-E vala ljudi kako sam dos'o iz Nemacke nikog bre ne *ebem,eto majku po malo a ovo ostalo ada nikog! :)

ursuljanka
28-07-2009, 10:22
Ne bih da mi se neko naljuti,ali predlazem da se za ovu vrstu humora otvori posebna tema pa onaj ko ne zeli da cita nesto slicno na taj nacin to i izbegne!

36310
28-07-2009, 12:00
:oops: U pravu si Ursuljanka,ovo je ipak bilo previshe vulgarno za ovu temu...

Halali :-(

Elvis-Eko
28-07-2009, 16:13
E nema nista od halali dok nam ne ispricas neki drugi biser, ali da nije ovako vulgaran :p

sabahudin
28-07-2009, 22:34
Bilo je to poodavno kada nije imalo puno auta ni po gradu a kamoli na selu kupio jedan seljanin auto.Jedne noci razboli mu se jedan komshija pa ce njega zvat da ga prebaci ubolnicu,ne bi mu milo al shta ce komshija je komshija.Krene on lijepo vrijeme mesechina ,losh put,jedva ga on nazire,napreze se da bi neshto video,sa mukom dodje blizu Sjenice i ugleda jedno auto kako mu ide u susret,udari sam sebe rukom po chelu pa ce ti sam sebi:OOOOOOOOOO RRAAAAMMIIIIZZZEEEE budalo pa i ti imash svetlo!

Sani
29-07-2009, 11:04
hahahahh bravo Sabahudine....:)

Rarica
29-07-2009, 17:20
E nema nista od halali dok nam ne ispricas neki drugi biser, ali da nije ovako vulgaran :p


I ja mislim :pljesak::zvizdanje:

36310
29-07-2009, 17:57
Dobro dobro evo jos jedan.

U pitanju je isti ovaj frajer koji je onim ulicarsko-kafanskim zargonom rekao drustvu do koje mere mu je stalo do svoje majke(steta sto @Ursuljanka nema malo vise smisla za tu vrstu humora jer takvih i slicnih bisera je puna nasha Sjenica :) )

Dakle isti taj frajer,samo sledece godine,dodje sa mercedesom u rodni kraj i tako vozeci se on jednog dana prema kuci naleti na nekak'e krave sto su se bile zapasle pored puta,i sad malo zbog brze voznje a malo i zbog piva koje tek sto je bio iskapio helem udari ti on ovu kravu.
Kad je video sta je uradio izleti ti on iz kola pa ce ti onoj veseloj kravi :

-E sta li si izasla na put pa nije ti ovo Indija!

ursuljanka
30-07-2009, 17:02
onim ulicarsko-kafanskim zargonom rekao


:8836::biggrin:

Halalila sam:)!

Rarica
30-07-2009, 17:10
Evo da ispisem i ja nesto sto se nedavno desilo.
Ovih dana dosla jedna cura kod ursuljanke,prevrtala nasto po njenim knjigama i naisla na Idiota od Dostojevskog.
Kaze"a o cemu ti je ova knjiga Dostojevski?"
a ova ce ti njoj(vidno iznervirana) "Ne znam,vidis da je neki Idiot napisao!"

36310
30-07-2009, 17:47
Halalila sam:)!


:31_1_33: :36_3_11:

36310
31-07-2009, 18:28
Plako jedan moj rodjak,kad je bio mali,a pitala ga majka sto place...

-Gladan sam ti majko eto sto placem-veli joj on.

-Pa eno ti sine otvori shporet i uzmi malo hleba ako si gladan.

-Ada nisam ja gladan hleba majko n'o gurabija. :smeh2: :smeh2: :smeh2:

halilce
01-08-2009, 02:13
hahahaha,kralj si,alaha mi..

mersija
01-08-2009, 10:02
@36310,stvarno si legenda...:p :bravo:

sabahudin
01-08-2009, 10:46
Znateli da najvishe bisera imaju Bihorci(e josh kad to prichaju Nedzib ili Camil)-smijehu nema kraja-
Imao jedan od Bihoraca dobrog konja ali konj neki belaj ne mogu ga savladat pa reshi on da ga proda.Povede on oca da mu pomogne na pijaci.
Ljudi prolaze ,gledaju,pitaju za cenu-dobar ali skup-
Sin hvali konja kuje ga u zvezde,maltene sam radi a miran ko jagnje.
Naidje jedan ;vruc"musterija pa ce:
Stari hajd podigni mu nogu da mu vidim kopitu.
A on ce:
Ne nego mu je podigni ti da ti ga poklonim.

sabahudin
15-08-2009, 16:10
Kupio jedan nash gradjanin traktor drva ,platio da mu se istruzu i iscepao ih sam,ostavio da mu se osushe koji dan u dvorishtu.
Jedne noci probudi ga neko lupanje u dvorishtu,ustane on proviri kroz prozor i vidi da mu neko krade drva,pa ce ti on onako poluglasno:
Kradi,kradi e da smijem izac ;.bo bi ti majku.

Rarica
16-08-2009, 15:07
Znateli da najvishe bisera imaju Bihorci(e josh kad to prichaju Nedzib ili Camil)-smijehu nema kraja-
Imao jedan od Bihoraca dobrog konja ali konj neki belaj ne mogu ga savladat pa reshi on da ga proda.Povede on oca da mu pomogne na pijaci.
Ljudi prolaze ,gledaju,pitaju za cenu-dobar ali skup-
Sin hvali konja kuje ga u zvezde,maltene sam radi a miran ko jagnje.
Naidje jedan ;vruc"musterija pa ce:
Stari hajd podigni mu nogu da mu vidim kopitu.
A on ce:
Ne nego mu je podigni ti da ti ga poklonim.:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2::smeh2:

HappyFuneral
20-08-2009, 10:10
Ahahahaha ala je vama tamo zanimljivo....

dido
01-09-2009, 14:00
Nije biser iz Sjenice ali da vam ispricam-Skoro ja u Ulcinj i potrefi se jedne noci pojak zemljotres-,sutra ujutru covek do moje terase,70-ak god star sedi i place,onako da se covek zacudi ni da li place ni da li se smeje.-Upitam ga ja'Sta je stari bilo,sto places bre'-kad ce ti on meni-'E moj sinko,cuo si zemljotres,nista,HOCE SMAK SVIJETA U ULCINJ!!!:smeh2:

Skorpija
01-09-2009, 14:07
A ti brže bolje put pod noge pa u "BRLIN" i zapjeva:

Kao što je mjesto moje
na svijetu ljepšeg neeeeeeeeeeemaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

POZZZ:)

dido
01-09-2009, 14:11
A ti brže bolje put pod noge pa u "BRLIN" i zapjeva:

Kao što je mjesto moje
na svijetu ljepšeg neeeeeeeeeeemaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

POZZZ:)
Ada odkud znas:)

ursuljanka
01-09-2009, 14:49
Evo nesto sto sam nedavno cula.
Trebali otac is sin da podijele kucu,tj.da se dogovore ko ce u prizemlje a ko na sprat.I jedan i drugi hoce na sprat.Prepucavali se jedno vrijeme dok sinu nije dojadilo pa rece:
'Dobro babo,ali ja svoj sprat sutra rusim'.Pitali ga ljudi sto im je to prico':' I sta bi?'
Kaze:'nista,nesmede'.:).

Tahirovce
01-09-2009, 20:17
HOCE SMAK SVIJETA U ULCINJ!!!:smeh2:

:icon_cheesygrin::icon_cheesygrin::icon_cheesygrin : ovome je davno smak svijeta , samo sto on nezna ...

Zijadina
01-09-2009, 20:23
Tek beshe progovorila Sabrina(Zilhina cerkica), tek 2-3 godine i posmatra me kako se sminkam...Ja upotrebljeni bebi-stapic sklonim (crn od kreona) a ona ce ti ..." I teta, kako imash prljave ushi"!! :D :D :D

Elvis-Eko
01-09-2009, 20:27
Tek beshe progovorila Sabrina(Zilhina cerkica), tek 2-3 godine i posmatra me kako se sminkam...Ja upotrebljeni bebi-stapic sklonim (crn od kreona) a ona ce ti ..." I teta, kako imash prljave ushi"!! :D :D :D


:smeh2::smeh2:

supergirl
01-09-2009, 23:54
to se i meni desilo.. :D:D:D

Skorpija
02-09-2009, 14:35
UJEDNO I DOBAR I PRAKTIČAN SAVJET. HVALA BECO!!!!!:p

sabahudin
04-09-2009, 19:37
Jedna nasha sugradjanka starija zena sishla do grada kod doktora .Obavila pregled pa bi kuci ali ima 1sat da cheka autobus pa prosheta malo gradom gledajuci izloge.Vide jednu prodavnicu koja
nije bila tu proshle ili pretposhle godine kada je bila u grad.Udje ona gleda,ljudi sami uzimaju,
To je nova usluga-sinu njoj ono shto je njen sin prichao.Uzme korpu ona i sheta i gleda ali joj se sve chini skupo,ne stavlja nishta u korpu,sramota je da nishta ne kupi i stavi pakovanje pirincha u korpu.Krene prema kasi da plati kad ugleda u jednom rafu kahfu,seti se da je vec skoro da nestane i gleda cenu bash jeftino misli ona al mora da je zbog toga shto je malo pozutela valjda prezrela-razmishlja ona-stavi ona1kg.u korpu,....pa josh kilo,vrati pirinach pa uze josh kilo.Platila je izashla,malo joj bilo chudno shto je kasirka(ona kurva kako je kasnije govorila o njoj)gleda sa smeskom.Doshla kuci i sa vrata viche snahi
Goril ti shporet snaho da nam poprzish ovu kahfu da umeljem da popijemo po jednu taze.
-Gori majko sad nalozih znam da cesh ti da dodjesh,daj chaskom cu ja.
Uze kesu izvadi" kahfu".
-Kuku majko a shta ce ti ovoliko kikirikija!!!!

Zijadina
07-09-2009, 22:19
Dao "biser" ovna na chuvanje kod komshije, tako mozda godinu dana.
Vratili mu oni ovna a on sav prljav.
Ovaj ga sveze vlachekom za prikolicu, crijevo, shampon chetku ribacu i na poso.
Dolazi komshinka: sta je tom ovnu pena na usta?
Biser: eee, ah, sigurno ga muchili, vidi kako ga strah, sav drhti od straha!
Komsinka pomisli, hm, ovan sve komichno zableji u redovnim vremenskim intervalima.
Komshinka: de zakolji ga dok nije lipso!!
Biser: ada nek crkne , necu...
Kad komshinka pogleda malo oko prikolice, kad vidi da prikolicu dokachinje zica od ukljuchene chobanice :smeh2: :smeh2:..:smeh2:..podsecam....ukljuchena chobanica+prikolica+vlachek+kvasan ovan= pena na usta - A NA BISERA STRUJU NE PROVODI IAKO ON TRLJA OVNA RIBACOM CHETKOM........... pitanje za "chik pogodi" - Kako je to moguce??:biggrin:

supergirl
07-09-2009, 22:50
drvena drska od cetke??