PDA

View Full Version : Zanimljivosti


borichi
03-05-2006, 01:18
Danska kampanja 'Iznajmi muslimana' za vjersku toleranciju



Grupa muslimanskih aktivista pokrenula je u Danskoj kampanju “Iznajmi muslimana” čime će pokušati premostiti komunikacijski rascjep među Danaca i lokalnog muslimanskog stanovništva, nastao kao rezultat nedavnoo prikaza Muhamedovog lika u jednim danskim novinama.

Danci će sada moći zakazati sastanak s mladim danskim muslimanom, i to u svom domu ili na radnom mjestu, te provesti kvalitetno vrijeme s pripadnikom druge religije, čime će, nadaju se pokretači kampanje, smanjiti sraz među mladima u toj državi nakon teških sukoba prošlog mjeseca.



Rezervacije se mogu dobiti putem Interneta i potpuno su besplatne.



Vecernji List- hr

suada
03-05-2006, 08:00
Moja kćerka štampala sebi na majici " Ja sam Muslimanka - ne paniči"

Naprijed na bosanskom a na leđima na engleskom jeziku

Tahirovce
03-05-2006, 16:33
super fora i ideja sa majcom,stvarno orginalno....

suada
04-05-2006, 11:46
ma tebi je super a kako je meni kao majci -još mi dođe na posao takva

HA

Tahirovce
04-05-2006, 17:36
ja sam samo pohvalio ideju.....

borichi
07-05-2006, 21:24
7 gosti i jedan clan to jest ja. Ustvari predpostavljam da su svih ovih 7 skrivenih clanova koji se eto iz neznam kojih razloga ne zele prikazati.

Lakota |ljiv|
08-05-2006, 00:05
sunjaju se 8)

borichi
08-05-2006, 16:02
aha ne mogu da odole sto nece doci ovdje da sve na gotovo procitaju.

zezam se. Joku lopuzo javi se!

STRANAC
18-05-2006, 20:00
interesantno,dosta se ljudi registruje a sve manje komentara...

sto je govorio jedan sada pokojni upravnik utp borici,na pitanje novinarke KAKVA JE POSECENOST HOTELA BOR, a on ce MI SVAKOGA DANA,SVE VISE I VISE IMAMO MANJE GOSTIJU.... :D :D :D

suada
18-05-2006, 20:30
ha-ha-ha što bi rekao Tahirović

Crni Gruja
18-05-2006, 20:50
Zamalo si me prevarila Suada, ja mislio Resko pise :mrgreen:

STRANAC
18-05-2006, 23:53
zanimljivo je i to da u susret jednoj velikoj muzickoj smotri kakva je EVROVIZIJA nikom na pada na pamet da otvori tamu o tome....

a valjalo bi.... hhhaaaaaaaaaaa :?: :?: :?: :?:

elvis _k
19-05-2006, 06:40
Dobra ti ta ideja stranac, ja sam se bas pitao na koji nacin bi mogli da se ukljucimo u glasanje

STRANAC
19-05-2006, 14:02
evo JOKU nam je nasao resenje....

uzgred izvinjavam se na stamparskim greskama,jer nisam bas vest u pisanju i zbog zelje da sto pre pretocim osecanja u reci dolazi do nekad smesnih i nepravilnih oblika reci :oops: :oops: :oops:

nadam se da cu se polako usavrsavati :mrgreen: :mrgreen:

borichi
19-05-2006, 14:51
A je li bila evrovizija i ako nije kada je.

STRANAC
19-05-2006, 15:00
jel ti to zezas ili stvarno ne znas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eto pa se posle ljutis kad ti neko dira ameriku a ne znas kad je evrovizija...

sinoc je bilo polufinale i plasiralo se deset izvodjaca za SUTRASNJE FINALE oko 20h mozes pratiti putem rts-a

STRANAC
19-05-2006, 15:01
po SREDNJE EVROPSKOM racunanju vrenmena

borichi
19-05-2006, 15:05
Evo sada na drugoj temi procitah da je u subotu. Ovdje nema evrovizija. Ali ja imam pink pa neznam hoce li oni to prenositi

STRANAC
19-05-2006, 15:27
ne verujem jer po propozicijama EUROSONGA pravo na direktno emitovanje imaju samo DRZAVNE televizijske kuce,sto sa PINKOM nije slucaj...

probaj da pratis rts preko kompjutera...

ne moras mi se zahvaljivati na iscrpni informacijama 8) 8) 8)



SAMO RAZGOVARAMO :D :D :D

Marko
20-05-2006, 07:49
Ja mislim da ce bit na RTS SAT ....

borichi
20-05-2006, 17:51
ne verujem jer po propozicijama EUROSONGA pravo na direktno emitovanje imaju samo DRZAVNE televizijske kuce,sto sa PINKOM nije slucaj...

probaj da pratis rts preko kompjutera...

ne moras mi se zahvaljivati na iscrpni informacijama 8) 8) 8)



SAMO RAZGOVARAMO :D :D :D



Ma prekida na kompjuteru, zivce bih izgubila. A sta si ti sinoc onako kasno radio na kompjuteru. Evo sad cu da te odam cijelom forumu. Ja mislim da je u Svedskoj bilo 3 sata ujutro. (Onda onako rano).



ne moras mi se zahvaljivati na iscrpni informacijama 8) 8) 8)



Moram da ti se zahvalim kako da ne. Nije to mala stvar. :D :D

STRANAC
21-05-2006, 00:57
SRAM TE BILO odajes mi polozaje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pa sta cu sve se plasim da sta ne propustim i po celu noc ne spavam nego pregledam forum 8) 8) 8)

vidoh i ja tebe da,kad si se naspavala po vasem , americkom vremenu se ukljuci na forum i ja odmah pobegoh da me na vidiz a ti me sad otkri........

eeeeeeeeee ppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaa

neka te nekaaaaaaaaaaa

samo da znam kakva si :D :D :D

ne znam sto ali mi je ovaj forum mnogo drag i draze mi ji sto samo tebve i mene vidih sinoc po ovom nase kasnom dobu a po tvom jutarnjem......

nadam se da si pratila euro song.

ako nisi eto pobedise,ni krivi ni duzni FINCI SA LOSOM PESMOM ODEVENO U SATANISTICKOJ NOSNJI...........

MI......

KAO BOSANCI,I AKO SE JA TAKO NE OSECAM bismo treci iza rusije.......

sve u svemu katastrofa kad su ilajici pogadjali ko ce za koga da glasa..

i eto to je to SAMO DA MI NE DIRAS SWE

STRANAC
21-05-2006, 01:00
i ne tuzi me vise kad me vidis onako,za mane kasno, a zatebe rano na forumu jer ni ja tebe ne prozivam zbog toga......

srecno BORICHI...........

BUDI ZIVA I ZDRAVA I ALLAH SE SMILOVAO TEBI I TVOJIMA.... BITAN SI LIK OVDE

borichi
22-05-2006, 04:24
Hej stranac. 14 godina nisam gledala evroviziju na tv. I uvedoh te pinkove i hrvatsku tv, ali niko od njih to nije emitovao. Medutim u jedan vakat zazvoni telefon, zove me prijateljica i govori da nadjem Rumunski kanal. Dok sam ja to pronasla skoro da je bio kraj. Gledala sam od Francuske, puno njih nisam vidjela. Svedjanka je bila odlicna, Turci su bili izvrsni, Irci su bili dobri. Ali da pobjede Finci,... pa ne mogu da vjerujem. Evropljni stvarno nemaju ukusa. (Vidjela sam ih na kraju, kada su pjevali kao pobjednici).

Evrovizija nikada nije bila takmicenje rok muzike. Pjesma koja je samo neko naricanje, niti testa niti kvalitetne muzike. A koreografija katastrofa kao da su na nekom tinejdzerskom skupu.. Dobro bi bilo da AC/DC predstavlja neku zemlju dogodine. Nikako u glavu ne ide da je sva ta gadost ponijela pobjedu, pored onakvih umjetnika.



Kad sam ja bila na forumu kod mene je bilo oko 9 navece. Samo me ti zezaj, i ja cu te svaki put odati.

STRANAC
22-05-2006, 19:21
da smo se ranije setili mogli smo ti snimiti na videu ili dvd i poslati ali eto ideje za dogodine....

veruj da nisi nista propustila.....

cak sta vise i najbolje detalje si videla....

zao mo je ako nisi cula harijevu pesmu ako vec nisi potrazije zasluzuje da se cuje,bar ja tako mislim...

nema veze sto me odajes znam da nije zlonamerno...

a veruj da i ja pocinjem da se plasim da se evropa ,posle one pobede,nije sta razbolela....

sve sto si sada rekla ima mesta... :shock: :shock: :shock:

Marrisa
23-05-2006, 23:42
hallo narode neznam tacno dali ovo moje pizanje pasuje u ovu themu

ali me puno interessuje pa zato pitam.

dadam se da ce te mi mognut odgovorit.

posta sam ja od mali nogu u inostranstvi ja neznam kako je dolje u sjenici sal ono sto mi ko kaze. i sadevo sam cula de jo dolje omladine po sjenici pocela puno da se bavi kriminalstvu i interesuje me dal je tacno.

Marrisa
23-05-2006, 23:44
izvinte htela sma pitanje da napisem

Tahirovce
24-05-2006, 07:40
Marrisa podaci koje dobijas nisu tacni,Sjenica je jako miran grad,ali gde god da trazis belaj nacices ga.Kriminal je teska rijec za Sjenicu,uostalom najbolje dodji i vidi........

Marrisa
24-05-2006, 20:01
hehe pa ja hocu da idem dolje zato me interesuje.

ali havala za info

STRANAC
25-05-2006, 00:16
marrisa ne pitaj puno nego idi dole gda je super...

provod,tu gde zivis nikad neces doziveti kao tu gde si

Marrisa
26-05-2006, 00:24
:? :? hehe stranac,

mene se dopada ovde ged sam ja volim ovo moje mesto neznam mozda je dolje drugce ali ja se volim prvo osigurat

kozna mozda ce mi se i dolje dopas ali nesto mi se cinji nigde nije ko ovde gde sam porasla i gde zivim...

mene dole sal vuze sto sma tamo rodjena pa sam meugierig i imam deda i nanu tamo zato mi se ide

kozna mozda ce mi se i tamo dopas to moram videt kad odem .. ali haval za savet :? :?

enita
26-05-2006, 21:07
Draga Marrisa veruj mi najlepsi provod je u Sjenici.Ja imam cerku od 16 godina i ona je od malih nogu u Becu ali za nju postoji samo Sjenica .Ja sam zbog toga jako ponosna a sto se tice kriminala mi idemo 2 do 3 puta godisnje u Sjenicu jos nikada nam se nije nesto ruzno desilo .JA SE NADAM DA SE NECES RAZOCARATI 8)

neno
26-05-2006, 23:18
ako se druzis sa kriminalcima doziveces kriminal druzi se sa narodom iz grada i bices zadovoljna

Marrisa
29-05-2006, 01:02
hehe ma ja se sa nikim ododzdol nedruzim posto ni ne idem dolej ja sal ono zna sta mi korekne ili sta cujem

ali poslsacu vas ja pa cu vam pricat kako mi je bilo