PDA

View Full Version : Let's describe Sjenica!


NeXeN
14-07-2009, 01:32
Surfajući netom naišao sam na jedan veoma zanimljiv i koristan sajt.
Zašto da čekamo da neko drugi pravi mape naših ulica, institucija, zgrada, rijeka, jezera, naših kuća kada to možemo mi sami, naravno zajedno ćemo biti uspešniji i bolji!
Ja sam se registrovao i počeo da tagujem zanimljiva mesta, nadam se da ćete mi i vi pomoći, sve u cilju zajedničkog dobra - boljeg snalaženja stranaca u našem gradu i nas samih.
p.s. Meni je ovo baš zabavno!

Wikimapia - Let's describe the whole world! (http://wikimapia.org/#lat=43.2699562&lon=19.9999237&z=13&l=0&m=b)

supergirl
14-07-2009, 13:46
Na Google earthu imas vec cijelu Sj obelezenu....



PS:
Ne treba nam ovakva mapa, pogledaj PLanplus (googlaj) da vidis kakvu mapu ja to zamisljam.

Elvis-Eko
14-07-2009, 15:49
Girlice, jesi pokusala da potrazis u opstini, pa valjda tamo neko ima mapu Sjenice

Tahirovce
14-07-2009, 16:07
jel ti znaci nesto mapa sa sajta

Sjenica.com™ (http://sjenica.com/s3/mapa.htm)

iSelektor
14-07-2009, 21:46
Resko ovo nase je vise mapa opstine sjenica...
a kad sam ugledao temu, mislio sam Nexen, da si otvorio temu, gde opisujemo Sjenicu na engelskom jeziku tj nekom stranom jeziku, sto bi opet bila korisna stvar... za one koji surfaju po netu i interesuje ih Sjenica :)

Pozzz 8)

NeXeN
15-07-2009, 00:47
Resko ovo nase je vise mapa opstine sjenica...
a kad sam ugledao temu, mislio sam Nexen, da si otvorio temu, gde opisujemo Sjenicu na engelskom jeziku tj nekom stranom jeziku, sto bi opet bila korisna stvar... za one koji surfaju po netu i interesuje ih Sjenica :)

Pozzz 8)
Dobar predlog, pa hajde da napisemo po par recenica na jeziku koji nam je poznat???

Crni Gruja
15-07-2009, 14:43
Znas kako bi mogli? Neko ko umije lijepo text da sastavi neka ga sastavi na nasem, a onda cemo mi prevoditi na nama poznate jezike. Ja bih to mogao napisati na svedski, ali mi sastavljanje textova stvarno nije jedna od jacih strana :oops:

NeXeN
16-07-2009, 01:05
Znas kako bi mogli? Neko ko umije lijepo text da sastavi neka ga sastavi na nasem, a onda cemo mi prevoditi na nama poznate jezike. Ja bih to mogao napisati na svedski, ali mi sastavljanje textova stvarno nije jedna od jacih strana :oops:
Girlica je za to dusu dala...
Hajde Valida molimo te....

supergirl
16-07-2009, 13:06
Znas kako bi mogli? Neko ko umije lijepo text da sastavi neka ga sastavi na nasem, a onda cemo mi prevoditi na nama poznate jezike. Ja bih to mogao napisati na svedski, ali mi sastavljanje textova stvarno nije jedna od jacih strana :oops:
jes!
pa i ja znam za google translate! :P