PDA

View Full Version : Ogledalo...


joku
02-06-2006, 14:26
Prvo da napisem da sa ovom temom, zelim da "isprovociram" reakciju clanova, koji su bili aktivni a u poslednje vrijeme su se uspavali.Da ih ne prozivam znamo svi koji su.Nego,sada o temi!



Koliko smo u stanju da progovorimo o sebi,o svojim vrlinama i manama?



Evo ja cu prvi:

O vrlinama ne bih a mane, hm!

Najveca mi je mana sto volim sve da odlazem do poslednjeg casa.Jos gore je,sto uvijek nadjem sto razloga da opravdam sto to tako radim.Istina u tom poslednjem casu dajem sve od sebe da zavrsim to sto treba.Ali me to ponekad kosta, jer ne uspem uvijek da uradim posao onako kako bi trebalo.

Crni Gruja
03-06-2006, 13:24
Ja kod sebe ne volim, sad neznam dal mi je to vrlina ili mana, sto ne mogu nekom da kazem "ne" pa taman time i sebi stetu pricinjavao. Tako sam odgojen, nisam smeo starijem povratit rijec (bije babo prutom :)). Hehehe, a za to odlaganje Kujo, znam kako je :mrgreen:

O vrlinama necu, nebih da mi post bude kilometarski :mrgreen:

Crni Gruja
10-06-2006, 23:58
Koliko smo u stanju da progovorimo o sebi,o svojim vrlinama i manama?

Vala Kujo, slabo nesto izgleda :)

riki
12-06-2006, 11:25
[quote="Crni Gruja"]Ja kod sebe ne volim, sad neznam dal mi je to vrlina ili mana, sto ne mogu nekom da kazem "ne" pa taman time i sebi stetu pricinjavao.

hahahahha

steta hahhaha

Crni Gruja
12-06-2006, 13:18
Heheheheh, samo sto su to ove zene videle, pa koriste do maximuma :mrgreen: osusise me :D

suada
12-06-2006, 14:31
imam brate i vrlina i mana a najgora mi je kombinacija , odnosno osobine koje se drugima čine kao moje vrline a kako god ih protumačim to su mane koje me prilično koštaju u životu ( to ti je ono "sam pao sam se ubio" ili jednostavnije "ko mi je kriv kad sam budala"



u poslu sam precizna, sitničava,detaljna - mora sve biti kako treba .E ovo bi trebala u normalnom poslovnom okruženju biti vrlina ali u uslovima i okruženju u kojem većina posao obavlja na način "samo da ispadne iz ruku "to je ,brate mana koja me košta mnogo izgubljenog vremena i živaca jer mi onda tovare i posao koji ne bih ni morala da uradim.



i u poslu i u privatnom životu volim da kontrolišem , odnosno da držim sve pod kontrolom što ponekad nervira one sa kojima radim i živim a ja ih razumijem jer ispada da nemam povjerenja u njih.



nisam za timski rad- priličan sam autokrata, namećem svoje mišljenje mada dozvoljavam da me ubijede u suprotno ali samo sa pravim i dokumentovanim argumentima



ne volim dosadu i rutinu - hiperaktivna sam a to me nekada smori ali ne mogu drugačije



često uhvatim sebe kako pametujem ili držim vaz ali moram kad mislim da sam pametnija od onih koji su gluplji a dobiju priliku da mi na neki način kroje sudbinu. E , tada takvima namjerno i vrlo zlobno pokažem koliko su glupi a kontolišem ovu manu kada su u pitanju moji prijatelji i obični smrtnici.Ne znam koliko uspijevam ali sam svjesna da često pametujem.



Kao takva reagujem samo na prave izazove pa se zato i javljam na ovu temu iako sam prilično zauzeta i nisam se dugo javljala .



samouvjerena sam i svjesna i svojih mana i vrlina mada moram priznati da baš ne volim kad mi neko ukazuje na mane -a i što bi, to su moje mane ( ha-ha)

riki
13-06-2006, 14:51
kad bi ja svoje mane napisao sve nebi imalo mjesta hahahhahahahah a tek o vrlinama da i nepisem hahahahha

suada
10-08-2006, 08:30
zapostavili smo ovu temu iako je odlična ali je bilo i za nadati se jer malo je ljudi koji su spremni da pričaju o sebi osim ako ne moraju da se pohvale da su kupili novo auto ili bili negdje na odmoru.



Dajte ljudi , priznajte i sebi i drugima kakvi ste , pa možda skontate i da niste tako loši ili tako dobri ( ha-ha)

Nidica
10-08-2006, 17:17
Eh sad... Imam mana krs kijamet ali mi je najveca mana sto volim da sam uvijek u pravu,i kad jesam i kad nisam... :oops:

Tahirovce
11-08-2006, 19:21
Meni je mana sto ne volim da govorim o sebi,imam utisak sta god da napisem da cu biti neskroman, tema je super ali jednostavno ne volim pricati o sebi.........

Lakota |ljiv|
13-08-2006, 00:11
najveca mana mi je sto zivim samo za danas a sutra sta mi bog da.

supergirl
09-05-2007, 20:17
Ogledalce,ogledalce moje,

kazi na svetu najlepsi ko je...



Pa ja,naravno....

Stvarno sam prelijepa,prezgodna,da ne valja toliko, prepametna....neznam samo sto me niko ne konta ozbiljno.:-)



Salim se,,,evo smisljam i smisljam sta da napisem o sebi,a onda uzmem da citam i ostale postove i skontam da sam jaaako slicna Suadi...

Pa eto,ako hoce neko da sazna nesto "lose" o meni,procitajte njen post,verujte,neverovatno mi je bliska po karakteru,ako je ovo sto ona kaze tacno.

I eto...........

sanna72
20-05-2008, 08:48
sto ne mogu nekom da kazem "ne" pa taman time i sebi stetu pricinjavao. Tako sam odgojen, nisam smeo starijem povratit rijec (bije babo prutom :)). :mrgreen:


hehehe, ja posto sam starija, mogla bih kafu naruciti....:) Pa ajd kazi "ne" ako smes :smeh2:



@Salu na stranu, malo skidam prasinu s ovih postova, zbog aktivnosti na forumu.... pozzzz

Chupka_
20-05-2008, 10:04
@Salu na stranu, malo skidam prasinu s ovih postova, zbog aktivnosti na forumu.... pozzzz

aman sto nam je sanna vrijedna...pohvalit cemo te kome:biggrin::biggrin:


hmmmm...moje mane...ah samo koliko ih je:biggrin:
Najveca man mi je sto ne znam da se ljutim, uvijek popustim i oprostim u roku od 48 h:smeh2::smeh2:

Aman ne mogu nesto da pisem,nemam inspiracije ovako rano....morat cu postirat malo kasnije:biggrin::biggrin:

sanna72
20-05-2008, 11:57
aman sto nam je sanna vrijedna...pohvalit cemo te kome:biggrin::biggrin:



Eto Chupka , ti si navela jednu od mojih osobina.....kissiiiccc za to :)