PDA

View Full Version : Zlato u vaterpolu


keiselbach
11-09-2006, 13:39
Sta kazete za ono trece uzastopno zlato u vaterpolu sinoc?Ima li ko jaci? :twisted: :D

Catovic
11-09-2006, 20:54
Ima ja!!!



Posdrava od Eme

halilce
11-09-2006, 23:40
Drag mi je svaki uspeh reprezentacije Srbije,bio mi je drag i uspehSCG,SRJ,a najdraži SFRJ!

Svaki uspeh reprezentacije ili pojedinca,mislim da je i svih građana zemlje u kojoj živimo!

joku
12-09-2006, 12:25
Ma koga zanimaju oni "troprstasi".Oni i dalje igraju samo za srbe, ne vodeci racuna da je Srbija vise nacionalna drzava.



Nekako mi u poslijednje vrijeme vise odgovara da gledam kosarku,e tu me bas obraduju!!!!! :lol:

SEJO31-de
12-09-2006, 13:18
Imas pravo Joku.Nije samo u vaterpolu,to gledamo vec duze vremena na svim vecim takmienjima uz kokarde i sajkace slusamo ovacije i pesme o karadzicu i mladicu...Dosli smo u situaciju da se pitamo za kog uopste da navijamo i koga da bodrimo!!!

halilce
12-09-2006, 16:56
Mene,burazeru!

SEJO31-de
12-09-2006, 16:58
Tebe u svakom slucaju...

halilce
12-09-2006, 17:01
Sejo,čujemo se noćas!

SEJO31-de
12-09-2006, 17:02
Ok...

keiselbach
12-09-2006, 17:18
Glupuost je sto sam nesto tako i pitao.Pojedinci sve gledaju da okrenu u nacionalisticku stranu.Da ovi moderatori ista rade pojedine poruke ne bi u opste ni stigle na ovaj sajt.

Necu dalje da otvaram pricu ali bih da pitam da li je ovo sajt SVIH GRADJANA SJENICE ILI SAMO POJEDINACA?



Srdacan pozdrav! Narocito za HALILCET-A

keiselbach
12-09-2006, 17:27
ZABORAVIH DA PREPORUCIM OVIM SA "NEMACKIM ZASTAVAMA" DA IDUCI PUT NAVIJAJU ZA NEMACKU.ILI ZA SJENICU NA SANDZACKIM IGRAMA KAD SE OFORMI VATERPOLO EKIPA. :evil: :P :mrgreen: HAHA

Tahirovce
12-09-2006, 17:58
Joku je malo preterao sa onim " koga zanimaju oni",jer ima clanova na forumu kojih zanimaju vaterpolisti(kakvi god da su).

McBarny najlakse je obrisati ali posle se jos vise zaguzva.

To sto ljudi ne vole sportiste koji dizu tri prsta je njihovo pravo,nezalost kod nas se sve gleda kroz nacionalnost i politiku pa i sport.

Sajt je otvoren za sve Sjenicake to smo vise puta ponovili...

Sandzake igre su jedina manifestacija kod nas koja pokusava da spoji ljude svih nacionalnosti iz vise gradova Srbije i Evrope,u sta si se mogao uveriti bas u Sjenici i zato bih te zamolio da ih ne ponizavas-tako mi je zvucao tvoj poslednji post ........

joku
12-09-2006, 22:26
McBarny,vidis, ja sam prvi za to, da se iz sporta izbaci politika!!!!



Znam da si dobronamerno postavio ovu temu ali nazalost zbog nacina na koji sportisti Srbije proslavljaju pobede,ne mogu da se indetifikujem sa njima!Necu da ulazim u detalje,uostalom znas i sam,samo zelim da ti kazem da pokusas da se stavis u polozaj ljudi koji nisu Srbi a zive u Srbiji ,a koji moraju da slusaju i gledaju nacionalisticke ispade igraca i navijaca!





P.S.Molio bi Tahirovceta da me vise ne komentarise,u suprotnom bicu prinudjen da mu "diram" Sulja!!!!!! 8)

SEJO31-de
13-09-2006, 01:21
McBarny,ove kako ti kazes "NEMACKE ZASTAVE" neznace i to da cemo navijati za nemacku.Radovacu se svakoj pobedi sportista ili reprenzetativaca Srbije isto kao sto se i ti radujes ako ta pobeda bude proslavljena na nacin koji dolikuje i u duhu sporta,a ne kao politicki miting!

Sto se tice Sjenice,Sandzackih igara i Sjenicke vaterpolo ekipe,nebih mnogo da komentarisem,Tahirovce ti je sve rekao a ja bih jos dodao da si i ti Sjenicak

Tahirovce
13-09-2006, 18:02
Joku necu vise nikad... :D .............

keiselbach
14-09-2006, 09:54
JA O SANDZACKIM IGRAMA U OPSTE NISAM govorio uvredljivo nego ste me pogresno protumacili ali sam samo odgovorio na pitanje" za koga da navijamo" sto neki od vas rece gore a cak sta vise ponosan sam sto sam Sjenicak tako da neki ne mogu ni to da mi prebacuju.



Kada Australijski ragbi igraci(ne znam da li ste gledali) izadju na teren oni

izvedu svoj cuveni ples.To niko ne protumaci nacionalisticki vec narodnim obicajem koji su oni uzekili kao raspoznatljiv simbol.

Kod nas postoje grupe koje jesu orijentisane u losem smeru ali zar su svi od5500 navijaca na Tasmajdanu nacionalisti?





I da ne idem dalje prisetite se samo sta je bilo po Sjenici kada je igrala Turska protiv Brazila u polfinalu svetskog prvenstva u fudbalu 2002god.



POZZZ.....

halilce
14-09-2006, 21:55
Ovako ću da odgovorim svima Vama;Ne mogu da zamislim da čovek živi u jednoj zemlji,da je rođen u njoj a da,kada igra njena reprezentacija u bilo kom sportu,NAVIJA PROTIV NJE!!

Takve stvari se dešavaju samo u Srbiji i Bosni!To svi znate!

Ko je tome kriv,zašto igrači provociraju navijače,i obratno,neću da komentarišem!Biće mi mio svaki uspeh države u kojoj sam rođen,pa makar ona bila kolika je Sjenica!

joku
15-09-2006, 10:07
Svako ima pravo da navija za koga hoce!!!!!!!



I ovu nasu diskusiju cu staviti u kontekst ovoga sto sam gore napisao.Mada iskreno,nemogu da shvatim da neko,ko se oseca kao Bosnjak moze da navija za ovu i ovakvu Srbiju.Ali kao sto rekoh svako ima pravo izbora!!!!

keiselbach
15-09-2006, 10:31
Pa sluzeci se logikom, ili bar zdravim razumom(za one koji nisu ucili lopgiku) dolazi se do zakljucka da se navija za zemlju u kojoj zivis "pa makar ona bila kao i Sjenica" Sto rece Halilce. i ma kako se zvala AMERIKA,BUGARSKA,UGANDA,TURSKA...



Nesto mi ne ide u glavu kako moze neko ko zivi u Srbiji da navija npr za Grcku a tu zemlju zna samo sa geografske karte.

ili da li je normalno da jedan Amerikanac navija za Argentinu npr.?



Ako se takve stvari desavaju zasigurno je problem u navijacima a ne u reprezentaciji.

No i ja se slazem neka navija ko za koga hoce.

keiselbach
15-09-2006, 10:33
AH da zaboravio sam da pitam ove "galamdzije i rodoljube" sto mi ne odgovorise na onih gore postavljenih par pitanja?



POZ... :mrgreen: :P

STRANAC
15-09-2006, 11:01
AH da zaboravio sam da pitam ove "galamdzije i rodoljube" sto mi ne odgovorise na onih gore postavljenih par pitanja?



POZ... :mrgreen: :P



moje misljenje je da se na kvalitetna pitanja i daju ovakvi kvalitetni odgovori.....



KAO STO VIDIS.... 8) 8) 8) 8)

keiselbach
16-09-2006, 12:18
Ali ja nisam dobio nikakav odgovor sto ce reci da neko prica samo ono sto mu odgovara sto ce opet reci "STO JE BABI MILO TO JOJ SE I SNILO" :twisted:

liliput
16-09-2006, 12:36
e sad ja tebe da pitam zbog cega da navjimo za drzavu koja je ubijala nasu bracu i sestre u bosni i za one kojima je stalo da nas sve proteraju.

SEJO31-de
16-09-2006, 15:29
McBarny, upravu si ti da je to problem u navijacima,ali kojih navijaca?Onih na terenima i u sportskim halama.Kad je neki savez,dali to bio fudbalski,rukometni ili neki drugi osudio ponasanje navijaca?Nikad...Nakon svakog meca komentar je bio:"Atmosfera je bila velicanstvena"Naravno da je bila velicansvena kada se cuju stihovi "noz,zica Srebrenica","ratko srbski junak"i da ne nabrajam vise.Zar ti nisi svesta kakva pitanja postavljas kako ti kazes "Galamdzijama i Rodoljubima?!Nikada nisam bio galamdzija a jos manje srbski rodoljub a Bogami necu ni biti.poz....

joku
16-09-2006, 21:26
McBarni,stvarno sam imao volju da ti odgovorim na tvoja pitanja,i pokusam da ti objasnim zasto je to tako,bez da koristim nacionalisticki recnik!ali si ti sa tvojim uvredama, nivo konverzacije spustio na nizak nivo.Tako da kada bi hteo dalje da diskutujem sa tobom,morao bi da se i ja spustim na taj nivo a to bi znacilo da bi i ja tebe trebao da vredjam.To nije moj nacin komunikacije sa drugim osobama, zato ostaje ona STRANCEVA konstatacija da se na kvalitetna pitanja i daju ovakvi odgovori tj. pitanja ostaju bez odgovora!



Razmisli malo o ovome i ako nista drugo morao bi da uzmes u obzir da smo i SEJO31-de i ja,a one uvrede su se odnosile na nas dvojicu,pojedinacno duplo stariji od tebe!!!!

halilce
17-09-2006, 00:49
Mislim da se ne treba uopšte,raspravljati,sa bilo kime na forumu!

Činjenica je da su reprezentativci Srbije,ali i navijači,bili isključivi!Nisu priznavali ni zajedničku državu SCG,klicalo se samo Srbiji!

Ali,i to je stvar politike,jer drugih naroda u Srbiji nema,osim Srba,a takođe ni drugih sportista!Ne znam šta su,Arpad Šterbik,Denis Šefik?

Ne mora niko nigde u svetu,da kliče pobedi repr. države u kojoj živi,ali ne mora ni da se raduje porazima!Meni je lično,milo da čujem da je Srbija pobedila u nečemu,ali me ni poraz ne žalosti!

poz

SEJO31-de
17-09-2006, 03:50
Joku ,svaka diskusija sa ljudma njegovog nivoa je suvisna..Ja zavrsavam diskusiju sa njim.samo nas sa "NEMACKIM ZASTAVAMA" nek ostavi na MIRU

iSelektor
17-09-2006, 15:28
Mislim da se ne treba uopšte,raspravljati,sa bilo kime na forumu!

Činjenica je da su reprezentativci Srbije,ali i navijači,bili isključivi!Nisu priznavali ni zajedničku državu SCG,klicalo se samo Srbiji!

Ali,i to je stvar politike,jer drugih naroda u Srbiji nema,osim Srba,a takođe ni drugih sportista!Ne znam šta su,Arpad Šterbik,Denis Šefik?

Ne mora niko nigde u svetu,da kliče pobedi repr. države u kojoj živi,ali ne mora ni da se raduje porazima!Meni je lično,milo da čujem da je Srbija pobedila u nečemu,ali me ni poraz ne žalosti!

poz



Dobro si napisao halice ovo... i meni je drago sto je srbija osvojila zlato, ali ni poraz me ne smeta.

Ali okrenite se malo oko vas gde god da ste u bilo kojoj drzavi.

U nemackoj fudbalskoj reprezentaciji mislim da ima najmanje nemaca pa je i dalje nemacka "DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND". Cinjenica da je to Srbija, kod mnogih je to boljka. Nisu svi srbi bili u ratu i nisu svi srbi "klali i ubijali nasu bracu" kao sto procitah gore negde. Kao ni sto svi nemci nisu bili fasisti i sta ja znam vec. Pa i tu ima NACISTA ali to nikoga ne smeta... Dajte molim vas, manite se toga sto je politika nekad uradila... Osvojili smo zlato, da osvojili SMO MI zlato. Sjenica je ipak u Srbiji i drago mi je zbog toga.

Ali ipak svako ima pravo na svoje misljenje ali mislim da ovo sto sam ja napisao i uporedio je 100% tako... jer ja sigurno i najsigurnije ne navijam ni za jedne ni za druge (srbi ili bosnjaci), jer me ta razdvajanja vise nerviraju.

Sad ce neko doci sa komentarom, ali oni to tako ne vide kao ti, vec navijaju i navijaju i govore sve i svasta, ali toga ce nazalost uvek biti... kao i nacionalista koji su fanatici u sportu i za drzavu...



Pozdrav svima 8)

liliput
17-09-2006, 15:36
ma oni nek pobedzuju ili gube najtuznije je sto posle svake pobede podizu tri prsta i tako pokazuju ko su i sta su.a svi znaju ko si bili ljdi sto podizu ta tri prsta :(

halilce
17-09-2006, 23:15
Lilipute,dragi moj komšija,molio bih te da i ti ne budeš isključiv!

To podizanje tri prsta,za nas Bošnjake je odurno zbog mnogih stvari koje su se dešavale za vrijeme rata u Bosni,i to onih najogavnijih!

Smatram da nas u Sandžaku nerviraju ta tri prsta,zbog silnih rezervista koji su defilovali našom čaršijom 90-tih godina!

Reći ću samo još ovo;Podizanje tri prsta,u ratu,na utakmici,po meni je ,ZLOUPOTREBA verskog običaja!

liliput
17-09-2006, 23:27
evo svi znaju kezmana dosao je ove godine u fenerbahce i zbog ta tri prsta sto je podigao kada je dao gol bosni u beogradu ima problema sa timom i navijacima.ceo svijet povezuje ta tri prsta sa cetnicima

halilce
17-09-2006, 23:37
To oko tri prsta sam završio!

A u BGD štampi,pisaše prije neki dan,da su Fenjeri,dočekali Kežmana kao KRALJA(doslovce u naslovu),još i potkrepljeno slikom sa aerodroma,prilikom dočeka!

liliput
17-09-2006, 23:48
pa posle je jedan novinar nasao tu sliku sa tri prsta. i na kraju je izasla jedna vest kako kezman pomaze trojici bosnjaka u skolovanju sto je po meni to prava laz!!

halilce
18-09-2006, 00:07
Za te ostale podatke nisam čuo!

halilce
18-09-2006, 00:09
A,šta je ovo sa Strancem!Nema ga ovako kasno?

Da ne menjaš,pelene,stari druže moj? :) :mrgreen:

halilce
18-09-2006, 00:10
HEHEHE,KAKO SI BRZ!!!! :shock: :lol:

liliput
18-09-2006, 00:11
tako je bilo ove dve nedelje kezman je napravio najvecu gresku dolazeci u fenerbahce.dao je dva gola vec ali nista od fenerbahcea a nece ni biti :D :) :) :) :)

STRANAC
18-09-2006, 00:17
A,šta je ovo sa Strancem!Nema ga ovako kasno?

Da ne menjaš,pelene,stari druže moj? :) :mrgreen:



gledah nesto na tv-u pa umalo ne zaksnih... eto me...

ne bih ja o ovoj temi,jer ja cu morati da kazem ono sto mislim i sto sam siguran da je 99% istina,a onda verovatno ima ovde i onih koji ni po kakvu cenu ne zele da cuju istini i smatrace to nekakvom uvredom,pa smatram da trebam ostati van ovo teme,a koliko cu jos izdrzati ne znam...

halilce
18-09-2006, 00:20
O kojoj temi,Zlato,Kežman ili PELE-ne? :lol: :evil:

dal ću te naljutit?

liliput
18-09-2006, 00:22
istina stalno boli.najbolje kazi sta mislis :!:

STRANAC
18-09-2006, 00:28
BICE DANA ZA MEGDANA....

STRANAC
18-09-2006, 00:29
O kojoj temi,Zlato,Kežman ili PELE-ne? :lol: :evil:

dal ću te naljutit?



ti si moj prijatelj i tu NEMA LJUTIS..... :lol: :lol: :lol:

keiselbach
18-09-2006, 14:57
Ja cu opet da priupitam ove sto nece da odgovore "STA ONO BESE PO SJENICI KAD SU IGRALI BRAZIL I TURSKA"?Cije su onda zastave kruzile?



AKO SAM JA OVIM PITANJEM NEKOGA UVREDIO ONDA SE IZVINJAVAM I GOVORIM da su me pojedinci pogresno razumeli i u jedno cu da prekinem sa odgovorima na ovu temu tj jest ovo je moj poslednji post u vezi sa ovim.



Da bih mogao da raspravljam sa ljudima o ovoj temi oni moraju da znaju da sagledavaju stvari sa vise aspekata a ne samo sa jedne strane govoreci da je samo ispravno ono sto oni vide.

Neka ostali clanovi ali samo realno gledajuci kazu da li sam ja bilo kakvom neljudskom recju uvredio pojedince ili sam izvrsio samo blagi udar na njihovu sujetu.



Nazalost samo mali broj ljudi je razumeo sta sam ja u stvari hteo da kazem.Oni ce se sami prepoznati a ja samo mogu da im kazem SVAKA CAST jer od samog pocetka oni uspevaju da sagledaju stvar iz svih uglova.Ti ljudi su uspeli da me ubede da imaju zrelo razmisljanje kako o samoj ovoj stvari tako i o celokupnoj situaciji I DA ME UBEDE da ovaj post nije postavljen samo kako bi neko iznasio svoja nacionalisticka opredeljenja.



Onoj drugoj strani KOJU SAM UVREDIO se opet izvinjavam ali i AKO

IMAJU DUPLO GODINA KO STO RECE OVAJ GORE mogu samo da kazem da u opste nemaju zrelo razmisljanje vec non stop pokusavaju da skrenu paznju na ono sto je bilo i na ono sto im ne odgovara a da se pri tome u opste ne osvrcu na buducnost ni na ono sto tek treba da se stvara.



to sto sam ih nazvao rodoljubima treba da im bude kompliment.Ako su pojedinci nahuskavali na rat to nije cinila Srbija.Na kraju krajeva drugu zemlju niko od nas nema.

Treba da znate i ovo da sam u najtezim godinama i ja odrastao u Sjenici A vi treba sad da mi odgovorite (ovi uvredjeni) da li ja sada trebam da imam lose misljenje o Bosnjacima kad mi je prvi komsija Bosnjak najbolji drug Bosnjak profesori su mi svi bili Bosnjaci?



I za kraj samo da kazem jos ovo:

U celom skoro svetu postoji grupa propaliteta olosa hokstaplera i baraba koji na nesrecu biraju najistaknutija mesta da bi se eksponirali.Takvi na zalost odlaze na utakmice skandiraju sve i svasta ali i njima na kraju puca pendrek po ledjima.Verujte mi da sam svakoga dana sa pozicije na kojoj se nalazim u mogucnosti da vidim sijaset takvih ljudi polomljenih noseva ruku nogu,modrih tela.

Takvi ljudi su izabrali put koji ce im doci glave.To svakako nije u redu ali slozicete se I JEDNA ENGLESKA IMA SVOJE HULIGANE.



I jos nesto OVI STO SU DVA PUTA STARIJI OD MENE verovatno imaju decu mojih godina ili malo mladju.Ako ih vaspitavaju sa onakvim ubedjenjima koja mislim da imaju mogu samo da kazem da nisu na dobrom putu jer ce takvo vaspitanje najpre skoditi njima samima.

Ja znam kako su mene vaspitavali moji roditelji jer da su me vaspitavali u nacionalistickom duhu verovatno ne bih ziveo tamo gde sad zivim.

Sjenica je moj grad i ako sam otisao prividno iz njega uvek cu se rado vracati svojim drugarima,prijateljima,komsijama bez imalo predrasuda i stetnih ubedjenja.



kao sto rekoh ovo je moj poslednji post na ovu temu i molio bih moderatore da je skinu jer vise nema svrhe raspravljati o necemu sto se odmah ispolitizuje.

SRdacno VAS SUGRADJANIN McBarny