PDA

View Full Version : kvalitet priloga na forumu.


joku
21-07-2006, 12:05
Misljenja sam da je kvalitet priloga u poslednje vrijeme drasticno opao!

Ne razumem kakvu svrhu imaju prilozi koji se sastoje od par rijeci,koji su bez ikakve poruke,sadrzaja, znacenja...

Mene u prvom redu interesuje sta je to,sto je dovelo do toga,da nekada aktivni clanovi prestanu da pisu?Zato bi dobro bilo da neko od njih napise sta je razlog sto ne pise vise?



Voleo bih da mi niko ne zameri na ovoj temi,jer zelja mi je da ovaj forum bude vrhunskog kvaliteta a takvim ga mozemo napraviti upravo nasim pisanjem!!



I na kraju neizdrzah a da ne spomenem neke od clanova koji su se "zasitili"foruma(nadam se da mi nece uzeti za zlo):suada,borici,Sead Ljumic,walter,adnan,fraer,STRANAC,Amla, ekipa studenata....

leyla-cg
21-07-2006, 12:09
znaci li to da ovi novi ne treba da pisu...ja bih to mogla i na taj nacin protumaciti...izvinjavam se ako nisam upravu...

joku
21-07-2006, 13:22
Leyla-cg,nisam spominjao nove clanove,a treba li da pisu?naravno da treba i dobrodosli su na forumu.

leyla-cg
21-07-2006, 13:28
e pa dobro onda...izvini sto sam lose protumacila...a i meni je cudno sto malo ljudi pise...i ja bih voljela da ih ima vise zato ja na svaku temu nesto pisem iako nikada u sjenici bila nisam al eto bar nadjem nesto da pitam i dosadjujem hehehhhehe

joku
21-07-2006, 13:39
Ma samo ti nastavi da pises,mozda ti je sudbina da budes sjenicka snaha?Zelim ti da nadjes momka kojeg trazis a i ako ne uspes nemoj da se razocaras jer i ovde na forumu ima momaka koji bi ti se sigurno dopali!Salim se, i bez toga si dobrodosla

Crni Gruja
21-07-2006, 13:42
Jos jednom skidam kapu Kujo, za temu. Mislim da si potpuno u pravu, dosta nas je koji smo zapostavili malo ovaj forum. Ja se trudim kolko-toliko da ostavim ponedje koji komentar. Dobro, nisu ti postovi neki naucni radovi, ali eto kolko da se ne zaboravimo. A mozda je razlog sto se ne javljaju oni koje si pomenuo to da su otisli dole na odmor, pa imaju preca posla nego da proveravaju sta ima na forumu :)

P.S: I ja ih pozivam da se vrate medju nas aktivne clanove! :)

leyla-cg
21-07-2006, 13:46
hehehehe ma ne trazim ja njega da bi mi bio momak onako sam pitala,vjerovatno zato sto ne poznajem nikoga iz sjenice...pa sigurno ima i onih kojima bih se ja dopala jer ako nije obostrano onda nista hehehehehe(sala)

inace ja volim male gradove pa me je to privuklo da posjetim ovaj forum i da znas da mi se jako svidja...cini mi se da je patrijahalnost jos u nekoj mjeri zadrzana sto mi se najvise svidja...jer ovamo to se manje cijeni tako da bih ja radije da se udam u mjesto gdje jos uvjek postoji...poz

joku
21-07-2006, 13:59
Jale,hvala ti sto si razumeo temu na pravi nacin,jer tema ovako postavljena moze da se protumaci na razne nacine.Moram da priznam da sam vec dugo imao dilemu da li da je pokrenem.Posto su na drugom forumu pokrenuli slicnu diskusiju(koji je uzgred mnogo aktivniji),odvazih se da je i ja ovde na nasem forumu postavim!

leyla-cg
21-07-2006, 14:18
e pa neka si...ajde ljudi vratite se...vidim da je zimus bilo zanimljivije...nadam se da ce u buduce biti bolje...

Tahirovce
21-07-2006, 16:26
Joku tema je na mestu,razloga moze biti puno.Licno mislim da se pise manje jer je leto,dosta ljudi je na odmoru a i oni koju su kuci radije slobodno vrijeme provedu napolju nego za komp.Ja sam danas sreo u gradu tri aktivna clana koje zive van Sjenice,ali mozda nisam u pravu da cujemo ostala misljenja...

halilce
21-07-2006, 18:52
Odlicna tema!Poslednjih dana sam primetio da nema mnogo komentara,nema novih tema.Sta interesuje vise nekog,konretno mene,sta je bilo u NP prije mesec dana i dali je pobedio ili izgubio Suljo!?

Na forumu nisam procitao,mozda nisam nasao,o prikupljanju potpisa za opoziv naseg predsednika.Pozabavimo se malo nama i nasim gradom,sto me interesuje,sto je Kostunica bio u Briselu,kad Dinkic dolazi sutra u Sjenicu!?

STRANAC
21-07-2006, 23:27
kad bi se kojim slucajem JOKU kandidovao za predsednika Sjenice,mislim da ne bi imao sebi ravnog konkuranta po mnogo osnova,a pogotovu sto ovde,na ovom forumu,iskazuje toliko interesovanja da uspe nesto sto je lepo, kulturno,savremeno,i nadasve nase....

ja sam zbog porodicnih obaveza proveo mesec dana u beogradu,znaci ceo jun,i u Sjenicu sam bio svega dva dana tako da sam,je ostao zeljan i nje i ljudi,svoje porodice i drugara...

isao sam jednim neprijatnim dogadjejem,kojeg ne zelim ovde da pominjem,i zbog kojeg sam svo to vreme proveo u Beogradu...

jos sam pod tim utiskom i ne mogu da se opustim i uzmem ravnopravno ucesce u raduu ovog foruma...

jos sam se na putu ovamo razbolio,i zaista nisam imao volje ni za sta...

ipak.....

postoji i vedrija strana medalje,a to je,evo da se pohvalim,da sam 15.jula postao babo jednom malom decaku oko kojeg pocinje da se vrti ceo moj svet i sve me je to nekeko udaljilo sa ovih desavanja...

sutra mi je i rodjendana ja sam daleko od svojih i sebi dragih ljudi tako da mi ostaje da sa vama podelim tu radost...

inace,skoro svakog dana prelistam forum,jer samo za toliko imam volje i vremena...

i da ne zaboravim da pohvalim aktere pustanja amaro radija putem interneta u rad...

BRAVO MOMCI CISTA DESETKA......



obecavam da u buduce cu nastaviti da budem,kako to vec i na pocetku rekoh,prisutan tek toliko da nikome ne dosadim...



pozdravljam sve ucesnike foruma,onima koji su na odmoru zelim lep provod,a nama koji smo ovde da se pokrenemo kao pre...

suada
22-07-2006, 15:01
Nisam se zasitila foruma, svakog dana pregledam da vidim šta mi svi vi radite.Kad se uvjerim da ste dobro ja odem.

Joku je dobro primjetio to da baš u posljednje vrijeme nemamo baš nekih izazovnih tema na kojima bi mogli da vježbamo mozak.

Ovi mlađi vidim da se druže na ovim malo ležernijim temama.A mi malo stariji , gledamo sa strane i upadamo kad se zakuha .

Vidiš Joku da je istina, dok ti daš novu temu ja reagujem i tu sam ,nećete me se riješiti a sad odoh da se pakujem i sutra pravac Sjenica.

Tahirovce
22-07-2006, 15:29
Suada ocekujem da ces se javiti,voleo bih da te upoznam.Stranac cestitao sam ti u rublici cestitke a evo i ovde,nek je hairli rodjenje sina i rodjendan,hvala za ovu cistu desetku sad se sprema nesto jos bolje ali da vidimo da li ce uspeti da se ne izuvamo prije vode.Halilce sto se tice teme za opoziv naseg presednika ja sam iskreno mislio da je pokrenem ali taj dan kad sam imao nameru nije bilo 100% sigurno tj.zvanicno objavljeno dal ce biti i kad,sad je sigurno da ce biti ali ja sam zaboravio datum kada ce biti odrzan :oops: ,od utorka cu biti manje zauzet poslom pa cu detaljno napisati o tome....

halilce
22-07-2006, 16:11
tahirovče,milo mi je sto si odgovorio svima ponešto,ali mi samo još reci,zar nisi pročitao poruku o tome da ‚‚kaskamo za svijetom čitavih 35.min.‚‚

iSelektor
23-07-2006, 01:24
evo joku da dodam i ja moj komentar na tvoju temu, pitanje i misljenje.



kao prvo, iz iskustva znam, da kad je vani lijepo vrijeme retko ko sedi kuci za kompom, cak i navece kad su kod kuce... sedi se na balkonu, seta se... rostilja se... sve je vaznije od interneta... ovo znam iz iskustva sa drugog sajta kojim se aktivno bavim.



onda naravno da ima i onih sto su otisli zbog mene i ljiva, jer smo stavili tacku na diskusije koje nikada nece imati mesta ovde... i zbog toga i samo toga ne dolaze, bar ne javno i zvancino... dobro nije mi zao, jer ljudi koji tako razmisljaju, ja smatram suvisnim...

a to sto je neki tamo drugi forum aktiviniji veruj da me ne interesuje... ja ne pisem kao sto gruja kaze, cisto da se nesto napise, nego kad smatram da treba da napisem nesto ili odgovorim ja to uradim, a citam sve...

Zato bi i molio ili zelja mi je, da pise samo onaj ko oseca potrebu i zelju... ovaj forum nije forum napravljen zbog nekog prestiza kao sto radi osoba x na onom sajtu... ja se ne takmicim. Ja sam osetio potrebu za ovom stranicom i napravili smo je zbog nas. A znam da tamo oni neki, je nisu napravili zbog sjenicaka, nega bas zbog nas... i to mi je drago. bar cemo imati vise o sjenici. znaci sluzi samo dobrom...

i opet smo razlog da postoji jos jedan sajt o sjenici... znaci trebaju da nam se zahvale, sto postoje... zar nije tako...



videces joku, kad prodju odmori i malo zahladni bice opet sve aktivnije, ubedjen sam u to milion posto...

a sjenica.com ostaje sjenica.com, sajt koji je radjen sa puno ljubavi i u koje se ulaze puno ljubavi i truda...

radio amaro je jedan od primera, za koji cak ni fiko, vlasnik radija nije znao kad smo to pokrenuli.

takodje spremamo kao sto tahirovce rece jos nesto, a da li ce da nam uspe to je druga stvar. ali o tom po tom...



nemojte ni meni zameriti sto ovako pisem...



budite mi pozdravljeni... sjenico, vidimo se 1. avgusta 2006



tahirovic 8)

joku
23-07-2006, 11:48
Zlatko,kada sam spomenuo drugi forum mislio sam na jedan pazarski forum na kojem sam nekada bio aktivan,zato ne razumem kako si povezao moje pisanje sa ovim drugim sjenickim forumom.



Sigurno je lijepo vrijeme i sezona godisnjih odmora dovela do smanjenja aktivnosti na forumu ali je i cinjenica da se aktivnost smanjila malo prije toga.Da imamo kapaciteta,to smo dokazali negde na pocetku proleca gde se mnogo vise pisalo.Prirodno je da neki clanovi odlaze,drugi dolaze ali se dogodilo, da su odjednom mnogi clanovi prestali da pisu.Zato sam i pokrenuo ovu temu da svi zajedno vidimo sta je razlog tome?



Tacno je da ste vas trojica/cetvorica zasluzni za pokretanje ovako lijepe ideje,i zato smo vam zahvalni ali da bi opstao ovaj forum zavisi od toga,koliko clanova ima forum i kvaliteta pisanja samih clanova!!!!

lejla
23-07-2006, 14:37
Leto i lepo vreme su doveli do smanjenja aktivnnosti na forumu.to znam po sebi.Rani je bih bas svaki dan dolazila na net i foum mi je bio zaraza.ali sad nemam vremena i bas mi je zao sto ne mogu svaki dan citati komentare.po ceo dan mislim sta ima no forumu, ima li nekih novosti itd......www.sjenica.com je jedan jedini

iSelektor
23-07-2006, 18:00
predpostavio sam joku, mada nije to ni bitno...



neki nisu vredni pomena i uvek ce ostati broj dva, ali dosta zamaranja oko toga...

Znam sta mislis i napisao sam ti sta je u pitanju ali eto i lejla je potvrdila... drugo su neki koji su poslom tako i tako vezani za kompjuter po celi dan, pa su tu... kao na primer ja, mada i meni toliko tesko pada da dodjem na forum ne samo ovaj vec i na drugim forumima na kojima sa aktivan.

Budite mi pozdravljeni i pisemo se!



Pozdrav 8)

STRANAC
23-07-2006, 19:09
iskren da budem ni znao nisam do juce da postoji NEKO DRUGI ali sto rece administrator dobro je da i to postoji, pa makar to bilo i iz inata...

u opste se nisam iznenadio jer je bilo pravo sjenicki,po onoj nasoj,i samo nama svojstvenoj,devizi,DA CE TI SJENICANI SVE DATI ALI TI USPEH NIKAD OPROSTITI NECE...

i to je dokaz da je ovo PRVI VELIKI I PRAVI uspeh i nesto najlepse sto je neko mogao da uradi za sjenicu i sjenicane...

sto se tice kvaliteta tema,nije bas zabrinjavajuce jer su mnogi okrenuti nekim drugim desavanjima i carima koje donosi leto i odmori,a i dobro ce doci da se malo dopune baterije i ubro cemo imati puno novih teme i dogadjaja kad se konsolidujemo posle odmora...

dobro je sto su neke teme zaustavljene,jer nije im ovde ni mesto ni vreme,u ostalom,kad je cela evropa u procesu integracije neki su idalje zeleli da podmecu kukavicja jaja iza maski a na mestima gde su se trebali dokazat i dokazati,ni slucajno ih nije bilo...

ali dobro je kvalitet je ostao a kvantitet cemo shvatiti kao KALIRANJE(prirodno gubljenje tezine) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

djina
24-07-2006, 12:26
Tek sad cujem da postoji i neki drugi forum. Uopste mi nije jasno zasto je tako. Zar treba da se delimo, cini mi se da nije dovoljno da budemo svi iz Sjenice da bi bili okupljeni na jednom forumu.

Ja sam relativno novi clan na forumu, vidim iz priloga da je aktivnost clanova ranije bila veca, ali kao sto rekoste, verovatno lepo vreme mami ljudi da idu vani a ne da sede ispred compa.

Ja kad god nadjem vremena dodjem ovde, makar da procitam sta se radi. Jednom, htedoh i da odem odavde, ali se predomoslih.

Pozdrav za sve.

STRANAC
24-07-2006, 16:34
ovde uglavnom egzistiraju clanovi poreklom iz sjenice ali je vrlo bitno da se dobrodoslim osecaju svi oni koji sebe pronajdu u ovim tamama ma odakle i ma ko oni bili...

sjenicani su poznati kao sirokogrudi i gostoljubivi ljudi,tako da mi malo mladji nemamo pravo da im pokvarimo nesto sto su oni vakovima stvarali,zato SRDACNA DOBRODOSLICA SVIMA KOJI NISU SJENICANI.....



p.s. ako nije tajna,da li bi nam DJINA mogla reci sta ju je to umalo ohladilo od ovog foruma...

Crni Gruja
24-07-2006, 18:39
Hehehhee, stranac, :shock: "MI malo mladji"?? :shock: :mrgreen:

STRANAC
24-07-2006, 19:47
istina je da nisam mlad kao ti :roll: :roll: :roll:

STRANAC
25-07-2006, 23:14
ZAR TREBA BRINUTI O KVALITETU OVOG FORUMA I TEMAMA U NJEMU KAD NAS JE SAD,U 00:00 12-ORO PRISUTNIH

STRANAC
25-07-2006, 23:16
bilo bo dobro da se i gosti oslobode i napisu nesto...

hajte ljudi,ne boli nista probajte,bice jos interesantnije

leyla-cg
26-07-2006, 00:07
hajde ljudi...ugledajte se na mene...lupam svasta ali vazno je da sam vazda tu...heheheheh

ado
26-07-2006, 08:01
pa hajd onda i mi da pocnemo da lupamo :lol:

leyla-cg
26-07-2006, 08:14
hehehhe...zajedno cemo...nisam mislila bukvalno da lupamo al eto bar da se oglasimo da smo zivi xexexexexexe...a ovo je ipak tema kvalitet priloga na forumu nego mi otisli sa teme...mi pricamo o posjecenosti...vidis ja ne bih smijela da se ovde javim posto lupetam...xexexe

Tahirovce
26-07-2006, 18:15
Milsim da je to najveci nedostatak foruma,posecenost dobra ali malo ljudi pise....

STRANAC
26-07-2006, 20:03
prvi put je najteze,samo da se usude da napisu jedanput nesto, posle reci same nadolaze a ima se ovde sta procitati i diskutovati...

zato neka se samo prvi put jave bar sa CAO...

djina
26-07-2006, 22:29
Hajde, ljudi, oglasite se. Napisite nesto kad se vratite iz grada. Prenesite utiske nama koji cuvamo bebe i ne izlazimo.

lejla
27-07-2006, 17:26
Samo strpljenja jos 20 dana i ja idem u Sjenicu i kad odem svaki dan cu vas obavestavati sta ima novo :) ok

joku
27-07-2006, 19:27
E konacno pametan predlog!!Ovi sto su sada dole bas su egoisticni,uzivaju dole i bas ih briga za nas ovdje.lejla izdrzace mo jos dvadesetak dana ali pazi drzimo te za rijec!!!!!

riki
29-07-2006, 02:35
ada mi bi pisali al nista se bas nedesava pametno a i sto napisemo pojedini teraju cirkuz sa nama zato muka mi da pisem

Tahirovce
29-07-2006, 10:40
prvi put je najteze,samo da se usude da napisu jedanput nesto, posle reci same nadolaze a ima se ovde sta procitati i diskutovati...

zato neka se samo prvi put jave bar sa CAO...



meni prvi put bilo najlepse :mrgreen:

STRANAC
29-07-2006, 17:21
moderatore, nisam mislio na voznju bicikla unazad 8) 8) 8)

STRANAC
29-07-2006, 17:21
ipak se radi o VOZNJI BICIKLA

mirsad
29-07-2006, 17:44
Evo i da se ja posle duzeg vremena javim.Rece neko da su pojedinci otisli,nije tacno nego su ih pojedini primorali da to urade svojim nacinom vodjenja foruma.Forum sluzi da bi svi rekli ono sto misle vodeci racuna pritom da ne vrijedjaju druge.Pojedinim clanovima je to pravo uskraceno i oni su bili primorani da odu.

riki
30-07-2006, 00:34
upravu si pope slazem se potpuno sa tobom

STRANAC
30-07-2006, 01:47
to,sto se dva coveka sloze,i misle da su u pravu,ne znaci i DA JESU U PRAVU...

ipak svako ima glavu,valjda ne zbog sisanja,vec da je iskoristi u humanije svrhe...

elem,ovde koliko ja primecujem,rad foruma besprekorno funkcionise cak i kada je posecenost znatno manja...

nelogicno je,i ne treba ocekivati od ovog foruma,da ima rad kao neki npr.beogradski forumi koji imaju na stotine hiljada registrovanih posetilaca,i svakodnevno ih poseti nekoliko desetina hiljada istih...

tim i takvim forumima,okrenuto je celokupno milionsko stanovnistvo srbije i dijaspore, normalno je da tu ima mnogo raznolikolijih tama,sastav clanstva je homogeniji i logicno je da i komentari mogu da budu lezerniji...

ali, ocekivati od varosice sa par hiljada stanovnika da ima takvo sto,po mom misljenju je malo megalomanski ali ne i nedostizno...

mozda bas ovaj forum postane neki koji ce biti ravan nekima koji su danas za njega giganti...

sve to zavisi od nas...

isto tako,mislim da ovde nije mesto nekim temama,jer mi smo mala sredina,predodredjena da svakog dana moramo naleteti jedni na druge i saradjivati,a i ziveti medjusobno...

vrlo je lako nekom nesmotrenom konotacijom,napraviti losu atmosferu,koja moze da ima i dalekoseznije posledice...

covek mora da shvati cinjenicno stanje na terenu i da u skladu sa tim usmeri svoje delovanje i ponasanje...

sjenica je u poslednje vreme mnogo podeljena sredina po skoro svim osnovama,jedino jos nisam cuo da se dele PO BOJI KOSE...za sta me ne bi iznenadilo da se ubrzo pojavi,jer smo podlozni podelama...

nasedamo na svaku glupost koju neko javno progovori,i sve manje koristimo razum i sve vise se nosimo emocijama...

pogotovu,mi koji po ko zna kom osnovu ne zivimo dole,nemamo moralno pravo da govorimo o nekim stvarima,jer treba da njima dole pustimo da odlucuju o svojoj sudbini,a mi jedino da prihvatimo ili ne njihov izbor,ili da ih podrzimo ili ne u tome...

nama se odavde mnoge stvari cine dragacijim,nego sto zapravo dole na terenu i jesu...

zato,ja pripadam onoj grupi ljudi koji OVDE I NA OVOM MESTU zele toleranciju i da sjenicani, ma gde bili, budu ovde,razmene reci,dogadjaje,ideje i da zapravo sjenicane, rasute po svetu sakupimo i napravimo jednu kompaktnu celinu iz koje verovatno moze proisteci nesto korisno...

ZATO,SLOZIMO SE DA SMO RAZLICITI,I SLAZIMO SE KAD SMO RAZLICITI...





ko je razumeo,shvatice...

Tahirovce
30-07-2006, 13:07
Mirsade ja se ne secam da je tebi licno bilo ko rekao nesto ruzno ili obrisao tvoj post,jos jednom ponavljam forum je zabavnog i informativnog tipa,malo je mozda skakljivo to sto se ja i Riki natezemo oko stranaka ali verujte da se vise salimo nego sto pisemo ozbiljno o tome,to moze potvrditi i Riki...nego dajte da se ovde malo zabavimo i opustimo, bice nam svima prijatnije....

Eh jos da vam kazem da sam u petak vece sa nasom dragom Suadom bio na pice kod baca,bila mi je cast i zadovoljstvo licno je upoznati, slikali smo se i nadam se da ce postaviti sliku......

riki
30-07-2006, 14:25
sto se tice mene i reska mi se i inace i na ulici prepucavamo ali to nema nikakve veze vec je sve vise na salu ipak smo odrasli zajedno bili u skoli sjedeli zajedno sluzili vojsku zajedno jeli iz jednog tanjira sto se kaze znaci i neke nase komentare nemoj ozbiljno da svatis jer to vise pricamo kroz salu politika nikom nije dobro donijela pa ni nama al sta mozemo kad volimo jedan drugom da kontriramo navikli smo to svakako da radimo

lejla
30-07-2006, 15:27
E konacno pametan predlog!!Ovi sto su sada dole bas su egoisticni,uzivaju dole i bas ih briga za nas ovdje.lejla izdrzace mo jos dvadesetak dana ali pazi drzimo te za rijec!!!!!



Ma OK.Obecavam da cu vam se javljati kad budem u Sjenici.Ako treba da obratim paznju konkretno na nesto posebno samo mi recite......

iSelektor
08-08-2006, 11:42
Mirsade ja bi tebe zamolio da napises sta i ko ti tacno nesto rekao ili napisao, pa da vidimo jeli to razlog sto ne dolazis...

Jedno znam a to je da nikoga ne molim niti cu... kao sto rece stranac ovo je mali forum za nas... gigante je i tesko da prate dva tri coveka.



I ja sam trenutno u Sjenici, a sto se tice desavanja, samo znam da skoro svaki dan cujem svatove...

Puno vamzemljaka... Enes Begovic je gostovao neki dan, veceras cemo postaviti slike sa tog dogadjaja najverovatnije... bilo je zanimljivo... Enes je pevao i pevao a mi smo u 3 ujutru napustili jos skoro pun lokal (peticu).



Pozzzz 8)

suada
08-08-2006, 13:38
hej, koga nema bez njega se može !?!

A ja mislila da se ovo ne može odnositi na mene već da će biti : poslije Suade potop!

Koga ja zavaravam ? Naravno ,šalim se .

Nego, imam malu dilemu zbog konstatacija da je u Sjenici dosadno, da se ništa ne dešava.

Ljudi moji, svojim očima sam vidjela da je naveče u Sjenici ludnici, da nigdje nema onakvog korza , izlazi se tek od 10,00 sati , diskoteka radi, svaku noć puna kao i sve kafane, ima internet klubova, jezero puno ribolovaca i izletnika. To je što se zabave tiče, jedino nisam sigurna da li se događaju kakve kulturno-sportske manifestacije, to nam ovi iz Sjenice moraju reći ali dešava se pomak, ne može preko noći.



IMAM SAMO JEDNO PITANJE - MOŽE LI MI IKO OBJASNITI ŠTA JE RAZLOG DA MOMCI I DJEVOJKE ŠETAJU ODVOJENO. ONE SE SREDE, LIJEPE, DOTJERANE, OČITO ŠALJU SIGNALE A GDJE GOD SE OKRENEŠ PO DVA TRI MOMKA HODAJU TAKO U GRUPAMA I BLEJE ILI U MOBITELE ILI ODMJERAVAJU AUTOMOBILE KAO DA IH OVE I NE INTERESUJU.

lJUDI MOJI, NE MOGU DA VJERUJEM, ZAGLEDAJTE SE BOLJE PA ĆETE VIDJETI DA SAM DOBRO ZAPAZILA.

Crni Gruja
08-08-2006, 23:14
Haahahaha, bravo za konstataciu Suada, na mestu je. :)

Ja sam pokusavo da izvadim prosek tim muskarcima, evo Riki mi je svedok :mrgreen: al nemoze jedan coek tu nista :D

Ne, ozbiljno, nije to do muskaraca. Nije da ih branim, nisu ni oni svi cvecke, ali su ipak sjenicanke malo posebne sto se toga tice. Mora covek da trci za njima, bez nogu da ostane da bi ga zapazile. Momcima jednostavno vise dojadilo, nemaju zivaca :) Al promijenice se i to uskoro, sad cu jos malo ja dole :D

suada
09-08-2006, 12:58
MA KO RAZMIŠLJA ŽIVCIMA U TIM GODINAMA ?!



Čini mi se da je razlog drugi - kod momaka besparica i besperspektivnost a rado bi dobre aute,mobitele, malo moći



a djevojke, ne bih da se naljute one svjesne, samosvjesne i ambiciozne, ali ostale čini mi se samo gledaju neke druge pasoše da što prije kliznu vani

Razuvjerite me jer ću se razočarati ako sam u pravu

halilce
09-08-2006, 23:14
Suada,nemoj da se razočaraš!

Momci,sjeničaci,još uvijek zavise finansijski od roditelja.Takva je stvar i sa devojkama.Sav taj"džeparac"je dovoljan samo za kokice.Mnogi od njih,sanjaju,u tim godinama,o OBEĆANOJ ZEMLJI,velikoj lovi,da voze dobro auto i da im pridje neka dobra cura!

Sa platom od nekih 150,200 eura(mnogi nemaju ništa)možeš samo da preživljavaš,i da se zahvališ bogu ako nisi dužan!



Nadam se da se nisi razočarala.BILA SI,donekle,u pravu!

suada
10-08-2006, 08:10
ima nešto što je u nekoliko zadnjih godina osvojilo mlade a to je nespremnost ulaska u vezu , bračnu ili vanbračnu ,ako već nisu obezbijedili i "kuću i kućište".

Pa se pitam šta će da rade i stvaraju skupa. Nedostatak samopouzdanja i hrabrosti. Ja i moj muž smo doslovce počeli zajednički život bez ičeg materijalnog , kao i većina .

Naravno da je dobro ako se u brak ulazi i sa nekom nekretninom i lovom ali stanje je takvo da većina tako ne može.



Hrabrosti malo djeco i nafaka dođe .



PS. Galamiće nas Joku - promašili smo temu

Tahirovce
10-08-2006, 21:55
Suada sta je sa nasom slikom kad ces je postaviti???????????

suada
11-08-2006, 11:24
kad mi dijete dođe iz Sjenice i donese aparat kojim nas je slikala



jesi li ti ženi rekao da će ti na internetu osvanuti slika sa drugom

ha-ha

Tahirovce
11-08-2006, 19:17
HA HA HA.Zar ti licim ja na nekog ko je ozenjen :D

Samo je ti postavi kad stigne ili reci klincima nek dostave meni pa cu ja..........

halilce
11-08-2006, 19:40
Bogami,Tahirovče,ja se začudih da ti uopšte pomeneš ženski rod!

Inače,znam da ti se odseku noge kad ti neko pomene Mušovku!?

HAHAHAHAHA!!!Izgubio mi je tvoj šurak smajlije!!



Ovo ćeš pročitati,podesi sat na forumu,nemoj da kasnimo35 min!!!

sulejman
12-08-2006, 11:33
Ovo sto se tice cura i momaka da hodaju odvojeni, ja mislim da ima samo jedno logicno objasnjenje,a to je novac!!!!!!!

Ova omladina koja zivi u Sjenici, jednostavno nema novca,kako ce on curu da izvede na kafu,ako ne radi i nema primanja, ili dobija dzeparac od roditelja koji jedva vezu kraj sa krajem.

Sjenicke cure su naucile jedno pravilo, ato je da pogledaju Pasos!!!!

Sto je rekao moj brat, zabace udicu i cekaju one koji zive vani.

Uopste im nije bitno, dali su stariji, imajuli djecu i tako dalje!!!

Ja sam zivim vani, ali mi je zalosno vidjeti da cure prodaju svoju dusu i tijelo za zivot u inostranstu.Pojedini kada dodzu dole u Sjenicu,misle da su neko i nesto ako imaju par hiljada eura u dzepu,i cure misle da je ovdje sve dzabe samo treba lopata i nakupiti novac.

Ali ne znaju da moraju da zive sa onom koga ne vole,i da mu daju svoju mladost i najbolje godine zivota, koje se nikada nece vratiti.

I kada odu vani dozive razocarenja jer moraju da rade naj mizernije poslove, onda vide da nije inostransvo samo dobro auto i uzivanje!!!!

Ali to je tako!!!!

STRANAC
12-08-2006, 14:51
topik ide u pogresnom pravcu zaustavite se i idite na SJENICANI I SJENICANKE IZ DIJASPORE o ovoj temi

Tahirovce
12-08-2006, 16:07
Halilce to sa satom je do servera,kad god se resetuje pomeri se vrijeme za par minuta, nije strasno napravice Zlatko kad se vrati sa odmora ja to ne umijem.......

liliput
12-08-2006, 19:16
ma nemojte pricat tako o devojkama u sjenici nisu one takve.mozda po neka ali sve nisu.ovo oko novca i pasosa vi ih napraviste kao da su .....(sto nije moguce!!!)po meni sjenicanke su NAJLEPSE Ý NAJPAMETNÝJE devojke u sandzaku!!!!!!!!!

Crni Gruja
12-08-2006, 19:45
Hahhaha, a i izbor je velik, to nema :)

liliput
12-08-2006, 20:28
:D 8)

suada
14-08-2006, 14:15
Slažem se da je Febo bio malo grub - nije baš tako . Ali u principu mislim da jeste uzrok besperspektivnost koja se osjeća kod mladih ali to je na čitavom Balkanu tako i nisu oni krivci.



A djevojke iz Sjenice ?

Ma najbolje -ja već tražim sinu jednu, dok ne naraste valjda ću naći a onda samo da njih dvoje još pristanu i ja ću biti sretna -ako budem živa

djina
15-08-2006, 10:23
Mislim da je gosp. Febo bio donekle u pravu, ali treba se ograditi i reci cast izuzecima. Ne treba suditi o svim devojkama na isti nacin samo zbog toga sto je nekoliko njih otislo u inostrastvo ( udale se zbog "papira" ).

Ima u Sjenici puno dobrih devojaka, nisu one krive sto su muskarci ( pojedini ) naucili da ih cure jure. Nije sve u jednom soku ili kafi, treba pokazati i druge kvalitete. A najgore od svega je to sto se puno ogovaraju devojke u Sjenici, muskarci prepricavaju svakakve price ( iako od toga nema istine ), a onda i oni muskarci koji bi hteli uciniti prvi korak, nemaju hrabrosti, jer kako da bude sa nekom a drugar mu pricao da je bio sa njom. Glupost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STRANAC
23-08-2006, 23:50
upravo,na kraju dana,primetih da je danas bila izuzetno dobra posecenost naseg foruma...

skoro i da smo bili blizu rekorda koji se prikazuje na statistici sto po mom misljenju govori da su imale istine one nase konotacije kada smo govorili o posecenosti i kada smo odmor i lepo letnje vreme uzeli kao moguci uzrok slabijeg posecivanja foruma...

sada sam siguran da se forumu smese lepi dani i da ce se ovde imati sta procitati...

u ostalom kao i uvek do sada...

joku
24-08-2006, 10:14
I ja sam istog misljenja kao i STRANAC i optimista sam sto se tice buducnosti foruma!

Tahirovce
24-08-2006, 20:34
I ja obecavam vise informacija iz Sjenice,dogovorili smo sa par ljudi da nam redovno daju informacije,za desetak dana ce im biti obezbedjena oprema i statovacemo sa ozbiljnijim radom.

leyla-cg
25-08-2006, 08:22
hajde bas da vidimo da i ja upoznam sjenicu makar i preko ovog foruma

STRANAC
27-08-2006, 17:02
da svi ucesnici foruma zive u sjenicu onda bih posumnjao da su otisli na kolektivno-celodnevno glasanje i zato ih nema da se jave...

ovako ostajem pri stavu da necete danas nista da pisete da ne bi ste remetili izbornu tisinu 8) 8) 8)



i to gde,pogotovu vi sto zivite gole,danas bas nadjoste da se ucutite kad nam trebaju informacije odozdo...

Crni Gruja
27-08-2006, 19:13
Resku i Rizu se prasta, oni su politicki aktivni tako da danas imaju pune ruke posla :) Jos nam ostaje da vidimo ko ce pevat nocas, a ko ce tugovat. U Boga se nadam da ce sve to da prodje u miru i bez incidenata

leyla-cg
27-08-2006, 21:28
heheheh sta li je bilo?

Tahirovce
28-08-2006, 14:58
Jale hvala bogu sve je proslo ok(bilo je varnica ali sitnih).........

STRANAC
29-08-2006, 23:30
trideset troje registrovanih od 116 posetilaca danas....

uspeh nema sta,i eto da su nam se javili jos HALILCE i SUADA koji su inace aktivni clanovi,izjednacen bi bio rekord u posetama od novembra meseca...

ovo je drugi put da je bio napadnut,sto bi rekli atletski novinari,ovog meseca...

Crni Gruja
30-08-2006, 15:31
Hahahha, ti to neki statisticar, jel? :)

STRANAC
30-08-2006, 15:34
i danas imamo ludu brojku za rekord,a mislim i da je jedan od najboljih dana sa poslatim postovima....

LUDNICA....

extra raja nema sta

halilce
30-08-2006, 18:17
Žao mi je što nisam bio aktivan na forumu ovih dana.Prost razlog,nisam uplatio sate! :oops:

STRANAC
30-08-2006, 21:08
PAO JE......

PAPAPAPAPPAPAPPA......

PAO JE.......

ja sam u dusi takmicar i eto ono sto sam prizeljkivao desilo se da ovog poslednjeg dana avgusta oborimo rekord posecenosti a zamolio bih i moderatora ako moza da nam pokaze broj postova sa danasnjeg dana mislim da je i tu dobra ako ne i najbolja brojka....

joku
30-08-2006, 21:20
Uh STRANAC sto me prepade,ja pomislih da je Suljo pao!!!! 8)

Tahirovce
30-08-2006, 21:25
Taj ce pasti samo kad to njemu bude cejf,posle tita odrzao se najvise.....

STRANAC
30-08-2006, 21:28
hahahahahhahahhaha

morao sam i jedanput da napisem ovo

hahahahahhahahah

jer me JOKU sa svojim komentarom nasmejao do suza...

svaka cast brate....

STRANAC
30-08-2006, 21:29
TAHIROVCE

mozes li sutrada nam das statistiku postova od danas,bas me zivo interesuje...

STRANAC
31-08-2006, 13:14
i promeni ovu posecenost,bode oci 8)

nece tu valjda biti tesko...

leyla-cg
31-08-2006, 14:20
i ja kazem da promijeni heheheh

Tahirovce
31-08-2006, 15:40
Ulazio sam u statistiku al sve pise na nemackom videcu sa zlatkom da izvadi to po nekoj mojoj proceni oko 160 postova..

STRANAC
31-08-2006, 20:01
i ja misli da je oko te brojke,u jedno vreme nas je bilo sedmoro i forum smo pretvorili u chat bili...

ludnica,i vidi BROJKU,bode oci.... :D

leyla-cg
31-08-2006, 20:11
hehehehhehe bravo mi heheehehh

STRANAC
05-09-2006, 19:50
koja je ovo LANA sto nam danima seta po forumu a nista da kaze...

hajde ne boj se vidis samo se ja i HALILCE dobacujemo...

kad si vec tu

STRANAC
17-09-2006, 23:59
MASHALLAH,MASHALLAH...

ima nas i u ova kasna doba-ellhamdulila...

liliput
18-09-2006, 00:01
nema spavanja....

halilce
18-09-2006, 00:08
lilipute,joč malo pa mi zvoni mobilni,za prvu smenu... :cry:

STRANAC
18-09-2006, 00:09
cini mi se da forum LAKSE DISE od kad se manusmo politike...

a sve se nesto pitam,do kad li ce to tako i ostati...

ipak raduje me cinjenica,da smo nekako SVI osudili zlicin koji je napravljen prosle sedmice u pazaru i da je ovo jasan dokaz da koristimo ono sto je samo coveku Bog dao,a to je razum...



inace ne vidim da kvalitet postova slbi cak naprotiv,misljenja sam da forum dobija jednu umerenu dozu edukativnosti....



voleo bih da vidim jos neki komentar da vidim da nisam u zabludi sa ovim svojim razisljanjem....

liliput
18-09-2006, 00:10
haha vrijedan si.meni skola pocinje

STRANAC
18-09-2006, 00:20
haha vrijedan si.meni skola pocinje



i meni isto...

halilce
18-09-2006, 00:33
Stranac,pogledaj statistiku za ovu temu!Viđenost 2000!!!

liliput
18-09-2006, 00:35
jos kad bi svi pisali bilo bi super

halilce
18-09-2006, 00:36
E,ja VAS selamim!Ti si se burazeru,SEJO naspavao,pa se uključio!

SELAM

STRANAC
18-09-2006, 21:46
halilce,da nisi iz KECA u DVOJKU.... :mrgreen:

nama te ceo dan da nas osvezis infosima...

leyla-cg
19-09-2006, 11:27
e sad su stranac i halilce pokvali temu...da ne budem vazda ja...hehhehe

joku
19-09-2006, 12:24
:?:

liliput
19-09-2006, 12:39
:?:

Crni Gruja
19-09-2006, 18:35
Haahahahaha,. bravo lejla, neka si im rekla :)

Nista sad kujo "?", nego vikni ovima dvoici :mrgreen:

halilce
19-09-2006, 22:59
Blizu si stranac,bio sam iz 2u2! :mrgreen:

Ovi ostali nek dumaju da smo napravili sportsku kladionicu! :lol:

neno
20-09-2006, 00:56
da pogadjam da si sutra iz 2u3 :mrgreen:

leyla-cg
20-09-2006, 07:59
e sad nista ja ne znam...bravo grujo samo ti mene hvali...

leyla-cg
20-09-2006, 07:59
mislim brani...

halilce
20-09-2006, 11:23
Bravo ,kume, danas i sutra sam 3+.A od ponedeljka sam na pripreme!

Lejla,DA TI DOČARAM,u pitanju su smene na poslu,iz prve u drugu(1u2)

3+ je dva dana treće! :evil:

STRANAC
21-09-2006, 18:40
forumi su zaista lijepa stvar,iskreno,dok nije sa radom poceo nas forum i nisam gajio toliku simpatiju,ali sada uvidjam da sam tada bio u zabludi...

pogotovu je lijepo kad ovako mala carsija,kao sto je nasa ima svoje mesto gde se,sa svih strana sveta,mozemo SASTATI ispricati...

mi se u tom gradu svi medjusobno poznajemo,samo sto poimenicno nemamo predstavu o kome se radi...

svi nikovi su se u sustini predstavili,bar oni koji su bili aktivni,tako je nekako i bilo neko nepisano pravilo,pa je svaki aktivan clan dobio predlog da se predstavi i da se zna sa kim komuniciramo...

nemoj neko,da se oseti prozvanim,i da pomisli da je ovo nagovor na to,ne...

samo hocu da ponovim da se svi znamo i da smo usredsredjini jedni na druge i da imao respekta prema svim nasim sugradjanima....

o gradu manje vise neka pise svako svoje misljenje ali imena i prezimena treba zastiti javnosti....

primecujem da neki clanovi prelaze u SKRIVENE,zelim da verujem da je po sredi nenamerna pogreska prilikom podesavanja svog profila,jer ne zelim da mislim ono sto mislim da se desava...





i eto jos na kraju da pozovem ove nase clanove koji nas redovno posecuju da napisu nesto,neka se aktiviraju,ide RAMAZAN ovo je dobro mesto da se ublazi duzina ISPOSTENOG DANA...



zelim da mi niko ne zameri i da se ne oseti prozvanim,jer zaista ovo nema vezi na sa jednim pojedincom,STVAR JE GENERALIZOVANA...

halilce
21-09-2006, 18:43
Stranac,ima li razloga da slavimo,sutra,jesi li dobio posao?

STRANAC
21-09-2006, 18:56
zaboravio sam da ti javim...

jesam dobio sam posao,prvi u ovoj novoj boravicnoj destinaciji...

samo slavite....

liliput
21-09-2006, 19:03
nek je sa hajirom.....

STRANAC
21-09-2006, 19:09
hvala LILIPUTE....



u cilju,a vodjen mislju,da poboljsamo komunikaciju i kvalitet priloga na forumu,postavio sam pitanje u temi ODGOVORI I PITAJ pa bilo bi dobro da se u sto vecem broju izjasnimo po tom pitanju koje ce biti prosledjivano dalje posle svakog odgovora...

halilce
22-09-2006, 06:30
:idea: :D ČESTITKE od srca,Druže Tito,da radiš i zaradiš,ako bog da!

Ali,nama želim da te posao ne odvlači od nas,tj. da ne ideš da službena putovanja često! 8)

leyla-cg
22-09-2006, 09:07
hehehehehheheheh halilce halilce...ja ti zelim da sto cesce ides na sluzbena putovanja...ali sa istom pratnjom...nek je srecan posao...

leyla-cg
22-09-2006, 10:18
nego nemoj da kvaris temu...stranac je imao dobar prijedlog...kad bi se ispunio ja bih onda samo tu stranicu posjecivala...nju sigurno ne bih pokvarila...

STRANAC
22-09-2006, 18:51
primetno je da forum dobija jednu humoristicniju notu nego li je to bre bio slucaj...

politika nas je bila malo odvukla na taj njen prokleti kolosek i trebale su da se dese neke takve lose stvari da bi smo se osvestili i shvatili da zapravo SVOME BRATU govorimo lose stvari..

mozda se nekima i ne svidja ovava nota foruma,ali svako ima pravo da pokrene temu koja mu se cini interesantnom i poucnom i na da sve kvalitetnom...



mislim da ovak forum i dalje ima dusu,i da je kvalitet neminovan ovde...



eto sad imamo temu kojom cemo postedeti sve ostale teme i napaviti da NJIHOV SADRZAJ BUDE U ODNOSU SA NASLOVOM...

iSelektor
22-09-2006, 23:45
strance napisao si mi ovo iz duse... to je mene odbilo da pisem na forumu... i ako sam nonstop tu i citam redovno... aferim

leyla-cg
23-09-2006, 15:02
pa hajde stranac otvaraj vise tu temu da ne bi ja druge kvarila...

liliput
23-09-2006, 15:07
pa tema je otvorena ovo i ono/karambol party

leyla-cg
23-09-2006, 15:27
dobro vidjela sam

nakupilo mi se bilo dosta novih priloga pa nisam vidjela...ovo sam otvorila medju prvim pa sam zato pitala...

liliput
26-12-2006, 00:09
dal smo opet ovo stali nesto..?

Zuko
26-12-2006, 02:26
dal smo opet ovo stali nesto..?cao jeli ima jos nekog tu

Zuko
26-12-2006, 02:33
dal smo opet ovo stali nesto..?cao jeli ima jos nekog tutahirovicu jesi li ti rifatov brat?

Tahirovce
26-12-2006, 15:19
Nemamo nijednog brata rifata.....

Zuko
26-12-2006, 18:13
Nisam pitao tebe ( tahirovce ) nego ovog tahirovica iz frankfurta.

pozdrav

Tahirovce
27-12-2006, 16:11
Pa na isto dodje, ista nam je rodbina,hahaha..........

halilce
10-10-2007, 00:53
Vrijeme je da se oglasimo!

Šta mislite,da li je kvalitez priloga na našem sajtu bolji ili lošiji u poslednje vrijeme!

Ja mislim da je puno bolji,aktiviranjem mnogih članova,a posebno članova 36310 i shela!

Šta vi mislite,i dali bi nešto trebalo mijenjati?

Crni Gruja
10-10-2007, 11:40
Jedina zamerka su prepirke oko politike, ali od toga nikako nismo mogli da pobegnemo, vec sam se inaviko. Ali eto, mozda ce i te nesuglasice dovest da na kraju svi mislimo isto i da navijamo za jedne iste, ko zna.

supergirl
10-10-2007, 18:11
Prije ce se udruzit' zvezda i partizan,mozda budemo navijali za za taj "Crveni Partizan",a za istu stranku iz Sandzaka....Tesko!!!!

36310
10-10-2007, 21:37
Mislim da je kvalitet priloga na ovom forumu uvijek bio korektan.

Mozda je bilo,tu i tamo nekih zatisja,ali generalno stvarno nije lose.

Ono sto mi se iznad svega dopada je prisustvo uzajamnog postovanja izmedju clanova.

Treba to odrzavati.

MajkaMaca
11-10-2007, 06:31
Ono sto mi se iznad svega dopada je prisustvo uzajamnog postovanja izmedju clanova.

Treba to odrzavati.

od susreta,mislim da se postovanje medju forumasima poboljsalo...sve u svemu bolje je nego pre...samo napred...

supergirl
12-10-2007, 12:10
Znam! Mora da je @STRANAC,koji stalno smiruje situaciju, nasuo nesto nama u pice,pa se manje svadjamo! :)

STRANAC
12-10-2007, 14:07
Znam! Mora da je @STRANAC,koji stalno smiruje situaciju, nasuo nesto nama u pice,pa se manje svadjamo! :)

:D :D :D

dobro komšinče,dobro.... :D :D :D



ja ipak mislim da polako ucimo da koristimo internet,i znacaj foruma i da shvatamo da ne mozemo svi misliti isto,ali da je dobro da i tada kada se ne slazemo,postujemo jedni druge i uvazimo misljenje koje se nama ne svidja...

ipak,nas geografski polozaj,mentalitet,VEKOVNA DESAVANJA na tom prostoru,ne ostavljaju nas bas ravnodusnima prema neistomisljenicima,

ali ipak u svemu terba pronaci sabura i selameta,pa tek onda nesto reci i uraditi...



ide na bolje....

ja sam zadovoljan svime na forumu...

Elvis-Eko
21-05-2008, 16:10
Trenutni kvalitet priloga nije los ali jos uvjek mislim da mnogi, posebno ovi noviji clanovi , vecinom tjeraju kvantitet

mersija
21-05-2008, 19:33
Aman,sve po nama "novim"clanovima,:) a da nije nas sta bi bilo,poskidasmo sto neko rece ovdje na forumu"prasinu" sa pojedinih tema,ja ipak mislim da je aktivnost i kvalitet na forumu u "porastu".....:)

Elvis-Eko
21-05-2008, 19:39
A ko je rekao da si ti novi clan. Kako se meni cini ti si stari clan s tim sto si dugo vremena bila pasivna a svojim aktiviranjem, postovima i nacinom razmisljanja samo doprinjela kvalitetu foruma.
E , a sto se tice prasine kod pojedinih tema , vala bi se osevapila kad bi jos skinula prasinu sa SLIKE CLANOVA :)

mersija
21-05-2008, 19:41
Neka hvala,nema tamo puno, gledala sam prije neki dan:)nek se jos malo nakupi ...pa kad zadjem da brisem e ondaa..:)

iSelektor
29-05-2008, 02:50
Sto se meni tice nije bitno sta ce ko pisat, dok se ne vredjaju medjusobno...
Odgovara i kvalitet a i kvantitet bogme 8)

Elvis-Eko
18-02-2009, 04:53
Bogami je dugo vremena proslo odkako smo zadnji put mjerili kvalitet priloga na forumu, skoro godinu dana. Kako vrijeme brzo letiiiii :)
Mislim da smo puno , puno napredovali i sto se tice kvaliteta tema i postova u njima, bravo za nas :bravo:

Tahirovce
18-02-2009, 08:18
Cega se ti neces setit, ja sam ovu temu zaboravio...

Crni Gruja
18-02-2009, 12:31
Vala da znas. Sala nije Piljak :p

Al eto, znaci da se kvalitet poboljsao spontano, a ne da bi u ovoj temi imali cime da se pohvalimo ;)

Elvis-Eko
16-06-2009, 05:11
Primjecuje se u zadnje vrijeme da je otvoreno dosta tema iz oblasti muzike. Nebi bilo nista sporno da se u tim temama ima sta raspravljat i pisat neki komentari. Ovako, sve te novootvorene teme su mogle da zavrse u jednoj - muzicke novosti
Neznam sta je svrha i cilj svega toga ali mislim da skodi preglednosti foruma

Skorpija
16-06-2009, 12:08
Primjecuje se u zadnje vrijeme da je otvoreno dosta tema iz oblasti muzike. Nebi bilo nista sporno da se u tim temama ima sta raspravljat i pisat neki komentari. Ovako, sve te novootvorene teme su mogle da zavrse u jednoj - muzicke novosti
Neznam sta je svrha i cilj svega toga ali mislim da skodi preglednosti foruma

Eko uze mi riječ iz usta.:wink:. I da ja ne bih pravila greške:D

Elvis-Eko
08-07-2009, 04:56
Je li ovo kvalitet priloga u naglom padu ili se meni samo cini ( mada ne vjerujem ) :confused:
Osjeti se odsustvo Adnana i Borichi ciji su postovi dosta doprinosili kvalitetu. Mozda je ovo samo malo zatisje za vrijeme odmora, sta misle ostali , je li jos neko primjetio isto sto i ja ?

Tahirovce
08-07-2009, 08:16
Opao je malo kvaliltet to je tacno, mislim da ce biti tako do druge polovine avgusta...

STRANAC
15-09-2009, 23:38
malo su nas godisnji odmori i ovo lepo vreme odveli bili od interneta i od foruma,
pa mozda mozemo reci da nismo imali puno nekih ozbiljnijih tema,
ali mislim da je vreme da se opet vratimo na stare staze i da ovaj forum opet poprimi ruho koje je nekad imao...
zato pozivam sivju vas da date svoj doprinos otvaranjem novih tema koje vam se cine interesantnim,kao i da vise ucestvujete u svim aktivnim i novo-otvorenim temama...

supergirl
28-04-2010, 22:47
Previse je tema za "dokone". Ne znam da l je do mene, al nekako i kad udjem na forum i procitam sve danasnje postove, nemam sta pametno da dodam.
Mozda sam se odvikla... a i svesna sam da je to za ocekivati, jer je i sam broj poseta veci nego sto je bio u stara dobra vremena.
...
Ne znam ni sto ovo konstatujem, al eto... mozda je i neko sam primetio...
No,slika govori dovoljno:


http://img217.imageshack.us/img217/2552/53099868.png (http://img217.imageshack.us/i/53099868.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

STRANAC
29-04-2010, 05:48
Forum je bio i ostao otvoren za sve i o svemu... Da li su teme za dokone,kulturne,visoke, zute ili brze potanje je ukusa i trenutne orijentisanosti... Nekako je i normalno da od neke surove svakodnevice koja danima biva sve losija,bar na netu se potrazi minut zabave i zadovoljstva... Za kvalitet foruma jedino merilo je broj poseta a svedoci smo da su one ovde sa svih strana cak i od ljudi koji nista zajednicko sa sjenicom nemaju...

Skorpija
29-04-2010, 18:34
Previse je tema za "dokone". Ne znam da l je do mene, al nekako i kad udjem na forum i procitam sve danasnje postove, nemam sta pametno da dodam.
Mozda sam se odvikla... a i svesna sam da je to za ocekivati, jer je i sam broj poseta veci nego sto je bio u stara dobra vremena.
...
Ne znam ni sto ovo konstatujem, al eto... mozda je i neko sam primetio...
No,slika govori dovoljno:




Đes ba? E znala sam da ćeš nas iznenaditi sa nekom sličicom iz kutka :)

A ja očekivala neku paparazzi iz Sjenice.....;):sadbye:

POZZZ

superbaka
03-05-2010, 22:30
Supergil,shta drugo da ti kazem osim da su interesivanja razlichita,da se ne ponavljav Stranac je sve lepo rekao.a gde si Ti???