PDA

View Full Version : PROMOCIJA SJENICE NA NETU


suada
28-04-2006, 21:09
Da mi Joku ne prigovara da nisam konstruktivna, a nije u pravu , evo jedne teme i od mene kao mali pokušaj da se malo trznemo jer smo stvarno zadnja 2-3 dana zapali u malu krizu .

Ideja je da kad već komuniciramo na ovaj način da pokušamo da pomognemo urednicima da na najbolji način prezentuju Sjenicu i da to bude naš mali doprinos promociji našeg grada napr. prelijepe slike jezera i dobar tekst šalju poruku potencijalnim turistima

iSelektor
28-04-2006, 23:28
sjenica.com sajt je skoro gotov, doradjuju se neke finese i proveravaju tacnosti nekih podataka!

jos par dana i pustamo sajt!

Tahirovce
29-04-2006, 07:39
trebalo bi 1.maja da bude pusten.ako imate neki predlog u vezi sajta pisite....

sead ljumic
29-04-2006, 08:39
Jedan predlog.

Obavezno ga postavite na internet. :)

suada
29-04-2006, 09:18
mislila sam na nešto što mi ostali možemo da uradimo na promociji Sjenice a da uz to koristimo i ovaj dragocjeni prostor

Evo konkretnog prijedloga :

Napraviti promotivni materijal za jezero kao turističku lokaciju

Od mene tekst i štampanje jedne prigodne brošure koju bi smo dostavili Općini da je može dijeliti kao naš doprinos

Od vas one divne slike jezera i dizajn brošure

Istu bi smo postavili i na ovaj sajt i na sajt Općine

Paralelno sa ovim aktivnostima hajde da uputimo pismo namjere Općini kao neformalna grupa građana koja želi da na svoj način pomogne Općini

da se približi građanima i da skupa rade na promjeni imidža Općine



Ko je za neka se javi na e-mail a oni koji su skeptici neka ništa ne govore

sead ljumic
29-04-2006, 10:46
:|

Tahirovce
29-04-2006, 15:46
Suada super ideja al kad bi pisali pismo opstini morali bi napisati u naslovu " NE TRAZIMO PARE" mozda bi ga procitali do kraja....

Ali i ako oni nece mi smo ti koji hocemo,daj nam tekst mi imamo slike pa ce da se to postavi na sajt a kasnije cemo praviti brosuru,jos da cujemo sta kaze na to Ljiv i Zlatko????

iSelektor
29-04-2006, 18:25
Brate ti znas da sam uvek ZA, sve sto je vezano za sjenicu da se dodaje na sajt... vazno je za pocetak da pustimo ovaj prvi deo sto smo odradili! Posle cemo sve ostalo da dodajemo malo po malo i tu ce svi sjenicaci biti potrebni, koji imaju 100% proverene informacije, da stavljamo na sajt!

Pozdravv 8)

suada
30-04-2006, 19:23
samo da se javim a poslije praznika ćete dobiti tekst moram provjeriti one podatke ( položaj , kako se može doći do jezera, itd)

Tahirovce
30-04-2006, 21:01
ok ocekujemo, mozes poslati kod mene ili kod ljiva na meil....

Lakota |ljiv|
30-04-2006, 21:29
zna li neko od starijih clanova foruma nesto o selu Saraj ??

Dzenan
01-05-2006, 18:45
to selo se ne zove Saraj nago Saraje inace je zaseok Trijebina.

borichi
02-05-2006, 20:46
sjenica.com sajt je skoro gotov, doradjuju se neke finese i proveravaju tacnosti nekih podataka!

jos par dana i pustamo sajt!



Hoce li to biti oficijalni web site grada Sjenice. Ako hoce to bi stvarno bilo dobro.

borichi
02-05-2006, 21:09
Suada nam je vjerovatno puno zauzeta oko ovog projekta, izrade brosure jezera, pa joj je neprisustvo oprosteno. A i ne samo to, ona ima da napravi tu korespodenciju sa nasom opcinom, to ce sigurno biti najtezi dio posla, buduci da su oni u dobroj fazi raspadanja. Suada, puno srece!!!

Lakota |ljiv|
02-05-2006, 21:41
to selo se ne zove Saraj nago Saraje inace je zaseok Trijebina.



Damire znas li nesto vise o tom selu? ili ako znas gde mogu da se nadju informacije potrebno mi je to hitno. hvala 8)

Lakota |ljiv|
02-05-2006, 21:44
Hoce li to biti oficijalni web site grada Sjenice. Ako hoce to bi stvarno bilo dobro.



Moze se zvati oficijelni kad opstina da neki doprinos sajtu.Za sada nije. Ali je sajt radjen kao da je oficijelni.

Dzenan
02-05-2006, 23:55
Iz tog sela je familija Dzigal.Nadji nekog od njih.U Pazaru je Mustafa.On je po meni najkompetentniji.Selo je inace vrlo interesantno,naravno ako mislimo na isto.E tu ti je moj Ljive nekad bilo dosta tudjine.Razumijemo se zar ne?

suada
03-05-2006, 07:40
ja imala praznik - 4 dana odmora zato me nije bilo .Što se brošure tiče ,tekst nije problem već kontakt i saglasnost općine bez njih ne mogu.Ali biće to u redu natjeraćemo mi njih na komunikaciju

Lakota |ljiv|
03-05-2006, 10:55
Iz tog sela je familija Dzigal.Nadji nekog od njih.U Pazaru je Mustafa.On je po meni najkompetentniji.Selo je inace vrlo interesantno,naravno ako mislimo na isto.E tu ti je moj Ljive nekad bilo dosta tudjine.Razumijemo se zar ne?



Kako da se ne razumijemo :wink: probacu da nadjem nekoga.hvala damire. probo sam da ti se javim na msn al nesto nece pa ako budes mogo javi se lakota_e@hotmail.com

Tahirovce
03-05-2006, 17:13
ja imala praznik - 4 dana odmora zato me nije bilo .Što se brošure tiče ,tekst nije problem već kontakt i saglasnost općine bez njih ne mogu.Ali biće to u redu natjeraćemo mi njih na komunikaciju



Suada jel mi dobijamo tekst ili ne????nekontam sad...........

suada
04-05-2006, 07:32
dobijate tekst šaljem na e-mail