PDA

View Full Version : Skup forumasa 2009


adnan
18-05-2009, 09:56
Ljeto se primice a niko ne pominje da se okupimo. Ja predlazem da ove godine pocnemo na Uvcu sa rostiljom pa uvece mozemo da zavrsimo u Trefu ili nekom drugom mestu. Mozemo da organizujemo malo igre i zabave ili neko takmicenje.

Ja cu biti u Sjenici cio juli mesec. Neka i ostali zainteresovani napisu kad mogu i kad ce biti u Sjenici pa da izaberemo jedan datum kada ce nas biti najvise.

Mislim da bi bilo dobro da se i napravi neki organizacioni odbor od dva tri clana koji bi sve organizovali i pripremili i napravili program skupa (javljam se kao dobrovoljac). Ja imam nekih ideja samo da vidimo koliko ima zainteresovanih.

Bilo bi dobro da ovo malo razradimo pa da administracija napise nesto na www.sjenica.com (http://sjenica.com) i da ova tema bude na vrhu rubrike.

halilce
18-05-2009, 13:02
Što se mene tiče,čekao sam da Grujan postavi novu temu,jer je on ove dve godine postavljao temu i anketu!
Neka se članovi izjasne i oko organizacije i datuma,a mislim da će biti i "reprize"kao i prethodnih godina!

Nadam se,da će ove godine biti nas više,nego prethodnih..
Pozzz

Crni Gruja
18-05-2009, 14:29
Ja se ne oglasavam ove godine, jer necu biti dole. tako da ce sve to morati bez mene ove godine da prodje (zamislite :))....

STRANAC
18-05-2009, 14:36
bravo Atko i hvala....
ideja ti je vise nego fantasticna,u ostalom manje od tebe ne moze ni da se ocekuje,jer navikli smo da nas ogajretis u posebnim trenucima...
ja sam u sjenici od 7.jula do 2.septembra i svo vreme sam na raspolaganju za sve...

svidela mi se ova ideja da se krene od uvca,pogotovu mi je drag ovaj detalj sa takmicenjem,a samo bih hteo da napomenem pricu oko Ledene Pecine - da je ne zaboravimo u toku planiranja...

jos jedan put hvala za ideju i postavljanje ove teme...

halilce
18-05-2009, 14:37
Ja se ne oglasavam ove godine, jer necu biti dole. tako da ce sve to morati bez mene ove godine da prodje (zamislite :))....

Daj,Grujane...:4_9_3:
A svirka u pećini sa bubnjevima?:lmao:

Tahirovce
18-05-2009, 15:52
Ja sam tu, da cujemo ostale kad planiraju doci u Sjenicu, da odredimo datum, pa onda da krenemo sa organizacijom, .....

Dzigal
18-05-2009, 19:37
Super ideja nema sta i ja se pridruzujem u vremenu od 25 Avgusta do 10 Septembra.

Skorpija
18-05-2009, 20:28
HAIRLI BILO!!!!!

BICU DOLE CIJELI JULI, AVGUST.....

Bravo Adnane! Svaka cast ideja ti je EXTRA.:bravo: RAJO MOJA!!!! :ruka:

Undercover 007
19-05-2009, 00:14
Samo napred ja sam tek dosao odozdo ali je moguce da cu doci u avgustu tako da cu vi se javiti.Voleo bih upoznati vecinu vas!

STRANAC
19-05-2009, 20:43
sta je,ima li jos koga..????

Shurjak
19-05-2009, 21:17
Bice joc forumasa,tek je tema otvorena.

Meliha Graca
19-05-2009, 21:20
Ne znam još kad ću dobiti odmor ali bih trebala početkom jula biti tamo,ako to bude tada onavezno dolazim!

kuho
20-05-2009, 23:41
Adnane prava ideja u pravo vrijeme svaka cas
ja sam tamo od 13 juna do 6 avgusta sto se mene tice tu sam
ako treba nesto pomoci i oko organizacije skupa uvijek na raspolaganju

foto_Sapko
21-05-2009, 10:52
e pa bujrum kad god odlucite i ja sam tu pa kad se god dogovorite



hajd da se javi jos . . .

MajkaMaca
21-05-2009, 12:15
Ja sam od 20. jula u sjenici...

Crni Gruja
21-05-2009, 15:27
Tema postavljena medju "Top" teme ;)

Chupka_
24-05-2009, 21:05
E HOCU I JA =)

Obavezno da me planirate =)=)

Tahirovce
24-05-2009, 21:21
Planiramo te , Bujrum Chupka, ja te pozivam da budes moj gost ...

Chupka_
24-05-2009, 23:00
Hvala Resade, bice mi zadovoljstvo....samo se plasim da cu da pozelim ostati u Sjenici hehehe =)

Elvis-Eko
25-05-2009, 08:15
....samo se plasim da cu da pozelim ostati u Sjenici hehehe =)


Sto se toga tice Chupka slobodno nemoj da se plasis :)

36310
25-05-2009, 08:38
Sto se toga tice Chupka slobodno nemoj da se plasis :)


AHHHH kuku sto se ismijah!!!
Eh Eko dobro te naslo...

superbaka
25-05-2009, 16:12
Hvala Resade, bice mi zadovoljstvo....samo se plasim da cu da pozelim ostati u Sjenici hehehe =)

Chupka ja mislim da si ti nasha snaha,nego shta cjesh nego ostat......hahahahahahah

superbaka
25-05-2009, 16:18
Ljeto se primice a niko ne pominje da se okupimo. Ja predlazem da ove godine pocnemo na Uvcu sa rostiljom pa uvece mozemo da zavrsimo u Trefu ili nekom drugom mestu. Mozemo da organizujemo malo igre i zabave ili neko takmicenje.

Ja cu biti u Sjenici cio juli mesec. Neka i ostali zainteresovani napisu kad mogu i kad ce biti u Sjenici pa da izaberemo jedan datum kada ce nas biti najvise.

Mislim da bi bilo dobro da se i napravi neki organizacioni odbor od dva tri clana koji bi sve organizovali i pripremili i napravili program skupa (javljam se kao dobrovoljac). Ja imam nekih ideja samo da vidimo koliko ima zainteresovanih.

Bilo bi dobro da ovo malo razradimo pa da administracija napise nesto na www.sjenica.com (http://sjenica.com) i da ova tema bude na vrhu rubrike.
Adnane ideja ti nije losha ja mislim druga polovina jula je najbolje zato shto tada najvishe dolazi naroda iz Dijaspore na odmor.Ovo za Uvac je super ali mora se imati u vidu da na forum ima dosta udatih zena pa se moramo prilagodjavat situaciji.....ja toliko a za organizaciju je lako to za 24 samo dobra volja.....))))

Chupka_
27-05-2009, 13:50
Chupka ja mislim da si ti nasha snaha,nego shta cjesh nego ostat......hahahahahahah


hahahhaha kao to bako =)???

superbaka
27-05-2009, 19:01
hahahhaha kao to bako =)???

Lijepo Chupka eto kako mi lijepoj devojci ne damo da nam ode,imamo lepih momaka kao na primer Grujoooo.........hahahah...))))

dahtim
28-05-2009, 12:39
bravo ako nesto bude molim vas pozovite nekog da slika ili snimi pa da vidimo na ovim stranicama kako ste organizovali i kako se lijepo provodite.SELAM Adnanu,superbaki i ostalim od mene,moje cerke i sina DAHTIM

Crni Gruja
28-05-2009, 12:45
Slika bude svake godine Dahtime.Jos prislih godina nismo imali Sapka. Ove godine ce slika sigurno biti vise :)

Chupka_
28-05-2009, 15:26
,imamo lepih momaka kao na primer Grujoooo.........hahahah...))))
Evo ja cu da se zahvalim u njegovo ime za kompliment hehehehe :p

adnan
28-05-2009, 15:39
Ovo za Uvac je super ali mora se imati u vidu da na forum ima dosta udatih zena pa se moramo prilagodjavat situaciji.....

Ima dosta i ozenjenih ljudi pa nije problem. Svako moze da dovede i bracnog druga ako ima zelju.

Elvis-Eko
28-05-2009, 15:48
Atko, jel bracni drug se vodi samo na uvac a navece u Tref se ide bez bracnog druga :p

E da, htjeo bih da predlozim nesto mada ove godine necu biti tu. Naime, prva okupljanja forumasa su cini mi se pocela u Tref pre nekoliko godina, pa sam mislio da to ostane neka nasa tradicija i da se lokal ne mijenja

superbaka
28-05-2009, 17:21
bravo ako nesto bude molim vas pozovite nekog da slika ili snimi pa da vidimo na ovim stranicama kako ste organizovali i kako se lijepo provodite.SELAM Adnanu,superbaki i ostalim od mene,moje cerke i sina DAHTIM

Sellam i tebi nisam znalla da imash i sina,nek su ziva i zdrava a zao mi je sho necjesh biti tu....))))

superbaka
28-05-2009, 17:24
Ima dosta i ozenjenih ljudi pa nije problem. Svako moze da dovede i bracnog druga ako ima zelju.

Znam da ima dosta ozenjenih ljudi ih kako da ne,josh cje mo vodit brachne drugove,ja sam to za druge rekla,mozda zene necje biti u situaciju da dolaze same pa izlive ljubomornih muzeva da trpim ne bih,o tome sam prichala.....))))

superbaka
28-05-2009, 17:27
Atko, jel bracni drug se vodi samo na uvac a navece u Tref se ide bez bracnog druga :p

E da, htjeo bih da predlozim nesto mada ove godine necu biti tu. Naime, prva okupljanja forumasa su cini mi se pocela u Tref pre nekoliko godina, pa sam mislio da to ostane neka nasa tradicija i da se lokal ne mijenja

Aman Eko nasho si ove godine da ne budesh tu,hajde ne brukaj nego dolazi....))))

amlA
28-05-2009, 18:29
Znam da ima dosta ozenjenih ljudi ih kako da ne,josh cje mo vodit brachne drugove,ja sam to za druge rekla,mozda zene necje biti u situaciju da dolaze same pa izlive ljubomornih muzeva da trpim ne bih,o tome sam prichala.....))))


hahaha pa shto ti da trpish?valjda ce svaka hanuma za sebe da trpi?;)
elem,najbolje da oni koji pishu ovde idu na Uvac,a brachni partneri na jezero..:zvizdi:
a fotograf neka sve to verno zabelezi,da oni koji ne budu tamo cheznu:icon_cheesygrin:

superbaka
28-05-2009, 19:43
hahaha pa shto ti da trpish?valjda ce svaka hanuma za sebe da trpi?;)
elem,najbolje da oni koji pishu ovde idu na Uvac,a brachni partneri na jezero..:zvizdi:
a fotograf neka sve to verno zabelezi,da oni koji ne budu tamo cheznu:icon_cheesygrin:

Opet greshka....ahahahaha.necju da trpim,nego mi imamo mozda svoju prichu i verovatno cje se usruchavat pred brachnim partnerima,na to sam mislila nishta drugo......hahahahah...pozzzz

supergirl
01-06-2009, 22:17
Naime, prva okupljanja forumasa su cini mi se pocela u Tref pre nekoliko godina, pa sam mislio da to ostane neka nasa tradicija i da se lokal ne mijenja
Heeeeeeeeee, mito i korupcija i na nas forum dodjose!
:neznam::neznam::wink:.

Elvis-Eko
02-06-2009, 05:49
Heeeeeeeeee, mito i korupcija i na nas forum dodjose!
:neznam::neznam::wink:.



E nemoj tako supergirl, to nema veze s tim sto mislis. Svako ima neku svoju tradiciju pa neka to bude nasa. To je bio samo moj predlog a sad neka misli ko sta hoce

Sani
02-06-2009, 14:54
E nemoj tako supergirl, to nema veze s tim sto mislis. Svako ima neku svoju tradiciju pa neka to bude nasa. To je bio samo moj predlog a sad neka misli ko sta hoce

Eko ja se slazem sa tobom da to bude u Tref,ima mesta za sve a i muzika nije glasna tako da cemo se cuti,nadam se da cemo imati o cemu da pricamo.... :)
Ipak vecina odlucuje,pa ako jos neko nije ZA neka se javi....

supergirl
02-06-2009, 16:59
Heeeeeeeeee, mito i korupcija i na nas forum dodjose!
:neznam::neznam::wink:.
ovo je trebalo da izgleda ovako:
Heeeeeeeeee, mito i korupcija i na nas forum dodjose!
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Rarica
02-06-2009, 18:42
Ja dolazim ako Bog da pocetak avgusta i jedva cekam da se skupimo pa dje god bilo :)))

Skorpija
02-06-2009, 19:10
Ja dolazim ako Bog da pocetak avgusta i jedva cekam da se skupimo pa dje god bilo :)))

E za ovo si u pravu RARICE.:pljesak:

superbaka
20-06-2009, 01:42
Shta ste se ushuteli za ovaj skup,niko nishta ne pishe ni sugerishe,hajde bre pa to je za 20 dana,oglasite se....))))

Tahirovce
20-06-2009, 01:46
Bravo Bako
hajde narode pisete kad kome odgovara ...

sabahudin
20-06-2009, 08:46
Dobra vam je ovo ideja -super-moj predlog je priroda Uvac pa i neko jagnje da se okrene.
No mislim da ja necu biti tu. Posao sam ljudi u skolu (prvi razred)

STRANAC
20-06-2009, 10:39
meni odgovara posle 25.jula i sve do 2.septembra...
nego,u svakom slucaju od 7.jula sam dole i uvek cu naci vremena za skup....

cipiripi-64
20-06-2009, 11:13
Uh sve mi se svide vec mogu zamislit kako ce bit lijepo.Nego zena mi kaze haj ti na uvac a ja cu navece na festu.
Pa neznam dal da dolazim:zvizdi::pinokio:

iSelektor
22-06-2009, 01:28
pa eto nedje krajem jula... tad cu verovatno biti dole...
ako moze bilo bi super...

pozzz

adnan
22-06-2009, 10:23
Ja predlazem da skup bude zadnji vikend u julu, subota 25. ili nedelja 26. Malo sam pregledao postove i oni koju mogu tada su:

- Stranac
- Skorpija
- Kuho
- Majka Maca
- Meliha Graca Dosen
- Chupka
- Superbaka
- Halilce
- Tahirovce
- Tahirovic
- Sapko
- Sani
- Adnan
i mozda jos neko od "domacih"

Voleo bih da svi koji tada mogu potvrde dolazak i da napisu koji od ova dva dana vise odgovara.

iSelektor
22-06-2009, 16:56
Meni licno je bas svejedno koji od ta dva dana... Jer sam u tom periodu u Srbiji i mislim da mogu doci u 98,9% verovatnoce 8)

halilce
22-06-2009, 17:31
Predlažem Vam da se ne bazirate da susret bude za vikend..
Razlozi su što npr.Sejo-31.de,polazi 25,a možda još neko, ostali"stranci" su već tu,pa njima vikend ne znači mnogo!
Danas sam pio kafu sa Kuhom,slučajno se sreli u gradu i on je izrazio želju da bude tu,a biće do 5.8!
Mislim da bi trebalo odrediti datum od,25.07- 02.8!
Pa da glasamo..
Ako se slažete ili ne,recite ovde,pa ćemo postaviti anketu!

Tahirovce
22-06-2009, 17:37
Fakat je ne mozemo svima izaci u susret, ja sam tu,meni svejedno ...

halilce
22-06-2009, 17:39
I meni je svejedno,ali i onom ko je već tu ili će biti do 5.8,svejedno je dali će biti nedelja ili ponedeljak!

akica_90
22-06-2009, 18:28
I sto se mene tice mozee kad god...:)
Ja sam akoBogda od 20. jula dole... tako da se vidimo ;)
PozZz

adnan
22-06-2009, 19:49
Ja 30. ili 31. jula polazim za Svedsku ali moze skup i bez mene ako drugima vise odgovara kasniji termin.

STRANAC
22-06-2009, 19:57
Ako Sejo polazi 25. on je 26. dole i moze na sastanak...
tako da moze 26. ili krajnje 27.jer svima nam tako najvise odgovara...

superbaka
22-06-2009, 20:24
Fakat je ne mozemo svima izaci u susret, ja sam tu,meni svejedno ...

Fakat,ti lichni mozesh svima izacji u susret i onako si otpravnik vozova.....:icon_cheesygrin:

superbaka
22-06-2009, 20:25
Fakat je ne mozemo svima izaci u susret, ja sam tu,meni svejedno ...

Fakat,ti lichno mozesh svima izacji u susret i onako si otpravnik vozova.....:icon_cheesygrin:

halilce
23-06-2009, 06:49
Ja 30. ili 31. jula polazim za Svedsku ali moze skup i bez mene ako drugima vise odgovara kasniji termin.

Adnane,osetio sam se prozvanim da odgovorim na ovu opasku!
Ja sam u Sjenici,i bilo kada mi odgovara,a nećemo čekati da bilo ko ode da bi se organizovao sastanak!
Cilj je,da bude što više članova,pa nekog i sačekati dan-dva pa zato treba tempirati vrijeme!
Uopšte ,bar po meni,ne mora biti subota ili nedelja,može i utorak..
Ali,ipak odlučujemo svi zajedno i moramo naći kompromis da nas bude što više!
Pozdrav

adnan
23-06-2009, 07:36
Nije opaska halilce nego sam napisao kad putujem. Nisam nikoga prozivao, ako si se ti osetio prozvanim mora da imas razlog za to i to je druga stvar.

Ti znas da ja nemam problema da kazem sta mislim i ako te budem prozivao neces se osecati prozvanim nego ces 100% znati da te prozivam. ;)

Nego da nastavimo u vezi skupa, stavi tu anketu sto si govorio pa da odredimo datum.

superbaka
23-06-2009, 14:53
Adnane,osetio sam se prozvanim da odgovorim na ovu opasku!
Ja sam u Sjenici,i bilo kada mi odgovara,a nećemo čekati da bilo ko ode da bi se organizovao sastanak!
Cilj je,da bude što više članova,pa nekog i sačekati dan-dva pa zato treba tempirati vrijeme!
Uopšte ,bar po meni,ne mora biti subota ili nedelja,može i utorak..
Ali,ipak odlučujemo svi zajedno i moramo naći kompromis da nas bude što više!
Pozdrav



Hallilce izvini ali ovo nije nikakva opaska ako je chovek rekao datum kada se vrecja za Shvedsku,shto znachi da je ostavio prostor skoro mesec dana da moze da se organizujemo.Ja licno ne vidim tu nikakvu prozivku,samo je naglasio kada odlazi.....shto se tiche ovoga drugo sami cje mo se mi organizovat samo neka stignuu dobro i zdravo,a za nas shto smo tu lako je...i za to nemoj da se stallno nallazish kao da si prozivan,prozivan je neko ako mu se pomene lichno njegovo ime a ja ne vidim da je pomenuto i nemoj da se svadjamo a josh nismo nishta ni pocheli.....pozdrav

halilce
23-06-2009, 15:08
Nema svađe,i nećemo se svađati,jer nema potrebe..
Iznesite predloge za datum organizovanja,pa da postavimo anketu!
Moj predlog je 28.7.2009!

Elvis-Eko
23-06-2009, 15:14
Uopšte ,bar po meni,ne mora biti subota ili nedelja,može i utorak..





E vala utorkom nevalja nista da se radi pa ni da se skuplja :p

halilce
23-06-2009, 15:17
E vala utorkom nevalja nista da se radi pa ni da se skuplja :p
:smeh2:
Pa nećemo utorkom prati veš na jezeru ili Uvcu,da se ne "skuplja"!:smeh2:

superbaka
23-06-2009, 15:57
Nema svađe,i nećemo se svađati,jer nema potrebe..
Iznesite predloge za datum organizovanja,pa da postavimo anketu!
Moj predlog je 28.7.2009!

Hallilce.moram opet da ti se obratim jer si jako tvdoglav,ljudi iz charshije se spontano skupe i eto ti feshte,datum po meni i nije neko merilo,al neka ti bude oko od 18-22,nekako cje mo se skupit.....)))):confused::biggrin:

halilce
23-06-2009, 16:08
Čini mi se da se priča i dogovara o datumu a ne o spontanom okupljanju!
Ja sam moj predlog izneo,ne mora da se uopšte uzme u obzir i da se glasa o njemu,jer čak neznam ni dali ću tog dana biti slobodan,ali sam ga izneo zbog drugih!!
O tvrdoglavosti neću komentarisati....takav sam...:biggrin:

superbaka
23-06-2009, 16:21
Čini mi se da se priča i dogovara o datumu a ne o spontanom okupljanju!
Ja sam moj predlog izneo,ne mora da se uopšte uzme u obzir i da se glasa o njemu,jer čak neznam ni dali ću tog dana biti slobodan,ali sam ga izneo zbog drugih!!
O tvrdoglavosti neću komentarisati....takav sam...:biggrin:



Ti si stvarno fenoimen,morash da shvatish neke stvari i opet ti naglashavam za charshiju ne treba datum poseban datum da bi se iskupili,valjda znash to i sam,a to da ti necjesh biti pa valjda cjesh se potrudit da nedjesh zamenu,da isposhtujesh ljude sa foruma,necju te ja uchit o tome shta treba da radish....:confused::biggrin:

halilce
23-06-2009, 16:30
Neko pomenu da ne treba da se svađamo i ja to poštujem....:biggrin:

riki
23-06-2009, 16:32
bako neznas ti jos koji je to drvoseca hahah

Rarica
23-06-2009, 16:57
Ursuljanka i ja necemo moci,vama lijepo druzenje-nadam se da cete nam prenijeti atmosferu-svi oni koji budu u Sjenici posle 5-7 avgusta,nadam se da cemo se druziti :))

Tahirovce
23-06-2009, 18:08
Taj sam Rarice ...

Crni Gruja
23-06-2009, 18:49
Bako, razumijem ja sta ti hoces da kazes, da se carsijski narod slucajno sretne i eto ti feste. ali ovo je nesto sasvim drugo, i mora da se odredi datum i da se postavi ovde da svi vide, inace postoji rizik da se neko zaboravi pozvbarti ako je "s nogu". Ima jos jedna tema oko ovoga, u njoj smo dva dosadasnja skupa organizovali uspesno, cak su bila dva termina oba ljeta. Sto mijenjati recept necemu sto je dobro, ne vidim razlog.

P.S: Ne mijesam se puno u ovu temu jer ja necu biti tu. Ali eto, morao sam samo ovde da kazem svoje misljenje. Nikom ne skacem za vrat niti prozivam, da se odma ogradim. Jednostavno iznosim svoje misljenje i neke cinjenice.

Pozdrav :)

STRANAC
23-06-2009, 19:01
meni odgovara 28. jul....

Skorpija
23-06-2009, 19:11
Meni takodje odgovara 28.juli.....

Vidimo se ako Bog da...

superbaka
23-06-2009, 20:24
Bako, razumijem ja sta ti hoces da kazes, da se carsijski narod slucajno sretne i eto ti feste. ali ovo je nesto sasvim drugo, i mora da se odredi datum i da se postavi ovde da svi vide, inace postoji rizik da se neko zaboravi pozvbarti ako je "s nogu". Ima jos jedna tema oko ovoga, u njoj smo dva dosadasnja skupa organizovali uspesno, cak su bila dva termina oba ljeta. Sto mijenjati recept necemu sto je dobro, ne vidim razlog.

P.S: Ne mijesam se puno u ovu temu jer ja necu biti tu. Ali eto, morao sam samo ovde da kazem svoje misljenje. Nikom ne skacem za vrat niti prozivam, da se odma ogradim. Jednostavno iznosim svoje misljenje i neke cinjenice.

Pozdrav :)
Grujo drago mi je da si me razumeo,ali nemogucje je da svi budu 28 jula kako god hocjete ja mislim da ipak mora da budu dva termina,ljudi sa foruma nemaju u isti mesec odmor.....kako god hocjete.....uostalom ne :mad:menjajmo tradiciju,ali bilo bi lepo je bar 90% na okupu shti je neizvodljivo....pozdrav

Crni Gruja
23-06-2009, 21:02
Bila su i do sad dva termina, bice sigurno i ove godine bako. Evo, vec se dobija neka forma kako ce to izgledati, kad i ko ce biti tu. Zelim vam da se lijepo provedete, i nemojte mi se pojavljivat na oci bez slika :)

Rarica
25-06-2009, 14:47
Hej super je ta ideja za dva termina-vidite taj drugi neka bude u avgustu "preko stele" :)Tahirovce druzimo se ako Bog da-i Akica ce biti dole!

SEJO31-de
27-06-2009, 09:57
Ako Sejo polazi 25. on je 26. dole i moze na sastanak...
tako da moze 26. ili krajnje 27.jer svima nam tako najvise odgovara...
E ovako dragi moji..Drago bi mi bilo da se skupimo u sto vecem broju.Ako je vecina za 25 nema problema, zasto bi se cekao ja ili bilo ko i zbog tog cekanja izostane 5-6 clanova...Sto se mene tice bas bi mi odgovarao Ensarov predlog.
Pa i ako skup prodje bez mene znam....Ma tu smo mi bit ce nesto ....

ursuljanka
27-06-2009, 14:54
Čekaj drugu turu:biggrin:!

ursuljanka
27-06-2009, 14:57
Ursuljanka i ja necemo moci,vama lijepo druzenje-nadam se da cete nam prenijeti atmosferu-svi oni koji budu u Sjenici posle 5-7 avgusta,nadam se da cemo se druziti :))


Otkud ti znas hocel' Ursuljanka moci da stigne:zvizdi::neznam::005:?!

STRANAC
27-06-2009, 15:47
mislim da se ovde uspavalo,i da pod oznakom HITNO mora da se resi datum sastanka...
administarciji predlazem da uvede glasanje koliko je JUCE jer vec je kasno...
moj predlog je 27. jul i ja sam svoje izlaganje u ovoj temi zavrsio,jedino cu glasati gada bude otvoreno glasanje...

Tahirovce
27-06-2009, 16:05
Dajte jos neki predlog...

ursuljanka
27-06-2009, 18:36
Cekajte mene:cool:.:biggrin:!!!Salim se,necu da vam stajem na muku:)!

superbaka
27-06-2009, 18:53
mislim da se ovde uspavalo,i da pod oznakom HITNO mora da se resi datum sastanka...
administarciji predlazem da uvede glasanje koliko je JUCE jer vec je kasno...
moj predlog je 27. jul i ja sam svoje izlaganje u ovoj temi zavrsio,jedino cu glasati gada bude otvoreno glasanje...
Ensareeeeeeeee,nije mi nikako jasno kako tako mozesh da odredish datum i to 27 jul,kad znash i sam da nisu svi u isti mesec na odmor ja stvarno neznam ali mi se ovako nikako necjemo organizovat.Jedna tura forumasha je vecj stigla i do tada cje se vratit,mora da se or:put:ganizuje u dve ture,uostalom ja cju vas sviju videt ali mi je za druge....pozdrav:p:pucaodsmijeha:

STRANAC
27-06-2009, 22:03
Ensareeeeeeeee,nije mi nikako jasno kako tako mozesh da odredish datum i to 27 jul,kad znash i sam da nisu svi u isti mesec na odmor ja stvarno neznam ali mi se ovako nikako necjemo organizovat.Jedna tura forumasha je vecj stigla i do tada cje se vratit,mora da se or:put:ganizuje u dve ture,uostalom ja cju vas sviju videt ali mi je za druge....pozdrav:p:pucaodsmijeha:
nisam ja Bako odredio,ja sam samo predlog dao,pa cemo glasnajm utvrditi datum odrzavanja...

prve godine je bio 22.jula
prosle godine se ne secam datuma...
ok,mozda je neko i dosao vec dole,mozda ce se i vratiti do tog datuma,ali mi ovde SLUSAMO vecinu,tako da cemo vecinski utvrditi datum odrzavanja...

adnan
28-06-2009, 14:05
Ja sam isto svoje misljenje izneo i rekao kada sam dole. Dao sam i predlog za datum.

Tahirovce
29-06-2009, 08:07
postavio sam anketu, pa bujrum te .

STRANAC
29-06-2009, 10:02
hvala,ja sam "bujrumiso" :D

Skorpija
29-06-2009, 18:24
Ne znam ali po svemu sudeci mogu prisustvovati na oba termina SKUPA FORUMASA. DRAGO mi je sto cu upoznati sve nase forumase.:p

STRANAC
29-06-2009, 20:39
Ne znam ali po svemu sudeci mogu prisustvovati na oba termina SKUPA FORUMASA. DRAGO mi je sto cu upoznati sve nase forumase.:p
ne moras,ne bi mi da te zadrzavamo... :zvizdi::zvizdi:
dosta je na jedan,slobodno... :zvizdi::zvizdi:

Unicknnamed
29-06-2009, 21:22
Posto ja necu biti na skupu imam li pravo da glasam :icon_cheesygrin:

mersija
29-06-2009, 22:39
ne moras,ne bi mi da te zadrzavamo... :zvizdi::zvizdi:
dosta je na jedan,slobodno... :zvizdi::zvizdi:

:smeh2::smeh2:E, Bogomi komsija nevolja ti je,ene ti nje.....:biggrin:

Crni Gruja
29-06-2009, 23:57
Mitko, ja i ti samo mozemo da gledamo, nedaju nam da se igramo sa njima :)

Skorpija
30-06-2009, 01:42
ne moras,ne bi mi da te zadrzavamo... :zvizdi::zvizdi:
dosta je na jedan,slobodno... :zvizdi::zvizdi:

Da mi neko drugi rece ne bi mi ni bilo ali ti:cekam::hmmmm: KOM SIJA:zvizdanje::zvizdanje: :p
Mene niko ne zadrzava odmor mi je do septembra na moju srecu a......:tralala:

Shurjak
05-07-2009, 12:37
sta ste se uspavali forumasi?
glasaj te za skup.....

iSelektor
06-07-2009, 19:36
Steta sto ne mogu da se uzmu dvije opcije za glasanje, jer bi izabrao 27 i 28.07.
Na vam je da odlucite...
A vidim 8 avgust bas dosta njih glasalo. Masalaaaa

Pozzzz

superbaka
07-07-2009, 15:03
Steta sto ne mogu da se uzmu dvije opcije za glasanje, jer bi izabrao 27 i 28.07.
Na vam je da odlucite...
A vidim 8 avgust bas dosta njih glasalo. Masalaaaa

Pozzzz
Svakako moraju imati dve opcijie,glasali ne glasali,nisu svi u avgust tu,8 je pola otishlo,bar znam po ljudima koji su vecj doshli....????

Tahirovce
07-07-2009, 19:18
2 ili 3 susreta, mislim da je tako najbolje ...

Crni Gruja
09-07-2009, 03:16
Vecito bi bilo dva, sto nebi imali tu reprizu i ove godine? A 3 je jos bolje, imace priliku skoro svi da budu prisutni makar na jednom

Elvis-Eko
09-07-2009, 19:55
Ja mislim da bi obavezno trebali napravit jedan skup na Uvac , vidim i vrijeme ide u prilog tome :p

superbaka
09-07-2009, 20:19
Ja mislim da bi obavezno trebali napravit jedan skup na Uvac , vidim i vrijeme ide u prilog tome :p
Ekane,necje valjda celo leto padati kisha,kako si kvaran.....hahahahahaha....pa dodji ako si se pozeleo....:lmao::pucaodsmijeha::smeh2::smeh2:

Elvis-Eko
09-07-2009, 20:22
Ma nisam ja kvaran a ni zavidabn , samo se salim :)

Crni Gruja
10-07-2009, 14:00
Ti se to vodis ovim tvojim potpisom, jel brate? :)

Tahirovce
15-07-2009, 00:32
Razgovarao sam sa mnogima koji su vec u Sjenici na temu susret forumasa, mislim da je najbolje da se odrze da skupa jedan u julu a drugi u avgustu..

Skup ce biti 26_tog jula(ako idemo na uvac i ne posluzi nas vrije skup se moze pomeriti jedan dan) u avgustu 07_og ..

STRANAC
15-07-2009, 00:40
Razgovarao sam sa mnogima koji su vec u Sjenici na temu susret forumasa, mislim da je najbolje da se odrze da skupa jedan u julu a drugi u avgustu..

Skup ce biti 26_tog jula(ako idemo na uvac i ne posluzi nas vrije skup se moze pomeriti jedan dan) u avgustu 07_og ..
moze,i ja mislim da je odlican izbor...

Tahirovce
20-07-2009, 23:48
Znaci 26.07.2009 nalazimo se na uvac oko 14h, posle uvca idemo u tref ako bude kisa nalazimo se u tref ...
pa drustvo koga ocekujemo na skupu ?

meljko
21-07-2009, 19:42
Na zalost ovoga ljeta necemo dolaziti u Sjenicu.Zapravo ja hocu ali tek u septembru.Imacemo ovde goste iz Sarajeva tako da cemo na taj nacin bar malo ubiti nostalgiju.Ja i Lida vam zelimo lijep provod na skupu forumasa a kako ste se proveli vidjet cemo na slikama.Veliki pozdrav za sve vas Meljko

adnan
21-07-2009, 20:25
Ja dolazim i donosim sagaru.

Shurjak
22-07-2009, 17:55
:pucaodsmijeha::pucaodsmijeha::pucaodsmijeha:
Samo sagaru,aaaaaaa

Elvis-Eko
22-07-2009, 18:35
Hahhaha, ma dobro, Atko je zaboravio napisat ali ja mislim da ce on ponijet i upaljac :p

Zijadina
22-07-2009, 19:33
a valjda cemo i nas dvoje doc ;)

Elvis-Eko
22-07-2009, 19:52
100 % bez mene :p

Zijadina
24-07-2009, 07:53
ma znam da ti neces ove godine, mislila sam na mene duplu :D

STRANAC
24-07-2009, 09:38
i ja sam tu ako Bog da...

Zijadina
24-07-2009, 11:52
Rekose bice ovako :D

....izjutra....popodne... navece


http://img248.imageshack.us/img248/3518/vremesjenicakopie.jpg

Tahirovce
24-07-2009, 12:31
Ma kad je drustvo dobro, lijepo je i na kisi ...

adnan
25-07-2009, 09:08
Mi koji zivimo u inostranstvu smo se dogovorili da podijelimo troskove skupa a da nam ostali budu gosti. Svi clanovi koji su u Sjenici su dobrodosli.

Ako nas vrijeme posluzi bice rostilj na Uvcu a posle zavrsavamo skup u kaficu "Tref".

Prevoz do Uvca ce biti organizavan ispred kafica "Tref" u nedelju u 14:00.

sabahudin
25-07-2009, 11:20
Tako treba Adnane samo napred bash mi zao sho necu bit tamo voleo bih da se druzimo a i da se upoznamo.
Lep provod zelim.
:4_2_204:

Elvis-Eko
25-07-2009, 15:29
I ja vam zelim prijatnu zabavu i lijep provod na Uvcu i kasnije u Trefu
Atko, polako s tim Tuborgom :p

homar
25-07-2009, 15:57
Lijep provod i zabava, žao mi je što ne mogu biti prisutan.

tidza
25-07-2009, 16:25
Iako necu biti prisutna,od srca vam zelim lijep provod

blago vama......

Chupka_
25-07-2009, 19:41
:4_9_3::4_9_3::4_9_3::4_9_3:
šmrc, šmrc, šmrc.... baz chupke i ovaj put =(
lijep provod vam zelim =(=(((((((

36310
25-07-2009, 20:15
Raja zelim vam lijep provod i prijatnu zabavu...i nemojte se zadijevat :)

ursuljanka
26-07-2009, 15:59
Dobar provod zelim!

Imate selam od Akice_90.Nije imala pristup internetu.
P.S.Akice izvini sto malo kasnim:zvizdi::)!!!

Rarica
26-07-2009, 16:08
Vec se provodite,znam dobro-al eto opet vam ja zelim jos bolje :))

Tahirovce
26-07-2009, 20:53
Bilo nam je prelijepo na uvcu, za pola sata nastavak u tref, ko moze bujrum te ...

STRANAC
27-07-2009, 10:29
u "TREF" nista gore nego na uvcu...
predivna atmosfera sa dragim ljudima,puno smeha,vedrih prica,prijateljskog razumevanja,
licnih tajni i svega sto cini jakom jednu zajednicu kakva je nasa....
predivno je bilo,tako mi je drago da sam imao prilike da ove godine mogu prisustvovati ovom skupu...
bilo je i slika,postavice se za sve koji nisu bili u prilici da vide bar delic atmosfere koja je vladala...

Shurjak
27-07-2009, 15:09
drago mi je da je bilo lepo.....
bice nadam se repriza....

Crni Gruja
27-07-2009, 15:51
Bice sigurno. Svake je godine bila, siguran sam da ce i ove. Nego pricajte nam ko je sve bio, kolko vas je se skupilo? I dajte slike da vidimo i mi taj dogadjaj. :)

Tahirovce
27-07-2009, 18:55
Bice slika Grujane uskoro ...

superbaka
27-07-2009, 19:02
Shta recji kako nam je bilo osim shto ne verujem da cje se ikad neshto slicjno ponoviti.Samo mi je zao shto pojedini ljudi nisi bili u mogucjnosti da prisustvuju,vidsecjete fotke pa cje te se sami uverit....:p

Tahirovce
27-07-2009, 23:55
http://img401.imageshack.us/img401/3581/71357180.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/8602/14429515.jpg

http://img200.imageshack.us/img200/1292/37906007.jpg

Tahirovce
28-07-2009, 00:02
http://img263.imageshack.us/img263/4403/58426042.jpg

http://img188.imageshack.us/img188/8968/18808613.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/6001/75450033.jpg

Tahirovce
28-07-2009, 00:07
http://img20.imageshack.us/img20/111/59051597.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/4030/63888876.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/2551/84994925.jpg

Tahirovce
28-07-2009, 00:15
http://img504.imageshack.us/img504/9740/82320425.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/5633/97087444.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/9017/83045145.jpg

Tahirovce
28-07-2009, 00:20
http://img443.imageshack.us/img443/2659/35289555.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/3411/52278992.jpg

http://img443.imageshack.us/img443/1127/42953490.jpg


dovoljno za veceras, bice jos slika sutra :pljesak: .....

Elvis-Eko
28-07-2009, 03:09
Lijepo, svaka cast :appl[1]:

36310
28-07-2009, 08:15
Al' ste ga cosali...

Dzigal
28-07-2009, 09:37
Slike su prelijepe .
Skup je znaci bijo dase pamti.

Crni Gruja
28-07-2009, 13:16
Fino fino, svidja mi se. Nisam nista manje ni ocekivao...

Zijadina
28-07-2009, 14:13
Savrseno je bilo, kao na Uvcu tako i u Treff-u!!!
Mislim da slike sve govore.

Unicknnamed
29-07-2009, 23:28
Lijepo bogami nema sta,samo kad bi neko bio ljubazan da pojasni ko je ko ovde,ja ne ppoznajem nikog osim Rama :(

superbaka
30-07-2009, 16:45
Evo da dodam jedan bitan komentar,ljudi ne samo da se druzimo na forumu nego sam shvatila da smo jedna velika porodica,to se bash i dokazalo.ovo mi shto ponekad imamo nesuglasica sve pada u vodu kad smo skupa.Verovali ili ne mi smo jedna velika familija i ponashamo se kad se sretnemo na ovakve skupove kao da nikad nismo ni odlazili.Jako mi je drago i ponosim se nashim forumashima,dishu jednom dushom i shto je zanimljivo dok su u Sjenicu samo se jedni sa drugima druze.Mitko sad nemam vremena sve cju ti kazat ko je ko.....pozzzz

ursuljanka
30-07-2009, 16:57
Lijepo bogami nema sta,samo kad bi neko bio ljubazan da pojasni ko je ko ovde,ja ne ppoznajem nikog osim Rama :(

Ja sam malo bolja po tom pitanju:), ali ideja da nam napisu ko je ko nije nimalo losa!

Rarica
30-07-2009, 16:59
Vidim,kolko se druzite zaboraviste na nas :( Hocemo jos slika :) Vidi se da vam je bilo lijepo i drago mi je da su tako lijepi utisci :)

Unicknnamed
30-07-2009, 17:30
Mitko sad nemam vremena sve cju ti kazat ko je ko.....pozzzz

E haj Bog ti dao zdravlje da i mene jednom ogreje sunce od tebe :biggrin:

borichi
30-07-2009, 20:38
Stvarno lijepo svaka cast!!

superbaka
30-07-2009, 20:45
Evo Mitko da ti kazem ko je ko....odozgo prva slija JA i Ramo Tahirovocj
2 sl.Sani
3 sl.ljubichasta maica sa leve strane je Zujadina do nje Peca.Shkorpija,Sani,Reshko...
4 sl,Akica,Peca,Ja
5 sl,Ensar,Atko,Ramo
6sl,fosto Shapko u crvenoj maici i ostali koje sam vecj nabrojala...
Mitko ako ti shta ne bude jasno a ti me potaj eto da malo imash kakve fajde od mene...sellam
Zaboravila sam Reshka ovaj u beloj maici shto je na sagaru samnom a vala i u svakoj fotografiji....

iSelektor
30-07-2009, 20:50
ah ja jos uvijek bolujem od sinocnjeg skupa u trefu i berlinu.... ne mogu da se opasuljim nikako...
sinoc smo se opet druzili nas jedno desetak sa foruma... helac smo bili i super nam je bilo...

slika ce biti... nismo imali aparat nego je sa mobilnim telefonima slikano


Pozzzzz 8)

STRANAC
30-07-2009, 21:52
e,daaaaa....
sinoc je bila zurka za pamcenje.
spontano smo se okupili i od price uz kaficu zavrsili sa ekstra dobrom zurkom i zabavom...
posebno je blistao nas nezniji i lepsi deo foruma koji zasluzuje sve pohvale...

p.s.Zlajo,nisi sam,ni ja danas ne mogu da se pomerim...

Tahirovce
30-07-2009, 22:01
E ostarali ste mi vi, vidite mene skakucem cijeli dan kao ping pong loptica :)

Evo jedna slicica, cim bude vremena kacim ostale slike ...

http://img66.imageshack.us/img66/9818/izberlina.jpg

Shurjak
30-07-2009, 22:44
E ostarali ste mi vi, vidite mene skakucem cijeli dan kao ping pong loptica :)

Evo jedna slicica, cim bude vremena kacim ostale slike ...

http://img66.imageshack.us/img66/9818/izberlina.jpg



kazi imena,ko je na slici?Stranca samo poznajem.:hmmmm:

superbaka
31-07-2009, 00:22
Evo Shurjak ja cju ti kazat poshto sam i ja bila na zurku i josh nisam u vinklu...dama je iz BG a dechko je nash Zlatko.....

Tahirovce
31-07-2009, 01:27
Evo jos slika sa uvca

http://img381.imageshack.us/img381/8669/42759971.jpg

http://img389.imageshack.us/img389/8200/45183250.jpg

http://img36.imageshack.us/img36/2293/60924838.jpg

Tahirovce
31-07-2009, 01:31
http://img60.imageshack.us/img60/5726/18152751.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/9470/41698332.jpg

http://img353.imageshack.us/img353/8002/52631044.jpg

Tahirovce
31-07-2009, 01:34
http://img82.imageshack.us/img82/6204/78485641.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/7295/77276479.jpg

http://img362.imageshack.us/img362/6807/33577821.jpg

Tahirovce
31-07-2009, 01:42
http://img73.imageshack.us/img73/3029/28942641.jpg


http://img86.imageshack.us/img86/51/30691355.jpg


http://img368.imageshack.us/img368/439/61740803.jpg
jel Borichi voli konje ?

Bice jos slika od juce ...

Elvis-Eko
31-07-2009, 04:37
Joj Atko legendo, po avataru na majici sam te prepozno :p

Sani
31-07-2009, 10:42
http://img368.imageshack.us/img368/439/61740803.jpg


A mog cuka niste slikali...:4_9_3:

STRANAC
31-07-2009, 11:50
tako mi je drago da sam imao priliku da ove godine mogu da prisustvujem ovom sastanku i da se druzim sa ovim mnogo dragim ljudima...
nadam se da cu imati priliku da prisustvujem svakom narednom,jer ni naj ednoj proslavi nisam osetio toliko emocije,bliskosti,postovanja,razumevanja kao sto je to slucaj na nasem sastanku...
predivno je bilo,zao mi je sviju koji nisu bili u prilici da dodju i da na licu mesta osete atmosferu...
ono u sta sam siguran je da ovaj sastanak ima sovju buducnost i da je vec postao tradicija bez koje se ne moze...

Unicknnamed
31-07-2009, 18:36
Evo Mitko da ti kazem ko je ko....odozgo prva slija JA i Ramo Tahirovocj
2 sl.Sani
3 sl.ljubichasta maica sa leve strane je Zujadina do nje Peca.Shkorpija,Sani,Reshko...
4 sl,Akica,Peca,Ja
5 sl,Ensar,Atko,Ramo
6sl,fosto Shapko u crvenoj maici i ostali koje sam vecj nabrojala...
Mitko ako ti shta ne bude jasno a ti me potaj eto da malo imash kakve fajde od mene...sellam
Zaboravila sam Reshka ovaj u beloj maici shto je na sagaru samnom a vala i u svakoj fotografiji....



Bako ja se salio,hvala u svakom slucaju na trudu.Samo nisam znao Zijadinu i Skorpiju ostale sam prepozno sve :)

Skorpija
31-07-2009, 18:43
Citiram BAKU mi FORUMASI smo PRAVA I VELIKA familija. Drago mi je da sam prisustvovala sasatanku a tradicija se nastavlja ako Bog da. Bilo je EXTRA onako kao sto sam i ocekivala jer smo i mi EXTRA RAJA ;) Pozdrav svim clanovima foruma iz nase lijepe i meni najdraze SJENICE:010:

Shurjak
31-07-2009, 21:20
Bako hvala ti puno,nisam poznala zlatka a damu vec nikako i neznam.Hvala jos jednom jer Resko je puno zauzet,s pslom i svim montazama i ostalim obavezama. Pozzz...

mersija
01-08-2009, 09:37
Stvarno lijepo,svaka cast....!

Tahirovce
01-08-2009, 20:05
http://img228.imageshack.us/img228/5901/71853236.jpg (http://img228.imageshack.us/img228/5901/71853236.jpg)

http://img31.imageshack.us/img31/7383/34924651.jpg

Sultan ostaje sultan :icon_cheesygrin: ...

Tahirovce
01-08-2009, 20:14
http://img6.imageshack.us/img6/7960/11747336.jpg

http://img511.imageshack.us/img511/9837/77999572.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/7210/11109443.jpg

http://img407.imageshack.us/img407/3435/87023601.jpg

Crni Gruja
02-08-2009, 14:31
Zlaja, jel ovo novi imidz ili nisi imo vremena za shishanje? :)

iSelektor
02-08-2009, 18:01
hehehe brate svi mi kaze, aman ti ocelavio, a ja se samo sisao na celavo... i jednom prilikom kad sam bio u beogradu... krenuo da se osisam, te me povedose kao kaprisa... te mi "kao" napravise frizuru :)


Inace sam i dalje ljubitelj celavosti u svakom pogledu...

Pozzzzzz 8)

adnan
02-08-2009, 20:34
Joj Atko legendo, po avataru na majici sam te prepozno :p

Da sam se obrijao prepoznao bi me i bez toga.

adnan
02-08-2009, 20:35
Evo jos slika sa uvca

http://img381.imageshack.us/img381/8669/42759971.jpg

http://img389.imageshack.us/img389/8200/45183250.jpg

http://img36.imageshack.us/img36/2293/60924838.jpg

Sto ne stavi jos koju midzovu sliku? ;)

Tahirovce
03-08-2009, 00:51
http://img443.imageshack.us/img443/2659/35289555.jpg






..

ima i ova :) ...

Chupka_
03-08-2009, 11:30
Inace sam i dalje ljubitelj celavosti u svakom pogledu...

Pozzzzzz 8)

I ja hehehehe :smeh2::smeh2::zvizdanje:

Meliha Graca
07-08-2009, 18:24
Gledala sam fotke sa Uvca i jako mi je žao da nisam mogla doći.
Društvo, izgledate super i baš mi je drago da ste se lijepo proveli. Veliki pozdrav svima!

Zijadina
10-08-2009, 17:46
http://img6.imageshack.us/img6/7960/11747336.jpg

http://img511.imageshack.us/img511/9837/77999572.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/7210/11109443.jpg

http://img407.imageshack.us/img407/3435/87023601.jpg

:4_2_204:...i dalje nemogu da verujem da je ovo moglo proc bez mene :4_9_3:

STRANAC
10-08-2009, 19:08
:4_2_204:...i dalje nemogu da verujem da je ovo moglo proc bez mene :4_9_3:
a,dje sam bio ja tad...??? :p:p

Zijadina
10-08-2009, 19:13
pa onako, faktichki gljedano, u sedmo nebo....slilke su dokaz :D

STRANAC
10-08-2009, 19:30
ovo je bio jos pocetak kad smo tek dosli...
slika sa kraja nema jer niko nije bio u stanju da drzi foto-kameru u rukama... :pucaodsmijeha:

Zijadina
10-08-2009, 19:33
:cekam:...sto li ti to verujem :icon_cheesygrin::icon_cheesygrin:

Jabuka Divljaka
11-08-2009, 04:37
sellam aleikum wr wb

ne'mOOoo da je tko sluchajno zaboravio ponijeti cigarete,....

Rarica
12-08-2009, 01:23
ovo je bio jos pocetak kad smo tek dosli...
slika sa kraja nema jer niko nije bio u stanju da drzi foto-kameru u rukama... :pucaodsmijeha:

:ne ne::icon_cheesygrin:

Rarica
12-08-2009, 01:24
A nije bilo reprize,il ja po obicaju nisam obavestena?

Tahirovce
12-08-2009, 08:15
Nije bilo, cekamo te ...

Rarica
12-08-2009, 14:37
Nije bilo, cekamo te ...

Dosla ja :pljesak:

Tahirovce
12-08-2009, 18:57
pa sto se ne javis? hajde da se organizujemo da se skupimo ...
tu je Stranac, Ja,Halilce, Sani, Valida, Nexen garant sam jos nekog izostavio, samo da dogovorimo kada ....

Rarica
13-08-2009, 01:31
Ja sam tu do nedelje,nocas sam vas trazila al nema nikog :(

halilce
13-08-2009, 01:37
Tražiš na pogrešnoj adresi,hahaha:)
www.sjenica.com jesil tu tražila?:lmao:

Reci jel ti odgovara petak,da ne bude da su sutra sišli Ursuljani..:)

Rarica
13-08-2009, 01:43
Tražiš na pogrešnoj adresi,hahaha:)
www.sjenica.com jesil tu tražila?:lmao:

Reci jel ti odgovara petak,da ne bude da su sutra sišli Ursuljani..:)




:uhhhh: ja zaboravila da vas ovde mogu naci:010: moze petak,sutra pijac ne dirajte me nisam sto godina bila na pijac :ruka:

Shurjak
13-08-2009, 16:55
pa sto se ne javis? hajde da se organizujemo da se skupimo ...
tu je Stranac, Ja,Halilce, Sani, Valida, Nexen garant sam jos nekog izostavio, samo da dogovorimo kada ....

PA DZIGAL,misis,kuho........i ja,i ja i naravnoDZEJ....HAHAHAHA

superbaka
13-08-2009, 23:21
pa sto se ne javis? hajde da se organizujemo da se skupimo ...
tu je Stranac, Ja,Halilce, Sani, Valida, Nexen garant sam jos nekog izostavio, samo da dogovorimo kada ....
Ti:icon_cheesygrin::biggrin: u sebe,zaboravljash ko je josh tu?

Rarica
13-08-2009, 23:52
Pa taman dovoljno nas ima :)

adnan
14-08-2009, 08:44
pa sto se ne javis? hajde da se organizujemo da se skupimo ...
tu je Stranac, Ja,Halilce, Sani, Valida, Nexen garant sam jos nekog izostavio, samo da dogovorimo kada ....

Platite mi put i ja cu da dodjem. :biggrin::zvizdi:

Skorpija
14-08-2009, 10:05
Evo o jednom trošku za mene i Adnana. Svadba ne biva bez KAMBERA:p:ne ne:

STRANAC
14-08-2009, 11:12
neka vas tamo,bicu ja pa cu vam ispricat kao je bilo... :D

Crni Gruja
14-08-2009, 17:27
Atko, ja ti i skorpija cemo ovde napravit jedan skup, a njih necemo zvat. :)))

Skorpija
14-08-2009, 17:30
I Hida, Mersija i .... nam je tu, taman nas ima više nego u Sjenici. Prije ćemo se i dogovoriti i sastaviti....

Shurjak
14-08-2009, 19:58
Ima vas vise,ali Uvac,Tref, Berlin je ono sto vam nedostaje, da bi vam bilo kao sto vam je bilo ovde,zar ne?!

halilce
15-08-2009, 00:58
Dobro Rarice...
U 20 časova u Trefu nije bilo nikog od forumaša...:066:

dido
15-08-2009, 01:06
nocas pevam u Berlin pa bujrum!

dido
15-08-2009, 01:13
Dako uTREFITE:D

Rarica
15-08-2009, 15:28
Dobro Rarice...
U 20 časova u Trefu nije bilo nikog od forumaša...:066:


Izvini halilce,safatali su me sa krecenjem pa sam potpuno zaboravila :neznam: A izgleda da ostali nisu zainteresovani,pa nekom drugom prilikom :ruka:

Rarica
15-08-2009, 15:31
nocas pevam u Berlin pa bujrum!

Hvala dido :smile:.

Tahirovce
15-08-2009, 16:16
Ja jesam zainteresovan, sto si tice mene mozemo i sutra posle podne ...

dido
15-08-2009, 16:42
Hvala dido :smile:.
E zao mi je-sad mi javise da nocas ne rade uopste-ne znam zbog cega,takva odluka:neznam:

dido
15-08-2009, 16:43
Svi u hali sportova da podrzimo Papica nocas:pljesak:

ursuljanka
15-08-2009, 19:36
E zao mi je-sad mi javise da nocas ne rade uopste-ne znam zbog cega,takva odluka:neznam:

Hm..Kladnicanin veceras boksuje a ti ne znas sto ne rade-pa nemaju racuna:D!!!

ursuljanka
15-08-2009, 19:39
E zao mi je-sad mi javise da nocas ne rade uopste-ne znam zbog cega,takva odluka:neznam:

Hm..Kladnicanin veceras boksuje a ti ne znas sto ne rade- nemaju racuna:D!!!

dido
16-08-2009, 10:23
Hm..Kladnicanin veceras boksuje a ti ne znas sto ne rade- nemaju racuna:D!!!
hahahahahahahahahahahahahahahah,u pravu si....kaze se'Pogledaj ga,pije ko Kladnicanin!:smeh2:

SEJO31-de
16-08-2009, 10:35
dido nemoj da nam naturas...Nismo mi takvi..:zvizdi:

dido
16-08-2009, 10:40
dido nemoj da nam naturas...Nismo mi takvi..:zvizdi:
:neznam::zvizdi:

SEJO31-de
16-08-2009, 10:43
:smeh2::smeh2::beer:

dido
16-08-2009, 10:47
:smilie_prost:

foto_Sapko
16-08-2009, 11:02
:smilie_prost:

zaboravio si jos ,,ZIVELI KLADNICANI ,,:)))))):pljesak::pljesak::pljesak:

Rarica
16-08-2009, 14:08
dido nemoj da nam naturas...Nismo mi takvi..:zvizdi:

cccc,sve nesto naturaju :biggrin:

Rarica
16-08-2009, 14:10
zaboravio si jos ,,ZIVELI KLADNICANI ,,:)))))):pljesak::pljesak::pljesak:

:pljesak::pljesak:

superbaka
18-08-2009, 16:24
Ljudi,organizovastel se za drugi skup forumasha,ne vidim da je neko shta pisao o tome.a volela bih da upoznam bar preko fotografija neke chlanove....pozzzzz

Skorpija
18-08-2009, 23:26
BAKO ja rekoh bez kambera svadba ne biva oni ništa. :D Jel` tako ADNANE?;)

cobanica
18-08-2009, 23:35
...vidim da je i na prvom bilo super,pa zato repriza...bash vam zavidim...ali ,ko zna,mozda i mene eto dole-jednom...volela bih vas sve upoznati...

adnan
19-08-2009, 07:56
BAKO ja rekoh bez kambera svadba ne biva oni ništa. :D Jel` tako ADNANE?;)


Tako je, samo u sebe ... ;)

peca
21-08-2009, 22:03
Ljudi,organizovastel se za drugi skup forumasha,ne vidim da je neko shta pisao o tome.a volela bih da upoznam bar preko fotografija neke chlanove....pozzzzz


Vide Mila Moja organizuj drugi ,,skup,,vidim ja nista od dogovaranja :smeh2:
samo planiraj kraj septembra i Sarajevo vise ce nas bit..a mozes i treci skup planirat tamo za Novu Godinu..:zvizdi::smeh2:

superbaka
21-08-2009, 22:31
Vide Mila Moja organizuj drugi ,,skup,,vidim ja nista od dogovaranja :smeh2:
samo planiraj kraj septembra i Sarajevo vise ce nas bit..a mozes i treci skup planirat tamo za Novu Godinu..:zvizdi::smeh2:
Pecika,super ideja taman kad prodje Ramazan,akoboigda skupit cje mo se pa u Sheher,vecj znam ljude koje cje tamo docji.....:p:p

Tahirovce
21-08-2009, 23:35
Racunajte na nas :) ....

nejla
22-08-2009, 11:37
celo vreme pricate o tome skupu,i nista.

Skorpija
22-08-2009, 11:42
celo vreme pricate o tome skupu,i nista.

Eto vidite i početnik pa primjetio:eek:.Pozzz:)

superbaka
22-08-2009, 13:36
celo vreme pricate o tome skupu,i nista.
Nejla,kao prvo da te pozdravi i pozelim srdachnu dobrodoshlicu na FORUM.....nova si pa nisi upucjena,imali smo jedan bozanstven skup pre mesec dana,ovo se mi organizujemo za josh jedo druzenje i nadam se da cje mo se skupit....imash slike na ovoj stranici pa se uveri....pozzzz:069::069:

Skorpija
22-08-2009, 15:53
Tako je BAKO:bravo: a frtutma se digla oko 2 susreta a biće ako Bog da inšalah.:cekam:POZZZ

Jabuka Divljaka
23-08-2009, 04:03
a gdje su slichice..
da vas vidim,sve,,

kisss

STRANAC
23-08-2009, 09:51
a gdje su slichice..
da vas vidim,sve,,

kisss
samo se vrati nekoliko strana unazad ove teme,i pogledaj stranu 9. 10. 11. 12.
i tu su slike sa sastanka...

Rarica
23-08-2009, 10:04
[
samo planiraj kraj septembra i Sarajevo vise ce nas bit..


Peci,odlicna ideja!!!!

Skorpija
23-08-2009, 11:18
Evo malo da se prisjetimo NEZABORAVNOG DOGAĐAJA:010:

http://img199.imageshack.us/img199/7861/ald0067.jpg
http://img29.imageshack.us/img29/8145/ald0002.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/7140/ald0103.jpg



http://img20.imageshack.us/img20/111/59051597.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/4030/63888876.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/2551/84994925.jpg

Skorpija
23-08-2009, 12:09
:069:NEZABORAVNO:ne ne:NEPONOVLJIVO
http://img263.imageshack.us/img263/4403/58426042.jpg

http://img188.imageshack.us/img188/8968/18808613.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/6001/75450033.jpg

Skorpija
23-08-2009, 12:18
ALI AKO BOG DA NE I POSLEDNJE:069:

http://img73.imageshack.us/im:appl[1]::?g73/3029/28942641.jpg


http://img86.imageshack.us/img86/51/30691355.jpg


http://img368.imageshack.us/img368/439/61740803.jpg

Skorpija
23-08-2009, 12:36
:circle[1]:

http://img188.imageshack.us/img188/5294/ald0095.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/7600/ald0119.jpg

http://img19.imageshack.us/img19/1601/ald0076.jpg

sabahudin
23-08-2009, 13:20
Super slike super provod
Nadam se da ste pochistili za sobom ili sad Mesko ima posla sa svojom grupom
:smeh2::pucaodsmijeha::smeh2::pucaodsmijeha::pucao dsmijeha:

akica_90
27-08-2009, 12:33
Evo jos jedne lijepe slike tog dana.... :D


http://img141.imageshack.us/img141/3026/dsco.jpg

Skorpija
27-08-2009, 14:21
HVALA AKICE.:069: BAŠ SMO PRAVA RAJA! PRELIJEPO i NEZABORAVNO ...............:sadbye:

Zijadina
27-08-2009, 16:55
:circle[1]:

http://img188.imageshack.us/img188/5294/ald0095.jpg





A VIDI, PECIKA I JA IGRAMO KOLO, I TO NIZBRDO!! :icon_cheesygrin:

Sani
27-08-2009, 17:28
Evo jos jedne lijepe slike tog dana.... :D


http://img141.imageshack.us/img141/3026/dsco.jpg

A ja morala kuciiii :4_9_3: hocu reprizuuu....
ova mi se slicica najvise svidja,svi ste mi medeni :)

supergirl
07-09-2009, 04:26
Eh,blago vama!... :(:(:(

peca
07-09-2009, 11:36
Evo jos jedne lijepe slike tog dana.... :D


http://img141.imageshack.us/img141/3026/dsco.jpg

Akice :069: Hvala, bas lepa slika,nezaboravni trenuci kako nam je lepo bilo :)

Unicknnamed
07-09-2009, 18:20
Mozel da se glasa jos ? :zvizdi:

Zijadina
07-09-2009, 20:41
moze, jedino one sa kravam i konjima ;)

peca
07-09-2009, 21:13
A VIDI, PECIKA I JA IGRAMO KOLO, I TO NIZBRDO!! :icon_cheesygrin:

Ja tek sada vidim ovu sliku,koja li ovde kolo vodi od nas dve :smeh2::smeh2:

Zijadina
07-09-2009, 21:50
Ja tek sada vidim ovu sliku,koja li ovde kolo vodi od nas dve :smeh2::smeh2:
Ti uzbrdo, ja nizbrdo :smeh2::smeh2::smeh2:

peca
07-09-2009, 21:56
Ti uzbrdo, ja nizbrdo :smeh2::smeh2::smeh2:

:smeh2::smeh2::smeh2: Opetcemo Ako Bogda :)