PDA

View Full Version : Telenor Prepaid Internet


Tahirovce
07-03-2009, 16:20
http://www.telenor.rs/media/usluge/slike/ilu_prepaid_internet_kutija.jpgTelenor Prepaid Internet je jednostavno rešenje za brz internet.


Sa trenutnom pokrivenošću od preko 150 mesta širom Srbije i konstantnim rastom, Telenor Prepaid Internet donosi mnoštvo prednosti.

Dovoljno je samo nekoliko klikova za instalaciju i kroz samo par minuta možeš slobodno da surfuješ internetom. Možeš da ga koristiš na svom računaru, bilo da je u pitanju desktop ili laptop, sa Windows ili Mac operativnim sistemom.



Cena

Telenor Prepaid Internet paket koji sadrži USB modem, SIM karticu i promociju možeš kupiti za 4.990 din sa PDV-om.



Promocija

U okviru Telenor Prepaid Internet paketa dobićeš USB modem i prepaid internet karticu sa 3GB besplatnog saobraćaja (vrednosti 3.870 din), koji možeš iskoristiti u roku od 2 meseca (60 dana) od dana kupovine paketa.


http://www.telenor.rs/media/usluge/prepaidinternet.jpg
Svoj Telenor Prepaid Internet paket ćeš dopuniti veoma jednostavno, kao i bilo koji drugi Telenor prepaid paket – na bilo kom mestu za dopunu: kiosci, prodavnice, itd., gde možeš odabrati jednu od tri ponuđene visine dopune.

Mala (50MB) Srednja (250 MB) Velika (1 GB) 290 din. 590 din. 1290 din.

Sve cene prikazane u tabeli su sa PDV-om. Tarifiranje se zaokružuje na 10KB Cena SMS poruke je 2,5 dinara bez PDV-a; Cena govornog saobraćaja 8,5 RSD po minutu bez PDV-a; Uspostava veze 1,5 RSD (fiksna naknada) bez PDV-a; Cena MMS-a 10 RSD bez PDV-a; Cena internet saobraćaja 10 RSD/MB (ova cena je važeća ukoliko se ne odlučiš za tri TPI dopune Mala, Srednja, Velika već samo želiš da dopunis račun novcem i trošiš po potrebi) Slanjem besplatne SMS poruke sa sadržajem STA na broj 9848, možeš proveriti stanje svog Telenor Prepaid Internet paketa...

STRANAC
07-03-2009, 18:36
sve je ovo preskupo...
i to ne malo preskupo,nego ne verujem da ima igde na svetu skuplje...

isti ovaj paket,od istog ovog operatera(TELENOR) ovde u Svedsko cete dobiti besplatan modem i NEOGRANICENO SURFANJE internetom za samo 16 eura(oko 1.500 dinara)
i,plus brzina 3G interneta u svedskoj je do 7,2Mbit/s...

dole je sve skupo i loseg kvaliteta,a i usluga...

iSelektor
09-03-2009, 09:39
Sumnjam da je u Srbiji 3G trenutno i na 0,5 Mbit/s... Ja sam ga testirao sa telefonom, recimo na Novom Beogradu sam mogao da slusam radio Amaro bez problema, dok otvaranje stranica i google maps ucitavanje, je islo, ali dosta sporije....

Pozzz

Chupka_
09-03-2009, 17:13
koliko je to u eurima ili markama:D

STRANAC
09-03-2009, 18:12
koliko je to u eurima ili markama:D
eh,i još da ti prevedemo na bosanski,jel.... :smeh2::smeh2:
:010::010:

Chupka_
09-03-2009, 18:47
razumem ja ovaj vas jezik, ali u dinere se ne razumem:icon_cheesygrin:

Crni Gruja
09-03-2009, 19:02
Nismo jos stigli dotle chupka, polako :D

Ima na kraju bolje da se razumijes od bilo koje zene dole, a verj mi, ONE akose u nesto razumiju, to su pare :D

Tahirovce
09-03-2009, 19:04
:pljesak: :pljesak: :pljesak: korak po korak ...

iSelektor
09-03-2009, 23:06
razumem ja ovaj vas jezik, ali u dinere se ne razumem:icon_cheesygrin:

Ima cudo zvano internet i link:

http://www.xe.com/ucc/full/

Pozzz 8)