PDA

View Full Version : Šta muškarcima može produžiti život?


Sani
03-07-2009, 14:13
Nakon pet godina istraživanja u tri bolnice u Franfurktu, dr. Franz Eping zajedno je s kolegama istraživačima utvrdio kako gledanje bujnih ženskih grudi može biti i te kako ljekovito za zdravlje muškaraca, odnosno da im može produžiti život. Prema njihovom mišljenju, muškarci stariji od 40 godina mogu znatno izbjeći rizik od infarkta i moždanog udara ako svakodnevno gledaju velike ženske grudi. Recept propisuje barem desetak minuta dnevno.
Gledanje privlačnih i bujnih grudi ima potpuno isti učinak kao i 30 minuta aerobike. Do tog je zanimljivog zaključka dr. Eping došao nakon promatranja 200 muškaraca koji su imali zadatak gledati bujne grudi neke njima privlačne, atraktivne ženske osobe. Rezultat istraživanja bio je doista iznenađujuć: svim se muškarcima smanjio krvni tlak, poboljšao puls i uočljivo smanjio postotak oboljenja arterija.
Dr. Eping objasnio je da seksualno uzbuđenje pojačava kucanje srca i poboljšava cirkulaciju krvi, pa su na temelju toga utvrdili kako gledanje u velike grudi poboljšava zdravlje muškaraca. Također, indikativno je kako svi koji tako odmaraju oči imaju veće šanse da izbjegnu infarkt i moždani udar. Istraživači su se složili i u tome da muškarci svakodnevnim promatranjem bujnih ženskih grudi mogu produljiti život od dvije do pet godina.

Elvis-Eko
03-07-2009, 16:10
Nakon pet godina istraživanja u tri bolnice u Franfurktu, dr. Franz Eping zajedno je s kolegama istraživačima utvrdio kako gledanje bujnih ženskih grudi može biti i te kako ljekovito za zdravlje muškaraca, odnosno da im može produžiti život. .



Pa sta ti mislis , sto ja idem na bazen svaki dan :p

Sani
04-07-2009, 08:21
Pa sta ti mislis , sto ja idem na bazen svaki dan :p

hahahahah,znaci ti si ovo proverio,deluje jel da? :)

Tahirovce
04-07-2009, 09:59
Probao sam i ja, vidis da ne starim :) ...

Sani
05-07-2009, 17:01
Probao sam i ja, vidis da ne starim :) ...

Ti si gotov na tebe to ne deluje,:smeh2::smeh2:
hahahaha,salim se.... :)

iSelektor
10-07-2009, 01:36
Potpisujem svaku rijec doktora, sta mislis sto sam se preselio u frankfurt.... 8)

Ali pored gledanja... aktivni radovi na tim baustelama, JOS vise produzava zivot muskarcima... 1000% tacno i provereno 8)

Pozzzz 8)

odoh preuzet temu na folkotekin forum...
admine, ako se pojavi tema opet ovde na forumu, brisi je 8)

Sani
12-07-2009, 21:04
Potpisujem svaku rijec doktora, sta mislis sto sam se preselio u frankfurt.... 8)

Ali pored gledanja... aktivni radovi na tim baustelama, JOS vise produzava zivot muskarcima... 1000% tacno i provereno 8)

Pozzzz 8)

hahahah pa ako je to istina mi zene cemo jos malo izumrijeti a vi cete ostat sami na svijet, sta cete posle naci da vam produzava zivot...:smeh2::smeh2::smeh2:
ili mozda ima nesto sto i zenama produzava zivot?:smeh2::smeh2:
Dajte da se udruzimo dosta je umiranja.....

Tahirovce
13-07-2009, 02:10
To cu ti jareci, al ne smijem naglas :10: ...

Sani
13-07-2009, 13:47
To cu ti ja reci, al ne smijem naglas :10: ...

Nista ako nije naucno dokazano...:)