PDA

View Full Version : Objašnjenje i molba...


iSelektor
15-09-2006, 11:10
Znam da možda ne treba da vas gnjavim ovim glupostima, ali eto treba da saslušate i moju stranu, pošto postoji i ona što me optužuje.

Naime, optužen sam da pokusavam vec od juna meseca da srusim jedan sajt , koji po mome nije vredan pažnje. Navodno ja im hakujem sajt, jer su mi velika konkurencija (da nije tuzno bilo bi zalosno) hahaha.

Ja imam principe kojih se drzim jos od pokretanja mog prvog sajta www.FolkoTeka.com gde mi je iskustvo pokazalo "uzdaj se u se i u svoje kljuse" da nikada ne posecujem nijedan tudji sajt, t.j. nijedan sajt koji nije pod mojom zastavom.

Takvih sajtova trenutno imam oko 60 medju kojima je naravno i Sjenica.com. Toliko posla imam oko azuriranja svojih sajtova da mi ne pada napamet ,i nemam vremena da posecujem druge stranice. No to je ovde irelevantno. Radi se o tome da ne samo da su me optužili da ih hakujem, vec su sve moje kompletno privatne podatke objavili javno na njihovim stranicama. Adresu, broj telefona. Sto je kršenje zakona i protiv cega sam podigao tužbu. Jer necu dozvoliti da moje podatke jedan google bot izcitava jer posle su na raspolaganju celom internetu. Tako da sam tužbu podneo protiv Ramiza Zekica, koji je dozvolio da se to uradi.



Toliko o obavestenju, a sada u molbi bih zamolio sve one, koji koriste avatare sa drugog sajta ovde na forumu nasem, da to vise ne rade. Jer svi koji koriste avatar sa Ramizovog sajta neka ga uklone. Jer to je razlog, zašto nas server na kojem se nalazi domena www.sjenica-forum.com komunicira sa njihovim najverovatnije hostovanim serverom, za male pare pa zbog toga i slabije snage i brze uspori. Automatski time se u njihovoj statistici nalaze podaci u kb i povucenim podacima, jer je neko od clanova linkovao avatar sa njihovog sajta.

Ali nažalost, opet kazem... internet amaterizam cini svoje. Nisu oni vredni moje paznje, ali sam vama dužan objašnjenje .

Da sam hteo da im hakujem sajt, potpisao bih im se... ali stvarno je smiješno. Ako ikada budem nameracio da vas hakujem onda cu vam se javiti pre toga. Jer svaki hacker se potpise na svom radu, ali cracker NE. Hackeru je cast da se zna sta je uradio i nasta je upozorio.



Ovaj put cu to shvatiti kao njegov internet-amaterizam i neznanje... Zekicu knjigu u ruke i pamet u glavu jer za klevetu postoji sud i zakon. Drugog puta nece biti...



Veliki pozdrav svim vernim Sjenicacima, nebitno na kojem sajtu se nalazili, jer Sjenica je Sjenica.

Konkurencijom automatski postoji vise motivacije za rad, a rodom se povecava kvalitet. U toj trci sredstva za borbu su :brzina tacnost, kvalitet , informacija i ono osnovno IDEJA ; a nikako LAZNE OPTUZBE.

AKO NE ZNAS KAKO ONDA PITAS !!!!



Vaš Zlatko Tahirovic

iSelektor
17-11-2006, 12:42
sjenica.com

Crni Gruja
17-11-2006, 19:46
Evo da se i a oglasim. Nije mi bila namera da zapocnem bilo kakav rat ili nesto slicno. Na onom sam forumu postavio jedan post, i video da to nije za mene, ne svidja mi se koncepcija. A avatar tamo je imao opciju uploadovanja sa kompa, dok je ovde samo moglo linkovati avatar. Tako da sam tu video priliku da postavim neku sliku koju mogu sam izabrati i napraviti po svojoj volji. Cim sam saznao da to pravi probleme ovom forumu, avatar sam promijenio (uploadovao sa mojeg kompa, posto je opcija postavljena ovde). Niko mi nije nista reko da ce se podaci tako prenositi, a znali su ljudi da sam linkovao avatar. Znaci izvinjavam se, nemam nista protiv nijednog od vas dvoice, Boze sacuvaj, a kamo li da sam hteo neku prepirku da zapocnem.

Hvala vam na vremenu

iSelektor
22-11-2006, 23:31
Dosta smo se igrali pelena i beba i smatram pravilnim da izbrisem, ono sto se dodavalo vezano za moj komentar i molbu!



Ako ima Ramiz da optuzuje nekoga za hakovanje njegovog sajta neka to radi na njegovom sajtu... OVDE nece.



Napisano je kako je doslo do nesporazuma ili nerazumevanja sa njihove strane, hoceli razumeti ili nece njihova je stvar. Grujo je takodje napisao i potvrdio ono do cega sam ja dosao kad sam se vratio sa odmora u septembru mesecu 2006 godine., cak je i potvrdio da je to bilo u pitanju!



Da se ja prepirem vise nemam volje niti imam vremena za tako nesto, tako da ova tema ovakva kakva jeste ostaje zakljucana.



Ko ima sta da mi kaze vezano za ovo ima moj email ili privatnu poruku i to je to...



Ziveo sajt Sjenica.com



Živeoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!! !!!!! 8)



A ja odoh da se brinem za moje sajteve od kojih zivim i gde ima 50000 (pedeset hiljada) poseta dnevno. A ne da se prepirem sa nekima u vezi njihovih sajteva i neznanja!