PDA

View Full Version : Maturski , seminarski i diplomski radovi


Elvis-Eko
09-04-2009, 18:49
vaše je samo da zadate temu, a mi ćemo je uraditi brzo, kvalitetno i povoljno. Garantujemo orginalnost radova i diskreciju.






:4_2_204:Nista lakse zavrsit skolu i dobit diplomu, a kasnije se Bogami i zaposlit u opstini, samo plati :D Kao sto su radili pojedini iz prosle vlasti u Sjenici, da ih sad ne spominjem :)

borichi
09-04-2009, 18:53
Izrada seminarskih i diplomskih radova za studente ekonomskih i srodnih fakulteta .vaše je samo da zadate temu, a mi ćemo je uraditi brzo, kvalitetno i povoljno. Garantujemo orginalnost radova i diskreciju.





Zar postoje ovakve usluge? Zar svaki student ne mora da uradi SAM/A, svoj Diplomski / Seminarski rad? kako neko moze samo da daa temu, a neko drugi da mu to sve na gotovo napravi?



Zar ovo ne bi bilo "krivotvorenje" ili u najmanju ruku "Plagijat"!!

Crni Gruja
09-04-2009, 18:57
Jeste, ali studenti i djaci to vide kao "laksi izlaz", nista negativno. Dok ih to posle ne stigne i ugrize za dupe.

Elvis-Eko
09-04-2009, 18:58
Zar postoje ovakve usluge? Zar svaki student ne mora da uradi SAM/A, svoj Diplomski / Seminarski rad? kako neko moze samo da daa temu, a neko drugi da mu to sve na gotovo napravi?



Zar ovo ne bi bilo "krivotvorenje" ili u najmanju ruku "Plagijat"!!



To je upravo to sto si rekla Borichi ali nazalost to je uvjek postojalo i postojace. Samo , sto se na kraju takve osobe uglavnom prepoznaju i sve se sazna, ko je kupio diplomu i platio takve radove i ko je to uradio sam i sa svojim znanjem :wink:

Elvis-Eko
09-04-2009, 19:01
E da, jos nesto, mislim da ovakvi oglasi nebi trebali biti dobrodosli na nasem forumu

borichi
09-04-2009, 19:17
Nisu oglasi u pitanju niti te agencije koje nude takve usluge!

Mene buni taj Obrazovni Sistem! Kakvo je onda to obrazovanje!

Komisija, profesori, recimo na tom diplomskom ispitu! Kako oni mogu da propuste ovako nesto! "Plagiarism" je kod nas vrlo kaznjiv. Nikome ni u ludilu ovako nesto ne bi palo na pamet, pogotovo na tako ozbiljnim radovima!

Tahirovce
09-04-2009, 19:23
Eko covek je dao reklamu pa ko voli nek izvoli, ja sam drugima kucao seminarske radove, neko nece da zamara prstice hoce da plati i sta se tu moze, vise od 80% studenata placa seminiraske radove, a kod mufti zukorlia na fakultet porucis na samom fakultetu seminarski, ma sve moze ovde za pare :) ..
Ja sam drugima kucao za pare ali i ja sam 2-3 puta platio drugima da mi rade ....

borichi
09-04-2009, 19:29
Razlika je kada ti neko da "Diplomski rad" u rukopisu i ti samo odkucas. To nije krivotvorenje. Ovo je regularna usluga.

A druga je stvar kada ti neko samo da "Temu" pa ti sve drugo odradis, koristeci nasu i stranu literaturu (vjerovatno ne navodeci izvore) i jos zagarantiras diskreciju...Student nema pojma o tome, sve je neko drugi odradio..

Koprende Tahirovce...:D

Dvije totalno razlicite stvari...

homar
09-04-2009, 20:08
Nebih da se miješam puno, ali NEMORALNO je ovo od ovog oglašivača a i od onog ko to ne obriše. Prema tome, u cilju očuvanja digniteta i moralnosti foruma, BRIŠITE OVAKVE GLUPOSTI.

STRANAC
09-04-2009, 20:09
jos jedan u nizu dokaza da diploma nije i nikada biti nece merilo znanja...