PDA

View Full Version : Nocni zivot u Sjenicu, sta nam fali jos???


XRealSjenicakX
28-06-2006, 23:43
Selam, Cao,



svakog ljeta dolazim u Sjenicu, mislim da je stvarno lijepo, ali nam treba vise kafica i diskoteka, ima nas u inostranstva masallah dosta, pa ljeti nema gdje da sednes od raje..:)



sta vi mislite?

iSelektor
29-06-2006, 00:04
ja sam zadovoljan sa onim sto ima...

jedino sto me ubi ono da je u 0:00 grad prazan.......

to bi trebalo nekako izemeniti!



pozz 8)

XRealSjenicakX
29-06-2006, 00:15
da ali mislim u ljetnoj sezoni je svugdje prepuno, ma pocelo je vec sa rezervacijom...:) hehe ipak jos dva tri kafica vise.....nebi bilo lose...

XRealSjenicakX
29-06-2006, 00:18
ok, ali kod nas u sjenicu se vec izlazi oko 19.00 casova na korzo...umori se narod, zato je prazan grad...:)

riki
29-06-2006, 00:22
pa ko je lud da otvara kafic zbog dvadeset dana leti nerazumjem

iSelektor
29-06-2006, 00:25
hahahahahaha riki care hahahahahahahahaa

XRealSjenicakX
29-06-2006, 00:25
ma gdje dvadeset dana......????



krajem juna do krajem avgusta traje sezona.....:) pa uvijek se zalu da nista ne investiramo u grad, neka nesto otvore......kako ti ide u drugim gradovima...

riki
29-06-2006, 00:32
zaboravio si da ovo je sjenica brate

kod nas leta nema

mi ugasimo sporet samo kad treba da ocistimo odzak i sporet istresemo sulindare pa opet vrati kao pre

sibir je ovo

a za izlaske koliko znam livada i sumaraka kolko ti je volja

sta se pravite spanci

XRealSjenicakX
29-06-2006, 00:33
Mogla je i Opstina malo vise za turizam uraditi, neki koncerti, neke slave, sta znam, mislim da sve vise nase omladine ovdje na zapad odlazi na odmor u inostranstvo, spanija, turska...tako nesto.....ja licno poznajem dosta nase omladine koji ne zelu da idu za Sjenicu zbog dosade....malo se treba podruditi, ... Iz Sjenice se najvise iselilo raje, u trece zemlje, ljeti dolaze dosta, ..

XRealSjenicakX
29-06-2006, 00:36
zaboravio si da ovo je sjenica brate

kod nas leta nema

mi ugasimo sporet samo kad treba da ocistimo odzak i sporet istresemo sulindare pa opet vrati kao pre

sibir je ovo

a za izlaske koliko znam livada i sumaraka kolko ti je volja

sta se pravite spanci



heheh, mislim za vrijeme sezone!!!!! Znam kakva je situacija van sezone, ali ipak to bi znacilo vise para ostaje u sjenicu...mislim za vas i za nas provod...:)

riki
29-06-2006, 00:41
nema od te price price brate ovde kad hoces kokosar da napravis komsije ti se smiju a kamoli mkakava lokal

XRealSjenicakX
29-06-2006, 00:44
nema od te price price brate ovde kad hoces kokosar da napravis komsije ti se smiju a kamoli mkakava lokal



cuj smiju ti se....mozda se smiju iz ljubomore???? :) ne pravis za komsiju nego sa sebe....:)

riki
29-06-2006, 00:47
ma odma zovu dr hivza da te pregleda

cinimi se da si malo zaboravijo sjenicu

XRealSjenicakX
29-06-2006, 00:54
heheh, cuj daijdza da me pregleda...:) on je vise za onih koji su otisli na zivce.......) nisam je rodjeni sjenicak, ovdje sam na zapad rodjen i odrastao...zato ne razumem nasu raju kako sedne na guzicu i nista ne radi...:) ali kukaju..hehhe

riki
29-06-2006, 01:03
pa ovde su ti moj vapljaninu svi odavno otisli na zivce

ima tvoj dajo pune ruke posla bogami

hahahahhahaha

XRealSjenicakX
29-06-2006, 01:08
pa ovde su ti moj vapljaninu svi odavno otisli na zivce

ima tvoj dajo pune ruke posla bogami

hahahahhahaha



znam bogami..hehehhe...:)

Sjenicak-Wien
29-06-2006, 11:17
Ma nema problema Riki znas ti da mi uvijek nadjemo resenje za sve,otvoricemo mi jedan extra lokal za ove sto ne sjede na "guzicu" hahahahahahahahahhaha pa neka stoje po cijelu noc hahahahahahhahahahahhaha. Pozdrav za tebe Riki.

riki
29-06-2006, 12:27
hvala na pozdravu pozdrav ajsele

XRealSjenicakX
29-06-2006, 16:35
Ma nema problema Riki znas ti da mi uvijek nadjemo resenje za sve,otvoricemo mi jedan extra lokal za ove sto ne sjede na "guzicu" hahahahahahahahahhaha pa neka stoje po cijelu noc hahahahahahhahahahahhaha. Pozdrav za tebe Riki.





hahaha......bez komentara!!!!!!!! :)

XXL
15-07-2006, 02:03
Mogla je i Opstina malo vise za turizam uraditi, neki koncerti, neke slave, sta znam, mislim da sve vise nase omladine ovdje na zapad odlazi na odmor u inostranstvo, spanija, turska...tako nesto.....ja licno poznajem dosta nase omladine koji ne zelu da idu za Sjenicu zbog dosade....malo se treba podruditi, ... Iz Sjenice se najvise iselilo raje, u trece zemlje, ljeti dolaze dosta

Svaka cast super ideja . Svajcarska se takodje ne nalazi na Ekvatoru ali ovde opstine imaju svoje feste koje traju vise dana i koje se poput nasih vasara odravaju na ulici u centru grada ( sela ) .

Ja mislim da bi ovo trebalo da probudi interesovanje opstinskih vlasti jer takve zabave nisu samo zabave za ljude vec i veoma vazan prihod za narod i opstinu .

Svaka cast !

dj_edy
15-07-2006, 23:44
Ma ima ljudi gde i da se izadje, ali je sve nekako monotono, nista se ne desava godinama. svako leto, ili sezona kako neko rece je isto. Ipak ove godine vidim neke plakate, neke zurke, muziku uzivo po kaficima, ali i pored toga ovo leto izgleda dosadno kao nikada do sad.

HaNi
16-07-2006, 19:10
Mah kafica i muzike ima dovoljno za mali grad ko sjenica nego je izgleda problem kod nas sto ne znamo to da iskoristimo i da se provodimo :)

Emina
16-07-2006, 23:24
Hm....Sjenica?Nije lose,mada moze to i bolje!

Dodjite u Prijepoljeda vidite prevo znacenje NOCNOG ZIVOTA!!! 8)

Emina
16-07-2006, 23:25
Posetite: Klub BOMBO!!!!

Klub CEPELIN

KAfe BOMBONJERA!!!!!!!!!

Sta da vam pricam!

SjeNiiCaNka
17-07-2006, 12:53
Hm....Sjenica?Nije lose,mada moze to i bolje!

Dodjite u Prijepoljeda vidite prevo znacenje NOCNOG ZIVOTA!!! 8)



tema je nocni zivot u sjenici a ne u prijepolju!

iSelektor
17-07-2006, 15:59
Emina ti dodji da vidis u januaru sta je pester... sta je zivot kod nas 8)

Redzi
25-07-2006, 04:06
hahahahaha

djina
25-07-2006, 10:07
[="Tahirovic"]

Emina ti dodji da vidis u januaru sta je pester... sta je zivot kod nas





E, to je zivot!!!!! Napolju -32 a mi po gradu setamo. Ne znam da li su nam vise pobelele obrve, kosa ( ko je bez kape ) ili trepavice. Bese to divno vreme. bili mladi i ludi. Sad ne bih izasla po takvoj hladnoci, nema sanse.

leyla-cg
25-07-2006, 14:16
ma kakvo prijepolje...sta pricas o prijepolju kad je rijec o sjenici...a odakle si iz prijepolja ako se moze znat

STRANAC
25-07-2006, 17:23
prijepolje je lijep gradic i meni licno se bas svidja...

ova prijepoljka je u pravi kad pominje ova dva kluba,bio sam i u jednom i u drugom i lepse sam se provodio u bombu uz muziku dzenana loncarevica koga sjenicani poznaju sa svirki kod baca a inace momak vec dve godine zaredom ucestvuje na budvanskom festivalu i ima super pesme i talenat ali nikako jos da nadje nekog sponzora koji bi mu omogucio snimanje cd-a a verujem da bi to bilo dobro jer covek zaista ima potencijala za muziku...

leyla-cg
26-07-2006, 02:54
pa nije los grad eto...pa i meni je majka iz prijepolja ne mogu rec da je los...puno sam ja tu vremena lijepog provela...veliki dio najljepseg zivotnog doba...mada sam iskrena...lijep gradic ali nije to to...znam tako je jer se ulaze samo u neke gradove dok u druge nista i propadaju...

STRANAC
27-07-2006, 00:36
mislim da je jul najlepsi u sjenici,od svi delova sveta nekako u sjenici taj mesec,posle meseca Ramazana,ima posebnu car...

tada se okupi mnogobrojna sjenicka raja,familija i poznanici koji su u sjenici u pozamasnom broju,jer je to kraj koji se godinama raseljavao...

nama kojima nismo tamo mnogo bi znacile slike sa vecernjih izlazaka,naseg korzoa,i sl. pa stoga da zamolimo moderatora da se oslisi o nasu zelju... unapred hvala

joku
27-07-2006, 01:10
Nigdje se tako lijepo ne spava kao u Sjenici!I ako je sada ovdje u Berlinu ponoc,nesnosno je vruce i tesko se spava a u Sjenici ljudi spavaju pod jorganom!Sada razumijem moga brata iz Skopja,koji bi dolazio ljeti u Sjenicu samo da se naspava!!!

STRANAC
27-07-2006, 17:48
NO COMMENT :D :D :D

riki
29-07-2006, 03:33
oj sjeniceeeeeeeee mjesto kraj kladniceeeeeeeeee

hahhahahaha

prosto se pozeli covjek doci u nju nikad ti nigde nije dosadno ko u njoj sve se zna ko skim s cim kako zasto ada ni ptica nemore da proleti masala hasul nekog naroda

STRANAC
29-07-2006, 18:30
to da se zna KO S` KIM tu se slazemo

ali SA CIM vrlo je diskutabilno 8) 8) 8)



buy the way



AKO TI ZNAS PRAVI SI SRECNIK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrav za naseg RIKIJA neka se on nam vratio bas nam je nedostajao ovaj njegov carobni osmeh HEHEHEHEHEHEHHEHEH

istina,ne bas toliko ali nedostajao je,priznace te...

riki
30-07-2006, 01:21
hvala ESO ma nemam vremena samo pogledam ko sta pise nemam vremena da saljem komentare jer sve okrecu ka politici pa necu da se smaram sa time

evo hajirli jaska zenimo sa ovom papirusom crnogorkom masala

STRANAC
30-07-2006, 01:26
haj nek nam je hajirli,valla ovo dobro uspesmo,da ne bi nje nijedna ga nije htela :oops: :oops: :oops:

al` ovu CRNOGORKU na brzinu zeznusmo...

nema ih danas oboje ni da se jave,nadamo se da im je lepo,pa ma gde bili...

GRUJO srecno ti dobijanje papira,pa taman bili i crnogorski,bitno je da su nekakvi a i euro je tamo...

sad bar imamo kod koga na more,PG je blizu mora

ado
30-07-2006, 13:20
hahahahahah neda GRUJA SWE papire ni za zivu glavu

pa grujo valjda bi ja to trebao prvi da saznam jesam li ti brat ili nisam :P

Crni Gruja
30-07-2006, 13:47
Hahahah, nema, vita me buraz ko bukvar. Nedam ja moju swe za pola svijeta :_mrgreen: al zato postoji odmor, pa onda ce bit malo more, malo ostatak cg... 8)

A stranac, samo me ti zezaj, opzenicu se i ja nekad (valjda) pa cu zezat i ja tebe hehehhee

STRANAC
31-07-2006, 02:43
TI OZENIT` .....



jesi li gledao na pinku onu emisiju NEMOGUCA MISIJA... 8) 8) 8)

STRANAC
23-08-2006, 00:49
vec dva dana ne mogu da se lnkujem na ovaj nas web ni sad pojma nemam kako sam uso.ako neko ovo procita i ima pojma sta se desava neka mi posalje e-mail na

eckysj@hotmail.com



valjda nisam ja jedini

liliput
23-08-2006, 01:45
ne nisi jedini i meni je isto tako .javite nam da li je zbog toga sto se javljamo iz inostranstva ?ekinoks_4@hotmail.com

Tahirovce
23-08-2006, 08:53
nije radio server,sad je sve ok.

Crni Gruja
23-08-2006, 15:00
Jedno pitanje za one koji su u Sjenici: Jel ono sto se praavi pored autobuske treba da bude neka nova diskoteka, jer sam ja tako cuo?

leyla-cg
25-08-2006, 10:25
e ja ovo nisam vidjela...dobro ste se vi zezali ...nesto bih rekla ali ne smijem ovo je ipak forum sjenicki...a to sto se tice papira ima li koji da ne misli da se uvali nedje u inostranstvo pa makar se i babom ozenio...ne daj ti gruja swe ne dam ni ja cg...meni je i ovde super ne bih je mijenjala...sve blizu i planina i more...mala drzavica...prelijepa...obozavam je

okica_kokica
26-08-2006, 05:34
Ma nije lose u Sjenici, ali moze i bolje! Verujte da je meni bolje ono vase setaliste nego 5 kafica!

leyla-cg
26-08-2006, 15:31
ne kazem da je lose u sjenicu samo kazem da je meni u pg super...

STRANAC
26-08-2006, 16:43
LEYLA-CG sad si me podsetila na jedan crnogorski oglas koji ide otprilike ovako:

-imam najnovijeg mercedesa,mesec dana starog BMW-a kucu u podgorici,dva stana u budvi,ne trazim nista samo se hvalim....

leyla-cg
27-08-2006, 22:19
izvini a zasto sam te podsjetila na to?

STRANAC
27-08-2006, 23:05
pa slucajno sta se palis odmah,ne znam sigurno,ali mislim da je zato sto si iz cg

leyla-cg
28-08-2006, 08:35
hehehehheh a dobro je da je zbog toga...

halilce
30-08-2006, 20:00
Noćni život Sjenice,šta nam još fali?

Ništa,gde se god okrenem,na bilo koju stranicu,ono Grujo i lejla cg!!To nam ne fali! :lol: Šalim se!

Evo jedne sličice iz noćnog zivota Sjenice!

Naime,koncert grupe MAGBET,u četvrtak 24.08.2006.

Na njoj su pevač grupe,Hamza,Aida i moj najmlađi sin Tefik.

Tahirovce
30-08-2006, 22:15
Ene a bio sa na skup SDA,hahahahahahahhah

Nadam si da si cuo najavu za pesmu Kajlo stara,poruka je bila veoma veoma poucna,al da ne kvarimo i ovu temu..............

halilce
30-08-2006, 22:19
Nisam,Reško,ali ja sam tolerantan,ne branim deci,haj da je bila Hanka,pa da odem,ali neznam ni ko je ta grupa,ni šta peva!Čuo sam samo da je taj Hamza primio islam!

fikret_23
08-10-2006, 20:36
OVDE MOZE DA SE CUJE SAMO ZA Hanku,cecu,seku.......... i ostale sponzoruse koje ni njiohovi roditelji ne slusaju

Crni Gruja
09-10-2006, 00:15
Hanku ne mozes nikako da stavljas u isti kos sa njima, jer je ona svoje ime izgradila gladom, a ne silikonima i skidanjem. Hanka je ziva legenda

keiselbach
09-10-2006, 09:17
Jedno pitanje za one koji su u Sjenici: Jel ono sto se praavi pored autobuske treba da bude neka nova diskoteka, jer sam ja tako cuo



Ono je za sad samo poslovni prostor.Iz pouzdanih izvora znam da su mu predlagali disco ali to malo teze ide jer ne moze da dobije dozvolu za to.CENTAR JE PA VELIKA BUKA U SITNE SATE.Neki kafic ce biti sigurno.



Sto se tice nocnog zivota po nasem gradu....pa ne znam da li bi mogao tako da se nazove.Leti jeste fino ali samo u julu ostalo je heeheh



Dobro neko rece ljudi rano izadju umore se i ajd kuci u 12h.Do duse ne idu svi kuci neko ide u Varos,Neko u Prijepolje,neko na aerodrom,neko u Borove neko na kamenolom sve zavisi gde je manja navalica. 8) :twisted:

fikret_23
09-10-2006, 12:44
Ti grujo nemas pravo da mi bilo sta kazes stavio si grb crvene zvezde pored grba sandzaka a vodja delija jedno vreme je bio arkan raznjatovic

Crni Gruja
09-10-2006, 14:10
To za koga ja navijam je moja stvar. Polako ti mali, spusti se malo na zemlju. Ako hoces ko coek ovde da razgovaras-bujrum, u protivnom-produzi!!!

keiselbach
09-10-2006, 14:42
Ti grujo nemas pravo da mi bilo sta kazes stavio si grb crvene zvezde pored grba sandzaka a vodja delija jedno vreme je bio arkan raznjatovic



Ajd ne spopadaj coveka bez bez veze takvim glupostima.Sto covek da ne navija za zvezdu.Kakve veze ima to sa ovim sto si gore napiso i u kakvoj je to vezi sa nocnim zivotom u Sjenici?U ostalom covek mozda voli kosarku ne fudbal.Znas li ti koliko ljudi navija za zvezdu?

mikelangelo
17-02-2007, 23:57
Nocni zivot u Sjenici?????

Sta vam je???

Uozbiljite se!!!!!!

Lakota |ljiv|
18-02-2007, 09:46
hahaha al me nasmija ovaj covek Fikret_23..... kad ce se ovaj narod smirit vise ... Arkan nam nije dao da izlazimo zato je nocni zivot bezveze u sjenici!

cicupnide
21-02-2007, 15:53
ko umije njemu dvije

nocni zivot je extra samo ako znas da ga iskoristis

Crni Gruja
21-02-2007, 22:50
Vidi vidiiii, ko se to nama vratio :D

halilce
23-02-2007, 01:12
Evo malo nocnog života u novinama1

dali je šta namešteno,prosudite sami !

Meni deluje....

Crni Gruja
23-02-2007, 01:29
Vidi vidi selmiceeeeee. Hehehe, nisam znao da mi je sestra sad javna licnost :D

A to da je namesteno, i nije toliko. Sve je to istina, jedino sto su malo to sve nasminkali i uvelicali. Da omladina toliko zali sto nemamo pozoriste, cisto sumnjam. Za bioskop u redu, ali za pozoriste mi nesto sumnjivo zvuci

halilce
23-02-2007, 01:38
A za bilijar?????

Gužva do boga... :lol:

selmica
23-02-2007, 18:38
Xaxaxa..Widis Jale kako ti je seka poznata :) ....A nije namesteno,omladini stwarno dosta toga hwali,pozoriste tu i tamo,ali bioskop,neki bolji kafic,bazen i jos ponesto stwarno nam xwali.....

XRealSjenicakX
30-05-2007, 13:15
Mogla je i Opstina malo vise za turizam uraditi, neki koncerti, neke slave, sta znam, mislim da sve vise nase omladine ovdje na zapad odlazi na odmor u inostranstvo, spanija, turska...tako nesto.....ja licno poznajem dosta nase omladine koji ne zelu da idu za Sjenicu zbog dosade....malo se treba podruditi, ... Iz Sjenice se najvise iselilo raje, u trece zemlje, ljeti dolaze dosta

Svaka cast super ideja . Svajcarska se takodje ne nalazi na Ekvatoru ali ovde opstine imaju svoje feste koje traju vise dana i koje se poput nasih vasara odravaju na ulici u centru grada ( sela ) .

Ja mislim da bi ovo trebalo da probudi interesovanje opstinskih vlasti jer takve zabave nisu samo zabave za ljude vec i veoma vazan prihod za narod i opstinu .

Svaka cast !



hvala barem neko da dijeli moje misljenje.:)

supergirl
31-05-2007, 10:58
Nocni u zivot u Sjenici??? Malo puta sam bila vani posle ponoci,i videla sam naroda tap-tup... Sad ipak imamo nocni klub "Retro", igracice.....

Valjda na taj zivot mislite. A feste,bioskop,pozoriste...sve to spada u vecernje izlaske...

XRealSjenicakX
31-05-2007, 16:08
Selam, Cao,



svakog ljeta dolazim u Sjenicu, mislim da je stvarno lijepo, ali nam treba vise kafica i diskoteka, ima nas u inostranstva masallah dosta, pa ljeti nema gdje da sednes od raje..:)



sta vi mislite?





Caos, mislim da je ovdje opisano o kojem se "nocnim zivotom" radi...:)))



a za taj club "Retro" nikada nisam cuo...

halilce
31-05-2007, 23:55
e,da ti i ovo objasnim đe je!"

Bivša picerija,naspram džamije,je izdata!

otvoren noćni klub,a kako radi,moraćeš sam da se uveriš!

Zabranjeno mi izveštavanje sa takvih mesta,hahahahah :lol:

SEJO31-de
01-06-2007, 00:30
A ko ti zabrani ...?

Moses da se izvuces kad je blizu dzamije... :mrgreen:

XRealSjenicakX
01-06-2007, 11:37
:)) da nisu neki pazarci vlasnici tog kluba..:)))

halilce
01-06-2007, 20:21
Jok,vala brate,no naši iz sjenice!

Tačnije,Kladničani! :mrgreen:

A,Sejo,kad se vraćam iz druge smene,žena me čeka kod semafora,hahahaha :lol:

XRealSjenicakX
04-06-2007, 11:32
Jok,vala brate,no naši iz sjenice!

Tačnije,Kladničani! :mrgreen:

A,Sejo,kad se vraćam iz druge smene,žena me čeka kod semafora,hahahaha :lol:



:) heheh pa ko ce drugi...:))

adnan
04-06-2007, 17:19
Jok,vala brate,no naši iz sjenice!

Tačnije,Kladničani! :mrgreen:

A,Sejo,kad se vraćam iz druge smene,žena me čeka kod semafora,hahahaha :lol:



Jesul to popravili semafore ili te ceka kod onoga sto je ostalo od semafora.



Ako je neko bio u tom novom klubu nek malo opise kako je.

XRealSjenicakX
05-06-2007, 11:52
Jok,vala brate,no naši iz sjenice!

Tačnije,Kladničani! :mrgreen:

A,Sejo,kad se vraćam iz druge smene,žena me čeka kod semafora,hahahaha :lol:



Jesul to popravili semafore ili te ceka kod onoga sto je ostalo od semafora.



Ako je neko bio u tom novom klubu nek malo opise kako je.



hehe nije valjda da su popravili..hehe :)))

halilce
05-06-2007, 19:26
Popravljeni su!

Kad me žena sačeka,ja velim,odoh u klub-ona pocrveni! :oops:

Ja je onda utešim da neću-ona požuti,lakne joj! :)

E,kad je zeznem i svratim-pozeleni od muke! :lol:

MajkaMaca
05-06-2007, 20:28
a ti plav ...sutradan :wink:

STRANAC
05-06-2007, 20:46
a ti plav ...sutradan :wink:

hahahahahhahaha

halilce
06-06-2007, 00:28
a ti plav ...sutradan :wink:hahahaha.koje sutradan!Odmah uveče,i pocijepan!hahahah :lol:

XRealSjenicakX
06-06-2007, 09:55
Popravljeni su!

Kad me žena sačeka,ja velim,odoh u klub-ona pocrveni! :oops:

Ja je onda utešim da neću-ona požuti,lakne joj! :)

E,kad je zeznem i svratim-pozeleni od muke! :lol:



aha bas si me nasmijao .....:))

Daki
08-06-2007, 00:25
Drze je Papa i Kurta. Evo ja kod mene imam ulaznicu za u petak ,, TUBORG I VODKA PARTY" uz atraktivne plesacice. Mislim da se nocni zivot dosta poboljso kod nas, sad cijelu noc od kafica do kafica...

halilce
08-06-2007, 01:18
pa na forum kasniš!

:roll: Neopravdani,i reći ću jednom čoveku :mrgreen:

Njemu ne treba ADSL,ni votka,samo.......... Moooootka :lol:

Crni Gruja
08-06-2007, 02:39
Hahahahaha. Amaaan sto si zado strah ovde na forum, nesmije niko da ti pisne :)

XRealSjenicakX
08-06-2007, 10:21
Drze je Papa i Kurta. Evo ja kod mene imam ulaznicu za u petak ,, TUBORG I VODKA PARTY" uz atraktivne plesacice. Mislim da se nocni zivot dosta poboljso kod nas, sad cijelu noc od kafica do kafica...



hehe :) samo polozaj je haos preko puta dzamije...:)))

Daki
08-06-2007, 10:54
Vala to jeste, kad je ezan gasi se muzika... A lokal radi samo petkom i subotom...

XRealSjenicakX
08-06-2007, 11:24
Vala to jeste, kad je ezan gasi se muzika... A lokal radi samo petkom i subotom...



stvarno?? kad je ezan gasi se muzika??? barem nesto..:)

Daki
08-06-2007, 11:56
Zdravo je to... A nocas plesacice, ko ce cekat! :)

XRealSjenicakX
08-06-2007, 12:45
hahah nekaaaaa plesacice...sto ce sada par brakova uci u krizu u Sjenici..:))

Tahirovce
08-06-2007, 16:17
Gasi se muzika kad je ezan parnim mesecima, a neparnim ce se gasiti ezan kad je muzika :mrgreen: :mrgreen: ........

sabina
08-06-2007, 17:34
taman tako tahirovce. nego mene interesuje postoji li kakva starosna granica za te nocne klubove sa "plesacicama" ili cak i deca od 14-15god. mogu doci.

MajkaMaca
08-06-2007, 20:05
e, moja sabina, prosla su ta vremena,kad su deca, decom bila...vise se nista ne postuje,kolko ja vidim...

Elvis-Eko
08-06-2007, 20:06
Cuj kad je ezan , gasi se muzika. A sta za to vrijeme rade plesacice :D



Sabina , ti si zaboravila izgleda da dole ne postoje pravila, da nema nikakvog reda i zakona. Jer da postoji, djeci se nebi sluzio ni alkohol po kaficima.

STRANAC
08-06-2007, 20:22
nije ovde nista strasno...

plesacice su dobri vernici...

SUPER KLANJAJU... 8)

Daki
08-06-2007, 20:29
Ma jeste da imam 15 godina... Ali bodybuilding cini svoje. Carsija mala, pa se svi znamo i tako da nema problema, sto se tice mene. A pise zabranjeno maloletnicima...

supergirl
08-06-2007, 20:30
Ja verujem,kad zauci ezan,to se cio lokal isprazni,svi u dzamiju.....

:) :) :) :)

MajkaMaca
08-06-2007, 21:17
pa jos pijani...i odklanjat ce ezan jos uz put.... :wink:

sabina
08-06-2007, 21:48
ja zaboravila kako je tamo. u pravu si eko. ko jos misli na zakon koji ne dozvoljava da se deci servira alkohol ili da mogu uci u klubove sa plesacicama. nas mentalitet, hocemo zapadni sistem ali po nasim pravilima, tj. za nas zakoni ne vaze.

cucak
08-06-2007, 22:13
samo jos i deca mogu da naprave promet,ozbiljan i ozenjen covek nikad nebi ni uso tamo

MajkaMaca
08-06-2007, 22:56
Pa takvi i sl.lokali se samo zbog dece i otvaraju ...

Daki
09-06-2007, 01:02
Stariji idu u kahve... A ima ih i ovde starijih, samo se kriju :D

SEJO31-de
09-06-2007, 01:11
Izbor je tu Dzamija ili klub.... :wink:

STRANAC
09-06-2007, 22:33
svakako...

posle dzamije,

klub.... :D

SEJO31-de
09-06-2007, 22:38
Radi adeta,kolko da se kahva popije i malo se promuhabeti... :mrgreen: :roll:

STRANAC
09-06-2007, 22:42
nego,da se poprica o dersu,da se vidi da li su svi lepo razumeli,ono sto je receno...

SEJO31-de
09-06-2007, 22:49
A bogami moze se desit da se i tu nastavi ders...Kad ono mimogred navrati poneki mladi hodza sa jacije.....

STRANAC
09-06-2007, 22:50
svakako,sve je moguce...

Daki
10-06-2007, 10:43
cccc

supergirl
10-06-2007, 21:43
:)

XRealSjenicakX
11-06-2007, 11:47
da poneki ne svrati prije dzamije i opet mora da uzme abdest...:)) hahah ehhh staaaaaaaa se sve desava..haha

MajkaMaca
11-06-2007, 16:45
no nema nigde u blizini vode,spomen cesma je davno presusila,...i eto ti belaja bez abdesta,nema ni namaza, onda ostani tu gde si ...te do jutra u klub... :? :lol:

XRealSjenicakX
11-06-2007, 17:04
no nema nigde u blizini vode,spomen cesma je davno presusila,...i eto ti belaja bez abdesta,nema ni namaza, onda ostani tu gde si ...te do jutra u klub... :? :lol:



ma vjeruj mi u klubu ima oprema cijela...hahhaha

MajkaMaca
11-06-2007, 17:07
ja kod nas u nemacku....al sjenica... :roll: :?:

XRealSjenicakX
12-06-2007, 14:41
hahah da u pravu si...ali mislim dole isto sto posto..:))) ehhh pa nasi hoce da zaradu pare..hehe

MajkaMaca
12-06-2007, 15:48
da bi brzo zaradili pare, oni su tu prostorije za higjenu preskocili...brzina... :wink:

XRealSjenicakX
12-06-2007, 16:41
hehe i to sto kazes...:) ehh dole se sa parama sve moze uraditi..:(

Daki
12-06-2007, 22:40
SOLA PECUNIa RAGANT - samo novac vlada! Latinska izreka

XRealSjenicakX
13-06-2007, 10:38
ehh majstore i latinski znas..:))) svaka cast...ali tako je pare vladaju svugdje...:(

supergirl
13-06-2007, 20:51
Eh,pa moj drug,pa da nesto nezna!

Daki
13-06-2007, 22:23
Pa sad... Vidite ljudi sta mi sve moramo da ucimo! :):)

XRealSjenicakX
15-06-2007, 11:23
hehe samo tako nastavit te samo ne uciti onaj ruzni jezik ruski...:)))) niko ga ne treba..:))))

supergirl
17-06-2007, 21:39
Mozda ovim komunistima zatreba :)

choopcy
13-08-2008, 18:19
da poneki ne svrati prije dzamije i opet mora da uzme abdest...:)) hahah ehhh staaaaaaaa se sve desava..haha
sta ima?

iSelektor
20-08-2008, 15:22
Ja se secam perioda kad je u 22 casa bio plafon... posle toga nikoga nigde vise... Pa se i to malo pomerilo uz diskoteku mehovu... ali ove godine je extra... Nocni zivot postoji, bar preko ljeta... ima gde da se ode, da se nesto pojede i mogu vam reci meni se svidja i ide mi u korist...
Super 8)

SEJO31-de
20-08-2008, 16:29
A i dobre se salate spremaju...:EvilKiss:...Zar ne Zlatko....???:)

Elvis-Eko
20-08-2008, 17:00
E kad smo vec kod Sjenickih lokala, htjeo bih da spomenem jedan lokal koji mi se jako svidjeo. Nisam bas siguran kako se lokal zove, cini mi se YANG , tako nekako, gazda lokala je Zeljko Vranic.
Uglavnom super atmosfera, dobra usluga i muzika kakva se samo pozeleti moze a enterijer lokala je za cistu peticu. Zao mi je sto nisam napravio nijedan snimak pa ako neko bude u prilici neka slika i postavi slike ovdje na forumu

adnan
20-08-2008, 19:49
Ja se secam perioda kad je u 22 casa bio plafon... posle toga nikoga nigde vise... Pa se i to malo pomerilo uz diskoteku mehovu... ali ove godine je extra... Nocni zivot postoji, bar preko ljeta... ima gde da se ode, da se nesto pojede i mogu vam reci meni se svidja i ide mi u korist...
Super 8)

Ko ti je krav kad niste bili kreativni. :) Ja i moje drustvo nismo nikada imali slicnih problema sa izlascima a dosta smo stariji.

supergirl
20-08-2008, 20:33
Zao mi je sto nisam napravio nijedan snimak pa ako neko bude u prilici neka slika i postavi slike ovdje na forumu
YANG? Nikad usla!

cucak
20-08-2008, 23:15
...u moje vreme bilo je nesto drugo...nije bilo ,,stranaca,,il nisu smeli da dodzu pa je carsija bila mrtva i monotona....tada je bio i sad je baco pa ,,stix,,ispod bioskopa....hm pa blekenblu(ako sam dobro napiso)tada su bili aktuelni bodezi....posto je sjenica bila dosadna dosta se islo u novu varos ili verovali ili ne u d.poljanu tek otvorenu oazu.....al menije nesto najblize bio ,,bonami,,,...

Tahirovce
21-08-2008, 00:45
...al menije nesto najblize bio ,,bonami,,,...

???

mislis Belami?

iSelektor
21-08-2008, 01:58
adnane kreativnost je pojam, i nisam bas mislio licno na mene, vec na sjenicke lokale itd...
sto se mene licno tice uvijek sam bio nocna ptica pa i tada...:)

hanna
21-08-2008, 02:05
???

mislis Belami?



DNEVNIKOV DODATAK...................

Elvis-Eko
21-08-2008, 05:34
YANG? Nikad usla!


Zasto? Neznas gdje je lokal ili ne zelis tu da izlazis

Elvis-Eko
21-08-2008, 05:39
Ja se secam perioda kad je u 22 casa bio plafon... posle toga nikoga nigde vise...



Joj Zlatko , nesto mi palo na pamet kad ti spomenu ovaj plafon . Kaze meni jedna bivsa cura, "meni je mama rekla da mogu da ostanem koliko hocu al do 10 da se vratim kuci " :smeh2:

Vremena se mijenjaju , sad se izlazi u grad u vrijeme u koje se nekada vracalo kuci

edis_mumin
27-10-2008, 23:18
Sta fali!!! Bolje reci sta ne fali!!!

Elvis-Eko
28-10-2008, 16:01
Sta fali!!! Bolje reci sta ne fali!!!


A sta ti fali , nema sad nocnog zivota dok traje skolska godina :)

Tahirovce
28-10-2008, 16:45
sta nam fali? sto bi rekli stari ljudi najeli se i napili pa pobesnjeli :)

meni licno ne hvali nista, mislim da je problem u organizaciji drustva, sta hocu da kazem nije mi bitno gde sam vec sa kim sam, ako je dobro drustvo super je i na livadi,u autu, pred kucom u nekom podrumu.
a sa nekim gnjavatorom..u Dubai da me zovne ja bi mu reko da nemam vremena.....

STRANAC
28-10-2008, 17:42
sta nam fali? sto bi rekli stari ljudi najeli se i napili pa pobesnjeli :)

meni licno ne hvali nista, mislim da je problem u organizaciji drustva, sta hocu da kazem nije mi bitno gde sam vec sa kim sam, ako je dobro drustvo super je i na livadi,u autu, pred kucom u nekom podrumu.
a sa nekim gnjavatorom..u Dubai da me zovne ja bi mu reko da nemam vremena.....
:bravo::bravo::bravo:
svaka cast...

edis_mumin
28-10-2008, 22:57
Pa da nema tog drustva, bruka!!! Kako sta fali, iste glave gledas u istom sastavu, samo je ambijent razlicit... Cijelo ljeto samo gas, gas... daj covece. Picerija je bila ekstra u pocetku, a onda su dosli "doticni" i sve zeznuli.

iSelektor
29-10-2008, 04:31
Doticni? Mislis na strance? Ili...?

nc.biber
29-10-2008, 10:27
sta nam fali? sto bi rekli stari ljudi najeli se i napili pa pobesnjeli :)
... super je i na livadi,u autu, pred kucom u nekom podrumu ...

o cemu ti ovo Resko ??? :cool:.

YANG (sad ja nisam siguran jel se tako zove) je mnogo bolji nego sto vecina misli! a i željko je dobar "gazda"
a ima i ono- sve u svoje vrijeme - jedna moja prijateljica kaze: "prosla babu zvizga" :biggrin:

edis_mumin
29-10-2008, 18:08
Doticni? Mislis na strance? Ili...?

Ne bih voleo da kazem, da se neko ne prepozna... Ne, stranci su ok, makar su oni u prilici da vide sta je zabava i provod, naravno, ako ako oni hoce. Zao mi je sto moram da kazem, ali znam dosta stranaca koji tamo uopste i ne izlaze i da im je jedina zabava kada dodju ovde.
Doticni su oni koji su dosli u nas grad iz okoline i sve upropastili ponasanjem, stavom i mozgom. Svaka cast izuzecima...

NeXeN
29-10-2008, 19:00
Doticni su oni koji su dosli u nas grad iz okoline i sve upropastili ponasanjem, stavom i mozgom. Svaka cast izuzecima...

:bravo::bravo::bravo:
iskreno i tacno receno...
brate potpuno si u pravu...
da navedem primer,mene je licno sramota da pustim neku dobru elektronsku muziku u autu,iako tu vrstu muzike slusam od malena,jer vidim da ljudi puste "techno" u autu i otvore prozore samo iz fazona sto je sad taj techno in i da se pokazu kako su oni face...

edis_mumin
29-10-2008, 19:22
:bravo::bravo::bravo:
iskreno i tacno receno...
brate potpuno si u pravu...
da navedem primer,mene je licno sramota da pustim neku dobru elektronsku muziku u autu,iako tu vrstu muzike slusam od malena,jer vidim da ljudi puste "techno" u autu i otvore prozore samo iz fazona sto je sad taj techno in i da se pokazu kako su oni face...

Koji techno... HeavySevdah brate, gas - gas... Bruka i sramota!

Crni Gruja
29-10-2008, 21:08
Hehehe, toga je ljudi uvijek bilo, i bice dok je Sjenice i sjenicaka :)

Vi uradite ko ja, pustite Rock, to oni ne mogu ni zorom da slusaju :)

Tahirovce
29-10-2008, 21:11
Ja pustim ono sto mi se slusa, i pojacam kolko mi je cejf, i boli me ..... dal ko cuje sta ja slusam i dal me poredi sa kim :zvizdi: ....

dido
29-10-2008, 21:17
najmanje mi je bitno koliko je kome otvoren prozor na autu,koliko mu je pojacana muzika i sta slusa...u pravu je tahirovce,imamo mi gde,najbitnije mi je licno u kom sam okruzenju....

edis_mumin
29-10-2008, 23:57
Dok je Sjenice i sjenicaka bice i nade. A dokle ce ovako... videcemo

Elvis-Eko
30-10-2008, 05:45
YANG (sad ja nisam siguran jel se tako zove) je mnogo bolji nego sto vecina misli! a i željko je dobar "gazda"
a ima i ono- sve u svoje vrijeme - jedna moja prijateljica kaze: "prosla babu zvizga" :biggrin:


Bravo Biberce :bravo: Nazalost , kasno sam saznao za taj kafic dok sam bio dole na odmoru i mogu ti reci da mi je zao sto nisam vise puta izasao tamo.
Negdje sam pisao o tom kaficu, dobro bi bilo da se postavi par slika i kaze nesto o njemu jer kafic , atmosfera i gostoprinstvo su na nivou.
Preporucujem svima koji zele da provedu lijepe trenutke uz dobru, pre svega staru rock muziku,bez imalo guzve , galame i buke poput one u Pizzeriji ( neznam kako se sad zove lokal a i ne zanima me ) da odu u taj kafic , YANG, nece se pokajat

iSelektor
31-10-2008, 01:34
Ma Zeljko je car...
Ne samo Rock pici kod njega, nego sam slusao i najaktuelnije mixeve iz svijeta uvijek kod njega...
Cak mi je dao i da presnimim neke ekskluzive...
Ja sam tamo kad god odem u Sjenici, bar jednom...

Pozzz 8)

Elvis-Eko
31-10-2008, 04:08
Ja sam tamo otiso jednu noc samo na pice , nisam imao namjeru da se dugo zadrzim ali sam ostao do kasno , stvarno me sve odusevilo

ado
31-10-2008, 12:53
Ja sam tamo otiso jednu noc samo na pice , nisam imao namjeru da se dugo zadrzim ali sam ostao do kasno , stvarno me sve odusevilo

Nisi mi za tu noc nista prijavio :) :) :)

dido
31-10-2008, 13:28
mnogo sto sta nije ni meni prijavio:evilwait:

edis_mumin
12-11-2008, 22:57
Ma Zeljko je car...
Ne samo Rock pici kod njega, nego sam slusao i najaktuelnije mixeve iz svijeta uvijek kod njega...
Cak mi je dao i da presnimim neke ekskluzive...
Ja sam tamo kad god odem u Sjenici, bar jednom...

Pozzz 8)

Konacno oaza sto se tice muzike... kao da nisi u Sjenici...
YANG - 5 zvezdica

radibor zagradjanin
19-01-2009, 21:05
Eh sta joj fali. malo kulture!!!!!! A nocni zivot,pa nesto ga ne provodim po Sj. I ovo malo vremena kad sam ovde,smuci mi se !!! ha,ha,ha,ha,ha...................

Tahirovce
19-01-2009, 21:12
ti povrati, pa se opet vrati :) ...