PDA

View Full Version : Najbolji Sjenicki profesori


Anonymous
01-05-2006, 21:34
Koji su,po vašem mišljenju najbolji Sjenički profesori?

Crni Gruja
01-05-2006, 22:38
Sto se mene tice Safet Gilic Sajo OVAAAA :)

Tahirovce
02-05-2006, 12:07
nije OVAAA nego I OVAAA....

Crni Gruja
02-05-2006, 12:10
Heheheh, nasluso sam se ja toga, bio mi je razredni. Stvarno je jedan, na svijt ga nema!!

Anonymous
02-05-2006, 15:59
To mi je rođak,predaje hemiju isto kao i ja(u Medicinskoj školi u Bihaću)

Srednju sam završila 1983.god. i tada su bili i,po mom mišljenju i ostali,najbolji profesori fizike:rahmetli Emin Zeković i njegov brat,moj razrednik Fiko Zeković.Svim Sjeničanima,ma gdje bili,puno selama iz Bihaća!

riki
02-05-2006, 20:42
hvala na pozdravu al ako ti nije tesko prenesi selam dzekiju hamidovicu od rikija

Anonymous
02-05-2006, 21:22
hvala na pozdravu al ako ti nije tesko prenesi selam dzekiju hamidovicu od rikijaHoću,čim ga vidim.

Lakota |ljiv|
02-05-2006, 21:50
za mene su bili dobri:



- Velibor Velickovic

- Makso

- pokojni Radun Tubic

- Faik Papic

- Osman Hodzic-Osmo

ima ih jos nemogu da se setim.

lejla
06-05-2006, 14:08
Ljiv,prvi put cujem za ove profesore.

Po meni najbolji profesor je Miro VASOJEVİC.

riki
08-05-2006, 21:27
ti lejla nisi isla u skolu u kojoj smo mi isli

hahhahahahahhaha

STRANAC
12-05-2006, 04:53
Ubedjen sam da je najbolji Misho Grebovic

Sadik
26-05-2006, 23:25
pobogu Lejla kud nadje mira vasojevica pa tezi cojek nema od njega Miso Grebovic je jedan od boljih i kao covek i kao prosvetni radnik

neno
27-05-2006, 14:16
JEDAN OD BOLJIH JE BIO MIRSO HODZIC DOK NIJE OTISAO U POLITICARE

mujo
27-05-2006, 14:36
Ma sad kad ne idem vise u skolu ,za mene su svi dobri.Kakvih nas je bilo dobro sui normalni

Mirza S.
01-06-2006, 12:44
Nema Zaima Hasica na bijelom svijetu!

mujo
01-06-2006, 17:35
malo zuto ima zlatan zub

mujo
01-06-2006, 17:36
Ljive ti si u pravu sto se tice pokojnog Raduna ,a secas li se onih njegovih jabuka.

riki
01-06-2006, 21:59
taHIIIIrovicu maknise od tog kompjutera kad ti kazem........

Tahirovce
02-06-2006, 19:10
hahhahahaha a secas se onog nemoj ga resetirati to je ko c'oeku samar da udaris :( ....

Crni Gruja
02-06-2006, 23:58
Hahahhaa, ala je vama bilo zabavno u tu skolu :)

riki
05-06-2006, 22:06
prvi doso drugi ga nema

treci doso cetvrti ga nema

peti doso sesti ga nema

e nemore vise ovako

jel ovo dnevnik jednog tehnicara

ete vam dragijane pa se jebite sa njom kako hocete ja nemogu tu nista da vam pomognem

hahahahahhahaa

Crni Gruja
05-06-2006, 22:10
Hahhahhahha, cije su to rijeci? hahahahahahahahahahahaha

riki
05-06-2006, 22:13
naseg pokojnog razrednog raduna tubica

hahahha

nije mogo covek da veruje za dva dana da ispunimo sve rubrike za izostanke

rahat ostale dane nemoras ici

hahhahaha

Tahirovce
05-06-2006, 22:25
prvo polugodje u 2 godini 2837 izostanaka a 26 ucenika u odalenju,rekord skole..Primo covek opravdanja iz bolnice.Secas se kad je doso moj Hilmo i kaze mu Radun juce je bio bolestan a Hilmo ce laze daj mu neopravdane hahahha.......

Crni Gruja
05-06-2006, 22:30
Hahahahahaha. Primo je i moj razredni opravdanja jedno verijeme, pa posle mu oduzeli pravo da opravdava izostanke. Komisija ga zamijenila: direktor, ajsela i neznam jos neko heheheh kako smo se onda smirili 8)

riki
05-06-2006, 22:31
hahahah nemoze tahirovicu da budes bon svaki drugi cas

nemojte da bezite ruzno je izadjite polako ko ljudi

jos kad vidim direktora rada sjetim se scene sa onim konjom sto ga provedosmo kroz skolu

hahahhahahahahah

videli ljudi da omladinu zanima poljoprivreda i stocarstvo i uvedose poljoprivredni smer i veterinu

hahahahah

napredna smo generacija bila

edo rasljanin
22-06-2006, 11:26
po meni najboljisu:

fadila zekovic

ismet gicic

radovan (zaboravio sam prezime)

bucko hrkalovic



jeste da nastavnici ali metko tandirevic i moj midzo ramiz rasljanin su nezaboravni

keiselbach
20-09-2006, 16:32
U nasoj gimnaziji proveo sam mnogo finih trenutaka.Nisam davno izasao iz nje ali nikada ne mogu zaboraviti ljude koji su mi pomogli da se usmerim na sadasnji put:



FADILA ZEKOVIC

HIKMET ZEKOVIC

CAMIL IBROVIC

CAMIL GRACA

No svakako da je na mene najveci utisak ostavio HAMDO MESIC

To je jedan od najkritikovanijih profesora ali sigurno dobar i savestan profesor koji zna sta trazi u skoli

halilce
20-09-2006, 17:24
nadam se da nisi mislio,da traži,ono što ja mislim!

ako misliš,ti si barni bezobrazan! 8)

keiselbach
21-09-2006, 11:23
nadam se da nisi mislio,da traži,ono što ja mislim!

ako misliš,ti si barni bezobrazan!





_________________



E pa sad zavisi nekom trazi ovo nekom ono pa sta koga zapadne da mu pruzi :evil: :twisted: :roll:

halilce
21-09-2006, 14:28
znanje je osnova,za dobar početak komunikacije sa njim!

ako nemaš osnovu,traži nešto drugo!



Ovo se pričalo dok sam ja bio u školi "Mogli bismo da se provozamo,drugarice!Imam zelena kola,neće se videt u šumi"

liliput
21-09-2006, 14:35
ooo pa kakva je to skola.sigurno skola zivota 8) :shock:

Crni Gruja
21-09-2006, 14:41
-------

STRANAC
21-09-2006, 17:55
fino je pamtiti anegdote iz skole,pogotovu one koje su dozivljene i prozivljene,ali pricati ovako javno o pricama koje su tipa REKLA-KAZALA-SLAGALA,je ipak zaviranje u neciju privatnost,i niposto nije eticki....

razmislite...

halilce
21-09-2006, 18:38
Stranac,to su opšte poznate stvari,i nisu rekla, kazala!Još manje slagala!

Sada,kad se u novinama u Srbiji,makar jednom mesečno pominje novi zakon(o uznemiravanju,da ne idem dalje),i protiv koga se podnose prijave,svaki normalan čovek če to reći!Pogotovu još ako je roditelj ženskom detetu!A ja nijednom nisam pomenuo ime!Nema replike!

malena
23-04-2007, 18:38
kad vidim ko je sve danas profesor dodje mi da placem :cry:

keiselbach
24-04-2007, 17:01
Vala i "MENE SE PLACE" :lol: :(

36310
24-04-2007, 21:15
1.NEDzIB BIHORAC

1.FADIL FIJULJANIN

1.BLAGOJE PETROVIC



Evo mojih omiljenih profesora.Osim strucnosti,koju su posedovali u svojim nastavnim oblastima ova tri profesora izdvajam i po njihovim pedagoskim i ljudskim karakteristikama.Neznam dali jos uvijek rade???

halilce
24-04-2007, 22:32
Nedžib radi u Tehničkoj,Blaško i on radi,a Fadil je odselio za Sarajevo i mislim da je u penziji!

36310
25-04-2007, 08:09
Hvala na informacijama Halilce.

sejdzo
25-04-2007, 13:07
Nedzib bihorac je extra profesor,RAZREDNI MI JE!!legenda!!

MajkaMaca
25-04-2007, 15:12
:wink:

XXL
28-04-2007, 12:21
Moj pokojni razredni Tubic Radun .

Oprvdavo i sakom i kapom i opet od mogucih 25 neopravdanih ja 145 i ne izbacise me iz skole . E a riki i Resko secate l' se kad je mene pito jesam li najjaci i kad zakljuca vrata od ucionice . Tad sam dozivio strah u pravom smislu rijeci .Mada ni Faico nije bio los . Secata l' se jos ?

Tahirovce
28-04-2007, 23:29
secam se ja svega, kao da je danas bilo.....

supergirl
29-04-2007, 00:03
Najbolji profesori??? Hm....

Po cojstvu: Blasko Petrovic i Fiko Zekovic,

Po autoritetu: prvi i poslednji Camil Ibrovic(ko se sa njim posvadjao,a da nije izvukao deblji kraj).

Po lapsusima: Enes Makic i naravno Zaim Hasic

supergirl
29-04-2007, 00:11
I ovo moram da pomenem. Najbolji sluh imaju Esma Tandirevic i Nusreta-Lavica,neznam kako se preziva. Njima apsolutno nista ne promakne!

supergirl
29-04-2007, 00:17
A ko kaze da je Miro tezak covek? On mi je trenutno razredni,i neznam kakav je bio prije,ali sad je sasvim cool. Doduse,jest da voli malo da se dernja:"Bando jedna,kom se ne ide u skolu neka odmah dodje po dokumenta...al neka vas,neka...." i drmusa obrazima. I pljuje....slineta....to obavezno....

Al,dobar je.ipak,na kraju pomogne svima i jos nikog nije izgrdio na roditeljskom,koliko obeca da ce da izgrdi.

Elvis-Eko
29-04-2007, 04:58
je li Ismet Gicic jos uvjek radi kao profesor? Ako je on jos uvjek u Sjenici onda boljeg od njega nema :D

Hida
29-04-2007, 08:54
Ja nisam dugo bila u gimnaziji u sjenici samo prvu godinu ali najbolji profesor je bio pokojni Vatrenko (malo se ko njega sjeca jer je davno umro) predavao je biologiju. Ako bi htio da izostanes sa casova samo se njemu obrati i reci da moras na sastank sa djevojkom ili momkom i koliko hoces dobijas. A i Miro Vasojevic je jedan od boljih.

Hida
29-04-2007, 08:56
Zaboravih da spomenem i rahmetli Semsa Soljanina i on je bio dobar.

STRANAC
29-04-2007, 12:40
je li Ismet Gicic jos uvjek radi kao profesor? Ako je on jos uvjek u Sjenici onda boljeg od njega nema :D



slazem se @EKO

meni je bio razredni dve godine i zaista nema reci da se opise kvalitet toga coveka...

MajkaMaca
30-05-2007, 20:24
hido ,slazem se sa tobom jos bih dodala uz Semsa rahmetli i pokojnog Vatrenka i profesora NAZALOST i on je umro, rahmetli EMINA Zekovica

Daki
31-05-2007, 11:28
Sad od profesora koji meni predaju najbolji su Fiko Zekovic i Hamdo Mesic. Prof. Fiko ce pocet i da se bavi bodybuildingom da bi bio isti ko mi i da bi mogo da smiri moje odeljenje :D

supergirl
04-06-2007, 19:46
A Blasko???

36310
04-06-2007, 22:21
Blaska pamtim kao izuzetno karakternog i obrazovanog insana.

Bio mi je profesor i veoma je pozitivno uticao na mene u tom adolescentnom periodu.

Veliki covek, dobar pedagog,zrela licnost ma Sjenickim zargonom receno LEGENDA.

supergirl
05-06-2007, 22:34
Slazem se. Steta sto ga sve manje ima na casovima! Dva casa je tu,dva na lijecenju... S obzirom na zdravstveno stanje,uskoro ce verovatno i napustit posao.

Daki
05-06-2007, 22:59
Blasko, isto legenda... Meni on nije bas puno predavo, ali koliko vidim, rijetko takvih ljudih ima.

frcko
17-08-2007, 11:53
eee koliko ima i bilo dobrih profesora u sjenici,,da krenem od ovih starijih,,emin zekovic,adem hadziomerovic=dzone,zaim=fox,vatrenko,blasko,camil ibrovic[bio malo silly ali ok]zekic,,ne secam se imena,,jedan gospodin,,,a posebno semso ,,sema soljanin,,ma ima ih ihhhhh,,neka oproste oni koje nisam spomenuo,,ostaralo se,,zaboravilo,,,a da moj najmladji profesor mi je bio fiko zekovic,,,isto gospodin bio i ostao

Novinarka
24-08-2007, 21:30
Tek sam danas videla temu,svaka cast autoru...i naravno za krajnje originalne odgovore SUPERIGRL i to ne samo na ovu temu.

Najbolji profesor:NARAVNO,A KO BI BIO DRUGI,NEGO """"THE KING"""

CAMIL IBROVIC!

Svako objasnjenje je suvisno jer ime zaista sve govori.

Pozdrav!

supergirl
24-08-2007, 22:16
""""THE KING"""

CAMIL IBROVIC!

Pa,u stvari,u pravu si. Jeste malo....al,brate,svaka mu cast kad umeije onako da se postavi prema ucenicima. Svi ga,bre,postuju...

Na primer,ja koja sam praaavi buntovnik,na njegovim casovima ne nosim sminku,nema laka na noktima,kosa u rep.... Evo,sad samo cekam da mi jave da nam sledece godine nece predavat',pa da ofarbam kosu u crveno...



PS:Ako me ridjokosu vidite,znajte ko mi ne predaje hemiju!

Novinarka
25-08-2007, 15:55
Veruj mi da on najvise BUNTOVNIKE VOLI!

Znam iz iskustva.

Recimo,( prije mnogo godina :D ),dok sam isla u Gimnaziju,znao je svaki cas da me prozove da izadjem ispred table i da napisem formulu acetona...naravno zbog laka na noktima. :oops:

Sminku sam uvijek izbegavala,kosa svezana u rep...i naravno spremna za odgovaranje u svako doba :D

Postovala sam ga kao profesora,jer je stvarno bio,a vidim da je i sada autoritet...da je samo jos koji profesor bio kao on...PA KUD BI NAM KRAJ BIO!

Ima jos profesora koji su vrijedni pomena,ali neka THE BEST ostane THE BEST.

S obzirom da si puno mladja od mene,videces insh`Allah kad se Gimnazija zavrsi i kada budes pricala sa njim(onako neobavezno,o svemu i svacemu)...shvatices da je stvarno THE KING!

Lijep pozdrav za sve,a posebno za SUPERGIRL:

Bery_babe
19-12-2007, 12:31
Eh jedini THE KING u onoj gimnaziji je Fiko Zekovic... to je najbolji chovek na planeti...a shto je najbitnije pomazhe i uchenicima da postanu ljudi i da zavole shkolu... a ne da je zamrze kao shto neki rade...


A shto se tiche tehnichke : Izet Pushina... (mada znam da tje me mnogi prozivati zbog ovoga) chovek je zakon majke mi....

GREENEYES
19-12-2007, 12:43
pa da..gospodin covek zauvek bice i ostace profesor fiko zekovic..odvaja od svih u gimnaziji..na mene lijep utisak ostavila esma tandirevic,camil gracic,hamdo mesic,lavica iiiii raco hehe...

Prijepoljka
22-12-2007, 13:19
S obzirom na to da ne znam nikoga od vasih profesora, pricacu o mojima! :D
Deo grada u kom zivim je PROSVETNI! :d Vakuf, leglo profesora!
Prvo: Moj otac!
Drugo: Komsije sa leve strane-mladi bracni par... Prof. muzickog, i prof. Srpskog;
Zatim sa desne strane je prof. sociologije;
Nize je uciteljica, ispod koje je prof. fizickog, preko puta koga zivi prof. filozofije;
Ulica ispod mene je prof. Ruskog, a blizu nje prof. ekonomije... :D
Zar to nije DIVNO?!!!!!!

Imam srecu pa su skoro svi prof. u gimn. izmedju 22-35god!

Rarica
23-12-2007, 00:58
Vi imate komsijski roditeljski?!

Prijepoljka
23-12-2007, 01:01
Joj, da znas da se desi nekada... :D

Petar
21-02-2008, 16:38
U Tehnickoj Skoli Ne Samo Da Se Smenjuju Generacije Ucenika Nego Vec I Polako Profesori Se Menjaju!!! Nas Poznati I Najbolji Profesor Blasko Petrovic Pre Neki Dan Je Otisao U Penziju!!! Cestitamo!!!
Na Drugoj Strani Tehnicka Skola Je Dobila I Nekoliko Novih Profesora A Jedan Od Njih Je I Sin Pokojnog Semsa Soljanjina,gospodin Samir Soljanin!!!! Decko Je Legenda Od Profesora I Ja Mislim Da Ce On Nastaviti Sto Je Njegov Otac Zapoceo U Tehnickoj Skoli!!! Jos Jedan Od Novih Profesora Je I Mirsad Tahirovic - Tahiraga! Nisam Video Da Profesor Moze Da Bude Toliko Dobar!
A Za Nene Su Naj Profesori:mersija Brbutovic, Sefcet Crvcanin, Fuad Ljajic , Zeljko Obradovic , Esma Tandirevic , Dusanka Radulovic , Radovan Radulovic , Pero Filipovic , Izet Pusina , Hasim Mahmutovic, Tahirovic Mirsad , Soljanin Samir , Kiro ?????,safet Gilic, Fatima ?????,blasko Petrovic, Gargamel(stvarno Ne Znam Pravo Ime) Boro Jelic , I Naravno Nasa Najbolja Profesorka mikica Milena Babic!:069:
A Ewo I Nekoliko Fotki Profesora:

Petar
21-02-2008, 16:40
Eh jedini THE KING u onoj gimnaziji je Fiko Zekovic... to je najbolji chovek na planeti...a shto je najbitnije pomazhe i uchenicima da postanu ljudi i da zavole shkolu... a ne da je zamrze kao shto neki rade...


A shto se tiche tehnichke : Izet Pushina... (mada znam da tje me mnogi prozivati zbog ovoga) chovek je zakon majke mi....

BERO A STA KAZES NA EMRA PUCICA a??????:predaja::066:

Prijepoljka
21-02-2008, 17:26
U Tehnickoj Skoli Ne Samo Da Se Smenjuju Generacije Ucenika Nego Vec I Polako Profesori Se Menjaju!!! Nas Poznati I Najbolji Profesor Blasko Petrovic Pre Neki Dan Je Otisao U Penziju!!! Cestitamo!!!
Na Drugoj Strani Tehnicka Skola Je Dobila I Nekoliko Novih Profesora A Jedan Od Njih Je I Sin Pokojnog Semsa Soljanjina,gospodin Samir Soljanin!!!! Decko Je Legenda Od Profesora I Ja Mislim Da Ce On Nastaviti Sto Je Njegov Otac Zapoceo U Tehnickoj Skoli!!! Jos Jedan Od Novih Profesora Je I Mirsad Tahirovic - Tahiraga! Nisam Video Da Profesor Moze Da Bude Toliko Dobar!
A Za Nene Su Naj Profesori:mersija Brbutovic, Sefcet Crvcanin, Fuad Ljajic , Zeljko Obradovic , Esma Tandirevic , Dusanka Radulovic , Radovan Radulovic , Pero Filipovic , Izet Pusina , Hasim Mahmutovic, Tahirovic Mirsad , Soljanin Samir , Kiro ?????,safet Gilic, Fatima ?????,blasko Petrovic, Gargamel(stvarno Ne Znam Pravo Ime) Boro Jelic , I Naravno Nasa Najbolja Profesorka mikica Milena Babic!:069:
A Ewo I Nekoliko Fotki Profesora:

Ova prva slicica, to je prof hemije, zar ne?! :D EEh, i moj prof hemije nosi beli mantil! :D Jedini u celoj skoli!! Sweet! :D

Petar
21-02-2008, 17:42
Ova prva slicica, to je prof hemije, zar ne?! :D EEh, i moj prof hemije nosi beli mantil! :D Jedini u celoj skoli!! Sweet! :D

ma bwe predaje patologiju(zarazne bolesti)

Prijepoljka
21-02-2008, 18:33
ma bwe predaje patologiju(zarazne bolesti)


Ok, nisam znala, a i kako mogu da znam sta predaje kad nisam iz Sj?! :confused::confused::confused::confused:

Crni Gruja
21-02-2008, 21:06
hahahah, joj vidi saja, mojeg razrednog. Jedan je svega mi

Tahirovce
21-02-2008, 21:07
Mi smo ga zvali Sajo iova.....

Crni Gruja
21-02-2008, 21:09
hahaha, doduse niste imali sto :)

iSelektor
22-02-2008, 18:13
ada ova, jel to ova safet gilic, ova sto je predavo hemiju ova?
ova njega znam odlicno ova, i meni je predavo ova, bio je ova legenda

cipiripi-64
22-02-2008, 18:44
A dobro Petre detije vode;Makso Maksimovic ispade da on nije dobar ijos par njih:ljuti_kasalj::predaja::predaja::predaja:

halilce
22-02-2008, 20:33
Mi smo ga zvali Sajo iova.....

Safet je bio i meni razredni u IV razredu!
a za tu uzrečicu nisam znao do sada!:psssst:

nevzad
23-02-2008, 23:46
Cuvena Sajova recenica:"Da vam skrenem paznju da obratite paznju"!??!?!!?

GREENEYES
24-02-2008, 00:51
a kad je zima..jutro hladno sjenicko..on bi nas pustio nece da predaje niti pita samo sedimo na radijatore...svi srecni..ma dobar je..:)

Dzigal
24-02-2008, 09:59
Stvarno mi je milo sto ste pomenuli jedan deo profesora nase skole u Senici.Samo po mom pamcenju ima jos legendi koje se pominju svakoga dana.I ja cu dodati jos nekoliko rahmetli Selim Dzigal, rahmetli Husko Dzigal . Moj razredni Mirceta Radulovic,Hatidza Kolasinac.

Dzigal
24-02-2008, 11:15
Aonda nastavljamo dalje sa jednom malom pauzom uciteljice Mika Babic, Grozda Vuckovic ,Stanica,nastavnici Nevzet Gilic ,Zijah Ramovic-Zijo ,Dragan Tubic,Bejto Zilkic,Imsir Gasanin,Najo Fekovic,Brane Babic.

Crni Gruja
24-02-2008, 12:10
Hahaha, Brane i njegovo cuveno postrojavanje, "zbor". "Cas je poc'o, zdra'o!" hehehhee, joj kad se setim samo, ko u vojsku da smo bili :)

Petar
01-03-2008, 20:44
Setih se i nekih profesora iz osnovne!!!!!!
Kad smo trebali da idemo na ekskurziju,te godine je crna gora postala nezavisna! I sada niko ne sme da nas povede na more a Miso Djuric-legenda ustaje i kaze ko nece da vodi decu na ekskurziju ne mora ja cu da ih vodim, a za njim ustane i Murat Cucak i kaze Miso ja sam uz tebe! Tako smo mi bila jedina skola iz Sjenice koja je otisla u crnu goru na ekskurziju!
Najlepse matursko vece koje je iko video bilo je nase u diskoteci TROKADERO u Budvi , a na maturi nam je pevao Boban Rajovic Piroman!
Mnogi profesori dok smo mi pravili loodnicu su spavali u diskoteci poput Murata i Saba-nastavnika informatike, a za to vreme profesor Hanifija Dolicanin igra sa Racom ali ni dan danas nikom nije jasno kakva je to igra bila, dali je to bio ples ili nesto drugo!
Sa nama je jos bio i Mica Saponjic i dr Stevica Tripkovic! Kada smo krenuli na put prvo sto je Mica upitao Stevicu bilo je ''Doktore jesi li ti poneo zastitu?'',a dali su nesto opalili nisam siguran!
Bilo je lepih dana u osnovnoj!!!!!!!

Tahirovce
01-03-2008, 21:37
Blago vama,ja sam bio ratna generacija nije bilo nikakvih ekskurzija(sem one komunisticke u 4_tom osnovne:31_1_42:)....

supergirl
02-03-2008, 19:01
Ja sam isla sa Canom,Nevzetom,Serifom i Branom,isla samo tri odeljenja!
Mozete da zamislite prizor Cane u kupacem kostimu!
Ahh,majko!
Ne bih da postavljam sliku!!

supergirl
02-03-2008, 19:10
Kako je na ovoj slici ne poznajem nikog?
Ima li uopste kog iz Sj ovde?!

GREENEYES
02-03-2008, 21:20
Ja sam isla sa Canom,Nevzetom,Serifom i Branom,isla samo tri odeljenja!
Mozete da zamislite prizor Cane u kupacem kostimu!
Ahh,majko!
Ne bih da postavljam sliku!!

Cana je extra drug,ne umije znanje na ucenika da prenese sto je ocito..malo nervozna...nekad agresivna..zena ima razloga...i sto je to bitno kakva je ona u kupacem kostimu?????

Petar
03-03-2008, 00:42
Kako je na ovoj slici ne poznajem nikog?
Ima li uopste kog iz Sj ovde?!

Ma tu do Bobana su uglavnom crnogorci! Mi smo bili malo pozadi....
Zakacicu slike uskoro,cd sa slikama mi kod frenda.....

Petar
03-03-2008, 00:48
A ewo i fotke profesora Samira Soljanina - Zavodnika:cool:.

Petar
03-03-2008, 00:54
-Hadzifejzovicu nista ne znas. Jedan,kad naucis javi se da odgovaras!
-E je*o te bog!!!!!!
-Koga je*o bog,mene je*o bog jel?
-Ma kazem Jerinicu profesore!
-Idi kod Dragijane pa njoj je*i boga,napusti cas......:pljesak:

MajkaMaca
03-03-2008, 08:34
A ewo i fotke profesora Samira Soljanina - Zavodnika:cool:.

lijep momak...al cini mi se da je Semso rahmetli bio ljepsi,(a negde procitah da mu je ovo sin),naravno kad je bio u ovim godinama...semso mi je bio razredni tad...davnooooooooo

Prijepoljka
03-03-2008, 16:23
A ewo i fotke profesora Samira Soljanina - Zavodnika:cool:.
Boga mi, sladak... :D

GREENEYES
03-03-2008, 16:50
lijep momak...al cini mi se da je Semso rahmetli bio ljepsi,(a negde procitah da mu je ovo sin),naravno kad je bio u ovim godinama...semso mi je bio razredni tad...davnooooooooo

ti si mu verovatno bila prva generacija,,jer vidim davno si iz skole:)..dobro se i secas...

supergirl
03-03-2008, 19:20
Pobogu,greeneyes!!!

Tahirovce
03-03-2008, 20:09
Greeneyes molim te prestani sa vrijedjanjem.....

MajkaMaca
04-03-2008, 08:42
Greeneyes molim te prestani sa vrijedjanjem.....

zar nije zalosno resko kakav korov raste u nasu okolinu...to se lako ne korijeni,zile su mu duboke....ili bolje receno SLAJM..koji tesko dase ocisti...

Tahirovce
04-03-2008, 09:48
nemoj sa i ti,polako te.....

GREENEYES
04-03-2008, 10:59
zar nije zalosno resko kakav korov raste u nasu okolinu...to se lako ne korijeni,zile su mu duboke....ili bolje receno SLAJM..koji tesko dase ocisti...

nisko padas za svoje godine...a ko je korov sto se nije procistio,to kao da je samoj sebi upuceno....samo sto je tebi ostala poslednja ZILICA:)..koja se cisti...

s moje strane nije uvredjena..samo je recena jedna istina...

izvinjavam se..da ne kvarim temu...

Tahirovce
04-03-2008, 11:07
Green jetse uvrijedjena,gde god mozes na bilo koji nacin da je pecnes radis to,
pametno predlog "da ne kvarimo temu",lijepo te molim da ubudece ne prozivas macu,ne dira te, ne diraj te,jednostavno je obidji......

GREENEYES
04-03-2008, 11:12
smeta mom flokiju sa slike...:)svaki put laje kad je u blizini:)
..nije uvrijedjena..istina je..istina...sorry..boli ali sta cu..
kad budem njenih godina cuvacu unucice..bolje joj je...


da ne kvarim temu tahirovce..SORRY...

supergirl
04-03-2008, 15:05
Da ne kvarim ovu temu:

http://sjenica.eu/forum/showthread.php?t=545&page=11

Bery_babe
16-03-2008, 22:11
Ko pomenu Saja...??? Dizhe mi se kosa na glavi??? ;)))) ma nema ko,pa Sajo tje da radi zadatak...niste to ODRADILI!!!!

supergirl
17-03-2008, 14:55
Sto imam osecaj da si ti ona kojoj je Sajo bio razredni,skoro si drage volje "napustila" gimnaziju i imam tvoju sliku u porodicnom albumu?? :)

tmusa
05-04-2008, 15:30
Ljudi Pricamo O Profesorima....polakote....najbolji Prof I Nastavnik Ikada Je Bio Selmo Karisik....zakon Covek.kad God Je Trebala Ocena On Je Tu,kad God Treba Nesto On Je Tu Cak Je Davo I Para....ziva Legenda
Pamticu Ga Dok Sam Ziv

tmusa
05-04-2008, 15:35
Najbolji Je Po Meni Selmo Karisik...naljbolji Covek Na Svetu....staje Sve Izdrzo Da Je To Cudo Boze...cak Je Dobijao U Glavu Punu Tasnju Knjiga I Nije Se Ljutio A Da Je Neko Drugi Bio Mi Bi Bili Pokojni...mislim Da Zasluzuje Najvece Ordenje Koje Moze Da Se Dodeli...legenda Je Bio I Osto

the best girl
05-04-2008, 16:49
Sto se mene tice najbolji profesor je Safet Gilic.:bravo:

sabina 2
18-06-2008, 22:00
....u sustini svi profesori su na svoj nacin dobri.....samo sto su nama neki vise simpa neki manje...to je to!:smeh2:

supergirl
19-06-2008, 22:08
Da ne pisem ovo-nanovo,kopiram:

Najbolji profesori??? Hm....

Po cojstvu: Blasko Petrovic i Fiko Zekovic,

Po autoritetu: prvi i poslednji Camil Ibrovic(ko se sa njim posvadjao,a da nije izvukao deblji kraj).

Po lapsusima: Enes Makic i naravno Zaim Hasic

I ovo moram da pomenem. Najbolji sluh imaju Esma Tandirevic i Nusreta-Lavica,neznam kako se preziva. Njima apsolutno nista ne promakne!

Najgori profesori: profesorka eng. Leposava (bruka! da me zena ne voli)
i naravno Emro Pucic! Komentari suvisni!

A ko kaze da je Miro tezak covek? On mi je trenutno razredni,i neznam kakav je bio prije,ali sad je sasvim cool. Doduse,jest da voli malo da se dernja:"Bando jedna,kom se ne ide u skolu neka odmah dodje po dokumenta...al neka vas,neka...." i drmusa obrazima. I pljuje....slineta....to obavezno....

Al,dobar je.ipak,na kraju pomogne svima i jos nikog nije izgrdio na roditeljskom,koliko obeca da ce da izgrdi

iSelektor
20-06-2008, 05:13
Najgori profesori: Emro Pucic! Komentari suvisni!


POTPISUJEM i ne treba davati komentare

http://images.digicamfotos.de/media/207/bilder_bei_besuch_von_mathias__vogelpark_0_frame.j pg

Eldin
20-06-2008, 09:23
Hahahahahaha. Primo je i moj razredni opravdanja jedno verijeme, pa posle mu oduzeli pravo da opravdava izostanke. Komisija ga zamijenila: direktor, ajsela i neznam jos neko heheheh kako smo se onda smirili 8)


Eh to je bio raredni i odeljenje sa najviše izostanaka....


Eh kad se setim Emra... ma nije on toliko loš koliko se trudi da to bude

Eldin
20-06-2008, 09:24
U nasoj gimnaziji proveo sam mnogo finih trenutaka.Nisam davno izasao iz nje ali nikada ne mogu zaboraviti ljude koji su mi pomogli da se usmerim na sadasnji put:



FADILA ZEKOVIC

HIKMET ZEKOVIC

CAMIL IBROVIC

CAMIL GRACA

No svakako da je na mene najveci utisak ostavio HAMDO MESIC

To je jedan od najkritikovanijih profesora ali sigurno dobar i savestan profesor koji zna sta trazi u skoli


Ćamil Gracić ;)

supergirl
20-06-2008, 16:27
POTPISUJEM i ne treba davati komentare
Juce sam se ozbiljno zakacila sa njim!

@Cicupnide,izvini!

tmusa
20-06-2008, 21:23
Da ne pisem ovo-nanovo,kopiram:

Najbolji profesori??? Hm....

Po cojstvu: Blasko Petrovic i Fiko Zekovic,

Po autoritetu: prvi i poslednji Camil Ibrovic(ko se sa njim posvadjao,a da nije izvukao deblji kraj).

Po lapsusima: Enes Makic i naravno Zaim Hasic

I ovo moram da pomenem. Najbolji sluh imaju Esma Tandirevic i Nusreta-Lavica,neznam kako se preziva. Njima apsolutno nista ne promakne!

Najgori profesori: profesorka eng. Leposava (bruka! da me zena ne voli)
i naravno Emro Pucic! Komentari suvisni!

A ko kaze da je Miro tezak covek? On mi je trenutno razredni,i neznam kakav je bio prije,ali sad je sasvim cool. Doduse,jest da voli malo da se dernja:"Bando jedna,kom se ne ide u skolu neka odmah dodje po dokumenta...al neka vas,neka...." i drmusa obrazima. I pljuje....slineta....to obavezno....

Al,dobar je.ipak,na kraju pomogne svima i jos nikog nije izgrdio na roditeljskom,koliko obeca da ce da izgrdi


Sve je istina...svi su bas onaki kakve ih ja zamisljam a ti si to prenela u reci...mada LEPOSAVA je samo dobra zena....Iskreno meni je extra bila...majke mi sa njom sam bio extra...sve sto mi je trebalo ona mi je sredjivala mada naravno uvek je to iskoristavala mada 1000 puta bolja nego HASA...zena je cool a miro je takodje jako COOl profesor jer ja se sa njim najvise zezam i sa njim najvise volim da razmenjujem fore...

Elvis-Eko
21-06-2008, 05:29
Koja Leposava , kako se preziva ?

koki
21-06-2008, 14:13
Ćamil Gracić ;)
Hi svima. Ja bih da pitam, sta je sa onom generacijom novinara, 71godista.
Voleo bi kada bi se neko javio na forumu. To je bila super generacija, od 30 ucenika, nas 17 smo upisali fakultet.
Da nabrojim samo neke od nas Senada Fakic, Alija Sabanovic, Danijela Ostojic, Halil Bajrovic, Sabina, Mirsada, i mnogi drugi.
Ako neko procita od njih nek se javi.
Bilo bi lepo da se ovde druzimo i na leto ako bog da i vidimo.
Selam

koki
21-06-2008, 14:18
Selam svima, po meni najbolji su bili Fiko Zekovic, Velibor mislim da se preziva Velickovic, profesor psihologije mislim da je Bihorac, a najgori prosvetni radnik je bio Vulovic, predavao je odbranu...
cao

Elvis-Eko
21-06-2008, 15:10
Hi svima. Ja bih da pitam, sta je sa onom generacijom novinara, 71godista.
Voleo bi kada bi se neko javio na forumu. To je bila super generacija, od 30 ucenika, nas 17 smo upisali fakultet.
Da nabrojim samo neke od nas Senada Fakic, Alija Sabanovic, Danijela Ostojic, Halil Bajrovic, Sabina, Mirsada, i mnogi drugi.
Ako neko procita od njih nek se javi.
Bilo bi lepo da se ovde druzimo i na leto ako bog da i vidimo.
Selam


Moja generacija i sve moji skolski drugari

Koki, neznam ti pravo ime i prezime, ja sam Karisik Elvis i sa ovima koje si nabrojao sam bio nerazdvojan
Jesi li i ti ta generacija novinara?

Crni Gruja
21-06-2008, 19:28
Kad smo vec kod profesora koji nas ne vole, ja moram da pomenem Koku i Maksa. Nemogu da verujem da neko nekog onoliko ne moze da smisli kolko oni mene (a ni ja njih ako cemo pravo). Eldine, secas li se one cuvene ruke Maksove? hahahahah

Eldin
21-06-2008, 23:50
Kad smo vec kod profesora koji nas ne vole, ja moram da pomenem Koku i Maksa. Nemogu da verujem da neko nekog onoliko ne moze da smisli kolko oni mene (a ni ja njih ako cemo pravo). Eldine, secas li se one cuvene ruke Maksove? hahahahah


Kako to da zaboravim..

Hrkalovicu bzrbehzheh (ovo ni do dan danas nismo razumeli sta je hteo da kaze, verovatno da izadje )
napolje :)


A kod Koke 98% muskaraca je imalo max ocenu 3 :)

Elvis-Eko
22-06-2008, 11:18
Heheheheh Makso, zar je taj covjek jos uvjek u skoli. On je jednom na casu opsovao mater jednom uceniku , da ga sad ne imenujem , i izbacio ga vani s casa, eto kakav je to prosvjetni radnik

Prijepoljka
22-06-2008, 11:52
Heheheheh Makso, zar je taj covjek jos uvjek u skoli. On je jednom na casu opsovao mater jednom uceniku , da ga sad ne imenujem , i izbacio ga vani s casa, eto kakav je to prosvjetni radnik

Pa dobro, to sa psovkama nigde nije strano! :D I moji profesori to rade, mada ni ucenici nisu ravnodusni! :D Sreca pa mi je profesorima proslek godina od 30-45! :D

Crni Gruja
22-06-2008, 14:19
VAla da mi je 100 puta profesor, zapamtio bi me samo jednom da mi je opsuje!!


Hahaha, jedan moj skolski je Maksa hteo kod direktora da prijavi, za kaznu hahahahah

sabina 2
23-06-2008, 02:09
vala bi mu zadnje bilo..u pravu si grujane....hmmmm.....zavrsio bi sa karijerom da mi majku opsuje,,,,mada ima malo takvih profesora,..jedino ako je neki bas otkacen....hehe....Faik Gilic jee naj naj proff.....:smeh2::smeh2::smeh2:

Elvis-Eko
24-06-2008, 15:41
Pa dobro, to sa psovkama nigde nije strano! :D I moji profesori to rade


Doduse , primjeti se da tamo kod vas fali koeficijent vaspitanja cemu ti takvi profesori imaju veliki doprinos. Medjutim , nemogu ni oni u potpunosti promijenit vaspitanje ucenika koje donosi od kuce ali mogu u velikoj mjeri utjecat na njega, nazalost ne na takav nacin ( mislim sa psovkama za koje smatras da nisu strasne )

tmusa
24-06-2008, 21:53
Doduse , primjeti se da tamo kod vas fali koeficijent vaspitanja cemu ti takvi profesori imaju veliki doprinos. Medjutim , nemogu ni oni u potpunosti promijenit vaspitanje ucenika koje donosi od kuce ali mogu u velikoj mjeri utjecat na njega, nazalost ne na takav nacin ( mislim sa psovkama za koje smatras da nisu strasne )

VAZNO JE DA VAMA NE FALI....:lmao::lmao::lmao:

Elvis-Eko
25-06-2008, 03:44
Tmusa, poceo si da me iznenadjujes

sabina 2
25-06-2008, 15:17
u kom smislu...pozitivnom ili suprotno tome???:010::010::010:

supergirl
25-06-2008, 15:52
VAZNO JE DA VAMA NE FALI....:lmao::lmao::lmao:
:31_1_42: :31_1_42::31_1_42::udri::udri::udri: :udri:

tmusa
25-06-2008, 17:05
Tmusa, poceo si da me iznenadjujes

Ja nemam pojma sta sam sinoc radio...ja sam mislio da je ovo napisala bila PRIJEPOLJKA za nas koeficijent vaspitanja pa sam tako reagovo...BIG SORRY

Elvis-Eko
26-06-2008, 04:24
:) No problem tmusa

koki
26-06-2008, 11:20
Gde si ti elvise, sta se radi kod tebe?
Znas koliko sam te puta izvlacio iz kaserne gde si sluzio vojni rok?
Znas ko je ovde????
Setit ces se sigurno.
Pisi kako je u USA, sta se radi kod tebe?
Selam
Ako se nesetis, drugi put cu ti reci ko sam, ali mislim da znas. Nemoj ovako javno o nasim imenima i tako...
Cujemo se...

Elvis-Eko
26-06-2008, 15:13
Izvini koki care , stvarno neznam ko si. Poznajem dva kokija iz Sjenice , jedan je moja generacija ali nije bio novinar dok je ovaj drugi stariji od mene.
Sto se tice vojske , ni toga se bas ne sjecam jer su mi mnogi dolazili u posjetu tako da ....:???:
Jos nesto,ja nemam razloga da se krijem i da se ne predstavim, ovdje se vecinom svi poznajemo tako da nemas razloga za to, opusti se i uzivaj :D

iSelektor
26-06-2008, 18:33
Bas tako sto bi se krili svasta...
Nismo na sajtu za potragu ratnih zlocinaca, nego na sajtu za sjenicake 8)

Pozzzz

tmusa
26-06-2008, 19:05
Nego bre ljudi jel ko upamtio RADOLJUBA CMILJANOVICA?
Bio mi je razredni i bio je bas COOL cak imam neke njegove slike ima covek friz kao da mu je ceaslj bio pun petardi...

sabina 2
26-06-2008, 19:45
jojjjj tmusa kako si bio sladak..a osmeh obavezno....koji si bio razred ovde?

Beba
27-06-2008, 02:27
...nego na sajtu za sjenicake 8)

A mi gosti :28: Brojimo li se i mi?

iSelektor
27-06-2008, 02:32
Naravno da su svi dobrodosli, ali je ipak sajt vezan za sjenicu i sjenicake i njihove goste, dobronamerne....

Pozzz Tahirovic 8)

Elvis-Eko
27-06-2008, 04:08
A mi gosti :28: Brojimo li se i mi?


Pa Bebo , rekol ja negdje davno , ko nije iz Sjenice , bice samo polako :p

tmusa
03-07-2008, 21:01
jojjjj tmusa kako si bio sladak..a osmeh obavezno....koji si bio razred ovde?

Nisam siguran ali mislim da je bio 6. razred...Bilo je Extra

supergirl
03-07-2008, 22:17
Je l ima tema o nastavnicima???

supergirl
03-07-2008, 22:19
Kolko su bolja djeca iz gornje skole,da prvi pogled se vidi! :P
A i os u ovi indijanci,ja samo sestoro poznajem.:)

tmusa
05-07-2008, 02:27
Kako to mislis BOLJA?
Da nisi i ti slucajno u tu bolju decu?

supergirl
05-07-2008, 23:22
Jok ja sam isla dolje u skolu............. :P

tmusa
07-07-2008, 02:21
Jok ja sam isla dolje u skolu............. :P
GDE DOLJE?Jbg nisam te svatio koje je tebi gornje koje donje...Koliko znam isla si u SVETOZARA MARKOVICA i to je gornja a 12 DECEMBAR JE DONJA...Ti si isla u GORNJU...:eek:.:eek:.

supergirl
07-07-2008, 21:15
O,pa,bravo!

nc.biber
08-07-2008, 14:10
profesori il nastavnici - nema veze - sve su to neki "vaspitaci"
neki pod znacima navoda a neki i stvarno :)
ali mi se pravo svidja ovo sa slikom razreda iz skole
haj zlatko, i svi drugi, da se osmisli kakva "knjiga generacija" od do pa da se upisu razredni, imena ucenika itd
bas bi bilo super a bilo bi i puno posla ali hajde de ...
nisam ovdje poznao tmusu al sam poznao dina papica i osobenost je da je prvi iz te generacije sto vec ima dijete - tj cerkicu - mashala
ispravite me ako grijesim

a sta velite za knigu generacija il kakó god da je nazovemo???????
ako ste za ???? il otvorite temu da vidimo sta kazu drugi ????????

pozz i mahsus selam

iSelektor
08-07-2008, 16:43
Ja sam uvijek za sto da ne...
Moze da se otvori rubrika ili tema... u kojoj bi se slike razreda prezentovale... Super stvar...


Pozzz 8)

STRANAC
08-07-2008, 17:35
podrzavam i ja,dobra ideja do bola...
isitni,ja bih malo kasnio u temi jer slike su mi sve u sjenici (skolske) ali ima drugih koji to imaju uz sebe,i super je ideja...

supergirl
08-07-2008, 20:11
Podrzavam i ja,sal dok nabacim skener!

iSelektor
09-07-2008, 08:06
Ima kod reska, radi 24 sata nonstop... vec ga je i naucio sam da radi... dok resko obucava... hehehe

nc.biber
09-07-2008, 10:06
hej bas sam "happy" da vam se ideja svidja
hvala tmusa sto nam "zapali" fitilj

moj je problem sto od onih 5 razreda u sjenici nemam vise ni jedne slike, mislim da su ostale u sa :(

Rarica
09-07-2008, 10:30
Super ideja!

sabina 2
20-07-2008, 18:00
super ideja....bas mi se svidja....jer imam puno slika iz razreda!!!

Petar
24-11-2008, 00:41
e pa ewo ga jedan nas poznati profesor!!!!!!!!!!!
NEEEEEEEEKAAAAAAAAAA DIJEEEETEEEEEEEEEE:cool:.

STRANAC
24-11-2008, 18:18
ko je ovo,lale...?

Unicknnamed
24-11-2008, 18:42
ko je ovo,lale...?

Ako ga igde ima ovo je Faik Gilic :bravo::bravo::bravo::bravo:

tmusa
28-11-2008, 23:58
hej bas sam "happy" da vam se ideja svidja
hvala tmusa sto nam "zapali" fitilj

moj je problem sto od onih 5 razreda u sjenici nemam vise ni jedne slike, mislim da su ostale u sa :(
heheheh i drugi put...MA IMA DA PALIMO I DA ZARIMO....

Elvis-Eko
01-12-2008, 19:05
Ako ga igde ima ovo je Faik Gilic :bravo::bravo::bravo::bravo:


Aaaaaaaaaaa eve ga "konfjuktor" ( tako je on zvao kompjuter ) hahahahahaha

sabahudin
11-07-2009, 21:20
Davno je to bilo kada sam ja ishao u gimnaziju-godine lude inezaboravne-profesori gori i bolji(gledajuci iz danashnjice uglavnom svi dobri).Ostao mi je jedan u secanju (izvrstan chovek i pedagog) sa svojim chestim:
Drzao bi ruku u praznom dzepu i "preturao"i dok bi neka uchenica odgvoarala rekao bi
"E mala moja ti ovo nisi ni takla"
Ukog dusha da ostane rekli bi stari
haaahahaahaahaaaaahuuhuhiiihiiihii

Tahirovce
12-07-2009, 01:13
Meni to nije smijesno, vec zalosno, pedofil ...

sabahudin
12-07-2009, 13:01
Meni to nije smijesno, vec zalosno, pedofil ...

Ne nije on to radio namerno ruku je iz navike drzao vecinom u dzepu

Meliha Graca
12-07-2009, 21:07
Meni su svi bili super iako sam se bojala Ćamila Ibrovića, učila sam i ako hemiju nisam baš nešto voljela.
U svakom slučaju bili su bolji od ovih današnjih, to je moje mišljenje!

Shurjak
12-07-2009, 23:16
jos ovo malo profesora koji su nama predavali dok ode u penziju,od ovih novih deci nema pomoci.
Sve sad upise fakultet da 2 ispita donesu potvrdu da su na fax i eto posao.Camil Ibrovic,Nedzib Bihorac,Hatidza,Pusina,to su pedagozi i predavaci...

Unicknnamed
31-07-2009, 22:48
jos ovo malo profesora koji su nama predavali dok ode u penziju,od ovih novih deci nema pomoci.
Sve sad upise fakultet da 2 ispita donesu potvrdu da su na fax i eto posao.Camil Ibrovic,Nedzib Bihorac,Hatidza,Pusina,to su pedagozi i predavaci...

A Marijan gde je ovde na ovom spisku :biggrin: u san se ne snio :smeh2:

Shurjak
02-08-2009, 15:10
:D :put:

nije tu....

Zijadina
07-10-2009, 15:01
e ja sam u Sjenici isla samo do 7-mog razreda tako da i neznam te profesore, jedino sto znam je, koji/ja je NAJLEPSI-A
naravno nasha SKORPIJA :D

Skorpija
08-10-2009, 20:14
e ja sam u Sjenici isla samo do 7-mog razreda tako da i neznam te profesore, jedino sto znam je, koji/ja je NAJLEPSI-A
naravno nasha SKORPIJA :D

ENE, ĐE ME NAĐE BECOOO!!!!!;)HVALA! :wink: Eh bilo:wink:.

Dzenan
13-11-2009, 17:10
Najbolja profesorica je bila Natasa Rakonjac.Samo mislim da vise ne zivi u Sjenici

Amra
13-11-2009, 23:48
najbolji profesor je Izet Pusina

Neznanka
14-11-2009, 01:03
Najbolji profesor je Fadil Fijuljanin.....

sida
15-11-2009, 17:52
Nabolji profesor,ž je Fiko,gospodin,gradsko dijete,pravi pedagof,vaspitač bez kompleksa,kao pojedini koji dodju sa sela sa svojim komleksima,Medu njima ima dobrih pedagoga,ali ih to poreklo i ti kompleksi sputavaju..