PDA

View Full Version : ZINEDIN ZIDAN


suada
13-07-2006, 13:36
Potez svakako nije sportski ali nije bila sportska ni situacija u koju je stavljen

Žao mi je što je sportsku karijeru završio crvenim kartonom ali ga iskreno podržavam i smatram da se ne treba raspravljati u fudbalskim krugovima o njegovom potezu već o onome što je uradio onaj ko ga je stavio u tu situaciju u kojoj bi svi reagovali isto , možda i gore.



Ne znam puno o fudbalu ali je ovo tema koja prevazilazi okvire sporta uopće , pa da čujem ZA I PROTIV

Crni Gruja
13-07-2006, 14:03
Apsolutno ZA!!! Treba vise neko te zabare da stavi na njihovo mesto, vecito su od tog fudbala pravili Broadway sa svojom glumom. A Zidanov potez opravdavam 100%, bez obzira koliki je ulog u pitanju, preko onakvih provokacija se ne prelazi tek tako, narocito ako se one ponavljaju nekoliko puta. Volim sto ga sad vecina opet vidi kao heroja, mada to u pocetku i nije bilo tako!!

ZIZOU FOREVER!!!!

Tahirovce
13-07-2006, 14:34
A jel zna mozda neko sta je onaj Italijan rekao Zidanu? Mene to kopka.........

Anonymous
13-07-2006, 15:17
A jel zna mozda neko sta je onaj Italijan rekao Zidanu? Mene to kopka.........Rekao mu je da mu je majka teroristicka kurva i da mu se sestra j..e sa pola Francuske...(a majka mu bas na taj dan zavrsila u bolnici)

SjeNiiCaNka
13-07-2006, 15:42
A jel zna mozda neko sta je onaj Italijan rekao Zidanu? Mene to kopka.........Rekao mu je da mu je majka teroristicka kurva i da mu se sestra j..e sa pola Francuske...(a majka mu bas na taj dan zavrsila u bolnici)



Nije..reko mu je da su svi alzirci teroristi i da mu je sestra prostitutka! tako sam ja citala

Crni Gruja
13-07-2006, 16:01
I ja sam cito ovo sto je Jusufovce reko. Ako je to istina, neka ga je i udario. Eh, sto mu ne polomi zabarske zube, da mu vise tako nesto ne padne na pamet!!!

halilce
13-07-2006, 17:10
ProlaZIDAN,ProlaZIDAN,prolaze godine...Zidan je veliki fudbaler,nesumnjivo,velike su mu zasluge za evropski fudbal a i svetski.

To sto je uradio,uradio je,povratka nema.Kao covek,opravdavam njegov odgovor na provokaciju,a vrijeme ce pokazati dali je pogrijesio..

Sellam svima!!!!

Kemoni
13-07-2006, 20:10
Ovako kao prvo Italijani nisu zabari a to kod naseg narod ono sto su Komunisti vrsili propagnadau.

Zabe Jedu svi, A Zaba je Francusko jelo to oni sto neznaju pa kazu za Italijane da su zabari.

Kao drugo Sinoc gledo sma TF1 Francuska televiziija kako Zidan daje intervju pa ona novinarka TF1 ona mora da mu pomaze kako bi on zavrsio,novinarka odgovorila a ne on. Francuski Mediji su oni trenutaka digli prasinu kako je ga Materazzi nazvao teroristom ITD a sada ispade smo jedno i to nije bas da se veruje vidjecemo sat ce FIFA presuditi.

Ja nerazumjem sto ovi na forumu toliko s ezivciraju kad aod toga oni nemoj nikakve koristi,Sto kaze nas narod svoj Hleb jede a tudju brigu brizi.

Crni Gruja
13-07-2006, 20:15
Meni je to sto Italijani ne biraju sredstva, pa od fudbala prave onakav cirkus. Ponekad je bolje casno izgubiti nego pobedit prljavo

STRANAC
13-07-2006, 21:21
OVDE NEKI POKUSAVAJU DA BUDU VECI KATOLICI I OD PAPE....



elem...

Nije sportski ali desava se,i to je za coveka pa taman i ako je on i ZINEDIN ZIDAN jedno od najzvucnijih imana savremane fudbalske storije...

LIcno,zao mi je sto je tako se zavrsilo i ao niam gledao utakmicu te veceri gledao sam per snimaka sa raznih televizija,i svi uglavnom imaju los stav....

Ja ga podrzavam drag mi je...

I ako je bolje bilo da je onog ciganina saceko na ulasku u svlacionocu pa da ga ZAVARI po meraku,ali poslednja prvu ne stize...

iSelektor
14-07-2006, 02:37
Ako je tacno, to da mu je uvredio sestru i majku... onda je pogresio sto nije jos na licu mesta, kad ga je oborio jos kopackom u glavu!



Za takve stvari on je jos i premalo reagovao...



Pozdrav 8)

Redzi
14-07-2006, 07:48
pa nije to ... divlji je to Alzirac-kako ga je roknuo-bravo Y-Zinedin

djina
14-07-2006, 11:21

Crni Gruja
14-07-2006, 13:21
Vidim ja da se ovde opet kuha nesto zeznuto. Dajte da smirimo strasti dok ne dodje do nekog sukoba opet, jednom smo bili svedoci toga, i znamo kako to obicno prolazi. Normalno da ce svako branit onoga za koga navija, i nikad se necemo slozit da li je Zidane postupio ispravno ili ne. Da bi izbegli prozivke i, nedaj boze, teske rijeci, hajde da tu odluku prepustimo onima ciji je to posao, jer je nama, sto se kaze, "ni iz dzepa, ni u dzep" ko je tu bio u pravu.

hvala

Tahirovce
14-07-2006, 14:27
Pa dobio je sta je zasluzio za najbolje igraca na prvenstvu zlatku loptu,a za nesportski gest crveni karton i sta sad tu ima da se polemise,sad je samo pitanje dal bi mi uradili sto i on ja licno nebih,jer iz tog duela je izasao italijan pobednik a ne zidan......

iSelektor
14-07-2006, 15:52
Pa nebih rekao da je izasao kao pobednik...

Fifa je pocela posle zidanove izjave i protiv italijana sada istragu... ako vredjanje ostane na osnovu majke i sestre bice i on kaznjen, a ako bude na visini teroriste ili nacionalnoj osnovi onda preti italijanima cak i gubljenje titule svetskog prvaka... jer kao sto znamo... pravilo broj 1 u FIFI je, nema nacionalizma...

Be Guests by Friends. Zu Gast bei freunden!



A to isto vazi i ovde!



Pozzz 8)

SjeNiiCaNka
14-07-2006, 16:41
Pa nebih rekao da je izasao kao pobednik...

Fifa je pocela posle zidanove izjave i protiv italijana sada istragu... ako vredjanje ostane na osnovu majke i sestre bice i on kaznjen, a ako bude na visini teroriste ili nacionalnoj osnovi onda preti italijanima cak i gubljenje titule svetskog prvaka... jer kao sto znamo... pravilo broj 1 u FIFI je, nema nacionalizma...

Be Guests by Friends. Zu Gast bei freunden!



A to isto vazi i ovde!



Pozzz 8)



e pa dabogda bas izgubili titulu :) ko zna kako bi igra zavrsila da nije zidane dobio crveni karton

Sadik
14-07-2006, 23:38
Nebi se bas slozi sa tobom Resko nije sad u pitanju ko je ispao pobednik jer je to Pirova pobeda zabara. A ZIDAN je moralni pobednik i njega cijela Francuska podrzava i sam Sirak.A ovim je gestom pokazo da se ne moze tek tako vrijedjati necija familija. a stavite se vi svi u njegovu situaciju kako bi samo reagovali, ko nebi reagovo kao on on je kukavica. A ja sam sinoc gledao nemacku televiziju i prikazali su kako zabari treniraju da padaju i simuliraju faulove, a to je bilo poslije i na srpsku televiziju.

Tahirovce
15-07-2006, 14:01
ma ok je da je Zidan moralni pobednik to i ja kazem,ali Italijan je ostvario cilj,ko zna sta bi bilo da je Zidan ostao......