PDA

View Full Version : stari bend iz sjenice


cobanica
15-03-2009, 00:07
Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.

senko76
15-03-2009, 11:51
Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.

selam.bajko je mujovic zivi u mülheiem,ringo hamidovic je pevo isviro,a te zene se nesecam:4_2_204:

cobanica
15-03-2009, 16:42
hvala senko76.a sto si ljut???

ima li neka slicica benda???

senko76
16-03-2009, 05:08
hvala senko76.a sto si ljut???

ima li neka slicica benda???

nism ljut nego nemam ni jednu sliku sve su mi u sjenici pozz:(

cobanica
19-03-2009, 22:19
hoce li mi neko od admina reci zasto ne mogu otvoriti privatne poruke?????

Crni Gruja
20-03-2009, 06:24
Privatne poruke su inaktivirane clanovima koji imaju manje od 20 postova. Verovatno si ti to pokusala kada ti je brojac postova bio m anji od 20. Probaj sad, ja mislim da ce ici.

Pogledaj i u profilu da li su ti ukljucene privatne poruke.

Skorpija
20-03-2009, 06:29
Hvala Grujo!
Bas sam se i ja pitala sto nemoze?
Pozdrav:)

superbaka
20-03-2009, 21:51
Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz

cobanica
20-03-2009, 22:08
hvala bakice...

pozdrav i tebi...

cobanica
30-03-2009, 23:27
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz



sta bi sa obecanjem,baikce?????????

halilce
06-04-2009, 00:20
Baka slike,a ja već imam dvije kasete od dotičnog pevača!:p
Najverovatnije će biti postavljene na forumu za download!

domen1
16-04-2009, 11:45
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz

Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.

Elvis-Eko
16-04-2009, 16:00
Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.



Domen, osnovno pravilo ponasanja je kad negdje ulazis da se pozdravis, kad se negdje prvi put pojavis da se predstavis, ili si mozda propustio tu lekciju.Na ovom nasem forumu postoji tema PREDSTAVLJANJE CLANOVA, vidim da si je zaobiso.
Covjece, tek si dosao , hem sto kritikujes teme, naslove , jos ces nam govorit sta cemo i kako cemo da radimo, spusti se malo i uzivaj

superbaka
24-04-2009, 21:17
Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.

domen ti ga malo sad pretera sa citiranjem mojih postova,prvo ja se nisam rapitivala o bendu samo sam dala neku informaciju,malo prati temu od pochetka.A to da li je oserdni ili nije taj nash bend to mi najbolje znamo jer smo porasli uz njih,imash ti u Lipu vashu mnogo bendova pa se malkice o njima ineresuj ili pishi a mi cje mo te ciotirat.......

cobanica
28-07-2009, 16:56
...posle vremena provedenog ovde na forumu,jbg,ja zaboravila pravi razlog zashto sam ovde.mada nisam iz Sjenice,neko meni drag ,jeste.htela sam ,makar na ovaj nachin,bolje upoznati grad,kulturu i sugradjane jedne divne osobe...misleci da ce se odnekud pojaviti. politiku i verske stvari nisam komentarisala ,jer neznam mnogo o tome...
ali zabave i muzike nikad dosta...

..pa kako to obichno biva"trazish andjela-dobijesh vraga" tako i ja...upoznah osobu veoma slichnu trazenoj...i jbg,zbogom pameti...zao mi je shto je tako ispalo,ali nemozesh sopstvenom srcu stati na crtu....nije mi bila namera nikoga smarati,uvrediti....mozda trenutak slabosti,usamnjenosti ili ko zna chega,josh, je uzrok mog trenutnog stanja...
HVALA VAM na pomoci:
-senko 76 za informacije
-halilce za muziku
-e

Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz

josh baka ,ako zeli da ispuni svoje obecanje!?a nadam se da hoce,i da nije bez razloga ljuta na mene(JA NISAM ONO NAPISALA,BAKO)a bio bi red da onaj ko je izmenio post to i potpishe....imash moj msn,bako,volela bi da svrnesh...

-ostalima na dobroj zabavi....

...da ne bi josh vishe bolelo,ni mene ,a ni charobnog....da izbegnemo uvrede,bezrazlozna prepucavanja i ostalo...ja se povlachim...
nisam kukavica-ipak je ovo njegov grad...ja sam samo zalutali stranac....
..deo mene ostaje na ovom forumu,a deo u dzepu nekog od vas...
nadam se ,da ako ikada dodjem u Sjenicu,mogu s' nekim od vas popiti bar kafu...
a ako neko dolazi u moj kraj nek' se javne...ili na facebook ili msn...

jos jednom ,hvala vam na drushtvu i dobroj zabavi....

i nadam se da ce se odnekud pojaviti...

pozzzz svima

nedostajacete mi...Lena

:36_3_16::36_3_16::36_3_16:

p.s.zaboravih-hvala charobNom na slomljenom srcu....

Crni Gruja
28-07-2009, 17:24
Ja ovde nisam u toku nikako, niti znam o kojem se postu radi. Ovaj forum, kao i vecina nas smatram mojom drugom kucom, i uvijek me na srce zaboli kad procitam neki ovakav post. Dajte da zajedno nadjemo neko resenje, odrasli smo svi, ne mora niko da napusta nista zbog svadje sa jednim clanom, moderatorom, pa i ako je u pitanju svadja sa adminima. Uvijek smo tezili da ovaj forum bude drugaciji od svih ostalih, i uveren sam da nam je to bar u neku ruku poslo za rukom. Harmonija medju nama je vidljiva iz aviona, ubedjen sam da bi mogli da budemo merilo ostalim forumima kako se to radi.

Zaista mi je zao cobanice sto citam ovakve rijeci iako, eto, nismo bas imali neki kontakt ja i ti. Da li postoji ikakav nacin da se ova tvoja odluka opovrgne, da te makar nateramo da razmislis jos jednom prije nego sto nas napustis? Iskreno bih voleo da cujem potvrdan odgovor, i da nastavis da budes ravnopravan clan ove nase male zajednice, bez obzira na to sto nisi iz Sjenice (nisi jedina).

Imam jos jedno pitanje za tebe. Mozes li mi, ako ti nije tesko nekako dati link tog posta o kome govoris. Moze se desiti da sam ja taj koji ga je prepravio (mada cisto sumnjam, ali eto da budem siguran) pa ako budem, da lijepo kazem sta je i kako bilo.

Hvala ti, uz apel da jos jednom razmislis prije nego sto nam kazes zbogom.

cobanica
28-07-2009, 18:40
ne mogu naci link...negde je medju gomilom pesama...uglavnom,ukratko :iznad je pesma nedaj se ines-koju je baka postavila...ja ispod ubacim cecin spot,koga do sutra nema nego pishe -kurvarska...
ja da sam pisala bilo bi -kurvanjska(jer se tako kaze u mom kraju).baka se nasla prozvanom,misleci da sam ja posvetila njoj.jbg,jedino mi zbog tog nesporazuma zao....pa sad ako jesi,znacesh o cemu se radi...ja mislim da je nekog iznervirao spot...ako nadjem postavicu link...inache hvala grujo...

Crni Gruja
28-07-2009, 18:47
To nisam bio ja, ali taj ko je obrisao spot ce se javiti siguran sam. To mora da je neki nesporazum, nadam se da ce se sve srediti i da ces ti ostati sa nama

Tahirovce
28-07-2009, 19:33
Cobanice vec sam napisao u temi ne vidim da je neko editovao post, kad neko edituje post ostali clanovi ne vide ali ja vidim to, i sta je pisalo pre i posle izmene.
jesili ti sigurna da nezna niko tvoju lozinku??

Jos jednom ponavljam i MOLIM ako ima nekih prepirkih izmedju clanova na msn ili putem PP nemoj da to prenose na forum,ja to ne mogu niti zelim da resavam, dosta mi je ucenjivanja tipa ja odoh i otvoricu svoj sajt , ako je neko ugrozen od nekog clana na forum neka to napise javno i bice zasticen, kome se ne svidja moze da ode, kome se svidja neka uziva na forumu zajedno sa nama...

Cobanice
post ti nije niko editovao, ako nesto trebam ja da znam da bi te uzeo u zastitu a glupo ti je da pises na ovde napisi mi privatnu poruku, ti razmisli jos jednom ovde si dobro dosla.....

cobanica
28-07-2009, 21:30
...ma ,nije u pitanju nikakva svadja ni prepiranje...pa nismo deca...
vec slomljeno srce...a gruja je usput pitao...nisi procitao sve Tahirovce,pa da citiram:

...posle vremena provedenog ovde na forumu,jbg,ja zaboravila pravi razlog zashto sam ovde.mada nisam iz Sjenice,neko meni drag ,jeste.htela sam ,makar na ovaj nachin,bolje upoznati grad,kulturu i sugradjane jedne divne osobe...misleci da ce se odnekud pojaviti. politiku i verske stvari nisam komentarisala ,jer neznam mnogo o tome...
ali zabave i muzike nikad dosta...

..pa kako to obichno biva"trazish andjela-dobijesh vraga" tako i ja...upoznah osobu veoma slichnu trazenoj...i jbg,zbogom pameti...zao mi je shto je tako ispalo,ali nemozesh sopstvenom srcu stati na crtu....nije mi bila namera nikoga smarati,uvrediti....mozda trenutak slabosti,usamnjenosti ili ko zna chega,josh, je uzrok mog trenutnog stanja...
HVALA VAM na pomoci:
-senko 76 za informacije
-halilce za muziku
-e



josh baka ,ako zeli da ispuni svoje obecanje!?a nadam se da hoce,i da nije bez razloga ljuta na mene(JA NISAM ONO NAPISALA,BAKO)a bio bi red da onaj ko je izmenio post to i potpishe....imash moj msn,bako,volela bi da svrnesh...

-ostalima na dobroj zabavi....

...da ne bi josh vishe bolelo,ni mene ,a ni charobnog....da izbegnemo uvrede,bezrazlozna prepucavanja i ostalo...ja se povlachim...
nisam kukavica-ipak je ovo njegov grad...ja sam samo zalutali stranac....
..deo mene ostaje na ovom forumu,a deo u dzepu nekog od vas...
nadam se ,da ako ikada dodjem u Sjenicu,mogu s' nekim od vas popiti bar kafu...
a ako neko dolazi u moj kraj nek' se javne...ili na facebook ili msn...

jos jednom ,hvala vam na drushtvu i dobroj zabavi....

i nadam se da ce se odnekud pojaviti...

pozzzz svima

nedostajacete mi...Lena

:36_3_16::36_3_16::36_3_16:

p.s.zaboravih-hvala charobNom na slomljenom srcu....

moram se malo ohladiti,jbg....sorry ako sam neshto poremetila...
samo sam htela reci da ste super i zahvaliti se...

i da ne zaboravim SRECAN TI RODJENDAN

Tahirovce
29-07-2009, 01:04
Procitao sam ja sve onaj deo sam prokomentarisao
bio red da onaj ko je izmenio post to i potpise ...

halilce
29-07-2009, 02:15
ne mogu naci link...negde je medju gomilom pesama...uglavnom,ukratko :iznad je pesma nedaj se ines-koju je baka postavila...ja ispod ubacim cecin spot,koga do sutra nema nego pishe -kurvarska...
ja da sam pisala bilo bi -kurvanjska(jer se tako kaze u mom kraju).baka se nasla prozvanom,misleci da sam ja posvetila njoj.jbg,jedino mi zbog tog nesporazuma zao....pa sad ako jesi,znacesh o cemu se radi...ja mislim da je nekog iznervirao spot...ako nadjem postavicu link...inache hvala grujo...





moram se malo ohladiti,jbg....sorry ako sam neshto poremetila...
samo sam htela reci da ste super i zahvaliti se...



Moram i ja da se oglasim,stvarno neznam ko je i dali je menjao post!
Ispada da administracija pere ruke oko toga,ali niko osim nas i tebe Čobanice,nije mogao da izmeni post!
Da je neko od administracije izmenio posle 10 minuta,pisalo bi ko je izmenio,a ti možeš bar mislim,a i ostali članovi,da izmenite svoj post u roku od 5 minuta!

Dobro si napisala "moraš se ohladiti"odnosno,razmisliti da li je tvoja odluka ispravna!
Ovde si dobro došla i mislim da smo bili korektni,kao i ti prema nama!
Razmisli još jednom,pozdrav!

Elvis-Eko
29-07-2009, 04:49
ne mogu naci link...negde je medju gomilom pesama...uglavnom,ukratko :iznad je pesma nedaj se ines-koju je baka postavila...ja ispod ubacim cecin spot,koga do sutra nema nego pishe -kurvarska...




Evo ti link cobanice

http://www.sjenica.com/forum/muzika-i-video/418-sta-trenutno-slusate-448.html

Stranica 448

senko76
02-08-2009, 01:55
molim vas ako moze neko da pomogne nasem dragom clanu foruma cobanici,neka joj javi.za svaku informaciju sam licno zahvalan.sa velilikim postovanjem senko 76

senko76
02-08-2009, 02:34
...ma ,nije u pitanju nikakva svadja ni prepiranje...pa nismo deca...
vec slomljeno srce...a gruja je usput pitao...nisi procitao sve Tahirovce,pa da citiram:



moram se malo ohladiti,jbg....sorry ako sam neshto poremetila...
samo sam htela reci da ste super i zahvaliti se...

i da ne zaboravim SRECAN TI RODJENDAN

cobanica ti si isto deo foruma kao i svi mi sjenica,i njeni ljudi su vrlo pitomi.ti vec sada nama nedostajes posebno meni,zeleo bih sto pre da nam se javis i da budemo zajedno.mnogo si truda i vremena potrosila u ovaj forum bilo bi steta i sramota da tako odes od nas.bilo bi lijepo da malo svi smire loptu.sa velikim postovanjem senko76:sadbye:

Shurjak
02-08-2009, 14:10
Chobanice,i ako se nismo lichno mnogo pisale ja sam te zgotivila i zao mi je da tek tako kazesh da si ti stranac na nasem forumu.Nemoj sebi dozvoliti da se medju svojim ljudima osecas stranac. Ja sam u Bgd kao kod svoje kuce,ili zemunu i dobro znas koliko je sjenichaka u tvom mestu i kakvi smo. Vecina nas ti nije obecala pomoc koju si trazila,i nismo te ninakakav nachin uvredili niti potcenili tvoje pisanje ili pesme. Nije to veliki razlog da bi nas ostale napustila. Stoga dobro se ohladi, razmisli i vrati nam se. Pozzzz

cobanica
16-08-2009, 14:23
evo me ponovo sa vama....nedostajali ste mi mnogo...nadam se da nisam mnogo propustila i da mi nije trebalo mnogo vremena da shvatim da je bezumno:
-mrzeti sve ruze,jer sam se ogrebala na jedan trn...
-odustati od svojih napora,jer je jedan bio uzaludan...
-odustati od svih prijatelja,jer me je jedan izneverio...

taj jedan trn nije ni bio vredan tolikog bola,a pogotovo zapostavljanja prijatelja...
potrudicu se da vas josh dugo smaram glupostima...muzikom....a ostalo cu pokushati da razumem...naucim...:36_3_9::36_3_9:
a ostalo zaboravim...uz pomoc prijatelja...ako se slazete...

STRANAC
16-08-2009, 14:25
lep povratak medju svojima ti zelim...
valja ponekad tako malo ohladiti glavu i shvatiit sta su prave vrednosti...
drago mi je da si tu...

Rarica
16-08-2009, 14:33
Evo i ja(vecito ne upucena :) )sad procitah ove postove,cobanice podrzavam tvoju odluku da se vratis,neke stvari nisu onako kako izgledaju,kad se ohladi glava,razmisli donese se prava odluka."Smaraj"nas ti jos dugo,i zelim ti da nadjes to za cim tragas :010:

Skorpija
16-08-2009, 18:29
Cobanice srećan povratak i hvala na onako lijepom poklonu tj. muzičkom spotu. Davno nisam bolji gledala. Bez obzira što ne živiš u Sjenici ti si NAŠA RAJA. SAMO NAPRIJED!!!:010:

Shurjak
16-08-2009, 20:24
Drago mi je da si se vratila, shvatila da si medju svoima.Zaboravi sto je loshe bilo,i kreni kao da nisi ni odlazila. Dobro doshla.....

cobanica
17-08-2009, 00:10
hvala vam...svima
:36_3_16:

sajousa
23-12-2009, 08:49
pevacica je bila elvira rahic

homar
23-12-2009, 09:30
Sjećali se još neko stakog muzičkog benda iz Sjenice "Dženabeti"?

Skorpija
23-12-2009, 10:16
Kako da se ne sjećam prvi sastav je bio Makso moj bivši profesor a posle i kolega, Brane Rakonjac čuveni- bubnjevi,nastavnik muzičkog Dzemko Puljic - harmonika, posle su bili u drugom sastavu Dzeko,Kaćo i Dzon Zagrađanin. Mislim da su i promijenili naziv benda i da je Samir kasnije svirao harmoniku, nisam sigurna...

homar
23-12-2009, 10:22
Kako da se ne sjećam prvi sastav je bio Makso moj bivši profesor a posle i kolega, Brane Rakonjac čuveni- bubnjevi,nastavnik muzičkog Dzemko Puljic - harmonika, posle su bili u drugom sastavu Dzeko,Kaćo i Dzon Zagrađanin. Mislim da su i promijenili naziv benda i da je Samir kasnije svirao harmoniku, nisam sigurna...
Bravo škorpija, malo si nas posjetila imena u sastavu benda.

Skorpija
23-12-2009, 10:29
Pozdrav, evo našla sam i jedan snimak našeg benda ekipa je posle ove prve Albatros čini mi se kada je Ana Bekuta gostovala, malo je lošiji snimak ako neko nađe bolji može da postavi......samo toliko da se prisjetimo naših čuvenih bendova

YouTube - Sjenica grupa Albatros(samir.r samir.c,dzon,kaco,zlatko,ana bekuta (http://www.youtube.com/watch?v=zA0vs9fo1k8)

superbaka
25-12-2009, 02:05
Kako da se ne sjećam prvi sastav je bio Makso moj bivši profesor a posle i kolega, Brane Rakonjac čuveni- bubnjevi,nastavnik muzičkog Dzemko Puljic - harmonika, posle su bili u drugom sastavu Dzeko,Kaćo i Dzon Zagrađanin. Mislim da su i promijenili naziv benda i da je Samir kasnije svirao harmoniku, nisam sigurna...
Zaboravili ste Imka Hadzicja-gitara.......malo ste pomeshali lonchicje.....:(

Skorpija
25-12-2009, 11:49
Bako ti si tu da ispraviš, tada sam bila dijete ....pozzz:)

samo_ponekad
07-01-2010, 16:02
Zaboravili ste Imka Hadzicja-gitara.......malo ste pomeshali lonchicje.....:(
@ superbaka
a Ringo?..... kako njega nema?

Elvis-Eko
08-01-2010, 02:06
Kako da se ne sjećam prvi sastav je bio Makso moj bivši profesor a posle i kolega, Brane Rakonjac čuveni- bubnjevi,nastavnik muzičkog Dzemko Puljic - harmonika, posle su bili u drugom sastavu Dzeko,Kaćo i Dzon Zagrađanin. Mislim da su i promijenili naziv benda i da je Samir kasnije svirao harmoniku, nisam sigurna...



A Zlatko Knezevic .....:) Kako pjevaca da zaboravis.......

superbaka
08-01-2010, 04:21
@ superbaka
a Ringo?..... kako njega nema?
Nisam ja Ringa zaboravila vecj je pomenut.....ali sam zaboravila Etrola....malo su pomeshali chlanove grupa,ovo je prvi sastav Albatrosa.....:D

Skorpija
09-01-2010, 10:54
A Zlatko Knezevic .....:) Kako pjevaca da zaboravis.......

Ostavila malo i za ostale da se prisjete:D hvala Eko