PDA

View Full Version : Zvezdice sa Zvezdama


FolkoTeka.com teme
15-06-2009, 00:40
Zvezdice sa zvezdama

Sinoćnu emisiju „Nove zvezde Granda“ obeležilo sedam fenomenalnih dueta, koji su oduševili publiku u studiju i gledaoce kraj malih ekrana


http://img2.pict.com/7d/ca/25/811fa4ec38403ca556ba4a1bc9/w3cmB/zvegra140x140.jpg


Sinoćnu emisiju „Nove zvezde Granda“ obeležili su fenomenalni dueti finalista ovogodišnjeg izbora sa sedmoro najpopularnijih pevača „Granda“, što je oduševilo publiku u studiju, ali i brojni auditorijum kraj malih ekrana. Sjajan spoj dobrih vokala pokazao se u slučaju Milana Topalovića i Ane Bekute, koji su otpevali njen veliki hit „Veseljak“. Na zahtev žirija da se vrati u prošlost i predstavi kao da je na početku karijere, Ana je kao iz topa rekla:
- Ja se zovem Nada Polić, imam 19 godina i dolazim iz Priboja - što je prisutne nasmejalo do suza!
Mlađani Slobodan Vasić i Svetlana Ražnatović otpevali su stari Cecin hit „Ko na grani jabuka“ i tako dodatno podgrejali atmosferu u Košutnjaku. Kako bi ispala duhovita, pevačica nije želela da odgovara na novinarska pitanja već je počela da se sa njima prepucava.
Saša Kapor i Lepa Brena izveli su pesmu „Ovako ne mogu dalje“, koju inače pevaju Kemal Monteno i Danijela Martinović, i pobrali sve simpatije publike.
Jelena Kostov i Aca Lukas otpevali su njegovu pesmu „Niko kao ti“, koju je snimio sa Danijelom Vranić, a Jovan Stefanović i Mira Škorić maestralno su prezentovali pesmu „Ako je do mene“, koju u originalu izvode Darko Radovanović i Ivana Selakov. Na novinarska pitanja Mira je odlično odgovarala, što je samo potvrdilo da je pravi profesionalac i da za nju nema glupih i pametnih pitanja.

Darko Lazić je imao čast da peva s legendarnom Snežanom Đurišić, i to pesmu „Kako ti je, kako živiš“, koju je pevačica nekada davno snimila sa Šabanom Šaulićem. Darko je uz njenu pomoć i podršku još jednom dokazao da s razlogom nosi epitet naslednika Šaulića pošto je bez greške otpevao njegovu deonicu. Svetlana Tanasić i Saša Matić pevali su pesmu „Princeza“, koju u originalnoj verziji izvode Dado Topić i Slađana Milošević, i tako po ko zna koji put dokazali da im zabavne pesme leže podjednako dobro kao i narodne.

Bilo kako bilo, žiri, publika u studiju i ona kraj malih ekrana uživali su u njihovim interpretacijama, koje su bile vrhunske pošto su ovom prilikom odlično spojeni dobar glas, mladost i iskustvo.


izvor: Kurir




Više o temi... (http://www.f-ton.org/forum/estrada-news-vesti-sa-estrade/6173-zvezdice-sa-zvezdama.html)

STRANAC
16-06-2009, 17:27
imao sam prilike da pogledam ovo izvodjenje,i za ljubitelje ove vrste zabave,u koju i ja spadam,mogu reci da je odlicno...
mladi pevaci super zvuce,uz stare zvezde jos i bolje...
evo,za sve vas koji imate zelju da ovo pogledate ja sam postavio snimak da vidite...

SNIMAK POGLEDAJTE OVDE (http://www.megavideo.com/?v=9H6Q115K)

sabahudin
16-06-2009, 18:49
Dobro ti je ovo,meni doslo ko 1 na 10 da ubijem dosadu a i nemam mogucnosti da gledam ;Pink:

STRANAC
16-06-2009, 20:33
Sabahudine,dobro ti nama doso,na pravom si mestu da se opustis...
Uz ovaj forum nema odsade,nema bolesti,nema sekiracije i svega sto je lose...
Ovde smo da se opustimo,da se nasalimo,da se ispircamo,saznamo bitna desavanja iz naseg kraja a iznad svega da se dobro zabavimo...
Ima ovde materijala svih vrsta,imas dosta snimaka sjenice i okoline,a skoro svakog dana ima po nesto novo za gledanje.Ovde se svi trudimo da damo maksimum za dobro ovog mesta i svih nas ovde...
Snimaka ce biti jos,jeste da se blizi odmor i da cemo ubrzo dole,ali svaki dobar snima ce biti postavljen ovde da se pogleda....
i,jos jedan put,dobro dosao...