PDA

View Full Version : Nove i izmenjene rubrike na forumu


iSelektor
10-07-2009, 05:07
Dragi clanovi foruma sajta www.Sjenica.com...

Zelim da vas obavestim da radim na sitnim dodavanjima i novim rubrikama na forumu nasem...

Hocemo da napravimo sve malo preglednije... a posto su kod nas "vijesti" uvijek najzanimljivije, smatram da od sada svaka vijest treba u odredjenoj rubrici dobiti novu temu...

Pa smo podelili sve to na:

Vijesti iz Sandzaka
Vijesti iz Srbije
Vijesti iz Bosne i Hercegovine
Vijesti iz ostatka svijeta

Vijesti iz Sjenice i dalje ostaje u rubrici GRAD SJENICA, samo sa izmenjenim naslovom... Tako da sve sto je vezano za Sjenicu i dalje dobija mesto u toj rubrici...

Tako da kad naletite na nesto zanimljivo, molio bih vas da ne trpamo vise sve u jednu temu, vec da svaka vijest dobije NOVU temu... da bi moglo samo na tu temu da se diskutuje i da ne dolazi do mijesanja baba i zaba... onaj pise o vijesti od prekjuce, a neko od poslednjoj vijesti...

Smatram da cemo tako lakse do nasih zanimljivih diskusija...

Hvala vama na razumevanju i saradnji...

Vasa Administracija sajta www.Sjenica.com

iSelektor
10-07-2009, 05:11
Ja cu prebaciti sve dosadasnje teme u nove teme da stoje od sada tamo... u novim rubrikama


Pozzzz

Elvis-Eko
10-07-2009, 05:33
Tako da kad naletite na nesto zanimljivo, molio bih vas da ne trpamo vise sve u jednu temu, vec da svaka vijest dobije NOVU temu...


Kako god hoces, mislim tvoj je sajt i radi kako mislis da treba ali moje misljenje je da je to pogresno, sto se vidi i iz onolikih tema ( vijesti ) od folkoteke u kojima niko nista ne pise
Inace u svakoj vijesti, bilo kakve vrste da se radi , ubaci se 2,3 posta diskusije i tu je kraj. Sa svakim novim temama u kojima nece niko pisat samo se steti preglednosti foruma
Vecina clanova foruma, kad udje na forum , ide prvo na NOVE POSTOVE, gdje ih doceka bezbroj novih tema u kojima niko nista ne pise, a vecina ih uopste ne cita i samim tim takvim clanovima je forum manje pregledan
Ovo je samo misljenje jednog clana, a vi radite kako mislite da je najbolje ;)

iSelektor
10-07-2009, 05:54
Eko mijesas sad loncice... ono sa folkotekom nema veze sa ovim...
Ono je bila test faza koju sam sad smanjio tj povecao sa 2 sata na 8 sati... ubacivanja novih tema...

A to ima sasvim drugu funkciju u odnosu na ovo... sto sam sada napravio...

Pogledaj sajteve vesti... ni tamo nema puno komentara, ali postoji mogucnost da das tj ostavis svoj komentar...
Bitno je da je vest tu... da je ima... da ce se procitati... a da li ce se pisati u njoj to je sporedna stvar...

Ali i ako se pise u njoj, pisace se samo O TOJ TEMI, a nece se mijesti teme kao sto je do sada bilo...

Ja smatram da je efikasnije, ne samo da smatram, VEC znam da je efikasnije za sajt, da donosi vise posetilaca...

Tako da prije ili kasnije cemo se naviknuti na to i videces da je bolja stvar, nego sve trpati u jednu temu...

Pozzzz

iSelektor
10-07-2009, 05:57
Jos da dodam... ti otvoris temu i ako niko ne pise u njoj, ona ce nestati... znaci prelazi u arhivu i ne vidja je vise uopste...
Ali je tema tu, bila je tu, pisano je o njoj, naceta je i to je bitno na kraju krajeva...

Sad cijelu pozadinu rada sajta ne mogu bas da objasnjavam, ali ima razloga, zasto smatram da je bolja da se za svaku vijest otvara nova tema!

Pozzzzz

Dzigal
04-09-2009, 12:53
Sta nam je bilo sa forumom juce ja mislijo daste me izbacili pa reko zbog cega i sta bi sad.

iSelektor
04-09-2009, 12:57
Desi se da baguje i najjaci server... a posto nisam trenutno kod kuce, moao sam da svratim u internet kafe da sredim stvar...

izivnjavamo se...

pozzzz tahirovic

Dzigal
04-09-2009, 13:04
Desi se da baguje i najjaci server... a posto nisam trenutno kod kuce, moao sam da svratim u internet kafe da sredim stvar...

izivnjavamo se...

pozzzz tahirovic
Samo nek ste vi nama zdravo .Sve ostalo se da resit.

Dzigal
04-09-2009, 16:37
Hocel moc danas dase slike uploduju Tahirovicu Zlajo

Tahirovce
04-09-2009, 16:51
Moze Dzigal samo udri...

Dzigal
04-09-2009, 17:00
Moze Dzigal samo udri...
Ne moze sad sam probo i ne ide .

Tahirovce
04-09-2009, 17:07
eto ja probah i radi ...

Dzigal
04-09-2009, 17:14
eto ja probah i radi ...
Kod mene ne ide desava se ista situacija ko juce pred izbacivanje sporo otvara program.

Tahirovce
04-09-2009, 17:22
Proradice samo malo strpljenja ...